♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
25. feb 2011

@kahlan1 anetka bude číslo, keď nebude niečo chcieť, nepresvedčíš 🙂

kahlan1
25. feb 2011

@kvietok121 to nie ja sa len bojim aby nebola dehydrovana ked nic nechce - ja uz si pripadam ze osm uplne zla mamina ked ju neviem nakrmit - a som ju nutila trochu kasu tak sa tak rozplakala - som ju nemohla utisit ☹ a teraz ma to tak mrzi ze koli mne tak plakala a neviem co mam robit ci jej mam dat teraz v spanku alebo co

alure
25. feb 2011

@seagull2404 joj moja zúbky vás trápia? aj nám asi sa konečne nejaký prerezáva....jéj si poklad za to CDčko,dúfam že sa v tom rýchlo zorientujem 😀
@kvietok121 aj ja sa budem riadiť podľa osvedčených zaužívaných vecí ako pri Oliverovi,len som chcela vedieť či ešte čakať alebo už začneme...no a asi budeme posledný z miláčikov čo nabehneme na príkrmy 😉
@kahlan1 ahoj 🙂

Idem k bývalej susedke na kávičku ozvem sa cca o hodinku aj niečo...zatiaľ prajem krásny deň

kahlan1
25. feb 2011

@alure ahoj 🙂ved to nevadi ze budete papat neskôr prikrmy 🙂

kvietok121
25. feb 2011

@kahlan1 a cistu vodicku nevypije?
@alure rosím ťa napíš, čo ešte dodržiavaš, nechcela by som kvôli mojej chybe vyvolať atopický, stačí mamine 🙂

kahlan1
25. feb 2011

@kvietok121 nechce ziadne tekutiny ked vstane dam vodu - uvidim :(

danulka3
25. feb 2011

ahojte,tak aj mi sme mali na pdr noc,od jednej každú hodinu hore,ale napodiv sa cítim vyspatá,teraz ešte dospávame(myslím Jakubko) Ráno sme mali aj my problém sa vykakať,ale cvičenie s nožičkami zabralo 🙂

@kvietok121 Akú kašičku mu chceš dávať? Aj my by sme už mohli,keď papáme zeleninku 3 týždne?

21
25. feb 2011

@danulienka35 dakujem, verim aj ja... ale kedy?! ale som aj tak stastna, ze ju mame 🙂

@akika722 , bola. aj na ocnom, nic nezistili. este by bolo treba na neurologiu, no ked si predstavim tie cakacky a vysetrenia a pravdepodobne by na nic neprisli... no neviem, byvaju tieto stavy take strasne, si myslim, ze idem zomriet, no uz su menej caste ako predtym, tak chcem pockat, kym budeme vacsi, aby som obehala dr... ja si myslim, ze to mam od hormonov a vycerpania.

21
25. feb 2011

dievcata, odkedy papame prikrmy, kakame asi kazde 3 dni, nic moc a potom ju uz pobolieva brusko... nepomaha masirovanie, pupik, teplomer v ritke, cvicenie... nic. predpokladam, ze to neprejde, chuda, vrodene je vrodene...

kvietok121
25. feb 2011

@danulka3 ja urcite zacnem ryzovou bez prichuti, a az potom obilne a az neskor s prichutami 🙂
@kahlan1 my po lyzickach a polievocky nechce? aj moj manzel ked bol maly nic nechcel a dr im povedal, ze vzdy zaberu polievocky, po neviem kolkych tyzdnoch polievociek sa papanie zlepsilo
@21 my nekakame aj dlhsie ale zatial sme boli len na MM, tak somzvedava ako sa to zmeni

kahlan1
25. feb 2011

@kvietok121 polievku som nerobila ako ju robis? iba tuhsiu

danulka3
25. feb 2011

@kvietok121 išla som sa kuknúť,my sme kúpili obilno-mliečku-prvú kašičku od HAMI,ale ešte s ňou chvíľku počkám

kvietok121
25. feb 2011

@kahlan1 ja som nerobila, to moja svokra tak isla na mojho mm ked nechcel papat, ked bol malinky a ze to im dr poradil, ze najprv len vyvar ako vodicku a postupne hustejsiu, a ze robit rozne aby sa mu to neprejedlo a davali mu ju viackrat denne, ze aj vypluval, ze si tiez uzili ale ze postupne viac a viac a potom ze sa tak rozbehol s papanim 🙂
@danulka3 aj my sme dostali aj taku ale to dam neskor najprv mu dam len ryzovu cistu

seagull2404
25. feb 2011

@alure este nas netrapia, ale sledujem to tu, zatial len hryzieme, co pride 🙂 len som nasla taku cervenu ciarku na dasienku
@kahlan1 polievka je len riedsia zeleninova zmes, napr. mrkva, zemiak vymixovany a pridana je voda z vyvaru 😉 a mozes jej tam pridat malu lyzicku masla, to je potom strasne dobre 🙂
@danulka3 tirz by som s obilnou pockala 😉 je kukuricka a ryzova 🙂
@21 to sa zlepsi, aj my sme tym presli, musela som jej dokonca pomahat, brusko si musi zvyknut 😉 mozes skusit harmancekovy cajik alebo ovocne stavicky, napr. slivkovu, hruskovu, vela vela tekutin...

poznate niektora DOLOGEL na zubky?

kahlan1
25. feb 2011

@kvietok121 musim nejako - ale asi budeme mat slabeho jedaka - lebo si aj poviem nestresovat hlavne nestresovat ale ked pol dna prec a ona ma prazdne brusko chyti ma panika ☹

kahlan1
25. feb 2011

@seagull2404 dakujem 🙂 budeme to museit nejako riesit a uz osm myslela ze sa to zlomilo a ono to je este horsie :(

kahlan1
25. feb 2011

a este vas chcem upozornit - kupila som asi pred mesiacom fenyklovy caj od firmy Apotheke z lekarne ale nedavala som ho anetke nastastie vobec a vcera sa mi z potravinovej skrinky zacali rozliezat take hnusne chrobaciky tak sme vyhadzali celu skrinku a nasli pôvodcu - tento detsky caj z lekarne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 som taka nastvana este teraz - boze pre deti veci a taketo????? to co je!!!!!

majka35
25. feb 2011

dobré ránko dievčatká 🙂

seagull2404
25. feb 2011

@kahlan1 v pohode, my ked sme boli chori a tamarka odmietala papat, zabrali polievocky, aj maskovy vyvar s mrkvickou mozes, ale moja, my dospelaci zvykneme mat zafixovanu predstavu, kolko by nase deti mali jest, ale oni si niekedy chcu po svojom a tvoja mala je krasna, velka, ziva, tak jej asi staci to, co jej davas, aj ked viem, ze sa pritom natrapis, aj my mame dobre dni a aj tie zle 🙂 neskusala si do ovocia piskotku?

danulka3
25. feb 2011

@seagull2404
@kvietok121 Dík za radu,tak zbehnem kúpiť radšej tú ryžovú,v tescu mali teraz na kašičky akciu

seagull2404
25. feb 2011

@danulka3 jj, maju akciu 🙂 myslim, ze tri za dve

kvietok121
25. feb 2011

@kahlan1 neboj mm ze nechcel absolutne nic, dr mojej svokre vraveli ze ked mu nerozbiju zaaludocek, tak ze to moc dobre s nim nevyzera a vidis podarilo sa 🙂

majka35
25. feb 2011

@kahlan1 moja teraz straaašne málo papá, príkrmy som jej nedávala, dnes začíname odznova s mrkvou, mlieko vypila maximálne 100ml dokopy 5x denne ... ale neriešim, vyzerá spokojne ... som zvedavá, ako bude reagovať na tú mrkvu

a noc by sme mali pokojnú, keby sa nám zbytočne nezapol monitor dychu, tern ju tak vyplašil, že už bola nervózna celú noc

kvietok121
25. feb 2011

@danulka3 ja viem, ale ked ja neviem ake bude papat, tak radsej nekupujem ziadne 🙂 potom mi to zbytocne bude doma trcat 🙂
@seagull2404 my mame calgel

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 hej, ja mam aj ten, len tento mi poradila dr. a pise tam, ze neobsahuje alni analgetika, ani alkohol, tak sa len tak pytam.. 🙂

kahlan1
25. feb 2011

@kvietok121 skusim j asi pod polievkou predstavujem nasu klasicku vyzera to takto? ci je to take huste uz som ako magor
@majka35 no uvidime co to bude a ako to bude dalej teraz jej nedam nic az na obed dostane taku hustu polievku s masom hippku tak uvidime - ale prikrmy spapa tak 125 gramov comu sa tesim ze aspon tak

kvietok121
25. feb 2011

@seagull2404 neviem nepoznam
@kahlan1 najpr ze to bol cisty vyvar a ze postupne doto nieco mixovali zemiacik a tak, potom ze pucili a potom ze uz nic

katulkaaaaaa
25. feb 2011

ahojte prosim vas nepozerali ste niektora telerano na markize?robili kolac s listkoveho cesta a broskynami...a nezapametala som si vsetko a na nete to este neni ☹

eis4
25. feb 2011

dobré ránko.strašne vela ste toho popísali.asi neprečítam.tuto noc sa nám prerezal aj 2. zubok 🙂

kahlan1
25. feb 2011

@kvietok121 vdaka skusime nakoniec mi vypila 70 ml mlieck a sppala teraz tak mozno 80 ramov jogurtu ochuteneho od hipp a teraz sa snazi posuvat ale zatial to vie len ako hodiny do okolo nejde jej to ani dopredu ani do zadu 🙂 taka je zlata ze uz zo mna stres opadol 🙂

@katulkaaaaaa videla som ho ale bohuzial vobec neviem ten recept ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre