♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
25. feb 2011

@danulienka35 no aspoň že tak ...ja by som jej tiež hneď svoje povedala 😉 to je niekedy horšie ako keď sa svokry montujú do toho čo a ako robíme 😠 😠 😠
@akika722 to je super 🙂 dúfam že si ti užil aj Pati 😉 a aká maska nakoniec bol ?
@kahlan1 no a plus počítaj papanie (polievočka alebo čo papala) myslím si že je hlavné že prospieva a priberá ..nechudne a aj podľa pocikaných plienok vidíš či má dostatok tekutín 😉

kahlan1
25. feb 2011

@alure cika ako drak 🙂 tak spapali sme asi 80 gramov jogurtu, 150 g zeleniny a 125 gr vyzivy

kvietok121
25. feb 2011

@alure no dnes si myslim ze zjedol este menej ako vcera a nakonci sa rozplakal, ved s tou alergiou je to na nic, proste clovek nevie ci tak ci tak
@jankasramka dakujem no zaciatok bol celkom faj, ale dnes sa rozplakal a ked som sa priblizila s lyzickou tak hned spustil, ale vodicku sme zo 5 lyziciek rano aj vecer tak som rada 🙂

danulienka35
25. feb 2011

@alure vies ja ma trosku viac podrezany jazyk neserem sa 😀 a holky to maju

kvietok121
25. feb 2011

@alure nie bolo to skor ochutnat a dnes takisto, lebo sa rozplakal,, varim dva pruzky mrkvicky (koliecka) a z toho este poriadne ostane

akika722
25. feb 2011

@alure Paťko bol oslik,ta maska čo som raz objednavala..a maly...no nakoniec mal len fuziky,aj to mu deti rozmazali 😖 😀
mi nevrav..do svokry klušem zajtra...do nedele 😖

kvietok121
25. feb 2011

ahojte baby no dnes dalsia zmena vyrovnali sme matrac, odlozili vankus (mal kvoli grckaniu), uz sa mi zda ze uz tak negrcka tak je cas spinkat na rovine, uz polhodinu sa snazi zaspat 🙂 zistil ze je tu rovina, ze sa konecne moze otacat a cestovat po celej postielke tak som zvedava kedy zaspi, tatik po placi musel ist rozpravat rozpravku tak pocuva 🙂

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 jeeeej, nas ani odstranenie vankusa k tancovaniu po posteli nedonutilo 🙂 co za lenoska to ja mam? 😀

seagull2404
25. feb 2011

@akika722 tebe som nepisala asi, ze mne na take stavy pomaha pomarancovy olej od firmy JUST a sem-tam, ked to len zacina tak sumivy aspirin

akika722
25. feb 2011

@seagull2404 jééééj díík..skuusim 😉

mna si nevšímajte..no strašnééééééééééééééééééééééééééééééééé 😔

seagull2404
25. feb 2011

@akika722 to musela byt teda zabava 😀 😀

hajatanufus
25. feb 2011

@kvietok121 ahoj chcela som sa opytat ako matejko zacal papat teda ako mu to ide nam to velmi nejde vsetko vypluva asi jej mrkvicka so zemiacikom nechuti dnes som jej skusila dat hotovu ale jak to okostovala tak sa tak zatvarila ze bee musela som sa z nej smiat a vsetko vyplula tak som zbytok odlozila do chladnicky 😠 akurat co jej chuti tak bananik lebo som ho skusala koli tomu ze som chcela vediet ci jej jedlo nechuti alebo to nevie papat tak bananik celkom pekne spapala takze nase pokusy papat su taketo a zacala si davat malemu aj vodicku?a chce ju? davas mu to z flasky ci z lyzickou? prepac ze tolko otazok ale potrebujem sa poradit s niekym kto este len zacal papat prikrmy a citala som ze mala @eis zacala papat pekne takze neviem ako my budeme napredovat skusim jej este uvarit mrkvicku a popucit ale musim najprv kupit lebo pri stahovani nam vsetka mrkva zhnila

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 jeeeeeeeeej aky su krasnucky a vi dva tiez 😉

alure
25. feb 2011

@kahlan1 tak potom by malo byť všetko ok moja a ty sa už toľko netráp ,hm? malinká je krásne usmiate dievčatko a vyzerá spokojne čo je najdôležitejšie...
@danulienka35 no ja som na tom podobne s tým podrezaným jazykom tak viem o čom píšeš 😀
@kvietok121 tak snáď zajtra bude lepšie...ja sa len bojím že on už keď vidí lyžičku (po 2 týždňoch podávania ATB a rôznych sirupov) tak spustí krik a nechce otvoriť pusu....budeme v pondelok musieť niečo vymyslieť ale on dosť pozerá na nás keď jeme a normálne naprázdno prehlta,tak budeme stolovať spolu a budem sa tváriť že mu dávam z môjho taniera 😝

akika722
25. feb 2011

@seagull2404 bola bola 😀
@danulienka35 jasnéééé obzvlašť ja 😀 deti boli suuuper 😉

seagull2404
25. feb 2011

posielam moje dnesne volne chvile:

danulienka35
25. feb 2011

@hajatanufus ahooooooooooooj mojko kde si sa nam tulala?

danulienka35
25. feb 2011

@alure no nekdy to neni na skodu vsak? 😀
@akika722 co robis moja si kocka prestan 😉
@seagull2404 slniecko krasne 😉

akika722
25. feb 2011

@seagull2404 kraaasne ako vždy 😉 aj ja ceeeeem takeee fotoooo
@danulienka35 si ma nevidela naživo 😀

danulka3
25. feb 2011

@alure ja robím zeleninku na takomto http://www.mall.sk/parne-hrnce/zelmer-37z010

danulka3
25. feb 2011

@akika722 krásny ste boli všetci štyria

akika722
25. feb 2011

@danulka3 dííík 😅

hajatanufus
25. feb 2011

@danulienka35 ahooooj sme sa stahovali a nemali sme nejaku chvilu net a tooooooooooooooooolko ste popisali za ten cas ze som ani vsetko nemohla citat tak nie som v obraze

hajatanufus
25. feb 2011

@akika722 aki su zlatiiii a vy tiez podarene deticky 🙂
@seagull2404 krasna princezna a ta posledna s jazykom nema chybu 😀 😀 😀 nasa sa takto dnes tvarila ked som jej dala mrkvicku ale nemala som poruke fotak ☹

kvietok121
25. feb 2011

@alure neboj aj my sme davali lieciky a davame lieciky s lyzickou, ale to mu nevadilo, vadila mu ta mrkva 🙂
@seagull2404 kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne
@hajatanufus ahojky moja, no davam len mrkvicku a do nedele vydrzim, moc nam to nejde, som pisala ze sa aj rozplakal, len mrkvicku popucim a to vodickou v ktorej som varila pomiesam a raz dam redsie raz hustejsie na lyzicku, myslim ze dokopy sme nezjedli ani jednu lyzicku, no mozno ked v pondelok prejdeme na zemiacik bude lepsie, ano vodicku mu davam lyzickou, vzdy rano, tak 5-6 lyziciek (trosku vypluje ale cosi preglgne - pocujem), potom vecer pred kupanim ( vodicku zatial vypil, len vecer dnes uz moc nechcel, uz bol unaveny, ovocie chcem vvyskusat az po mesiaci zeleninky, chcem ist na to pomaly ... kvoli mojim problemom s alergiou
neviem ci som ti pomohla, budem rada ked si budeme pisat, okrem eis, zacina aj alure

danulienka35
25. feb 2011

@akika722 ale vidim ta tu nie si kocka mojko a prestan uz ju 😉
@hajatanufus a uz mate vsetko ok? mojko co babulky?

seagull2404
25. feb 2011

@akika722 @danulienka35 @hajatanufus dakujem dievcence, len sa chcem chvalit princeznou, co mam doma

@akika722 a ty co furt riesis ako vyzeras, ved su super tie foto 🙂

alure
25. feb 2011

Babulky,Denis sa zobudil..reve jak pavián idem ho uložiť spať....
aj ja už dnes vypínam PC,bolí ma hlava...tak zajtra pa pa dobrú nocku všetkým

danulienka35
25. feb 2011

@seagull2404 mas sa cim chvlait mojko je prekrasna a uzasne fotky robis

kvietok121
25. feb 2011

@seagull2404 my sme ho dnes dali prec, lebo neviem ci vies ale my sme ho od mala viazali, nevedel inac zaspat a postupne sme znizovali pocet vankus, viazanie a dnes sme mu dali uplnu slobodu 🙂 tak do minuty bol na brusku, potom po otoceni do minuty bol otoceny naopak 🙂 no ale po rozpravke tatikovej zaspal ... tatik staci ze povie pasies ovecky pasies a uz hned pocuva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre