♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
28. feb 2011

@evanns ja chcem tiež,aby sa dala aj potom využiť,ale tá čo má mirmaj sa mi zdá veľmi róbustná a my máme málo miesta v kuchyni a táto* sa mi zdala trochu menšia

danulka3
28. feb 2011

@seagull2404 včera sme dali 1.krát,sú síce od 6 mesiacov,ale pár dní hore dole

majka35
28. feb 2011

@seagull2404 no začala som s príkrmami, momentálne mi zjedla 3!!! lyžičky ovocnej výživy od Alnatury a o pol hodiny na to vypila 20 ml mlieka ... ked sa zobudí, vyskúšam mrkvu ... neviem, čo jej je .. a pri kŕmení búcha nohami, ked jej dávam fľašu mrnčí, dvíha nohy, otáča sa ... neviem, čo je s ňou ...vrrrrr .. hej a kašu o piatej jej dávam, tú zje v pohode tých 120 ml, malinovú

kahlan1
28. feb 2011

@majka35 a aku kasu davas? aku znacku? a aku robis hustu? to papate lyzickou alebo z flase?

majka35
28. feb 2011

@kahlan1 malinovú od HAMI, robím takú stredne hustú, dám trošku viac kaše, ako je v návode a kŕmim lyžičkou

seagull2404
28. feb 2011

@majka35 hm, tak to nie je nic moc, ale ak jej chuti kasicka, tak si azda necha aj prikrmy 🙂 nasa sa tak tiez sprava pri flasi s mliekom 😠 niekedy pomoze ked na nu rozpravama alebo spievam,a le niekedy nezaberie nic 😢
@danulka3 a chutilo vam? 🙂

majka35
28. feb 2011

@seagull2404 no ja jej tiež spievam, už aj mm pochopil, že musí spievať 😕 ale presne ako u vás, zaberá to len niekedy

seagull2404
28. feb 2011

@majka35 hej, potom bezim robit kasu, ale uz je taka nervozna, ze spapa len malo 😒

gagarinka
28. feb 2011

@memory97 neboj, to prejde, aj nas zacal riadne sablit vtedy po prikrmoch. vsetko sme mali oranzove od mrkvy. ked som chcela ist niekam von poobede, tak aj dve hodiny po jedle hodil tycku a samozrejme vzdy ked bol uz obleceny a isli sme uz prec 😠 a po roku som uz na to uplne zabudla, hoci mi to kolkokrat pripominali, ako sme sa natrapili s tym refluxom, ale tym, ze to preslo, mi to vobec s odstupom casu nepripadalo tak katastrofalne
kazdy ma nieco, niektore deti nespavaju, nejedia, a neviem co vsetko, my sme len grcali 😀
a aspon uz viem na com som teraz pri malej, len co vyjadri nespokojnost, ide na ruky, bud si grgne alebo grcne a je na chvilku pokoj a moze sa hrat
akurat na brusko ju davam az tak 1,5 hod po jedeni a aj to vacsinou vzdy oznackuje koberec 😀

danulka3
28. feb 2011

@seagull2404 spapal polovičku,tú druhú som mu zobrala,lebo som sa bála,že ju natlačí do pusiny 😒

@gagarinka my máme tiež problémy s grckaním,konečne nás dr.poslala na gastro,ale objednaný sme až na začiatku apríla 😠 .My už niekedy ani nevnímame,ale na začiatku som sa bála ho nechávať samého,že sa bude dusiť.Aj teraz mal mliečko o pol 10 a teraz sa mi po dvoch hodinách v lehátku ogrckal,museli sme prezliekať ☹

memory97
28. feb 2011

@kahlan1 neskusala si iny druh kase? Mozno to mliecko, s ktorym je robena kasicka jej nesedi. Jogurty sa mozu myslim od 6 mesiaca. Nam odporucala dr. aktiviu bielu alebo ine biele jogurty bez prichuti. Maly mi z jogurtov vracia, tak ja nedavam, skusim az neskor...

kvietok121
28. feb 2011

@danulka3 vy ste sa uz rozpapali

baby nam to stale nejde 🙂 dnes sme mali zemiacik ... a to bolo tiez nic moc ... musela som ho s placom odniest a dal si znova mliecko ... kolko moze taketo papanie trvat 🙂 aby som sa neznepokojovala a vravela si ze je to normalne 🙂

eis4
28. feb 2011

čaute .nebola som tu od piatka.včera sme mali na návšteve svokrovcou.malá sa ich strašne bála ved ich videla 3 krát v živote ale oni si nahováraju že si ich určite pamätá a vobec im nevadilo že malá hystericky plače ked ju zobrali na ruky 🙄 🙄 🙄 1.krát svokra ochutnala čo som navarila,lebo som to dala pred ňu,ona chcela jesť samozrejme to čo si priniesla.(zakaždým ked prídu tak navarí za pekáč mäsa na cibuli) nechápem prečo nechce jesť to čo ja navarím ☹ ja si myslím že varím chutne,mm zakaždým vylíže tanier 😀
malinká mi 2 dni nekakala, tak chudatko celu noc vzlykala,určite ju bolelo bruško ☹ ale ráno sa vykakala hned 2 krát 😀
idem vás dočítať,aspoň dnešok 🙂

kahlan1
28. feb 2011

@kvietok121 je to v pohode nam to tiez trvalo dlhsie hadam aj 2 tyzdne kym to bolo ako tak ok tak sa neboj papate kratko, drobcek sa nauci uvidis

@memory97 skusali ale reakcia rovnaka mozno jej ich robim huste

@eis4 nic si z nej nerob nabuduce ked k nej poviete si dones v obedari svoje jedlo nech vie ake je to hlupe

eis4
28. feb 2011

@kahlan1dobrý nápad 😀 😀
uprimnu sustrasť 😢 😢

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@seagull2404 je to klasicky decky nootebok,viki na nom pise priklady,hra hry atd 😉
@danulka3 dakujeme
@evanns dakujem 🙂 ja uz som z neho na nervy niekedy,a spat chce mily panko len v kociku!!!a ja tak neznasam chodit von v tej koseeeee
@alure @jankasramka @mirmaj
uz je to mesiac co som zacala z lepsim stravovanym a cvicenym...a uspechy?
no vaha ma serie 😀 len 2-3kg dole podla toho co den pred jem...ale cm isli dole z pasa 8cm,boky 5cm,stehno nist,a prsia 5cm....ale pokracujem dalej dufam ze do konca marca dam tie faldy z brucha dole nech mozem mat normalne tricka 😉 a vy ako?pochvalte sa
@kahlan uprimnu sustrast:(

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@eis4 na nech si svokra je to co si donesie,vobec sa s tym netrap 😒 hlavne ze mm chuti to je dolezite 😒
chudatko malinka,by som im ju ani nedala,ja som v tomto zlaaaa 😝 aj nas maly nevie kadit a potom vzdycha celu noc,dnes sme tak stavali kvoli tomu o 6tej rano...ach jaj

seagull2404
28. feb 2011

ja som taka unavena, mala nespi a nespi, ja uz nemozem s nou bojovat, obed cely vyzvracala, o mlieku ani pocut, tak ja neviem, netusim, kde robim chybu a uz mam aj depku z toho
@eis4 boze, svokra....; my sme dali malu vcera strazit manzelovej babke a ta vzala telefon a zavolala manzelovej mame, ze ma malicku a dala jej ju k mobilu!!!!! co som striktne zakazala, babka o tom nevedela, tak som sa na nu nehnevala, ale svokra vie, ze to nechcem a nic nepovedala, vraj takto boli 20 min. a ze sa malicka aj rozplakala a babka v tej svojej naivite mi hovori: "vies, babka (akoze moja svokra) ju utesovala cez ten mobil, to bolo take krasne" ma skoro porazilo, ja asi ani nikde nemozem ist a teraz neviem, ci to mam svokre zavolat, ci sa mam tvarit, ze to neviem, ci co, lebo chcem aby bolo respoktovane, co chcem a ako vychovavam svoje dieta ☹ ☹ ☹

@katulkaaaaaa waw, a to ste jej kupili vy?

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@seagull2404 to jej moja svokra raz kupila na vianoce,myslim ze v draciku 🙂 cca 25eur stal
svokre by som zavolala a opytala sa jej na to

mirmaj
28. feb 2011

@kahlan1 uprimnu sustrasť ☹
@eis4 aj naša Tamarka nejako svokrovcov nemusí, ked vidí moju maminu ide vyskočiť z kože od radosti, kope nožičkami trepe ručičkami...no ale svokra zahlasila, že ona sa ju aj bojí chytiť...no chápeš??? pol ročné bábo ktoré si drží aj hlavičku aj celé telíčko všetko
@kvietok121 aj nám dlho trvalo pokiaľ sme si nejako zvykli na lyžičku ja mám pocit že až teraz po 2 mesiacoch je to o niečo lepšie, dovtedy naozaj katastrofa, síce neplakala ale ani vela nespapala 😝

memory97
28. feb 2011

@fialka5959 ved aj ja si musim oddychnut🙂, ale ked ma cas, tak sa mu venuje, az teraz sa priznal, ze si velmi prial syna 😀 Dokial nebol na svete mu to bolo jedno a potom vyznaj sa v nich 😀 😀

@danulka3 my sme zacinali s mliecnou ryzovou, ale len preto, ze sme mali HA mliecko a vtedy bola na trhu iba jedina kasa do HA mliecka. Tvoj maly je uz vo vyssom veku, ako ked sme zacinali my, myslim, ze ani obilno-mliecna nebude problem, hlavne aby nebola sladka. Tie ryzove su dobre, teraz mame prvu kasu od HAMI a malemu viac chuti ako tie ochutene. Kupujem iba tie, co uz obsahuju mliecko a rozrabaju sa vo vode, tusim su to nemliecne??? Tie keksiky som kupila aj ja malemu, ale uz parkrat mu tak z nich zabehlo, ze ich jem ja a maly ma piskotky a z nich mu malokedy zabehne🙂

kahlan1
28. feb 2011

@eis4 vdaka
@katulkaaaaaa vdaka

kahlan1
28. feb 2011

@mirmaj dakujem

seagull2404
28. feb 2011

@katulkaaaaaa ja nad tym rozmyslam, len ona sa asi urazi a potom bude volat mm a ten bude z toho na prasky, tak neviem ☹ idem na prechadzku a potom do roboty, snad sa sem este vecer dostanem

kvietok121
28. feb 2011

@kahlan1@mirmaj dakujem za povzbudenie, normalne som sa zlakla, ved za tych 5 dni co papame sme mozno zjedli jednu malu lyzicku ☹ a mozno ani to nie

kahlan1
28. feb 2011

@seagull2404 ja mam svokru super a vsetko respektuje ale svokor niekedy nie - minule vravi mm bratovi daj ju na brucho a ja ze nie lebo papala a on zasa daj ju na brucho a ja zasa ze nie lebo papala a moze sa pozvracat a on aj tretikrat daj ju na brucho tak som to zopakovala a on ze daj ju na brucho nic jej nebude 😠 😠 😠 tak som opat razne ze nie a hotovo - ja som inak ticha ako mys ale pokial ide o Anetku plati co poviem ja alebo mm

kahlan1
28. feb 2011

@kvietok121 to vobec nevadi 5 dni je uplne malinko nam to ozaj trvalo velmi dlho kym sa naucila papat

kvietok121
28. feb 2011

@kahlan1 len teraz neviem ci to mam tak brat ze nie je na tie potraviny alergicky, ked skoro nic nezje ☹

kahlan1
28. feb 2011

@kvietok121 urcite nie my sme zo zaciatku mrkvicku vygrckali ale ja jej kupujem tie hipp a hami a to mi papa krasne a ked osm jej uvarila mrkvu a popucila to nechcela

kvietok121
28. feb 2011

@kahlan1 takze ako dlho mam skusat tie potraviny ked ich vela nezje ???? 😲 napr ja som na zemiak alergicka a teraz co ked ho moc nezje, mam ist znova na mrkvu a znova na zemiak az kym nieco nezje 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre