♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
3. mar 2011

mm ma dnes narodky a chcem mu urobit tortu - taku jednoduchu len korups tenky a navrh nejaka plnka - neviete mi nejaku poradit? aby to zvladol aj taky antitalent?

majka35
3. mar 2011

@alure dôverujem ... ale je mi ľúto, že práve teraz nie som pri nej ... volali mi kvôli inštrukciám, že budú robiť to, čo ja poviem, tak som im len "prikazovala a prikazovala" ... no nič, snáď to do zajtra prejde

kahlan1
3. mar 2011

@majka35 neboj sa isto to prejde - vylezi to a bude dobre, @alure ma pravdu je to dlha cesta a mohla by to chytit aj terezka, viem ze sa bojis ale tak si im nakazala co treba a urcite by osm sa informovala telefonicky

majka35
3. mar 2011

@kahlan1 to budem, teraz je čas obeda, tak určite spinká, nechcem rušiť, ale o 14.00 zavolám, ako sa má ... barborka viackrát zvykla mať 1-2 teplotu a potom nič, ale človek sa stále bojí

baby, vy ste mali kiahne ako malé? ja ani mm nie, tak teraz uvažujeme, čo budeme robiť, ked ich barborka chytí

kahlan1
3. mar 2011

@majka35 ja som mala kiahne a tusim aj mm - a neockuju proti tomu? niekde som tusim videla letak

to hej clovek sa uz len stale bude bat

brulka
3. mar 2011

@kahlan1 ja som tiez citil ze dievcatko a bolo to dievcatko 😵. a to mas vazne ten isty termin ??? alebo len cca ??? tak to teda ano 😀 budu mat naraz oslavu 😵

kahlan1
3. mar 2011

@brulka anetka je 15.8 a teraz mam termin 11.8 🙂 no by mm hned povedal super usetrime na oslavach 😀 😀 😀

kahlan1
3. mar 2011

@brulka a ty byvas niekde pri bratislave? ci v ba?

brulka
3. mar 2011

@kahlan1 tak to je fakt skoro ten isty termin lahko sa moze stat ze sa narodi ten isty den 🙂 my sme sa z BA odstahovali, uzivame si malomesto 😀 a rozpadnuty barak, ale tak ved postupne to dame dokopy zvnutra sme uz celkom dobri 😀

seagull2404
3. mar 2011

@kahlan1 nie, moc prisna a zasadova 😀
@alure brrr, komplexy

kahlan1
3. mar 2011

@brulka bola by to sranda keby to vyslo 🙂 my sme prestahovali do pezinka 🙂 domcek by osm brala taky maly s dvorom pre decka 🙂 nemame tu vytah a citim sa ako v klietke aj dnes osm chcela urobit mm tortu a zistila som ze mi chybaju prisadu ☹ a neda sa mi ani do obchodu lebo nemam zneseny kocik dole a nechcem riskovat vlacit tazke veci
nadavam tu ako pohan 😅 😅 rozmyslam ako sa dostat k prasku do peciva a pudingu a podobne 😕 😕

@seagull2404 ja by som tiez taka bola - ale ja nemam trpezlivost nemohla by osm ucit 😉

brulka
3. mar 2011

@kahlan1 no skoda ze ste nesli kusok dalej do modry to by som ti ten prasok do peciva mohla priniest osobne 😀 a ten vytah u vas to je skoda, lebo s bruskom by si sa naozaj mala setrit.

kahlan1
3. mar 2011

@brulka 🙂 pozeram ine prenajmy ale je to hruza des tie ceny, 😀 😀 ved to ze nechcem riskovat aby osm mrnusovi v brusku neublizila uz tak je to na hrane ked dviham anetku ale nastastie vie ze u mna s nosenim nepochodi tak sa ani nepyta pekne sa hra na zemi na deke ale ked pride mm z prace a ho uvidi ide sa zblaznit ako sa pyta na ruky - len na vecko ked zbehne tak spustihned krik 😀 😀 perfektna je

brulka
3. mar 2011

@majka35 y sme mali kiahne obaja ale dcerku asi dame zaockovat. este to preberiem so svokrom ale u nich tusim ockuju pausalne vsetky deti na kiahne. ked ste obaja nedali ja by som isto dala, sesternicim muz to dostal od deciek a vyzeral ako keby dostal mor, on mal chudak nie vyrazocky on mal CIERNE vyraziska a horucky, bol v nemocnici. ja som ho nazivo vtedy nevidela ale on sa chudak tak bal ze bude vyzerat zjazvene, ale nastastie vyzera ako predtym 🙂

brulka
3. mar 2011

@kahlan1 no to my mame presne taky rezim ako vy. cez den ked je so mnou je disciplinovana pekne sama na decke sa zahra ked dojde tato tak je len na kolenach u neho a ked on nevladze a chce sa uz najest tak u mna 😀 😀 😀

seagull2404
3. mar 2011

@kahlan1 tu nemam ani ja 🙂 ale moja povaha mi sposobuje straaaaasne vela problemov

kahlan1
3. mar 2011

@brulka 🙂 zlate su 🙂 hned vedia u koho uspeju 🙂

@seagull2404 si velmi ukecana? 🙂 😀

brulka
3. mar 2011

@majka35 ako pisu babulky klud, u deti vybehne teplota raz dva ale ako pride tak aj odide. musis davat poozor na obidve deticky a keby ti ochorela malicka to by bolo horsie, ked take drobatka ani smrkat nevedia. neboj zajtra bude malej lepsie a ako poznam starych rodicov ti jej modre z neba znesu, rychlo sa tam uzdravi 😵 .

seagull2404
3. mar 2011

@kahlan1 preco? nie, len prisna a trvam na urcitych zasadach a to sposobuje problemy

brulka
3. mar 2011

@kahlan1 tak to si pis 😉 dnes to skusa aj na mna lebo vecra mala po ockovani horucku a bola umrnkana tak som ju mala cely den na rukach, nosila som ju ako indianska babicka aj v nosici a ona si myslela ze dnes mame rovnaky rezim 😀 . tak sa viacej pestujeme 🙂 zajtra zas trosku menej a potom sa uz isto opat zahra ako vzdy 😵

kahlan1
3. mar 2011

@seagull2404 tak ale ucitelky by mali byt zasadove nie a prisnejsie inak by im deti skakali po hlavach a uz vobec si neviem predstavit ucit dnesne deti - kde su tie zlate casy ked sme boli krpci my, ani sme neboli taky drzi a o mnohych veciach co teraz vedia skolkari ja som nemala potuchy este riadneeeeeeee dlho

kahlan1
3. mar 2011

@brulka hej vedia ako na nas 🙂 staci ze sa usmeje do siroka a idem sa rozliat na kolomaž 😀 😀

kahlan1
3. mar 2011

tak my sme uz hore ideme sa napapat a hrat 🙂 ozvem sa ked budeme opat spinkat 🙂

seagull2404
3. mar 2011

@kahlan1 to je fakt, skracuje sa im tak detstvo, ale u vysokeho percenta absentuju rodicia ako tali, co uz, ja sa nezmenim, neviem to a ani nechcem, a ked ma to prestane bavit, budem robit nieco ine

kvietok121
3. mar 2011

@kahlan1 ja robim korpus, dzem, ovocie, nato jemnucky tvaroh sladky a nato zelatina (niekedy aj bez tvarohu 🙂

brulka
3. mar 2011

@kahlan1
@kvietok121 aj ja robim podobne ako vietok, len ja namiesto tvarohu dam smotany zamiesane so stuzovacom do slahacky a na to ide to ovocie a zelatina necha sa stuhnut a je to mnaaaaam 😀

kahlan1
3. mar 2011

@kvietok121 @brulka dakujem, drobec nakrmeny aj ked s protestami a idem sa pustit do korupusu 😀

brulka
3. mar 2011

@kahlan1 aha som zabudla a do smotany trochu cukru tak dve lyzice ale to podla chuti kazdemu inak sladke chuti 😉

kahlan1
3. mar 2011

@brulka 🙂korpus uz je hotovy ale na zvysok musim pockat kym mm nakupi 🙂

brulka
3. mar 2011

@kahlan1 super si sikulka 😉 ja korpus kupujem alebo dam pisoty 😅 ako robis korpus ty? piskotove cesto? musim aj ja vysksat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre