♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
7. mar 2011

@seagull2404 neboj zhodis 🙂 ved este je leto daleko, ved este je len zim a🙂

seagull2404
7. mar 2011

@kvietok121 som si tak vravela po porode a pozri ako to leti 😒

kvietok121
7. mar 2011

@seagull2404 neboj zvladnes

alure
7. mar 2011

@seagull2404 ďakujem moja,idem to kuk 😉
@kvietok121 ako papáte? Denis sa mi krásne rozpapal a tak ako boli prvé 3-4 dni fuška,teraz to je super 😉
Oliverko prišiel domov zo školy úplne bledý s tým že ho bolí hlavička,bruško a je mu špatne ☹ tak idem trošku k nemu ..uložím ho možno ho to prejde....

kvietok121
7. mar 2011

@alure no tak ako na zaciatku, nie je to ziadna slava ale nieco spapa tak som rada

kahlan1
7. mar 2011

@evanns vdaka 🙂 my nie sme az taki nizki dnes som ju merala a mame 72 cm 🙂 co je clekom fajn podla mna ja mam len 160 tak necakam ze bude vysoka 🙂

eis4
7. mar 2011

@seagull2404 my sme ju dostali od známej ked boli malu pozrieť,zajtra ideme k nim tak sa spýtam lebo aj ja ju budem určite kupovať 🙂

memory97
7. mar 2011

@evanns uvarim na tvrdo vajicko a vylupnem zltok. (vajicko necham vriet dlhsie ako 10 min., aby bolo poriadne uvarene)

eis4
7. mar 2011

@seagull2404
@kvietok121 aj mna sa to minule známa pýtala či čakám druhé a to mám v pás vyše 70(dávno som nemerala nepamätám) no čo už s nimi 😒 ja som chcela tento mesiac začať z delenou stravou ale svokra tu bola a priniesla klobásy,slaninu,šunku...akoby naschval teraz 🙄 a ja to mám strašne rada,tak som povedala mm že to treba rýchlo zjesť 😀 a začnem konečne tu delenu stravu 😒 🙂
@katulkaaaaaa krasne detičky 🙂 a šimonko je velmi šikovný,Nelinka sa len usmieva ked robím tapušky,pozerala som dnes fotku-krásne sedká malý 🙂
@seagull2404 zlatá s tými pančuškami 😉

hajatanufus
7. mar 2011

@jankasramka ahoj dakujem veru ja som tiez stastna ze mozem kojit a tiez pouzivam latkove plienky aby sme usetrili a tu v uk mi este aj cast nakladov t.j.50 libier preplatili za tie bum genius altie klasicke stvorce to mam 30 alebo 20 rocne a mam ich zdarma a mam ich 50 ks a dalsich 50 na sk takze ked tam pojdem nemusim nic kupovat ani brat so sebou len zopar [pampers na cestu velmi dobre ta chapem je to tazke ked ma clovek malo penazi a este aj o to malo pride my sme si s mm uz toho dost prezili a uz sa tiez chceme mat trochu lepsie teda aspon tak ze aby sme mali stale na jedlo a na veci pre seba a pre deti a hlavne tazke je to ze ked clovek pri sebe nikoho nema...na jar po velkej noci chceme ist na sk mm si vybavil 3 tyzdne dovolenky a chce si urobit na sk vodicak ale v juni este bude musiet ist na dokoncenie a na skusky a ja chcem zostat na sk doi toho juna aspon usetrime na letenkach ked nebudem musiet letiet hore dole snad naskrabeme tych 500 eur na vodicak ale ja potrebujem ist na sk trochu vypnut a psychicky si oddychnut mam za ebou tazke obdobie tak koli tomu a mm potrebuje tiez vypnut tak spojime prijemne s uzitocnym a rozhodla som sa ze chcem ist aj na to stretko aj ked je to komplikovane bez auta ale snad sa tam nejako dotrepeme

katulkaaaaaa
7. mar 2011

baby nie šimon ale simon 😀 😀 😀
@eis4 dakujem
podarilo sa mi na fb dat video v choditku,jupííííííííííííííííííííííííííí...zajtra natocim lepsie,ale tesim sa ze sa podarilo 😀 za pol hodku ideme na akciu s viki pustanie lampionov stastia

katulkaaaaaa
7. mar 2011

baby a na fb som dala aj foto co kreslila viki,sem mi neejdu dat,mrknite 😉

jankasramka
7. mar 2011

@brulka 🙂)) ja som nemyslela ze sa umiera koli nehygienickym podmienkam ale ze koli tomu sa siria ochorenia 😀
ale vaham hlavne preto ze sice mi tu dr. povedala ze lepsie ockovat ale mala aj pripady ked dostali babetka z ockovania zapal mozgovych blan.no tak vyber si.... 😖

kvietok121
7. mar 2011

@eis4 ja sa tesim ze ide post, konecne bez sladkeho 🙂
@jankasramka aj u nas su take pripady a tiez je to z ockovania ☹
@katulkaaaaaa simonko je velmi sikovny a velmi zlatucky

danulienka35
7. mar 2011

@eis4 dakujem vsetkym babulky za prianie k 7 mesiacikom 😉

danulienka35
7. mar 2011

@jankasramka vies ako utek psik pred malou? by sis sa nasmiala normalne sa schova za chladnicku az mala neni v dosahu tak vylezie chudiatko 😉

niky13
7. mar 2011

@danulienka35 aj ja sa pripajam k blahozelaniam princeznej. Ako? Zdravi ste?

danulienka35
7. mar 2011

@niky13 dsakujem mojko ano klop klop a co vi?

danulienka35
7. mar 2011

smejo 😀

niky13
7. mar 2011

@danulienka35 maly sa uz z toho dostava, este odsavame nejake sopliky, ale ja som na tom desne. Upchaty nos, kycham, hlava ma boli aj hrdlo. mm bol na sluzobke minuly tyzden, tak som nic nestihala - sama s 2 detmi. Nestihla som si oddychnut a uz bol maly chory. V kuse som k nemu v noci vstavala a to ja ked som unavena tak chytim vsetko na okolo. ☹

niky13
7. mar 2011

@danulienka35 zlata je, fakt buchticka A my len 7049g a 70 cm. Ale je usmiaty a spokojny.

kvietok121
7. mar 2011

@danulienka35 zlata ... uz je velka slecna, ako krasne sedka

danulienka35
7. mar 2011

@niky13 sa rychlo daj do poriadku mojko 😉
@kvietok121 dakujem moja aky je krasnucky 😉

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 cely tatik, maminka ma urcite radost 😉

katkavv
7. mar 2011

@eis4
ahoj, tak to ti pekne spapala 😉 , a pls kde sa da kupit ta krupica, ja som to nejak nevidela predavat, alebo som si to nevsimla, a to je uz so susenym mliekom alebo ako sa to robi, dik za info

niky13
7. mar 2011

@danulienka35 co ti ja vykladam, ze? Ty co mas 4 deti. 🙂 A ja pri dvoch nestiham vsetko.

danulienka35
7. mar 2011

@niky13 ja musim mojko stihat vsetko navarit atd sak to poznas aj ked su velke nekdey su jak male

katkavv
7. mar 2011

@eis4
uz som si precitala, vsak zisti, kde to kupili, diky, idem kuknut aj na net ...

niky13
7. mar 2011

@alure zapises nam prosim na 6.mesiacov 7049g a 70cm, dakujem

niky13
7. mar 2011

@danulienka35 aspon ich nemusis nosit na rukach a same sa najedia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre