♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
15. mar 2011

@hajatanufus no dam vediet neboj a i tu jar sa ukazuje chodim s malou denne az na 6hodin von uzasne pocasie

hajatanufus
15. mar 2011

@danulienka35 to je super ja som s lucinkou tiez bola cele dni vonku len teraz som pri rachel v tehu moc zlenivela tak snad to teraz kjonecne zmenim ked mse uz na inom mieste a uz tu je spon kam chodit nasla som tu lokalnu prirodnu rezervaciu nieco ako u nas parky ale ovela krajsie daju sa tam robit pikniky tak ked sa otepli kupim nejaku deku a budeme tam chodit a deti si mozu behat po travicke a je tu aj detske ihrisko aj plavaren len ja nemozem na kupko chodit lebo mam na nechtoch mykozu musim to najprv vyliecit a potom budem chodit aj do vodicky a mm do bazena neviem ci dostanem ale vcera jak drzal malu na rukach tak kopkala nozkami a hovoril ze keby tak bola v bazene tak by normalne aj plavala tak mozno ze si kupi plavky a pojde s nou on alebo s lucinkou ved aj tu su bazeny pre babatka

memory97
15. mar 2011

@mirmaj neni zac moja, hlavne, nech ti je lepsie.

danulienka35
15. mar 2011

@hajatanufus no to je uzasne ze mate radi tak vodicku deti su neskutocne krasne vo vode,a to ze ma lucinka rada prirodu je krasne mojenko pojdem i ja uz haji som unavena a zajtra ma caka ta lekarka pekne snicky tebe i princeznam prajem a posilam pusinky 😉

hajatanufus
15. mar 2011

@danulienka35 dobru nocku aj vam sladucke snicky aj ja uz idem ulozit deti a potom sa uz aj ja natiahnem papa

hajatanufus
15. mar 2011

@memory97 ahoj ty este nespis? ci nemozes koli malemu moje deti su tiez este hore ale uz ich idem nahnat dobru noc a sladke snicky papa

memory97
15. mar 2011

@liba78 bola som tam chvilku po tebe, lebo sme boli na fit loptach a cca okolo pol dvanastej sme dorazili, sme sa tesne minuli. Doteraz mi inac skoro vsetko chutilo, co som malemu kupila, ale tieto gebuziny na sposob kasi su hnus, brrr ani sa necudujem, ze to maly nechce 😝

memory97
15. mar 2011

@hajatanufus maly sa mi budi okolo 23:00, tak sa mi nechce do postele, lebo potom opat vstavat🙂

memory97
15. mar 2011

@hajatanufus ahoj🙂

babulky dobru nocku, maly napapany, mozem do postele🙂

alure
16. mar 2011

Ahojte babulky prajem dobré ráno
ja začínam dnes od skorého rána.Idem najprv popratať,potom ideme na plávanie a odtiaľ na oslavu.Dnes má moja svokra 60tku a prídu ku nám,ideme niekde posedieť tak tu celý deň nebudem.Nepíšte veľmi veľa 😉 nech nemám veľkú absenciu 😀 😀
Prajem krásny slnečný dník....

alure
16. mar 2011

@danulienka35 ja som iba žartovala 🙂 ale píše krásne básne 😉 pekný dník prajem

memory97
16. mar 2011

cvvg ng hgvtutnhbhvbvnvgbc v vb b gb@ gvgg bc bn

ahojte a dobre ranko,

hore je pozdrav od Davidka🙂

vladka84
16. mar 2011

dobre ranko, my sme hore od siestej - uz som pustila pracku, Timku odniesla do skolky, po ceste nakupila a zacinam varit obed.... to zasa dnes bude dlhyyyy den... dufam, ze aspon von bude pekne, ze sa pojdeme prevetrat 🙂
zatial je hmla a mokro po nocnom dazdi, ale nie je zima 😉
v noci este kojenie bolelo a ragadu mam stale dost velku, ale zda sa mi, ze sa to lepsi - tak mozno som si len zvykla 😀

katulkaaaaaa
16. mar 2011

ahojte mi sme zaspinkali uz 19:30 a v noci papali len ,,dva"krat 😀 ale maly sa taaak poti,normalne mokra hlavicka,kazdu noc sa precura....a vresti ked sa zobudi,ach tie zuby nestastne,uz su vidiet dva ale stale sa neprerezali
@vladka84 aka si ti sikovnica 😉 ja som len malu vypravila do skoly,zacvicila si a pijem kavu 🙂 dnes je u nas skaredo,asi bude prsat,vcera som si dala s kocikom 5kilometrov tak som vyvetrana aj za dnesok 😀

katulkaaaaaa
16. mar 2011

@memory97 zdravime davidka 🙂

seagull2404
16. mar 2011

ahojte, jooooj, kamoska akurat rodi 🙂 normalne mam zimomriavky 🙂 a to mala termin az 7. aprila

vladka84
16. mar 2011

@katulkaaaaaa musim od rana urobit co najviac, kym sa este pri malej da, mam toho dost, treba mi povysavat, umyt dlazku a este stale som nepozehlila tie dva kose, takze maaaam co robit 😒 a hlavne ja ked si zasadnem na net, tak to je katastrofa 😀
@memory97 Davidko ahooooj 😀

katulkaaaaaa
16. mar 2011

@seagull2404 uf tak skoro?drzime palce aby vsetko dobre dopadlooo...aj ja to doteraz tak prezivam akoby som ja rodila 😉
@vladka84 vladi napodobne...ja uz pri malom neviem dokopy nic spravit,vsade maly pistiiii a vydrzi tak po 5 minutach,najlepsie keby bol nonstop na rukach

vladka84
16. mar 2011

@katulkaaaaaa u nas je to rovnako, niektore dni som rada, ze stihnem navarit, kym spi a najem sa vacsinou uz s Karinkou na rukach 😒 ale zasa aby som jej nekrivdila, niekedy mi dovoli aj upratat a hlavne ked pospi viac ako polhodinku, tak je to super 😀

memory97
16. mar 2011

@katulkaaaaaa
@vladka84 dakujeme odovzdam🙂 Ste ho mali vidiet aky bol rychly, ked trebalo tukat do PC 😀 😀 😀 😀 dokonca aj zavinac nejako napisal a ja sa stale prepinam medzi klavesnicami🙂 sikovnejsi ako mamina🙂

seagull2404
16. mar 2011

@katulkaaaaaa skoro, ale ona uz dva tyzdne chodi od doktora s tym, ze to moze prist kedykolvek 🙂 mala obrovske brusko 😉 uz ked mi zvonil o pol osmej telefon som vedela, ze uz je to tu 🙂 ona rodi po cisarskom klasicky, aspon by mala, tak dufam, ze bude vsetko ok

Tamarka ma dnes asi slintavy den, ach tie zubky

eis4
16. mar 2011

dobre ránko 🙂 hrozná noc,bola hore každu chvilu,neviem čo jej bolo stále sa odkyrvala,ked som ju zakryla v momente bola hore ☹
@alure včera som tu už nebola.neskušala som ,ale do buducna🙂dnes ma to už nebolí,ani hlava 🙂 už nám je lepšie ani malá už nemá horučku 🙂

danulka3
16. mar 2011

Dobré ránko,
@hajatanufus Tak to je super,že tam máte teraz toľko možností na zábavu,určite to pomôže aj tebe,vypadneš medzi ľudí,prídeš na iné myšlienky 😵
@alure Prajem veľa nových zážitkov na plávaní a peknú oslavu poobede 🙂
@vladka84 ty si šikovná,ja som hore tiež od 6,30,ale stihla som ešte len raňajky,keď je mm doma tak akosi nič nestíham 😀
@katulkaaaaaa Tak nás toto ešte len čaká,normálne sa bojím,ako bude Kubko reagovať,keď tie zuby polezú,zatiaľ nič nevidno 😒
@seagull2404 kamarátke držím palce,ja som chcela tiež po cisárskom normálny,ale doktor nedovolil ☹ A to som bola po cisárskom 11 rokov

danulka3
16. mar 2011

@eis4 Tak to je super,že vám už je lepšie a nebolo malej teplo??

seagull2404
16. mar 2011

@danulka3 som zvedava, ci to tak aj bude, ci nebude nejaka kompikacia, aby sa velmi nenatrapila

seagull2404
16. mar 2011

@eis4 nepouzivas tie spacie vaky? na nas to funguje, neodkope sa a ani jej nie je velmi teplo

kahlan1
16. mar 2011

ahojte 🙂 som tu na skok 🙂
ako sa mate
@seagull2404 ako sa ma Tamarka? chodite plavat?

seagull2404
16. mar 2011

@kahlan1 ahoj, dakujem, mame sa dobre, plavat ideme prvy krat v piatok, tak som zvedava... ako sa mate vy?

vladka84
16. mar 2011

@kahlan1 Ahooj, ako brusko? 😉 vcera vecer sme skusali znova dat kasicku - tentokrat jablckovu - vysledok rovnaky ako v predchadzajucich pokusoch 😒 takze mame doma otvorene tri kase a ani jednu nechce, uz ine nekupujem, myslim, ze je to jedno aku jej dam, Karinka ich proste nechce 😕 vy ste skusali znova?

vladka84
16. mar 2011

@danulka3 ja som na tom rovnako cez vikend, ked sme vsetci doma, to neurobim vooobec nic, tak to potom cez tyzden dobehujem 😉

@eis4 @katulkaaaaaa nam je v noci tiez horuco a pritom mam stiahnute kurenie, ale ako sa teraz oteplilo von, tak ma casto mokro pod hlavickou - hlavne, ked zaspava a ked v noci papa, tak sa asi tak namaha, ze sa az spoti 😀
ked sa odkope, tak ju neprikryvam, len vyskusam, ci nie je studena 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre