♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
18. mar 2011

@katulkaaaaaa
a kde vidis fotky @alure? tiez by somich rada videla, sice sa s nou dnes stretnem ale aj tak 🙂

alure
18. mar 2011

@mirmaj do pračky určite nie,stačí to utrieť vlhkou handričkou....a je to super skladné..poskladá sa to do takej tašky (bola k tomu)
@katkavv 🙂 ja sa premáham už mám za sebou dve kávy (jednu u susedky) a som úplne oťapená...o hodinku štartujeme najprv idem k dr. pre potvrdenie Olimu do školy a potom do PK 🙂 teším sa na vás 😉
@katulkaaaaaa ďakujem mojko 🙂 no s tým ovocím ti neporadím....skús počkať jeden dva dni a potom zas..niektorí pridávajú ovocie do večerných kaší alebo do jogurtov a tam to deti spapajú...vyskúšaj a uvidíš 😉

alure
18. mar 2011

@katkavv pár strán dozadu sme sa bavili o účesoch a prihodila som tri fotky (kde som s blond hustým melírom,s krátkymi vlasmi a potom s takými po plecia s tigrím facom a aj melírom takým do oranžova🙂))))

alure
18. mar 2011

@katkavv str.2361

mirmaj
18. mar 2011

@liba78 dakujem viem kde je laugaricio, asi skočíme teda tam niekedy, veľká vďaka 😉 ja tiež uvažujem o tej romerke len aby sa pačila aj Tamke rada by som ju vyskušala asi radšej
@vladka84 tiež neviem či ju nezačnem dávať večer tak ako ona chce lebo ja ju nasilu držím hore a ráno vstava tak isto ako ked ide aj neskôr a potom je nevyspata a už od rána nervozna

evanns
18. mar 2011

ahojte babenky

@mirmaj presne som Ti sla pisat ako @liba78 ze ak sa Ti da ist do TN tak v Laugariciu je fajny obchod pre deti na poschodi... 😉 sa nam tam velmi pacilo aj ked autosedacku sme neskusali lebo my uz mame Romerku kedze nas "lev" ma uz 11 kh 😀 😀 😀

mirmaj
18. mar 2011

@katulkaaaaaa my sme natom s ovocím presne tak isto, zje ho jedine tak že jej ho dám do ruky, ale od banana je celá zaprplaná a jablko jej zabieha 😒 každý deň sa snažím trocha do nej natlačiť ale nepomáha ani pridanie piškot nič

evanns
18. mar 2011

@mirmaj u nas plati cim skor ju dam tym dlhsie spi 😲

evanns
18. mar 2011

@katulkaaaaaa ani natasha nelubi ovocie...ale najviac do nej dostanem ked ovocnu domacu vyzivu ohrejem ze je trochu teplejsie a s rozpustenymi piskotkami 😀 😀 😀 to uz co s nami tie deti robia ne??? 😝

mirmaj
18. mar 2011

@evanns určite tam skočím, dakujem baby

katulkaaaaaa
18. mar 2011

@evanns 😀 😀 😀 no presne ,,tiger" sa po mne teraz splha a ja dufam ze konecne zaspi a ja sa dnes aj naranajkujem

mirmaj
18. mar 2011

@evanns o koľkej ju dávaš večer? asi to idem vyskúšať aj ja 😝

evanns
18. mar 2011

@katulkaaaaaa ja som vcera tak cez den dufala a nakoniec ja som si zdriemla na 20 min a mala sa pri mne hrala 😝 tak to uz su ine stavy ked mama spi a dite sa hraje ne?

mirmaj
18. mar 2011

@evanns toto je presne u nás ráno, dám ju ku nám do postele, my spíme dalej a ona po nas lozí 😀 😝

evanns
18. mar 2011

@mirmaj tak chodila o 21:00 a spala do 7:00...teray sa snazim ju dat okolo 19:30 - 20:00 a spava do 08:00 - 08:40...ale!!! je pravda ze ona cez den vela nepospi, tak 4x40 min 😒 co mne osobne zatial nevadi... 😉

mirmaj
18. mar 2011

@evanns no my už o takom čase dávno spíme 😀 😀 my cez deň spíme ešte celkom dosť ale to dospáva tu krátku noc 😝 celkovo za 24hodín spia asi rovnako 😉

evanns
18. mar 2011

a vcera sme mali 1x jogurt...nestle s bananom...baby to len tak fuklo do nej a jak dojedla ta taky krik (piskot) ze este chce no na raty...ona co neplace vobec jak dni su dlhe tak kvoli jedlu sa zlosti, moja mala krasna 😀 😀 😀

evanns
18. mar 2011

@mirmaj to je to ze ak za 24 hod spia dost tak je vsetko ok uz len ich nastavit na osobne potreby rodicov 😝

mirmaj
18. mar 2011

@evanns a u nas to ma vždy opačný efekt ked ja chcem niečo nastavovať, tak asi radšej kašlem nato a nechám to ako to jej vyhovuje 😀 😀

alure
18. mar 2011

joj aj som zabudla napísať kúpila som tu z MK https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod...
a včera bol pre to v BA mm ale hneď zhodnotil že keď to takto pôjde ďalej tak budeme potrebovať väčší byt 😀 a ešte k tomu v stredu doniesli svokrovci Denisovi jedálenskú stoličku ktorá je tiež dosť veľká
no nič idem sa baliť,chystať a vyrážame na cestu...ahojte poobede

katulkaaaaaa
18. mar 2011

@evanns tak teda ked jej tak chutilo,skusim kupit aj ja 😉

katulkaaaaaa
18. mar 2011

baby ja som zase minula 30e na veci pre maleho ... ja ked zacnem neviem kedy skoncit 😀 mne by mal mm zrusit IB 🙂

mirmaj
18. mar 2011

@katulkaaaaaa a čo si pekne pokupila? 😀

katulkaaaaaa
18. mar 2011

@mirmaj ciapky prechodne a nejake tricka s dlhym rukavom,prevazne h&m 😉
ja som taka krava...maly zaspal spravila som si vajicka,najedla som sa a stale citim smrad...tak cca za pol hodku idem do kuchyne a ja som nechala pusteny plyn...tak teraz mame vyvetrane 😒

kahlan1
18. mar 2011

baby mala sa mi zasa nenormalne puci ,uz som dnes plakala s nou :( pravdepodobne ma zastavene vetry lebo dnes este ani raz nepukla - ja uz neviem co jej mam davat - neviete mi nieco poradit?

katulkaaaaaa
18. mar 2011

@kahlan1 moja ja som toto riesila o 4 v noci,dala som malemu rurku a stlacala nozicky az kym sa konecne nevykadil ☹ tiez plakal,davala som dva dni ryzu...dala som aj stavu zo slivkoveho kompotu ale tentokrat nepomohla...musim zase zacat davat probiotika,asi tie ich male creva nevedia stale pracovat 😖

kahlan1
18. mar 2011

@katulkaaaaaa to hej ale ked vidim ako sa trapi :( ja som davafla rurku sa vykakala ale nepukla nic a pokracovala v tlaceni :( Simonkovi sa ulavilo ked sa vykakal? myslis ze ho zapieklo z ryze? ja nedavam uz brokolicu kalerab hrusky lebo nafukuju a davala som odvcera rascovy caj ale sa mi zda horsie a dnes som citala ze niekomu rasca pomoze a inemu este viac nafukne :( co je asi nas pripad

hajatanufus
18. mar 2011

@kvietok121 chapem aj moj mm ma rad auta a lucinka sa tiez hra aj s autickami dokonca aj s ocinovym mercedesom pusta si ho po smykalke vraj mame ocinovi kupit druhy no ved uvidime ci si zasluzi ked bude posluchat mozno casom dostane aj autodrahu 😀 ste sikovny som rada ze sa matejko rozpapal my dnes chceme vyskusat karfiolik so zemiacikom alebo len cisty neviem este sa musim rozhodnut ze ako by to bolo lepsie 🙂

hajatanufus
18. mar 2011

@kvietok121 chapem aj moj mm ma rad auta a lucinka sa tiez hra aj s autickami dokonca aj s ocinovym mercedesom pusta si ho po smykalke vraj mame ocinovi kupit druhy no ved uvidime ci si zasluzi ked bude posluchat mozno casom dostane aj autodrahu 😀 ste sikovny som rada ze sa matejko rozpapal my dnes chceme vyskusat karfiolik so zemiacikom alebo len cisty neviem este sa musim rozhodnut ze ako by to bolo lepsie 🙂
@alure tak to je super a nakoniec sa ti to cakanie aj trosku oplatilo len treba otvorit usta 😒

hajatanufus
18. mar 2011

@kvietok121 chapem aj moj mm ma rad auta a lucinka sa tiez hra aj s autickami dokonca aj s ocinovym mercedesom pusta si ho po smykalke vraj mame ocinovi kupit druhy no ved uvidime ci si zasluzi ked bude posluchat mozno casom dostane aj autodrahu 😀 ste sikovny som rada ze sa matejko rozpapal my dnes chceme vyskusat karfiolik so zemiacikom alebo len cisty neviem este sa musim rozhodnut ze ako by to bolo lepsie 🙂
@alure tak to je super a nakoniec sa ti to cakanie aj trosku oplatilo len treba otvorit usta 😒
@kvietok121 to ti nezavidim ja si pamatam ako ma lucinka sem tam kusla 😠 neboj potom to uz bude lepsie on sa to nauci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre