♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
20. mar 2011

@danulienka35 ahoj 🙂 mame sa nie velmi dobre, trapi nas naduvanie a zapcha :(
a vy sa ako mate? co nove?

danulienka35
20. mar 2011

@kahlan1 to mi je velmi luto mojko snad ju to ppprejde a z coho ju naduva stale? mi teraz zubky nas zas trapia je umrcana ale inak ok co kedy pojdeme na kavicku?

alure
20. mar 2011

@evanns dúfam že budeš spokojná tak ako my a ak ti nevadí že nie je možnosť polohovať pod nožičkami (čo mne nevadí) tak budeš fakt spokojná aj s manipuláciou,skladnosťou a vôbec. A fakt skvelá kúpa 😉
@akika722 daj potom vedieť úspešnosť 😉
@katulkaaaaaa no to je u nás za blokom hneď pole a pred blokom máme krásne detské ihrisko takže super štvrť a nádherné bývanie.Inak ten kopček (kde je ten strom) to je jediné miesto kde sa chodia senčania sánkovať...lebo tu samá rovina 😒 takže v období snehu tu máme za blokom spústu detí...
ja som práve uložila Denisa,okúpali sme aj veľkáčika Olivera a idem si konečne ľahnúť k telke...celý víkend som nejaká rozbitá,nevyspatá ☹

danulka3
20. mar 2011

@akika722 ahoj,vitaj späť,chýbala si nám 😉 Čakáme na foto!!!!
@evanns super cena,za takú cenu by som brala aj ja 🙂
@katulkaaaaaa blahoželáme k zubčeku,aj mi už chcemeeeeeeee 😵

jajka377
20. mar 2011

@kahlan1 no nám pupík nezaberal a mala som aj weledu olejček, aj to bolo nula bodov. Toto je viac menej ešte tá komoušská vetrová masť čo nám dávali naše maminy 🙂 len sa to inak volá. Aj my sme mali problémy s kakaním, tak nám dr odporučila probiotiká infants dophilus a teraz kakáme krásne každý deň. Je pravda, že nám bobky išli dva týždne von, ale aspoň ju to nebolelo ☹ a teraz kaká pekne mäkké hovienka 😀 pevné nervy!!

kahlan1
20. mar 2011

@danulienka35 netusim ale je to hrozne iba krci nozicky a tlaci a vrci ☹ ☹

kahlan1
20. mar 2011

@jajka377 davam jej bio gayu myslis ze tak pekne kaka z probiotik?

danulka3
20. mar 2011

@alure aj ja chcem vidieť fotečky 😵

danulienka35
20. mar 2011

@kahlan1 chudatenko moje male neviem ti poradit a to ma mrzi mi sme nemaly ani pri jednej nic take

danulka3
20. mar 2011

Baby žilinčanky dávam do pozornosti http://www.hyperzlava.sk/sk/ponuka/728 ,ja som neodolala,už sa tešííííím

katkavv
20. mar 2011

ahojte kocky

dakujeme za gratulacie kajkovi, kajko uz spi ale posiela vam boztek :-*
@katulkaaaaaa @danulka3 @seagull2404 @kvietok121 @alure @evanns @liba78 @akika722 @kahlan1

Aky ste mali den? Boli sme po obchodoch, malo sme nakupili a len blbosti, kajko je velmi nervny, upistany_dufam, ze to su tie zubky, slnko sice v BA svietilo, ale neskutocne fukalo, hnusny chladny vietor, cize hruza ...
ja si prosim teplucko, staci tak 20 stupnov ;)

danulka3
20. mar 2011

@katkavv aj u nás strašne fúkalo,ale zajtra už má byť lepšie,vraj 12 stupňov 😉

hajatanufus
20. mar 2011

@michaelabj ahoj a pekne vitaj prid kedykolvek a napis @kvietok121 ona ti poradi

danulienka35
20. mar 2011

@katkavv i ja sa mojko pridavam ku gratulacii a Kajkovi bozetk posielame 😉

katkavv
20. mar 2011

@kahlan1
ja mam to puzzle ale kajko mi to okusuje a trha, nevadilo by mi to, ze to olizuje a kuse ale na to sa zo spodu velmi lepi spina, cize preto som to odpratala

alure
20. mar 2011

@danulka3 ktoré mojko? na fb mám nejaké nové a aj tu pár vo fotoblogu....
@katkavv ej veru hnusný vietor..aj Denis je taký upišťaný a ukričaný..neviem čím to je 😖 my celý deň doma,ale nič sa mi nechce...spala by som 😔

katkavv
20. mar 2011

@evanns
vsetko naj. k vcerajsim 7 mesiacom 🙂 cmuk

alure
20. mar 2011

@katkavv ja môžem našu podložku zložiť a doniesť ti v stredu ukázať,hm?

danulka3
20. mar 2011

@alure čo ste sa bavili s Katulkou

jajka377
20. mar 2011

@kahlan1 určite áno, lebo takto pekne mi nekakala predtým. To u nej bol výkon za dva - tri dni sa vykakať. A teraz denne!! 🙂

alure
20. mar 2011

@danulka3 to mám na facebooku sem som pridala len pár a pár iných tam....môžeš popozerať
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=15286929...

katkavv
20. mar 2011

@alure dakujem, uz som ju objednala 🙂 cize netreba
@danulienka35 dakujem 🙂

danulka3
20. mar 2011

@alure dík, idem kuknúť 😉

alure
20. mar 2011

@katkavv jaj jasne k 7 mesiačikom 🙂
no nič idem babulky k Oliverkovi lebo am pocit ze som ho dnes dala trochu mimo....Denis bol zly tak som na neho nemala cas ☹ ahojte zajtra

danulka3
20. mar 2011

@alure už som kukla,super rodinka 😉 ,netlačia malého tie guličky na tej podložke a nebola na jednej fotke tá stolička,už ju máš doma,lebo nám ešte neprišla. 😠 Si s ňou spokojná?

alure
20. mar 2011

@danulka3 stoličku doniesli svokrovci oni ju kupovali ale ani neviem kde,ja som len poslala link akú približne chcem a viac som sa nestarala...,spokojná som aj keď je dosť veľká a zaberá kopec miesta no čo najhoršie reagoval mm,potom časom keď bude drobec väčší bude krásnou súčasťou detskej izby 😉 a zatiaľ som neprišla na to ako sklopiť tú sedaciu časť do nejakej inej polohy,je tam taká páčka aj som za to ťahala ale nič..alebo len nemám toľko sily,už mm sľúbil že sa na to pozrie ale dnes mi ani žiarovky "nestihol" vymeniť..no nič čo si neurobím sama to nebudem mať .... 😀 😀 😀
tá podložka je úplne mäkká tak asi nie..ale aj ja zvyknem na nej ležať keď sa bláznime a netlačí to.

katkavv
20. mar 2011

@alure
no mozno to budu tiez zubky :( co narobime, tak si aspon skus oddychnut, papa
ja pojdem tiez kukat telku za par minut 🙂 asi kuknem superstar

danulka3
20. mar 2011

@alure Aj mi sme ju preto vybrali,aby sme ju potom ešte využili,s tým sklápaním ti neporadím,vyzerá to tak,že aj ja budem maturovať 😀 A to,čo si neurobíš,nemáš ,to poznám,ja musím povedať niekoľko krát a potom sa aj dočkám 😠 😠 😠

danulka3
20. mar 2011

Idem aj ja trošku pokukať telku,i keď nič moc tam nie je 😒

kahlan1
20. mar 2011

@katkavv ja osm zatial spokojna anetka viac obzera hracky ako obrazky co osm prekvapena lebo ked tam mala koberec tak ho stale okusovala kraje co mi vadilo ale toto ju nelaka

@danulienka35 uz spinkame ale bol to des predchvilou som jej pomahala kakat a tak plakala az som plakala s nou ☹ vobec to nevedela vytlact ja to nechapem ze z coho - ved uz bolo dobre kakala aj trikrat denne sama a opat sa to vratilo a to vynechavam brokolicu, karfiol hrusky a vsetko co nafukuje ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre