♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
28. mar 2011

@majka35 ja som nasla aj v obchode taku vyzivku, ze jablcko + jogurt a broskyna + jogurt... je to znacka OVKO - take klasicke, vraj od 4 mes., no neviem s tym jogurtom 😕 ale malej veeeelmi chutia, vlastne obidvom malym a aj mne 😝

memory97
28. mar 2011

@eis4 ja som tiez prvykrat na to struhadlo pozerala, ze co zas to vymysleli, ale struha to super, uplne akobysi to ovocie rozmixovala🙂

@seagull2404 ja som bola prekvapena, maly z toho pil skoro ako dospelak🙂 Ved na nas vkuse pozera, ked kavickujeme s mm🙂

@eis4 ja mam male lenovo. Uz ho aj maly stiahol na seba, ale neublizil si nastastie iba rucka to schytala. Je super na pisanie. No vsetko sa pripaja externe, ak ti netreba CD-rom, Diskety,... dole v rozku je lupa a tou si tie pismenka zvacsis ako potrebujes 😀 😝 akurat, ze stranka, co sa ti otvori na velkom cela, tak tu sa ti neukaze celkom, ale to mne nevadi, predsa si len upravis obrazovku podla seba🙂

@majka35 to co mame my, tak vydava taky tupy zvuk, ked sa na to treskne tym kladivkom a maly sa toho zvuku bal. neviem ako teraz, ale zatial to lezi v krabici na hracky.

@evanns asi by som mala ist nieco robit, miesto kavy uz vidim kravy 😀 😀 😀

vladka84
28. mar 2011

@memory97 tak skusime popucit a ak nespapa, tak zmixujeme...ono to pri nasich babatkach je asi aj tak najlepsie skusat... mne Karinka za nic na svete nechcela banan a v sobotu Timka jedla a natahovala sa za nou, tak jej hovorim, daj jej trosku, aj tak to nebude chciet a aspon ti da pokoj...a Karinka ho nakoniec cely zjedla 😲 no darmo, od Timky asi lepsie chuti 😉

jajka377
28. mar 2011

@seagull2404 hej s takým silikónovým. A to som sa čudovala, lebo mi sme zo začiatku mali problém piť čajík, malá sa mi stále drhla s ním ☹ . To trvalo možno aj tri mesiace kým si zvykla čajík piť.

seagull2404
28. mar 2011

@jajka377 taky mam, ale Tamarka hryzie do toho sosacika a nepije

seagull2404
28. mar 2011

@memory97 ake struhadlo?

eis4
28. mar 2011

@akika722 ja som teraz objavila tento za dobru cenu tak som namotaná.potrebujem to fakt len na net,takže stačí ale mm príde domov tak ma určite zruší ked príde domov 🙄 ved on si može vysedávať hore pri počítači ale ja nie 🙄
http://ww.hej.sk/pocitace-prislusenstvo/obchod/...
@majka35 niekedy sa my rozum zastaví ked vymýšlaju,to je konec 🙄 minule my povedal že si mám dať okolo okna foliu ,on vyrobí konštrukciu.že ked nemožem ísť von tak tam dám malu v kočíku a zima mi nepojde do bytu.no rovno stan si tu postavím lebo tu mám " tóóólko" miesta 🙄 🙄 🙄
@kvietok121 no bohužial to je velmi neskoro,nelinku vtedy kupkáme ☹

akika722
28. mar 2011

@eis4 ja mam moj zachyteny na foto-čo som fotila byt 😀

zrušili mi kupu kočiku,ničo jej do toho prišlo ☹

alure
28. mar 2011

@akika722 a čože ? nezmestí sa ti tam tá postielka? alebo prišiel domov mm a zatrhol to?
@seagull2404 vymýšľajú jedna radosť a ja som si myslela že fajné sladké ako mu to bude chutiť 😀 aon nič..dnes chcem skúsiť dať avokádo na olovrant. @jankasramka písala že je to pre deti super a že sa môže
@kvietok121 som rada že potešilo veď stále si pani učiteľka len momentálne na MD 🙂
@memory97 takže by som mu ako kojenému dieťaťu nemala dávať vôbec jogurt? ja ani neviem čii ho vôbec potrebuje len všetky píšete ako to deti zblajznú 😀 no kúsky som priamo nemyslela ale on ani popučené nechce..len mix 🙂

akika722
28. mar 2011

@alure nezmästi sa mi ☹ nerozlozim boky/spime v cestovnej+mam tam original matrac aj normalny čo davaš do klasickej postielky

alure
28. mar 2011

@akika722 tak to je škoda :( a ako spinká v CP? mne v tom Denis odmieta spať,ale možno je to tým že ju využívam len na cestách a vie že nie je doma 😒 kde si predávala kočík? tu na MK? Ja sa chystám tiež predať ten môj..len sa mi ho nechce ísť pofotiť..pár záberov z dnes v chodítku 🙂

akika722
28. mar 2011

@alure spinka tam od pol roka/mne odmietal drevenu a v tej akoby uťalo-spi...skus mu tam dať ten matrac s klasickej p.aj ja tak mam
hej tu na mk

akika722
28. mar 2011

@alure zlatučký je 😎 aké ma fáro fešak 😀

alure
28. mar 2011

@akika722 no len klasický matrac by so do auta už neniesla..doma máme drevenú postieľku,ja len keď ideme na východ tak nosím CP,ale už aj to je zbytočné aj tak spí pri mne a aspoň vytvorím v kufri viac miesta 🙂
no dostal od tatina chodítko autíčko 🙂

akika722
28. mar 2011

@alure ja mam molitanovy matrac tak si ho pekne skrutim 😉

akika722
28. mar 2011

@alure pekny vyber choditka 😉

alure
28. mar 2011

@akika722 ten som mala pri Oliverovi a bol super,teraz mám nejaký kokosový ale je pevnejší a tvrdší..takže ho nezmotám 😖
volal mi mm ešte neišiel preč tak bol vziať Oliverka,zacvhíľku ich mám doma,tak sa trošku odpojím,nech si nemyslia že tu sedím celý deň a nič nerobím 😝
zatiaľ ahoj

akika722
28. mar 2011

@alure jasné,paaa 😉

kvietok121
28. mar 2011

@eis4 aj my jeho, ja som ho sice vcera kupala o pol osmej to je tym posunom ... mame to vsetko naruby 🙂 mozno ked uz budu vacsi

kvietok121
28. mar 2011

@alure ano som niekedy mi to chyba ta praca s detmi, aby si mi dobre rozumela ze matejka by som ani za svet nedala a ani za svet by som nesla ucit , ale niekedy na mna pride taka chvilka, a pospominam na NIEKTORE deticky 🙂

21
28. mar 2011

Dievcata, ani nasa neje popucene, iba kasicky... aaale, skusila som dat kusky a aj tie zje!!! Skuste dat hryzkat mrkvu, zemiak...

21
28. mar 2011

A konecne mame prerezany jeden zub... dva tyzdne to trvalo!!! a len jeden!!! 😒 😠
http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-... kupili sme taketo golface, uvidime, myslim, ze taka strieska na nezaplatenie a aj nanoznik ma, celkom dobry... co poviete?

evanns
28. mar 2011

@21 fajny je...aj strieska aj nanoznik...len ja som golfac nechcela, ja nemam dobre skusenosti s tymi palicami, jednou rukou sa s golfacom tazko manipuluje 😒 aspon teda mne ano ☹

21
28. mar 2011

@evanns ja po troch detoch mam uz prax... 😉

evanns
28. mar 2011

@21 tak to ti verim 🙂 moze byt ze treba na to prax

vladka84
28. mar 2011

baby, Karinka chytila normalne hysteriu, ked som jej teraz isla odsat sopliky 😖 uz rano sa mykala, ale teraz to bol taky rev, ze som ani nic neodsala...cez vikend to islo lepsie, lebo mm ju drzal na rukach, tak sa pri tom aj usmievala, teraz katastrofa... to ked ich nebudem odsavat, tak nezmiznu, ci? 😕

kvietok121
28. mar 2011

@vladka84 moja aj my tak strasne placeme a reveme, ono ked su sopliky vacsie a neodsajes mozu stekat na priedusky ... ja ked musim si ho v takom placi chytim tak aby sa nehybal a odsavam, sice strasne place ale co mam robit, ale nerobim to casto ...

kahlan1
28. mar 2011

@evanns hej ta farma je u nas jednicka 🙂

@memory97 dakujem pozriem 🙂

kahlan1
28. mar 2011

baby čakame ďalšie dievčatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len nech je zdravučke a bude super

kvietok121
28. mar 2011

@kahlan1 je to je supeeeeeeeeeeeeeeeer, tak drzime prsty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre