♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
28. mar 2011

@jankasramka 😀 😀 😀 inač to som ani ja nevedela 😅

jankasramka
28. mar 2011

@hajatanufus ty to mas vazne zlozite...keby som ti mohla nejako pomoct.... ☹
to nam aj letenky zaplatili nasi len aby sme dosli...
a nemyslis si ze by bolo predsa len lepsie ist k svokrovcom? mozno vecsia nuda a menej pohodlia ale zas s prijemnymi ludmi....
ved ked pojdes domov tak to si asi velmi neoddychnes ked budu vasi stale riesit kto komu kolko dlzi a kto viac perie...
kolko budete na slovensku?a odkedy dokedy?

jankasramka
28. mar 2011

baby a marhule a broskyne to ako davate? varite to ci len vidlickou ci co?

alure
28. mar 2011

babulky pomoc už vyše hodiny uspávam Denisa a stále nič 😠 ten časový posun mu dal riadne zabrať ☹

@akika722 mojko ja chodievam do Brendonu dosť často a nie som z BA 😉 môžem sa ti tam na to pozrieť
@jankasramka no chodítko je krásne a super,má 3 polohy a bolo k nemu také ako máte vy to tlačiace od FP a ešte odrážadlo 😉 a dnes sme papali mango s jablčkom (som ich urobila v paráku a rozmixovala 🙂 surové ovocie mi zatiaľ nechce 😒
@eis4 no už sa môže presúvať ajinak ako lozením 🙂 len musím dávať pozor lebo dočiahne na tatovu zbierku autíčok 😀 😀 😀
@memory97 no tak to potom nemusíme,ja som si len nebola istá či by to mali alebo nemali papať 😉 od Olivera sa toho dosť zmenilo,ale aj tak sa väčšinou prikláňam k tomu ako som to robila pri ňom,aj keď hlava deravá už si všetko nepamätám.
@hajatanufus no ani my sme nie moc rozpapaný,ale máme za sebou asi všetko či už zeleninku alebo ovocie a aj mäsko 🙂
idem prečítať čo ste napísali..len pozriem to moje vrešťadlo 😖

danulienka35
28. mar 2011

ahojte babulky co nove nejdem vas ani docitat ze 7 stan ste dobre 😀 😀 😀

akika722
28. mar 2011

@jankasramka vyživky 😀
@alure jééééééééééééééééééééj a kedy sa chystaš???ale preeesne tuto by som chcela http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2730... 😅 lebo je aj taka čo stoji smerom dole k nožkam..taku eéé ☹

dakujééééééééém 😵

danulienka35
28. mar 2011

@jankasramka citam ze chces Chiaru kludne pozicam je to dieta veget len si lezka nebo sedi a pluje spieva taky pohodak ja snu mozem ist vsade ona bude kludna ked je dobre napapana 😀

jankasramka
28. mar 2011

@danulienka35 no ved prave... a ja s touto prdelkou ubehanou mikde ani ns krok bo v aute neobsedi a z kociara chce vyskocit. ked ho nepriputam tak sa otoci na brucho, potom na styri a stavia sa v nom na nohy 😔

@alure a chutilo mu mangicko?ja som bola tiez prave kupit zasoby na par dni 😀 a kupila som aj dake marhule co su vlastne broskyne daka ina odroda ci co. 😅

katkavv
28. mar 2011

ahojte
@akika722 ja pojdem do BA vo stvrtok, tak by som sa mohla stavit v brendone, skor sa mi nepodari, alebo mozno az cez vik 😒
@kahlan1 gratulujem k dievcatku, neboj, vsetko bude ok, bude zdravucka 🙂

katkavv
28. mar 2011

@alure mate kraaaaaasne auticko - choditko, fakt super 🙂

akika722
28. mar 2011

@katkavv jéééééééééééééj dakujeeeeem

babulky moje ste zlateeeeee,veelka vdaka vam ♥ ♥ ♥ ♥♥♥

danulienka35
28. mar 2011

@jankasramka kazdy mi hovori ake ukazkove dieta mam ale do kedy? vies

alure
28. mar 2011

@akika722 no ako vidím @katkavv sa tam chystá skôr 😉 ja chodievam raz - dva krát mesačne..teraz v sobotu sme tam boli dokúpiť nejaké drobnosti
@jankasramka chutilo mu a chcela som aj Olivera nahovoriť nech aspoň ochutná ale ee a iné ovocie sme ešte nepapali,akurát výživu čo je jablko-banan-broskyňa a to spapal

alure
28. mar 2011

@katkavv ďakujem mojko 🙂 Aj Denisovi sa páči a vydáva super zvuky ,keď otočí kľúčom akoby štartoval,väčšinou síce Denis trúbi alebo dáva smerovky 🙂
@kahlan1 aj ja sa pripájam ku gratulantom a Kristínku som čakala pri obidvoch chlapcoch aj ja 😉 a ani nemysli na to že by bolo niečo zlé,všetko bude ok 🙂

kahlan1
28. mar 2011

@hajatanufus ☹ to mi je luto, mas to tazke, si to ani neviem predstavit taku situcaciu

@katkavv dakujem 🙂 dnesny UTZ dopadol dobre, v stredu idem na dalsi na kardio - tam pozru speci srdiecko 🙂 tak verim ze vsetko bude ok

memory97
28. mar 2011

@vladka84 vies pokial je ciry, tak je to v pohode a staci odsavat, ale ked bude uz zelenkasty a nebude jej to prechadzat, ja by som radsej sla, ak jej to bude schadzat na priedusky.

hajatanufus
28. mar 2011

@akika722 jasne kaslem na nich budem cele dni prec a budem u nich len spat je to strasne blbe nechcem byt k nim odmerana ale ked oni su taki tak sa aj ja budem od nich distancovat

kahlan1
28. mar 2011

my mame take auticko ale este v tom nevie nozicky ma pokrcene 🙂

akika722
28. mar 2011

@alure ste zlate..všetky 😉

akika722
28. mar 2011

@hajatanufus čakám vas 😵
@kahlan1 jééééééééééééééj..ona je taky smejko 😎

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 dakujem je to strasne blbe absolutne nemam na nic chut a ani jest sa mi nechce som uz uplne vycerpana ☹

seagull2404
28. mar 2011

@memory97 jeeej, take si pamatam este z detstva, aj som ho chcela kupit, ale neviem zohnat

kahlan1
28. mar 2011

@akika722 hej to je a hlavne ked robi zle - tak sa skeri o dusu 🙂

@hajatanufus ☹ hadam sa to zlepši

memory97
28. mar 2011

@kahlan1 veru si nepomoze a splni im vsetko na co si zmyslia🙂 Dufam, ze u nas bude tiez druhe babatko dievcatko 🙂 mm mi vravel, ze by chcel chalana, ale verim tomu, ze ked to bude baba,tak si ho hned omota okolo prsta 😀 😀
@katulkaaaaaa ti verim, musis byt poriadne unavena... dufam, ze sa uz malinky dobre vyspinka a ty tiez 😉
@eis4 musis na neho pekne🙂 trusovanim nic nedocielis🙂
@akika722 ako vyzera ta strieska? len ak sa da natocit ako dazdnik, ten si podla mna natocis hociako, ale s pevnou strieskou to pojde horsie..

hajatanufus
28. mar 2011

@kahlan1 je nadherna take slniecko ako nasa rachel normalne ked som zbadala fotku tak sa mi zdvihla nalada lebo mam oci len pre plac dakujem 🙂 mas krasne slniecko neboj ona na to pride vidno ze sa jej tam paci tusim alure ma take iste auticko v modrom 🙂 teraz mozes kludne nakupovat veci aspon vies ze aj druha slecna vyuzije 🙂 mudes mat doma take dve sidielka ako my 🙂 ked su spolu su take podarene 🙂 inak som dnes bola v play group a na chvilu som mohla zabudnut ze mam deti lucy ani jest nechcela hned utekala do herne a rachel mi vzali tetusky tak som si vypila v klude cajik a zjedla jablko a potom mi jedna teta doniesla cistu bielu obliecku na vankus a ze mam tam napisat s takymi farbami na textil meno a datum narodenia deti robili to aj ine maminky 🙂 tak som to teda namalovala 🙂 🙂 len to musi schnut 46 hodin takze si to vezmem domov az na buduce 🙂 a bola tam jedna maminka so 4 tyzdnovym babatkom take bolo drobunke ale vobec neplakalo napapalo sa a potom zaspinkalo 🙂

akika722
28. mar 2011

@hajatanufus hlavne bud rada že TY TAKA NIKDY NEBUDEš k vl.detom 😉

katkavv
28. mar 2011

@akika722
no tak vybehnem do brendonu zajtra doobeda, tak pls posli instrukcie ako to poslat atd. ;)

katkavv
28. mar 2011

@kahlan1 mala je krasna, a bude mat setricku - kamosku, super

akika722
28. mar 2011

@memory97 pisala mi jedna baba že ju ma a da sa sklopiť dole...ked mne sa táááák páči 😅

akika722
28. mar 2011

@katkavv jasnéé,ip 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre