♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. apr 2011

@katulkaaaaaa
@alure ale baby... ☹ je to na prd 😔

katulkaaaaaa
5. apr 2011

@vladka84 presne aj nas cica zachrani ale ked som sa vcera videla bez podprsenky 😀 😀 😀 😀 sodoma komora cecilko.....akoze plastika to isty 😉
@majka35 som zvedava ci konecne date s @evanns kavicku 😝
@evanns moja zlata ja viem ☹
@alure 😵 ja uz som si akosi zvykla 😉 ale hlavne nech tie nase milaciky nic neboli,mi vydrzime
baby mam nervy tak chcem sa naucit piect objednam piatok nieco zinternetu,vcera volam ci im objednavka presla...ze ano posleme...a zase sa nikto neozval,na meily neodpisali....ja mam strasnu smolu na vsetko...a moj problem je ze ked nieco chcem tak hneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed 😠 vrrr

katulkaaaaaa
5. apr 2011

@majka35 kráááásne 🙂

katulkaaaaaa
5. apr 2011

@akika722 neser ma lebo dojdem do trebisova ci kde to byvas 😠 😀 😠

majka35
5. apr 2011

@seagull2404 moja neche kupované, ale mala som doma jednu výživu paštrnáku s hovädzím mäsom, som to otvorila, no vôňa "omamná" , tak som uvarila ryžu, zmiešala s polovicou tej výživy a skúsila, zje, nezjem uvidíme a ona sa za tým sápala neskutočne a očami kontrolovala, či ešte je 😨

akika722
5. apr 2011

@katulkaaaaaa pod 😀 dame kavu 😵

kahlan1
5. apr 2011

@akika722 jej ze 8 mesiacov - vsetko najlepsie 🙂

akika722
5. apr 2011

aspoň že vas mam 😵

akika722
5. apr 2011

@kahlan1 dik moja 😵
aj vam ten čas leti,že?onedlho je tu august 😉

majka35
5. apr 2011

@katulkaaaaaa ta ja už ani neviem ... ved sa dohovárame od narodenia našich ratolestí 😀

majka35
5. apr 2011

@akika722 čo je na prd

@katulkaaaaaa a neľúb potom svoje deti aj keď neposlúchajú

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 ahojky pridem ale neviem ci uz budem mat vtedy tie zrave chute lebo teraz mi pohlad na jedlo vela nehovori takze vela toho nejem a schudla som nieco vyse kila co mam moc tesi este dva tri kila dole a mozem zacat priberat ja sa tesim na velkonocnu sunku tak dufam ze sa mi do velkej noci zmenia chute teraz nemozem vela zjest aby mi nebolo blbo a to mm kupuje same dobroty a mne sa to vobec nechce jest zato on sa napchava ako tehotna zenska prisieldomov z prace a dal si zemlu so sunkou a majonezou zjedol asi dve tri este si uvaril desat parkov a siel s tym do svojej izby medzitym kym sa mu varili este sa pustil do piskot a este si do izby bral dva pudingy so slahackou som sa z neho rehotala ze je tehotny za mna 😀 😀 😀 ale on jew teraz so svojou vahou spokojny ma 80 kg co mu vyhovuje tolko som ja mala ked som otehotnela s lucy a pribrala som pri nej ce 25kg ktorych sa uz asi nikdy nezbavim ale dufam ze po tretom tehu ked prestanem kojit sa moja vaha znizi pod 90 kg a budem aj ja spokojna 🙂

vladka84
5. apr 2011

@katulkaaaaaa he he, ze cecilko 😀 😀 😀 no u mna to tiez nevyzera lepsie, ved som aj mm hovorila, ze ja uz ked dokojim, tak len zrolujem do podprsenky 😀
@akika722 ja to mam blizsie, sa ti pridem ukazat, zeby si nemala depresie zo seba ale zo mna? 😉

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 ozaj vsetko najlepsie k 8. mesiacikom stale na to myslim ze mate 5. a ked je 5. tak som skoro zabudla hlava dubova 😀

vladka84
5. apr 2011

@majka35 jeeej Barborka aka zlata 😵 aj mne Timka tak z nicoho nic pride a povie, ze: mamicka a vies co? ja ta lubim, aj tatka a aj Karinku... a ja normalne sa roztapam 😵 😵 😵

majka35
5. apr 2011

@vladka84 ti verím ... keby im to ostalo 🙂

majka35
5. apr 2011

@hajatanufus čo že to tvoj mm pojedol???? ci pána beka 😨

katulkaaaaaa
5. apr 2011

@vladka84 😀 😀 😀 ze depresie zo mna sa z vas pose.... baby ste ma rozosmialy 😀
@majka35 presne aj viki ma tak vytaca ale ked pride obime ma maminka moja ja ta tak lubim.,...az mam potom vycitky ako sa jej nevenuj stale len maleho mam teraz a ona chudatko sa citi taka odstrcena...ach jaj by som sa musela rozkrajat aby som vsetkym vyhovela

katulkaaaaaa
5. apr 2011

@hajatanufus tvoj mm ma fakt tusim tehu chute 😀 to keby som zjedla tak mam hned desat kilo navrch

hajatanufus
5. apr 2011

@majka35 vies my sme chceli 3 alebo 4 deti aby sa o nas na stare kolena mal kto postarat a som velmi stastna ze nam pan boh pozehnal pretoze ani jedna moja sestra deti nema starsia je uz rozvedena a uz sa asi s tym zmierila ze deti nebude mat a mladsia este hlada sposoby ako mat bud vlastne alebo adoptovane takze naozaj som stastna a lucinka nie je az taka hrozna to ja sa jej malo venujem vsetko sa zmenilo odkedy som prisla do uk a otehotnela som tak som si ju od seba akoby odbila lebo som bola unavena a nevladala som sa jej natolko venovat ako na sk a to ma dost stve ale tiez je velmi rozumna aj ked ma svoju hlavu a zistila som ze to objatie je naozaj 1000x lepsie ako po zadku rozhodla som sa ze ju uz viac byt nebudem lebo ona to robi naschval ze ked sa jej nemozem venovat hned ako ona chce tak sa hodi o zem a bucha si hlavicku aby som jej ju potom hladkala na bolavom mieste takze sa snazim ju hladkat bez toho aby si hlavicku udrela viem ze ked sme my s mm v pohode tak vtedy su v pohode aj deti ale ked sme my podrazdeni tak to prenasame na deti a oni to citia ze nie je vsetko v poriadku chcela som sa ta opytat ze aku knizku mas na mysli aj ja by som si ju rada precitala aby som uz nerobila chyby ktore ma teraz straaaaasne mrzia

majka35
5. apr 2011

@katulkaaaaaa presne kvôli tomu mám pre barborku vyhradenú sobotu ... mňa lekárka upozornila, že to musím robiť hlavne kvôli jej povahe, pretože typy, ako barborka môžu kvôli žiarlivosti tak trpieť, že si privodzjú rôzne choroby, vraj sa môžu z toho aj zajakávať ... ale ja tie soboty s ňou mám veľmi rada ... ráno raňajky, kávička s mm a ideme

alure
5. apr 2011

@majka35 to je fakt nádherný pocit. Oliver je tiež úžasný,citlivý a starostlivý ale keď ho chytí "rapel" tak zbohom zdravý rozum a aj ja väčšinou potom idem do amoku...niekedy nás mm od seba "odtrhne" lebo my s Olim dvaja barani proti sebe vieš si živo predstaviť. Tak ako dohováram jemu s trpezlivosťou by som asi mala aj sebe 😝
@katulkaaaaaa to poznám všetko a hneď 🙂
@akika722 mojko 😉
@seagul2404 to ma akurát napadlo že na výlety je to super že je naučený 😉 ťažko povedať čo do toho dávajú keď jej bolo z toho zle a hneď ju naplo 😒

akika722
5. apr 2011

@majka35 všetko moja,všetko...
@hajatanufus 2-3 žemle 10parkov a pudingy 😲 😲 😲 tvoj manžel nema dno a nepribera 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😅 ako ten moj
@vladka84 keby si došla a videla by som tych 40kg..tak depresie by boli väčšie 😅 ale tvoja navšteva by veeeelmi potešila 😉
@hajatanufus dik moja..hej 5 😀 keby

akika722
5. apr 2011

@alure

hajatanufus
5. apr 2011

@seagull2404 @mirmaj
babenky vsetko najlepsie k meninkam vela zdravicka
@kvietok121 ano aj mna to mrzi ale uz mam pre nu kupenu velku na narodky 600g bonbonieru najlepsiu v uk
mali akciu stala 6 libier inak stoji 12 tak snad ju to obmakci a este som jej kupila mixer rucny a este kupime kvetiny snad potom zabudne na hadky 🙂

kahlan1
5. apr 2011

@akika722 no to hej - si to ani neviem predstavit

Anetka mi predchvilou spadla zo sedu a buchla si hlavicku o plavajucu a ma modrinku ☹ netreba ist k lekarovi? sedela a ju prevalilo ☹ ☹ ☹

hajatanufus
5. apr 2011

@katulkaaaaaa aj my sme sa kojili kazdu hodku a tiez koli zubkom dole uz citit nieco ostre asi 1mm ale vidiet som to este nevidela lebo nebola moznost

akika722
5. apr 2011

@kahlan1 aj mojmu sa to už stalo..nebooj moja..nemusiš nikam isť....sleduj ju pre istotu...ale ak je ok..tak pohoda..

lucia20
5. apr 2011

@majka35
@alure pozeram, ze tu riesite ziarlivost. u nas ani tak ziarlivost nie je, ale skor to upozornovanie na seba. lucka je veeeeeeeeeeeelmi tazka povaha, jedina viem ako na nu. ale tiez to stoji vela sily. rada by som s nou mala tiez take soboty, ale ked chcem ist niekam s luckou, katka place, ze chce tiez. :( jednu vezmem a druhej ublizim. chodime spolu aspon na zumbu. to sa im velmi paci. a ja som rada, ze spolu nieco robime.

alure
5. apr 2011

@akika722 toto srdiečko ja neviem urobiť :(

@lucia20 ahoj moja,no u nás to nie je o žiarlivosti ale o povahe.Oliverko na Denisa nežiarli,a ani dúfam nezačne...on je len svojský typ.Je to úžasné šikovné dieťa,len sa nedokáže vysporiadať s niektorými podnetmi okolo nás a hlavne v škole (posmievanie,poštuchovanie a pod.) to je super že máte spoločné záujmy 🙂 ale "medzi babami" je to asi jednoduchšie alebo ani nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre