♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
3. jún 2011

@akika722 ma to nika skus mojko

akika722
3. jún 2011

@danulienka35 ten link mi neotvori...

danulienka35
3. jún 2011

@akika722 pockaj moja skusim to inak ju na fb

katulkaaaaaa
4. jún 2011

dobre ranko,snivalo sa mi o babach na stretku,jaj musi vam byt super 🙂
@danulka3 moja foto prikladam az teraz dokoncila som ju neskoro vecer a uz neboli dobre fotky,nejde mi odfotit presne ta farba,ale myslim ze sa mi torta podarila na to ze bola moja prva 3D 😉 Jakubkovi je lepsie?dobre ze si isla k dr,mi sme stavali 5:40 😔 teraz spi a ja uz periem,varim....poobede oslava

akika722
4. jún 2011

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Kati NÁDHERA 😲 😲 😲 bohovske,krasne,niet čo dodať..šikovnica velka šikovna

jeeeej...aj ja som na nich dnes myslela 😎 do kedy budu?nedele?

danulka3
4. jún 2011

Ahojte,dúfam,že máme za sebou najhoršiu noc,teploty 38-39,ale spinkal v pohode až do 8,30,chúďatko moje.Ale teplotujeme stále,teraz mal síce len 37,8,ale to po sirupe ☹
@katulkaaaaaa WAW,krása si šikulka,rýchlo sa učíš,vidno,že ťa to baví a máš talent 😉

Baby,kde ste,veď je tam wifi,to nás ani nepozdravíte????????????????? 😅 😅 😅

jankasramka
4. jún 2011

@danulka3 @memory97 @alure
@akika722
@katkavv
@kvietok121
@vladka84 ahojte vtak citam ze vy ste uz na tom vikende? som si ani neuvedomila ze to uz tak napiste potom ako bolo 🙂
mne vysiel test pozitivny ale dlho sme sa netesili lebo o dva dni nato som zacala mat daky tmavy krvavy vytok, nie vela ale predsa a dr vravi ze je dost skoro hovorit ze preco sa to deje, ze mozno je chybny embrion alebo mam infekciu moc. ciest. dnes mi dali vysledky -infekcia by tam nemala byt takze je to divne. dnes som uz vytok nemala ani nic. tak o par dni si asi zas spravim test a uvidime ale ja verim ze vsetko je ok.

ak mate niektora skusenosti s mikroabortami ci ako sa to vola po slovensky tak mi napiste skusenosti. dakujem
a nezabudnite napisat ako bolo natej chate. som zvedava. tiez dufam ze coskoro budeme mat doma net lebo sa citim odrezana od sveta..
pozravujem vas a nech milaciky posluchaju 😵

kahlan1
4. jún 2011

@katulkaaaaaa torta vyzera fantasticky :D

@jankasramka juj skusenosti s tym nemam vobec a neskusala si este jeden testň? kedy mas ist na kontrolu?

danulienka35
4. jún 2011

pekny vecer babulky jak sa mi mate? posilam zas nejakou fotecku z dneska ze hip-hoperka 😀

akika722
4. jún 2011

@danulka3 moje zlate ☹
@jankasramka ahoj,ja som tu,ja som nešla 😅 moja,na začiatku tehu vraj može žena krvacať,vytok,vraj to je v pohode..velm držim palce aby sa Mateovi braček/sestrička potvrdil 😵 myslim na teba,,a ozaj,ako sa ma drobec??? a ako sa vam byva???
@kahlan1 a ty ako moja v tych horučavach???už len 8t,čo???a bude druha princeznička 😵
@danulienka35 zlata 😀 moja ty maš iny kočik??? 😕 ved si mala zeleny,nie???

kvietok121
4. jún 2011

@jankasramka ahojky ja som tiez doma, aj ja som na zaciatku mala vytok, mala som odporucene lezat a byt v klude ze niekedy je to vtedy ked sa vajicko usadi lepsie v matenici, tak drzime palce

danulienka35
4. jún 2011

@akika722 to je iny mala som aj tento a zeleny som pozicala kamoske isly na chatu a je tehotna aby nemusela tahat jej velky a dakujem mojko

akika722
4. jún 2011

@kvietok121 ty nie si na stretku??? 😨 ja som myslela že si šla..tak vitaj 😀 maly hajka?
@danulienka35 jaaaaaj 😀 ja či si kupila novy

danulienka35
4. jún 2011

@jankasramka mojko tiez som mala pri malej kvavy vytok ale pak mi to preslo tiez neboj bude ok moc na teba vsetky myslime a drzime palecky cmuk

danulienka35
4. jún 2011

@akika722 ne nen to je stary kocik

kvietok121
4. jún 2011

@akika722 nie fnuka v posteli 😠 , nie dnes sme sa vratili z gulasu a dnes ideme na 2. dlho naplanovanu navstevu, tak sme nemohli ist

memory97
4. jún 2011

@katulkaaaaaa veru nam je este super, uprimne povedane, mozete lutovat, ze tu nie ste s nami 😝 Zajtra nam uz konci nas pobyt, ale boli tu skvele a veeelmi mile maminky s este zlatsimi bambuliatkami 😉 A foto, to asi ani nedame, aby sa nam cely den nestikutalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to prasiatko vyzera skvelo, juj, ale musim si odpustit take dobrotky 😎

@jankasramka hotelik supr, personal mily, ved nech povedia aj ostatne a maminky uzasne a aj deticky 😉
myslime na teba, aby to bolo v poriadku a dalsi drobcek do rodinky 😉

akika722
4. jún 2011

@kvietok121 jaaaj už si spominam..pisala si 😉
@memory97 jaaaaaaaaaaaaj ty,provokaterka 😀 😀 😀 užite si 😉

memory97
4. jún 2011

@akika722 hehehehe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musim vas troska vytrestat, ked ste sa tolke poodhlasovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
4. jún 2011

@memory97 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 deti spinkaju??????

memory97
4. jún 2011

@akika722 nas konecne, ved dnes spravil rekord v nespani 😀 tolko novych veci videl, ze sa mu ani spinkat nechcelo ako inokedy 🙂 Myslim, ze aj ostatne babatka uz spinkaju, lebo dnes sme tu mali strasnu burku, isto ju tu niekto poslal 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
4. jún 2011

@memory97 aj my sme mali,nedavno skončila.. 😖 a ty si sama na izbe?či ste po viac???jaaaaj ta si užite ešte zajtrajšok,nech vam svieti slniečko 😎

memory97
4. jún 2011

dobru nocku babulky, idem do postele a rano na skvele ranajky a sup na cesty. sladke snicky🙂

memory97
4. jún 2011

@akika722 ja, mm a drobec a kazda sme mali zvlast izbu 😉

akika722
4. jún 2011

@memory97 jaaaaj aj s ockom ste... si uživa spoločnosť žien čooo??? 😀 či je tam ešte nejaky ocko???

katulkaaaaaa
5. jún 2011

@akika722 @danulka3 @kahlan @memory97 dakujeeeem torta chutila tak som spokojna 🙂 uz sa na vas krasavice z vyletu tesiiime 😵

danulka3
5. jún 2011

Ahojte,tu je akosi ticho.Baby,kde ste,chceme fotoooooo 🙂 🙂 🙂
My sme dnes konečne bez teploty aspoň ráno,teraz sme ešte nemerali 😒 Dúfam,že už bude dobre.Pozerám,že všetky niekde vegetíte na slniečko,tak želám pekný deň. 😉

memory97
5. jún 2011

@akika722 jasne, ze tam boli aj tatinovia az 3 🙂 a dostiel aj 4 tatinko 😀

@danulka3 este vsetci uzivame slniecka🙂 a vy ako, uz je malemu lepsie?

akika722
5. jún 2011

@danulka3 jaaaaj som rada že mu je už lepšie 😎 aj tebe pekny dnik 😉
@memory97 boli???su,nie?či už niesu??ešte ste predsa tam,nie??? 4tatik sa asi doma nudil bez mamky 😀

memory97
5. jún 2011

@akika722 uz sme domka moja, nakoniec sme boli iba 5, ale bolo super 🙂 a zas s detickami je lepsie cestovat, ked spinkaju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre