♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
16. júl 2010

Babule ja 19kg je to hrozne ☹ a celulitida no stehna mam jak huspeninu 😀

carmenn323
16. júl 2010

co sa dnes chystate robit na obed?ja mam od vcera zeleninovu polievku a urobim len spagety s mortadelou

akika722
16. júl 2010

neviem ako tu hodiť určité meno komu odpisujem 😅 ,tak mirmaj-on to berie ako tretiu sekciu,pred 4 rokmi som mala zhubny nádor tak mám rez cez celééé brucho tak vraj preto...ale aj tak mi to nie je jedno

akika722
16. júl 2010

asi to na tej fotke trošičku vidno

liba78
16. júl 2010

celulitídu mam na zadku a stehnach 😲 , a pribrala som uz 23 kg. 😝

akika722
16. júl 2010

pri mojom šťastí počítam že do pôrodu sa mi váha vyšplhá na PLUS 20...ale i to po tom aj zo mňa zlezie... 😲

akika722
16. júl 2010

pri mojom šťastí počítam že do pôrodu sa mi váha vyšplhá na PLUS 20...ale či to po tom aj zo mňa zlezie... 😲

akika722
16. júl 2010

ved na fotkách si chudučká 🙂

kahlan1
16. júl 2010

ahojte 🙂 môžem sa k vám pridať?

tatulienka
16. júl 2010

babulky, prosim vas, kto robi tabulku? lebo som to teraz pozerala a v mojej kolonke je chyba...

akika722
16. júl 2010

ahoj kahlan,ja budem rada,tiež som sa tu pridala len včera 😉

mirmaj
16. júl 2010

@akika722 meno daš tak že klikneš pri tej danej babe, ktorej chceš odpovedať na "odpovedz", čo svieti modrým a už ho tam budeš mať.....hej vidieť to trocha, ale jazvu po prvej sekcii nie je vidieť vôbec a aké m pekne bruško, vôbec ti nepopraskalo, ja sa natieram 3krat denne a aj tak ho mam popraskané 😖
@kahlan1 ahoj jasne môžeš, vitaj medzi nami 🙂
@tatulienka tabuľku robí Tiffanka, tak napíš jej nech ti to opraví, alebo na ten mail augustovemilaciky2010, určite aj to pozerá, lebo to je tiež ona

kahlan1
16. júl 2010

ahoj @mirmaj 🙂 vdaka

pijete ten malinikovy caj, ktorý by mal uľahčiť pôrod? Ako zvládate noci? lebo ja absolutne nezvladam. Už neviem kolku noc som nespala.

akika722
16. júl 2010

@mirmaj jéééj ďakujem,no po sekcii nie je vidno,ta je uplne maličká,len tá po tej operácii sa už nechce prispôsobiť brušku,nechce viac povoliť...
brucho nepopraskalo,ale keby si videla boky,stehná a tu riť 😲

akika722
16. júl 2010

@kahlan1 noci sú katastrofálne,hoúco s bruškom si už neviem nájsť polohu...
a čaje ja moc neriešim-sekcia.odkiaľ si?

kahlan1
16. júl 2010

@akia722 som z Humenné a ty?

kahlan1
16. júl 2010

@akika722 som z Humenné a ty?

akika722
16. júl 2010

@kahlan1 jéééj výýýchod,ja Trebišov

kahlan1
16. júl 2010

a najst polohu je nemozne aj preto lebo som uplne mokra :( a malicka doteraz vzdy kopala cez den a v noci spinkala a teraz sa to otocilo cez den skôr tlaci nozicy pod rebro a v noci sa jasi o dusu 🙂 a musime hladat co vyhovuje obom 🙂 co je niekedy naozaj tazke

kahlan1
16. júl 2010

@akika722 🙂

akika722
16. júl 2010

tak skús aspoň cez deň pospať 🙂
aj ja by som pospala keby sa dalo,ale oddychujem aspoň tu ked mi spinká synček 😀
tuto noc to bola asi hodka v kuse čo som pospala,dufam že aspoň s tym počasím to už bude o čosi lepšie.....

kahlan1
16. júl 2010

tak to aaj ja len cakam kedy sa ochladi - cez den len lezim aby som v noci apon ako tak spala ale je to horor. V nedelu sa vraj ma ochladit tak dufam ze sa nemylia 🙂

akika722
16. júl 2010

no počula som vraj na 30ku a v utorok vraj zas 34 ☹
ale aspoň nejaky daždik by bodol 🙂

kahlan1
16. júl 2010

to hej taky celodenny jemny na ochladenie 🙂 a chodis sa aj niekam kupat? ja osm este nebola - neviem ako s tym bruskom ci by to bolo dobre.

akika722
16. júl 2010

vyzerám ako hrošica 😀 na plavky by som nemala odvahu
a vraj na verejných kúpaliskách tehotná žena rychlo chytí nejakú infekciu,tak asi by som ani nemala odvahu...radšej bazén doma-ale bývam v bytovke ☹

kahlan1
16. júl 2010

tam by som nesla na verejne lebo pred tehoténstvom som mala problemy s mykozou a zbavit sa toho bola fuska, no tiez som pekne pribrala 🙂 vsetko mi ide do stehien a zadku 🙂ale ked sa tu tak zo mna leje uz by mi to bolo aj jedno :D

mirmaj
16. júl 2010

@kahlan1 ja ten čaj pijem, kedže už som si ho kupila, ale sestrička v pôrodnici mi povedala, že je to hovadina, že lepší je čaj z alchemilky, tak pijem aj ten

mirmaj
16. júl 2010

@akika722 ja fakt nechápem čím to je, mne popraskalo len to bruško a to si fakt poriadne natieram...asi to bude rodove alebo čo 🙂 🙂 🙂

elina313
16. júl 2010

@mirmaj no volala som s lekárkou, vraj ako tehotné by sme sa nemali ani len vo vani kúpať nieto ešte v bazéne aj keď vlastnom ☹ nevadí už to len nejako vydržím ....
@liba78 ja som za Tamarku 😀 mám ju totiž doma 😉 je to naša Tamarka, Tami alebo aj Tamčík 😀

rosienka
autor
16. júl 2010

caute baby, ale vas tu je novych! tusim nas je tu na ten august aj 80! 🙂 som rada, ze to tu nezaniklo, i ked sa nas vela "odstahovalo" . ja ledva stiham sledovat jednu temu a nieto dve taketo zive 😅

v novembri mi ten august pripadal taaaak hrozne daleko a nakoniec to ubehlo a uz kazdy den môzem cakat, kedy porodim, ved Milenka mala vraj minuly tyzden na kontrole 3200g 😲 😀 urcite namerali viac, ale tucniacik to urcite bude, lebo este sa na svet velmi nepyta 😉
horucavy mame aj my strasne, ani moc von nechodim a noci su este horsie, uz mam oba boky otlacene ☹ ..no ale uz vydrziiiime!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre