♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ikulka
9. apr 2010

no deni to veru asi nie.....hlavne sa snaž čo najviac oddychovať

kamajka
10. apr 2010

Dobré ránko ako sa dnes máte baby? Dúfam, že lepšie.

Ikulka viem o čom hovoríš 🙂 ja mám dve ale už sú chvalabohu trošku väčšie nie je s nimi taký veľký problém. Len syn si v stredu v škôlke zlomil ruku tak ešte aj na wc ho musím vykladať ☹. Keď som jeho čakala tak mala dcéra dva roky, to bol kludový režim že wau... aj v nemocnici som bola v šiestom mesiaci.

K tomu magnéziu - mne lekár povedal že to môžem preventívne brať jednu denne, ale v letáku som čítala že to nemajú brať tehotné tak to zatiaľ neberiem, kým to nie je nutné.

kamajka
10. apr 2010

Jaj, už viem, čo som sa chcela spýtať.

Keď si niečo objednám cez net, neplatí na to záruka? 😕

biba12
10. apr 2010

Plati zaruka. A tovar mozes vratit, ked Ti nesadne, ale teraz neviem do kolkych dni. Bolo to do 7 dni, neviem, ci sa to nezvysilo na 14 dni. Ale to sa da overit na www.soi.sk.

kamajka
10. apr 2010

vďaka Biba, ja len že som bola jeden kočiar obzerať v ZA a nie som odtiaľ, tak som sa vyjadrila že až sa tam už nedostanem, tak skúsim cez net objednať, no a pani že nieeeee lebo že to nebudete mať záruku na to....

kamajka
10. apr 2010

Aj tak už nemám ani potuchy, aký kočík kúpime..... Normálne sa mi všetky prestali páčiť keď vidím po meste všetko tie isté typy ☹ ....... pôvodne som chcela cam cortinu ... ale tá cena ja na mňa príliš.

tretulka
10. apr 2010

ahojte, deni drz sa, dufam, ze bude vsetko ok
kamajka, ja som na tom rovnako, tiez obzeram kociky ako sisi, teraz som nasla Cam cortinu za super cenu, pouzivanu sice, ale kocka co ju predava mala viac zaujemcov, tak cakam ci si to nerozmyslia,,,ak novy tak som rozmyslala nad Bexou, Tiez nechcem mat kocik ako uniformu, pomaly kazdy druhy ta ista znacka...

kamajka
10. apr 2010

tretula hod link na tu bexu to som ešte nepočula. a keď si to z netu objednám, tak nepreplatím? lebo u nás sú kočáre problém a trepať sa 100km fakt nechcem...

kamajka
10. apr 2010

inak vynecháva mi k tak sorry az nejakú blbosť napíšem sem tam 😀 ...že tretula.. heh

denisocka
10. apr 2010

Boze jak mam lezat,ked riady nepoumyvane,varit treba,muz nemoze odbehnut do obchodu bo maly demoluje byt a zrazu tetky,babky a sesternice nedvihaju mobily.ani neviem ci to lezanie pomoze,ci co robit.sak nechapem jak makne krcok,ked ma nic neboli a ani nebeham,okrem po byte

nikitka231
10. apr 2010

baby mam otazku
tie co ste rodili tak ze dlhy porod ste mali kazda jedna epidural??bohaca ja si neviem predstavit kontrakcie 10 hodin...ked ja som porodila za hodinu ako som dosla ... 😕

groka
10. apr 2010

ahojte

nikita ja by som chcela toto druhe dieta porodit ako ty prve

inak ja som sa stretla v enmocnici ked som lezala s babou ktora si vyziadala epidural a dali jej ho este kym mala bolesti a nebola otvorena este zaujimave,pretoze mne ked mali dat,no nestihli nakoniec,tak mne povedal anesteziolog ze api sa dava od 4cm tak ja neviem

moj nazor je aj z pocutia zien,ze kontrakcie si musime pretrpiet kazda jedna,no nikto neviem ci ich bude mat hodinu,2,3 alebo 10 ako ja

kamajka
10. apr 2010

nikitka ja dva cisárske takže ti nepoviem 😉

deni a cítiš sa zle?

michaela80
10. apr 2010

Bexa - http://images.google.sk/images?hl=sk&q=bexa&um=...
niki ja som mala bolesti 17 hodin a neotvorila som sa ani na prst....bez epi skoncilo to cisarom...

kamajka
10. apr 2010

miška dík za link, tieto mi tiež nejdú, ja už neviem čo mám za nároky 😅

michaela80
10. apr 2010

skus stranku www.o-baby.de
su tam lacnejsie ako u nas a celkom dobry vyber a mas 2 roky zaruku lebo EU..

kamajka
10. apr 2010

a to sa dá riadne objednať cez internet ?

marija
10. apr 2010

Nikitka ja som mala pomerne rychly porod a kontrakcie som mala len 1 hodinu a to potom co mi pichli epi... ona mi nezabrala a druhu davku mi dopichli 45 minut pred samotnym porodom, takze zaucinkovala az na sitie. A ano tiez mi ju pichli az som bola na viac ako 4cm a to bolo 1 poobede a kym zaberie je to tych 30 az 45 minut. Druhu davku mozu dopychnut az s nejakym odstupom ale to si uz presne nepamatam s akym lebo vtedy som to nesledovala 😀 ale mala sa narodila 15:30 a 3 mi dopychli druhu davku.

marija
10. apr 2010

o 13 po obede som mala na mysli cas tu 1jednotku.

marija
10. apr 2010

a o 15 mi dopychli druhu davku, preco dnes pisem ako debil? 😕 😅

michaela80
10. apr 2010

kamajka..da sa to objednat cez net a vela dievcat na konovi ma odtial kociarik...vychadzaju ovela lacnejsie ako na SK..

kamajka
10. apr 2010

marija dopYchli ??? 😀 dnes ti to s písaním ide super 😅 😉

kamajka
10. apr 2010

miška tak to pôjdem omrknúť ďakujem. a nestáva sa také že to príde poškodené alebo tak...? však to musí byť balík ako slon 🙂

kamajka
10. apr 2010

keby som ešte po nemecky vedela 😝 😅

michaela80
10. apr 2010

Nepocula som negativne ohlasy... myslim ze to sa stat nemoze...ja vela objednavam zo zahranicia a nikdy sme nemali problem...

michaela80
10. apr 2010

tak v tom ti nepomozem ale myslim ze ked uz kliknes na dany kociar tak je tam aj text v anglictine...

kamajka
10. apr 2010

ja sa zase bojím ešte som si z netu neobjednávala nič........

marija
10. apr 2010

kamajka ved vravim 😀 🙄 😕 od rana cakam kedy mi zavola manzel ze ci ich dnes pustia alebo ako... uz som malu od stredy nevidela a som na nervy... sama v dome, vsade jej veci... no ale pichnut napisat s Y :D keby som bola dostatocne "pysna" tak so to ani nepriznam 😝

michaela80
10. apr 2010

I ci Y kaslat na to vieme co si chcela napisat...

michaela80
10. apr 2010

kamajka moj mm objednava aj 2-3 tyzdene z Anglicka a uplne v pohode....nebo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre