♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

pipi1211
3. máj 2010

teraz citam to s tym muzom to mi je luto , ale zvladnete o dako uvidis 🙂 viem ze sa to asi lahko pise, ja si to neviem realne predstavit ale vsetko cas vyriesi. treba sa drzat hlavne koli detom

pipi1211
3. máj 2010

deni to aj ja vzdy robim 😀 😀 😀 😀 😀 len nech sa otoci na druhu stranu a este ho aj vankusom prikryjem a seba tiez-hlavu teda.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
3. máj 2010

Pomoc,telo by spalo ale mysel pracuje

pipi1211
3. máj 2010
kamajka
3. máj 2010

pipi udal ma jeho brat za porušovanie domovej slobody. on je tu náčelní MsP ta môžem tak vieš čo...
revem tu pri pc ako krava.

kamajka
3. máj 2010

dík za článok pipi chúďa to malé si teda somnou vytrpí ☹ ☹ ☹

lucy1990
4. máj 2010

Ahojte baby, tak ja som isla spat o jednej, a uz hodinu som hore 🙄 hovadsky som sa vyspala uz druhy den...mala je stale v pohybe a mne sa neda spat...uz ma to zacina znepokojovat...od vcerajsej noci, cely vcerajsi den a dnesnu noc sa stale vrti, raz je dole hlavou, potom nejako priecne, teraz je zasa kp, vsetko citim. Za cely ten cas si oddychla s preruseniami mozno 5 hodin...co sa jej u mna nepaci? ☹ skusam menit polohy, ale to vobec nepomaha. Odkedy ste tu strasili s tou pupocnou snurou som na vazkach 😒 pocitam hodiny do 3D ultrazvuku, idem dnes 13.30.

bihan
4. máj 2010

Lucy, asi sú najeké škvrny na slnku, aj moja malá sa včera absolútne nezastavila... mala som pocit, že snáď ani nespí 😅

denisocka
4. máj 2010

Doriti,tazke stavanie

lucy1990
4. máj 2010

Bihan, ale je mozne aby sa 30 hodin takmer vkuse hybala a iba 6 hodin oddychovala? 😅 Kde to dieta berie energiu? 😕 Uz som sa zaprisahala ze nebudem jest nic sladke, ziadna kava, ziadna pepsi..

lucy1990
4. máj 2010

Deni, nieco mi hovor 😝

denisocka
4. máj 2010

Moj to iste,sak som zaspala o jednej a furt skace brucho

bihan
4. máj 2010

Lucy, nestresuj, krpaté spia viac, než si myslím, len vždy, keď sú hore, tak o tom vieme 😉 V 24-28tt sú na vrchole svojej fyzickej aktivity, tak to tak teraz vyzerá 🙂 Kávu som včera nepila, sladkostí pomerne málo, žiadne stresy.. a aj tak sa hmýrila ako o dušu.

bihan
4. máj 2010

Ja sa trochu desím posledného mesiaca, keď sa zvyšuje hladina neviem akého hormónu, ktorý spôsobuje nespavosť... vraj príprava na dojčenie...pri prvom som to dospávala aspoň ráno, teraz si to asi rovno hodím 😀

lucy1990
4. máj 2010

No bihan, trochu si ma upokojila..lebo uz som zacala rozmyslat, ci tam ma malo miesta, alebo si prisadla pupocnu snuru, alebo sa nou dusi alebo jej je zle...no co uz, bojim sa o nu. Netreba citat tie katastroficke scenare, asi v tom to bude 😔

michaela80
4. máj 2010

lucy neboj sa tej snury,,,pri ultrazvuku mi spoluziak vravel zer 90 percent deti je do nej zamotana.... a uusi sa fakt jedno mozno z 10 000....a ani mi nepovedal ci ma snuru okolo krku...viem zue moj prvy mal...

lucy1990
4. máj 2010

Miska, diky 🙂

lucy1990
4. máj 2010

No ja este idem skusit zalahnut.

evitkamalicka
4. máj 2010

dobre ranko

denisocka
4. máj 2010

ja som si včera prave dala poobede ešte jednu kavu po polroku, tak aj to zaposobilo na nespavosť a aktivitu 😅

evitkamalicka
4. máj 2010

ja som si vcera chcela dat kavu a akosi som zabudla

denisocka
4. máj 2010

juuj muž mi dal dole veci zo šatníka,tak idem pozrieť čo mame ale už som zbadala,že som takýto komplet nepredala - boh mi žehnaj http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8076397&tab=5 baby,toto odporučam ! maju aj biele na MMB nosene po 6€

evitkamalicka
4. máj 2010

skoda, ze nosene

denisocka
4. máj 2010

tato hneda je nova

evitkamalicka
4. máj 2010

zial ja som taky cudak, ze ja nic nosene nekupim, mne je to proti srsti

denisocka
4. máj 2010

každy je nejaky 😀

evitkamalicka
4. máj 2010

tak tak, ale ja extremne, lebo ja mam problem obliect si aj muzove tricko, proste ked to nie je nove alebo moje nedam to na seba

denisocka
4. máj 2010

no ja som zas taky čudak,že ak je niečo v sekaču pekne,tak to mam radšej ako niečo nove

evitkamalicka
4. máj 2010

kazdy mame nejaku uchylku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre