♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
8. jan 2010

Tiriel, znova mi doki posunul termin o tyzden 😒 Mne nemoze vypocitat termin podla MS, lebo tu som mala 2.10. naposledy 😠 takze on vie iba podla ultrazvuku zistit, v ktorom tyzdni asi som 🙂 fakt tam ma moje bejby oproti inym vela miesta? 😀

tiriel
8. jan 2010

a ako ti povedal,kolko si teraz ? mne vravela že podla dlžky 2,6cm to je 9+3tt

lucy1990
8. jan 2010

Povedal ze TP vyzera 16.8. a hovoril ze som 8+3 tt tusim 😉 aj dovolenku mi schvalil, tak som rada 🙂

tiriel
8. jan 2010

8+3 a až 3cm babatko? to čo máš za dlháňa 😝

lucy1990
8. jan 2010

Modelku 😀 neviem, doki hovoril, ze uz ma skoro 3cm, tak neviem, co je to skoro 😉

tiriel
8. jan 2010

je to sranda ako ktory ultrazvuk meria a z toho vypočíta týždne . evit mala tuším 2,5cm

mib
8. jan 2010

lucy, a zapamatala si si to spravne? moj drobec mal minuly tyzden 23,6 mm a doki napisla ze podla velkosti som 9+3 tt. poslednu mrchu som mala 23.10 a podla PM som v ten den bola 10+1 tt. ty si mala poslednu mrchu dokonca este o dva tyzdne skor, takze podla nej by si mala byt v 14 tt. to by si bola viac ako 5 tyzdnov posun. 😕

mib
8. jan 2010

alebo ta posledna mrcha nebola 2.11? to by uz viac sedelo. 😉

lucy1990
8. jan 2010

Ano, je to individualne 🙂 hlavne ze sme videli ich srdiecka a mame pokoj na dusi 😉

tiriel
8. jan 2010

našla som svoje stare záznamy z prvého tehu a tam píšem,že fazulka mala 1,49cm a zahajujem 9tt podla usg /a vtedy som dostala aj preukaz - čo bolo cca 6 tt od splodenia - ....

v 11+4tt malo 3,4cm

lucy1990
8. jan 2010

Mib, posledna MS bola 2.10., odvtedy nic 😉 ja som ale mala nepravidelny cyklus...pomylit som sa urcite nepomylila,doki povedal takmer 3 cm a ked som bola 21.12. tak to vyzeralo na 6.-7. tyzden...

mib
8. jan 2010

tiriel, tak to bolo aj u mna. ked mal drobec 18,7 mm bola som 9+1 tt.

lucy1990
8. jan 2010

Hm, neviem, mam sa zastavit pre knizku 12.1., tak sa ho spytam 😉

mib
8. jan 2010

lucy, to je zaujimave. ale dolezite je, ze tak pekne rastie. mozno je to u teba cele poposuvane tou nepravidelnou MS.

lenadka
8. jan 2010

no mozno kazdy dr. ma inu mierku, tiez som si vsimla ze doktorka mi merala vacok a doktor babatko 😕 a kazdy si spravil iny zaver, doktorovi tym padom vyslo o 4dni mensie babo 😅

hlavne ze tam su, maju rucicky a nozicky a bijuce srdiecka 😉

rubinka
8. jan 2010

Ahojte baby, tak vy ste tu toľko popisali že som mala čo robiť aby som vás prečítala, tu sa len kecá a kecá 😀

Najskôr chcem zagratulovať "Groke" ku srdiečku a pochváliť "Lucy" a "Lenadku" aké májú krásné fotečky miminka. 😉

Preberali ste tu viacero tém, tak sa pripojím, čo sa týka mien my máme vybraté Karinka a Tomáško.

Ďalej k váhe, ja mám teraz 48kg pri výške 157cm. 🙂

A Chcem ukľudniť "Rosienku", mňa tiež prestali bolieť prsia, len semtam sú citlivé, takže nič sa neboj, je nás tu takých viac, ktoré nevraciame a nebolia nás prsia. 😉

Inak ja idem na prvé sono, 11.1, tak sa už veľmi teším čo tam uvidím 🙂

lucy1990
8. jan 2010

Ahoj Rubinka, tak ako hovoris 😉 inak budeme mat take podobne proporcie asi - ja mam 172 cm a 54 kg 😀 drzim palce na poradnu, to mas zachvilu 😉

katka_4
8. jan 2010

Ahojte baby, mna tiež prestali bolieť psia a tiež nevraciam, niekedy sa preto bojím, či je všetko v poriadku, lebo okrem vynechanej menštruácie nemam žiadne príznaky...

lucy1990
8. jan 2010

Katka, to je v pohode, kazda to znasame inak, niekto si to vytrpi viac, niekto menej a niekto vobec..bud rada 😉

katka_4
8. jan 2010

ale my to budeme mať asi v rodine lebo ani moja mama ani teta nemali nejake extra tehotenské priznaky... no ale niektoré si dosť vytrpia, niektoré moje kamošky vracali celé tri mesiace...

tiriel
8. jan 2010

ja ked som dnes došla na vyšetrenie,tak sa ma dokyna pýta na ťažkosti a vravím jej-že žiadne a že asi niesom tehotná 😀 lebo sa mi to fakt nezdá ... a zrazu taka fazulka na mna kukala

tiriel
8. jan 2010

inak,my sme to ešte stale nevraveli rodine . nejak mam obavu -kedže švagrovci sa dlho snažia a nedari sa im ani tak,ani tak a viem že to bude švagrinu "bolieť" ked oznámime druhe miminko .

tiriel
8. jan 2010

idem do hajan,boli ma nejak hlava - to zas pri prvom tehu som nevedela,že vobec hlavu mám 😅

ladena
8. jan 2010

ahojte,môžem sa k vám pridat ?
tiež cakame miminko v auguste 🙂

jankaat.
8. jan 2010

ahojte ja som si uz zdriemla🙂a som tu zas a tipujem ze polovicku noci nebudem spat 😠

spapulka
8. jan 2010

ahojky 😉
nejake informacie o dlzke fazulky najdete aj tu... staci zadat datum poslednej menstruacie a ste vo svojom tt 😉
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php

lucy1990
8. jan 2010

No tak podla toho moze mat v 9 tt babo 2-3 cm, akurat ze by som podla ms mala mat poslednu 9.11.09...a jani, mam ten isty problem, tiez velmi tazko zaspavam ☹ a casto sa budim...

lucy1990
8. jan 2010

A ahoj ladena, jasne, pripoj sa ku nam 😉

jankaat.
8. jan 2010

lucy ja mam presne otoceny rezim😅..cez den zaspim niet kedy a v noci nie a nie zaspat 😔

lucy1990
8. jan 2010

To sa napravi...ja tiez vstavam neskoro, lebo neskoro zaspim a velakrat ma okolo 5tej chyti unava a zalahnem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre