♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
7. dec 2010

@kvietok121 a to este chodim do prace dva krat v tyzdni, som proste super mama 😎 ale nie, niekedy som uz zufala, placeme obidve spolu, niekedy si to aj manzel odskace 😀

vladka84
7. dec 2010

@mirmaj my sme tiez dnes vstavali skor a kedze vonku prsi, normalne bola este tmaaaa 😒 tak sa mi nechcelo, ale Karin sa az zlostila, ze sa s nou nerozpravam 😀

kvietok121
7. dec 2010

@vladka84 ten isty problem mam aj ja ani ja nemam menzes 🙂 moja svagrina tiez otehotnela ked kojila, a zistila to az na konci 2 mesiaca ked zacala vracat tak jej to doslo a maly uz moc nechcel mliecko

kahlan1
7. dec 2010

@jankasramka to mi je luto ale neboj ak sa snazite tak vam to isto vyjde. drzim palce

kvietok121
7. dec 2010

@seagull2404 ach do prace? to nemyslis vazne tak to si fakt skvela tamarka je hrda

mirmaj
7. dec 2010

@kvietok121 no a to si hovorila že maš viac ako ja vidíš, super, mám čo dobiehať 😝

seagull2404
7. dec 2010

@kvietok121 a co mam robit, ked potrebujeme peniazky? staviame domcek a chceme ho dokoncit, aby sme mohli popracovat na surodencovi, ci je tamarka hrda, to neviem, len dufam, ze to ma aspn jednu vyhodu a sice, ze na mne nebude az taka zavisla a ze bude rada aj s inymi ludmi 😉 inak tam ziadne ine vyhody nevidim

mirmaj
7. dec 2010

@seagull2404 a kto sa vtedy stara o malu? ja idem tak max 2-3x za mesiac na par hodín a to je vtedy mm pri nej, inak si to neviem predstaviť
@vladka84 my vždy vstaveme tak že je ešte tma, tak mam z toho aj dobre nervy a tiež sa mi nechce s nou rozpravať a hrať tak si aj pomrnčí, bohvie čo si myslia susedia že čo tu s ňou každé ráno robíme 😝 😝

kvietok121
7. dec 2010

@mirmaj ostala som v soku ale to asi ze som vecer nejedla ked sa nabuduce odvazim budem mat viac

kvietok121
7. dec 2010

@seagull2404 moja zlata tak obdivujem, mne stacia skolenia, inac kde domcek, aj my by sme chceli ale na pozemok v okoli za nemame

katkavv
7. dec 2010

baby nemate problem s papanim u malych? moj odmieta jest, dostanem donho mlieko iba ked spi :( ... sme na UM

seagull2404
7. dec 2010

@mirmaj ako kedy, asi najcastejsie manzel, prababka, ked je tu moj ocino (ze pomaha na stavbe) tak on, niekedy mamina, uz bola aj s kamoskou a od pol roka by som chcela normalnu opatrovatelku na par hodin tyzdenne

seagull2404
7. dec 2010

@kvietok121 Ovciarsko, sme ho kupovali, ked vrcholili ceny 😖 ale tak uz je to jedno, hlavne nech je skoro hotovy

kvietok121
7. dec 2010

@seagull2404 ak to nie je daleko

kvietok121
7. dec 2010

@katkavv napis kahlan aj ona ma podobny problem

kvietok121
7. dec 2010

@mirmaj inac po dnes nych ranajkach ale co uz musela SOM TIE PARKY DOJEST

katkavv
7. dec 2010
kvietok121
7. dec 2010

@katkavv NIE JE ZAC

kvietok121
7. dec 2010

@katkavv inac zle som napisala @kahlan1 jej napis

katkavv
7. dec 2010

@kahlan1 ahoj, som sa docitala, ze mas tiez problem a papanim? moj tiez papa iba ked spi a neviem co s tym ... ako to riesis?

mirmaj
7. dec 2010

@katkavv naša Tamarka sa tiež v poslednej dobe nejako netrha s papaním a čo robí ked mu dáš fľašu do pusy?

alure
7. dec 2010

@mirmaj
jasne môžem to tam nahodiť...hej robim t v exceli a potom to prekonvertujem do JPG lebo do fotoblogu viem dať len fotku
@vladka84
tak to je super že vôbec detičkám niečo také v škôlkach a školách pripravujú
@kvietok121
moja,toto vôbec nerieš..takže môžem dať aj tvoje údaje? si to hneď prepíšem...

alure
7. dec 2010

@kahlan1
jéjdamenky moja...gratulujem 🙂

seagull2404
7. dec 2010

@kvietok121 nie je 🙂 chceli sme nieco pri ziline, v za boli a asu pozemky straaasne drahe, tak to mame 15km cca

kvietok121
7. dec 2010

@alure mozes ale ja oficialne nechudnem aspon budem vidiet ci este priberam lebo z nemocnice som sla 79 kilova

kvietok121
7. dec 2010

@seagull2404 aj to sa da, viem tie ceny su hrozne ... my na pozemok nikdy nenasporime, a keby sme nasporili tak uz urcite nenasporime na docek takze zatial si uzivame v bytiku na solinkach

katkavv
7. dec 2010

@mirmaj robi vsetko ostatne, hra sa s cumlom, vypluva mlieko, frka ho po mne, rehoce sa a pod 🙂

kvietok121
7. dec 2010

@jankasramka je to som nevedela tak drzim palce nech boh pozehna

kahlan1
7. dec 2010

@mirmaj nepracuje mimo, len som este trosku ubolena - ale hlavne asi psychika - tak sme boli minuly mesiac len raz 😀

seagull2404
7. dec 2010

@kvietok121 nasporit? dnes urcite nie, mame hypoteku pochopitelne ☹ co uz, ked sme si pozerali byvanie, byty v za stali rovnako ako novy dom, tak sme zvolili dom, vzhladom na to, ze sme pocitali s detickami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre