♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
14. dec 2010

ahojte ... ja tiež neviem, čo variť, včera som kúpila tekvicové bochníčky a urobila som k tomu tuniakovú nátierku, mm povedal, že ani variť nemusím, že toto mu stačí, čerstvé pečivo a nátierka ... 😝
dnes som rozmýšľala, že urobím placky s dusenou zeleninou ... uvidím, len neviem, či chlebové, zemiakové, alebo cuketové 😕

majka35
14. dec 2010

@memory97 kaša ani u nás nezabrala, budila sa rovnako, ako predtým 😖

vladka84
14. dec 2010

pozehleneeee..hura 😎 @alure tak som pozrela do chladnicky a rozhodla som sa, ze si dame cestovinky s brokolicou, sunkou a syrovou omackou...no ziadna specialitka, ale nic ine doma nemame a do obchodu nejdeme, strasnaaaa zima 😒

majka35
14. dec 2010

@vladka84 ja sa chystám žehliť, no nechce sa mi, terezka pri mne leží a stále ju musím otáčať na chrbátik, lebo na brušku je nervózna

alure
14. dec 2010

@vladka84 ja som tiež nakukla do zásob mrazničky,lebo včera bol mm v obchode ale kúpil len klasiku,syr šunku a pečivo,nejaké vajíčka..proste na varenie nič 😠 ja tiež do toho vetriska čo tu vyčíňa nejdem a našla som nejaké pangasius filety,tak rozmrazím a zapečiem so syrom a smotanou v trúbe a mám pokoj 🙂k tomu ryžu alebo chlebík

alure
14. dec 2010

@vladka84 ja som tiež nakukla do zásob mrazničky,lebo včera bol mm v obchode ale kúpil len klasiku,syr šunku a pečivo,nejaké vajíčka..proste na varenie nič 😠 ja tiež do toho vetriska čo tu vyčíňa nejdem a našla som nejaké pangasius filety,tak rozmrazím a zapečiem so syrom a smotanou v trúbe a mám pokoj 🙂k tomu ryžu alebo chlebík

vladka84
14. dec 2010

@majka35 ja som sa do toho rychlo pustila, kym mi Karin sedela kludne v lehatku.. predtym som si zehlenie nechavala na vecer, ale to som bola taka unavena a leniva, ze som to posuvala zo dna na den 😠
@alure aj my mame pangasia v mraznicke, ale mm nie je prave rybovy typ a mne akosi rybky prestali po tehu chutit, nerozumiem preco 😕 ale ked si tak predstavim zapeceny pangasius, tak sa mi slinky zbiehaju

alure
14. dec 2010

baby ja sa tu neviem zorientovať :( aj vám nabehol MK nejak divne?

alure
14. dec 2010

už je to ok...normálne mi nabehol MK ako keby robeny cely v exceli..tabuľková forma...alebo mi len zblbol počítač?

gawin
14. dec 2010

ahojte ptazka uplne odveci prosim vas ako mam dat komentar ked som nieco kupila tu na bazare som bola spokojna a chcem to ohodnotit..dakujem 🙂 🙂

vladka84
14. dec 2010

@alure aj mne tak nabehol, ale teraz uz normalne... asi nieco skusaju 😉

dajna11
14. dec 2010

@gawin no ja to robím tak,že si ťuknem na daný inzeerát,pri hlavičke inzerenta je kolko má ešte inzerátov,ťuknem na to a tam má vedla svojho okna,či fotky kolkonky a tam je aj hodnotenia...ked pojdeš na to tak je tam pridaj hodnotenie....

kvietok121
14. dec 2010

@alure s ich rozhyckala 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
14. dec 2010

@majka35 ahoj a tu kasicku si jej davala vecer? a vo flasi?

kvietok121
14. dec 2010

nieco na zasmiatie:

Čo sa stane, keď skrížite zlatú rybku a žraloka?
Ryba, ktorá vam splní posledné prianie😀

katkavv
14. dec 2010

@kvietok121 hahaha 🙂

majka35
14. dec 2010

@evanns najprv som skúsila cez obed, kvôli prípadnej reakcii, to som urobila podľa návodu na krabici a podávala som jej ju lyžičkou a večer, aby som ju príliš neznervózňovala papaním, tak som jej dala do fľašky ... nevypila celú a aj som komplet dávku neurobila

majka35
14. dec 2010

@kvietok121 😀

evanns
14. dec 2010

@majka35 a tvarila sa ze jej chuti?

kvietok121
14. dec 2010

@katkavv
@majka35 take jednoduche

jankasramka
14. dec 2010

@kvietok121 😀 hned zrana si citam posledne komentare a ten vtip ma dostal do dobrej nalady 😀

kvietok121
14. dec 2010

@jankasramka to ma tesi

jankasramka
14. dec 2010

@akika722 no stranka jojky odvcera nejde takze som si musela vystacit s vasimi komentarmi. presne ked mali dat na net to s gulou tak zrazu stranka skolabovala a uz nejde....ze by v tom mala prsty gula?! to bola asi taka hroza ze ani ten net to nevydrzal😀
inak tu boloa na vymennom pobyte taka spanielka a ta tiez plysaka pod pazuchami ani nohy neoholene a behala v kratasoch podritovych......no a raz mala minisuknu taku volnejsiu a sla na trampolinu a jak skakala cela sukna bola hore a ona v tangacoch a neoholena 😲 😲 😲
no ked sa neholi to je jej vec ale takto vystredne sa pri tom obliekat.... ale mali sme o zabavu postarane 😀

jankasramka
14. dec 2010

@liba78 kolko vazi jurko? nejak som to nenasla...
my ideme dnes vecer k dr. ale mateo pochudol trosku takze necakam nejake strasne cisla...

seagull2404
14. dec 2010

kocky, ako robite tie kasicky, v navode je, ze sa to ma nechat zhustnut, ale to ju potom nenakrmim z flase ☹

mirmaj
14. dec 2010

@seagull2404 a nemáš tam že podľa potreby ju môžeš urobiť redšiu? a prečo ju chceš davať z fľaše a nie z lyžičky?

seagull2404
14. dec 2010

@mirmaj nevsimla som si, musim pockaj, kym mi mm prinesie nakup, ze sa pozriem este raz, no, ak jej to budem davat lyzickou, tak to vytlaca jazykom

memory97
14. dec 2010

@vladka84 ja som dnes robila kysnute kolace s makom a orechami, baby taaak sa mi podarili🙂

@alure dnes som bola s malym na prechadzke, tak som nechala vetracky vo vsetkych izbach a rosa zmyzla🙂 blok mame zatepleny, ale dost nam taha cez balkonove dvere, takze nam to aj tak dycha🙂

memory97
14. dec 2010

@majka35 mozno to chce len cas, aby si nase babatka zvykli 😉

@seagull2404 lepsie je krmit lyzickou ako z flase. Si skor zvykne potom aj na jedenie prikrmov. Kasicku si urobis podla seba, bud hustejsiu alebo riedsiu. Maly riedku kasu nechce😉
To nevadi, ze vytlaca jazykom, musis ju to naucit, aby si vedela posunut kasicku jazyckom do hrdielka 😉 ono to chvilku trva, kym si mala na to zvykne, chce to trpezlivost 😉

kahlan1
14. dec 2010

ahojte co mate nove?

kahlan1
14. dec 2010

stava sa vam ze bábu vytecie mliecko aj po dlhsej dobe po napani z pusy? len tak zrazu vybehne trochu mlieka? lebo odkedy som zmenila mlieko sa mi zda ze je to dost casto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre