♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. dec 2010

@fialka5959 ja tiež..a?to vadi že nie su vyžehlene?
nič asi som blba..no ked som v nemocke mm nevie ako vyzera žehlička,,,šatky žehlim

fialka5959
19. dec 2010

pre istotu vyzehli

akika722
19. dec 2010

@fialka5959 pri Paťkovi som latkovky nežehlila ked ich už nepoužival na plienku a je ok 😕
jasne že šatky som žehlila

akika722
19. dec 2010

už spinkate všetke?

hajatanufus
19. dec 2010

@danulienka35 tiez si myslim ze uz bude mat pomaly aj 7 kg lebo je dobra buchticka tak lucinka sa uz trochu s vodickou zase skamaratila plackali sme len trosku pri umyvani vlaskov 🙂

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 co uz ludia nevymyslia?ty mas zmenenu profilovu fotku?

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 ja este nespinkam a ja zehlim plienky lebo ja pouzivam na prebalovanie ja pampers moc nechcem ale striedam to ale teraz mi uz pampers dosli tak budu len latkove mne sa to paci ked su deticky v tych gatusach je to take zlate aj ked tie moderne gatuse su drahe ale tu v uk to preplaca urad ak pouzivas latkove plienky a setris zivotne prostredie 🙂

akika722
19. dec 2010

@hajatanufus hej..nudim sa 😀
skus kupiť šiltik plastovy...na hlavičku pri kupani.nam zabral

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 aha to je dobry napad vidis to ma nenapadlo tak nieco take vymyslime aj my len neviem ci to tu zozeniem

akika722
19. dec 2010

@hajatanufus tak tak by som to aj ja žehlila...ale na grcky eéé...

akika722
19. dec 2010

@hajatanufus možno aj v hračkach niečo najdeš

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 skusim popozerat skor na nete lebo ja tu obchody nemam a pouzivam aj nevyzehlene plienky napr na prebalovaci pult na podlozenie a tak a tiez pouzivam tie plienkove osusky lepsie piju vodu

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 super dakujem nejaky vyberiem a kupime si zlata 🙂 akurat som blahozelala jednej babenke co sa jej tu v uk v noci narodilo dievcatko mala tazsi porod ale obe su v poriadku mala ma 3600g papa a spinka 🙂 takze zajtra asi pojdu domov

akika722
19. dec 2010

@hajatanufus 😉 pohoda
dobru babenky 😵

akika722
19. dec 2010

@hajatanufus inač brala by som original nech ten šilt je tvrdši aby ho neprehol prud vody 😉

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 hladam nieco aj na angl strankach a nasla som toto http://www.jojomamanbebe.co.uk/sp+Bathtime-Heal...

bihan
19. dec 2010

načo žehliť plienky 4m deťom? (teda moja otázka by celkov "načo žehliť" 😝) To aká háveď na nich naskáče? 😀 Pranie a hlavne sušenie je úplne postačujúca dezinfekcia.

hajatanufus
19. dec 2010

@bihan neviem ale ja ich pouzivam na cikania a kakanie tak zehlim aby neboli tvrde od vody a neskrabali ju

hajatanufus
19. dec 2010

@akika722 este raz dakujem nasla som toho kopec aj tu v angl tak po vyplate objedname aj ked to nie je drahe ale aj tak dovoz by bol teraz problem este raz vdaka vidis skoda ze som skor nepovedala ze mame taky problem uz sme to mohli mat doma davno ani som netusila ze nieco take existuje diky velmi si mi pomohla dobru nocku a drzim palceky na zajtra nech mate dobre vysledky a mozete ist konecne domov a v klude sa chystat na sviatky malemu posielam pusinky a zelam obom sladke snicky

gagarinka
20. dec 2010

@akika722 Dobre ranko, ja tiez nezehlim, ani plienky, ani oblecenie. Syn mal reflux a kazdu chvilku sa mi dogrcal, takze teraz pri malej, ktora tiez grcka, odmietam stat hodiny pri zehlicke, aby som jej kazdu vec maximalne po polhodine prezliekala. Periem vsetko na 60, vratane latkovych plienok, ktore pouzivam len na grcky, na siroko som ani nebalila.
Ten cas, ktory by som mala stravit pri zehlicke, dokazem vyuzit aj zmysluplnejsie 😉
Takze nie si sama, neboj 🙂

akika722
20. dec 2010

@hajatanufus dobre ranko
pohoda mojko,nato sme tu 😉
@bihan uuuuuuuuuuuuuplne s tebou suhlasim..jedno dieťa som tak už vychovala a nikdy nemal suchu pokožku,ekzemy a podobne bludy
@gagarinka tak,moja reč...akože vyžehlim to čo musim,čo sa krči...viac eééé

akika722
20. dec 2010

tak to vyzera že IDEME DOMOOOOV 😅

akika722
20. dec 2010

doniesli mi raňajky...rožky a niečo pri tom je,niečo asi pomlete,nejake mäso,vyzera to akoby to prave z niekoho vyšlo 😲oo
fuuuuj

akika722
20. dec 2010

@akika722 nevyšiel smajlik,chcela som že :o====

snežiiiiiiiiiiiiiiii

majka35
20. dec 2010

dobré ránko ... si musím nájsť čas na prečítanie tej kopy stránok, čo ste tu popísali

@akika722 supe, že už idete domov, nech už ste zdraví

a prajem dobrú chuť k rožteku 😀

katkavv
20. dec 2010

dobre ranko vsetkym 🙂

katkavv
20. dec 2010

@akika722 ja nezehliiim 😝

akika722
20. dec 2010

@majka35 teda dufam,primar ešte nebol tu 😕
rožok 😕 😖 :o=== už je to odnesene bleee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre