♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
20. dec 2010

@kvietok121 ahoj aj u nas je to tak vsetko ide do pusy a casto so zurivostou az ale nedavam nic na dasienka

hajatanufus
20. dec 2010

@kvietok121 ahoj ja som pri lucinke nedavala na dasienka nic predsa su to lieky ale je aj nejaky ovocny chladivy gelik ale neviem ako sa vola a ja som jej kupila kusatka co sa davaju do chladnicky a potom to deticky chladi tak to kuskala oni obsahuju vodu alebo nieco take a nechaj ho nech si hryzkaked chce ono zubky nemusis aj mesiac vidiet kym sa ukaze nieco biele aj rachel si cmula prstek lebo nechce cumlik lucinka mala aj cumlik aj ten jej pomahal zula ho o106 lucinke vysli naraz dva hore a hned dva dalsie a dalsie dva dole takze v 5-6 mes uz mala trosku vonku 6 zubkov a v7-8 mes uz boli vonku uplne a potm zase vychadzali dalsie a vzdy po dva ale u nas neboli ani hnacky ani teploty nic len bola nervozna a dost plakala ale inak nic a viac kakala

katulkaaaaaa
20. dec 2010

@kvietok121 ahoj moj maly je presne ako tvoj matejko,len slinta,nervozny je,vsetko strka do pusy,tiez zubky nevidim...kupila som calgel....ked mu to potrem hned je ticho
dnes som bola u kadernicky,maly sa varoval...a reval 😲 tak toto sa este nestalo,som vedela ze ta nemocnica nebude len tak...dufam ze sa spameta ze mama nikam nesla ☹ presne aj viki ostala taka zavislacka na mne ked bola v 3mesiacoch v nemocnici,ach jaj

katulkaaaaaa
20. dec 2010

@kahlan1 urcite by som zmenila dr,bez k tej primarke nech malej porobia vsetky testy podla mna vobec neni normalne aby babetko nepapalo!nas maly zje za den od 500 do 800ml a ja len kojim takze pohoda...ale jest musi

kahlan1
20. dec 2010

@katulkaaaaaa urcite zmenime, aj my tak tolko spapame od 500 do tych 800 ked mame dobry a hlavne spavy den, aj dnes uz ma spapanych 550 a mala by este trikrat papat. ale aj tak je to des takto krmit

katulkaaaaaa
20. dec 2010

@kahlan1 ti verim mna by slahlo asi...urcite pridu na to co malinkej je,neboj sa 🙂
@akika722 uz nakupujes draha? 😀 sa tesim ze vas pustili 🙂

kahlan1
20. dec 2010

@katulkaaaaaa doktorka vravela ze nechutenstvo sa da zistit aj z mocu a dnes som volala o vysledky tak moc ma dobry

seagull2404
20. dec 2010

ahojte, vam uz idu zubky?? aj nasa slinta, vsetko do pusy, ale dasienka este nie su cervene, tak neviem, ci tu uz niecim potierat...
nechapem, odkedy sme prisli na vychod, mala spapa pravidelne uz 150ml, casto aj 180, hoci doteraz papala len 130ml, asi je tu lepsi vzduch 😀 😀 a zacala spat cez den a nespi v noci, vcera ma soro slahlo, ked sa o 3:00 chcela hrat 😖

ako sa inak mate, dievcence, mate uz vianocnu naladu? 🙂

kvietok121
20. dec 2010

@kahlan1
@hajatanufus
@katulkaaaaaa teraz konecne zaspinkal ani prsko, ani nosit sa nic .... myslim ze to nebude len tak ze sa nic nedeje taky nervozny uz davno nebol naposledy ked mal tie krce ... hryzatka mu davam ale satle mu padaju z ruk tak nic moc aj cumel ide spapat ale aj tak je nrvozny ... skusim ten gelik zajtra ked sa budem moct dostat do obchodu, dnes uz nikam nejdem a tatino pride az v noci ... ach jaj to bude vecer a to zajtra sa ideme ukazat do skoly do mojej roboty tak som zvedava aky bude ... a este mam upiect pizza kolaciky no som zvedava ake to bude teraz trosku oddychujem

hajatanufus
20. dec 2010

@seagull2404 ahoj nam este asi zubky nejdu ale sme chory mame hlieny teraz sedi v tej hojdacke samo ju to hojda a pozera rozpravky a lucy spinka aja tu len tak vysedavam a chatujem a papam lizatka 😀

katulkaaaaaa
20. dec 2010

@seagull2404 ahoj ani ja neviem ci potierat alebo nie...ale mam pocit ze ho to boli,ked natrem v minute je ticho 😒 ja som dnes balila darceky dve hodiny,sa tak tesim ked mala bude piatok rozbalovat,ta decka radost je na vianociach najkrajsia 😵

kvietok121
20. dec 2010

@seagull2404 a poriadnu ja sa uz neviem dockat a hlavne ze konecne bude tatinko s nami

katulkaaaaaa
20. dec 2010

@kvietok121 🙂 no asi mu naozaj idu zubky,troska zrelaxuj aj to treba 🙂

hajatanufus
20. dec 2010

@kvietok121 ani rachel si nevie este hracky drzat lucy bola sikovnejsia ale to nevadi neboj zvladnes to tak skus ten gelik ja mam tiez doma kupene len sme to nepouzivali mozno raz ale viem ze ked som v tehu mala bolesti zubov tak mi pomahala bonjela pre dospelych a mam ju aj pre baby neviem ci aj na sk to maju len si musis pytat od 4 mesiacov lebo su rozne tie geliky a opytaj sa na ten ovocny mne to poradili v cr ale som ho nekupila a potom som lutovala

hajatanufus
20. dec 2010

@katulkaaaaaa veru aj ja sa tomu tesim ako bude lucy rozbalovat darceky minuly rok to este nechapala ale teraz uz je rozumnejsia tak to bude ine

kvietok121
20. dec 2010

@katulkaaaaaa dr povedala ze nie tak naozaj neviem ale ten gelik mu nemoze ublizit aj keby mu nahodou nesli nie?

seagull2404
20. dec 2010

@hajatanufus hmmmm, to je neprijemne, ale snad budete skoro fit a maminka si uziva krasnu chvilku s lizankami, ake mile 🙂
@katulkaaaaaa ja nasu necham pohryzt bud do hryzadielok, alebo jej dam svoj prst cez plienocku a ked je uz nervozna, tak nas zatial ukludnuje cumlik, ale tie nalety na vlastne pasticku su strasne podarene 🙂 myslim, ze my rodicia mame z tych darcekov pre nase deticky vacsiu radost nez oni same, nasa si to este neuvedomuje, ale cela rodina je nadsena z toho, co vsetko jej pokupili 😀
@kvietok121 hmmm,ja stale nic, fura ludi i aut v meste 😒 ale snad to pride 😉

hajatanufus
20. dec 2010

@kvietok121 calgel je od 5 mesiacov abonjela uz od 2

hajatanufus
20. dec 2010

@seagull2404 ano aj ja dufam ze sa z toho uz dostaneme asi skocim k lekarovi nech miju pozrie aj ked minule povedal ze to nic nie je ale predsa pre istotu lebo idu sviatky a ja sa odtialto do nemocky nedostanem lebo zase nepojdu busy a za taxi by som sa asi nedoplatila tak snad to nebude potrebne idem jej odsat nostek a skusit dat papat

hajatanufus
20. dec 2010

@kvietok121 poskodit by to nemalo ma to je tam pisane ze je to od bolesti pri prerezavani zubkov a ma to aj dezinfekcne ucinky a obsahuje to aj harmancek ale ten z ovocia neobsahuje lieky a ten urcite neuskodi v lekarni ti isto poradia

katkavv
20. dec 2010

@liba78 dakujem 🙂

katkavv
20. dec 2010

@memory97 dakujem, tak som zvedava, dufam, ze to v zdravi prezijeme 🙂

katkavv
20. dec 2010

@danulka3 dakujem za kajka 🙂

katkavv
20. dec 2010

@vladka84 tak super, snad bude vsetko ok ked ich zaockuju neskor :P

katkavv
20. dec 2010

@kahlan1 nestresuj sa, fakt s tym, moj stale nepapa ked je hore, iba ked spi ... ja mam to iste, su dni ked vypije 800 ml a su dni ked vypije len 500 ml, neboj, nic vazne to nie je 🙂

kvietok121
20. dec 2010

@hajatanufus dakujem za rady

hajatanufus
20. dec 2010

@kvietok121 za malo 🙂

danulienka35
20. dec 2010

@memory97 ahoj no co ty vis ako to dopadne 😀 😀 😀 😀

danulienka35
20. dec 2010

@hajatanufus pri umyvani vlaskov sme mali i mi problem pri dievcatach neboj

danulienka35
20. dec 2010

@denisocka aky ste rozkosny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre