♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
31. jan 2011

@niky13 😀 😀 😀 😀 bolo 20:00, naposledy spala o 14:00, tak asi preto 🙂
@akika722 ako sa poznam, hned ako mi to kupi, pride jar 😀 😀
@oksu s takym drobcekom ste boli? bolo dobre? mm tvrdi, ze je Tamarka este malinka

oksu
31. jan 2011

@akika722 nooo, vo vodičke - v bazéne sme boli prvýkrát a moooc sa mu páčilo. Škoda že tu na blízku nemáme žiadnu plaváreň, alebo niečo také -:(

niky13
31. jan 2011

@seagull2404 a nie je mrzuta, ked tolko nespinka? Moj huka a trie si ocka.

akika722
31. jan 2011

@oksu ja som kupovala cez net,original emitex

danulienka35
31. jan 2011

@eis4 velmi ju vsetko zaujima a na vsetko pluje
@seagull2404 uzsana je vazne 😉

akika722
31. jan 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 😀 😀

seagull2404
31. jan 2011

@niky13 no, toto bol extrem, preto takto zaspala, nechcela spat kociari a bola nervozna, tak ked som prisla domov, okupali sme a sup ho kasicku, ze snad potom zaspi a ona uz pocas
@danulienka35 dakujeeeeeeeeeem

oksu
31. jan 2011

@seagull2404 páčilo sa mu! Veď kurzy na plávanie bábatiek sú pre bábatká od 4mesiacov!!! Fugulimu sa vo vodičke moooc páči, vobec mu nevadilo že mala len akolo 29°C! A keď sme ho vybrali z vody, vysušili a šúúú do overalu, tenkú čiapočku na hlavičku,... bolo tam teplúčko - v celom hoteli!

danulienka35
31. jan 2011

@oksu aky ste peknucky 😉

oksu
31. jan 2011

@danulienka35 Ďakujeme

niky13
31. jan 2011

@danulienka35 aj moj pluje, ale len slinky, dedko mu ukazal 😠 Sme vraveli so svokrou, ze je horsi ako moje deti. 😀
Jedlo este nepluj, ale caso sa mu kychne. Taka mrkva sa napr. velmi zle vycesava z vlasov. 😀

seagull2404
31. jan 2011

@oksu ved to ano, on skor myslel take tie "verejne" miesta, kam chodi vela ludi, je chaldnejsia voda a tak, ze v tych teplych kam ja by som chcela je vela starcov a tak

oksu
31. jan 2011

@danulienka35 Hoc sme zo začiatku priberali leeeen pomaličky, od 3mesiaca sme sa tak moc rozbehli, že by sa to už mohlo aj spomaliť! -.)

danulienka35
31. jan 2011

@oksu neni zac 😉
@niky13 to raz sme jej ukazaly plut a teraz to robi stale ,to ti verim ze z vlasov sa to zle vycesava 😀 😀 😀 😀

oksu
31. jan 2011

@seagull2404 tam kde sme my boli - v Dudinciach v Penzióne u Mlynárky sme boli síce len v sobotu a nedelu - spali sme tam jednu noc - tak v sobotu bolo v bazéne s nami asi 5ľudí, a v nedeľu sme boli úplne sami!!! takže super!

oksu
31. jan 2011

kočky, k zeleninke mám skôr pridať cestoviny alebo ryžu?! či je to jedno?! alebo radšej ovsené vločky?!

niky13
31. jan 2011

pada mi konik, tak radsej idem hore, maly sa aj tak zachvilu zobudi. Prajem vsetkym vyspinkanie do ruzova.

katkavv
31. jan 2011

idem aj ja, prajem dobru noc pekne sa vyspite 🙂

danulka3
31. jan 2011

Idem aj ja do hajan,peknú noc prajem všetkým 😵

liba78
31. jan 2011

Ahojte babulky 🙂 vy ste teda neúnavné v písaní 😉
preletela som pár stránok a popozerala hlavne fotečky. Teda úžasné miláčiky máte doma. Tie porovnania sú super.
@evanns krásny koníček si si našla. Mamina musela mať radosť a ak si tam pridala foto malej, tak musela mať ooooobrovskú radosť. 😉
@oksu teda dievča, teba normálne nepoznať. Si neskutočne skrásnela, pristane ti materstvo. A v tichosti a dobrom závidím ten pobyt v Dudinciach.
@21 gratulujem Terezke k 1/2 rôčiku, mňa sa chalani pýtali či malému potom spravíme 1/2 torty. Tak som sa smiala, že môžeme ak bude dobrý 😀
@akika722 taký krásny Iáček, no Pati musí v škôlke aj prvú cenu vyhrať 😀
@danulienka35 babula, hneď by som brala tú tvoju váhu a pás. Ale mne sa neeechce cvičiť. A dnes som otvorila Mochito bomboniéru a skoro celú zjedla. TAk sa normálne hanbím ☹
@alure dnes sme sa vážili ? Mám ísť hľadať meter a váhu ?
Dúfam, že Olimu je už lepšie a aj všetkým doma. 😉

danulienka35
31. jan 2011

@oksu to i mi sme na tom tak mame uz skoro 10kil
@liba78 jej dakujem mojko neboj i ja si dam nevyhybam sa nicomu 😀

liba78
31. jan 2011

@vladka84 Vladi, ešte si sa nenašla ? Chýbaš nám a čo slečna už bola na zápise do prvej triedy ?

akika722
31. jan 2011

@oksu ryžu,zemiačky...cestoviny cca 10ty mesiac a vločky by som ešte nedavala

akika722
31. jan 2011

@liba78 ahojkyyyyy..no iáček bude až 25.2. v školke..a dakujeeeem..ako sa mate???

liba78
31. jan 2011

@danulienka35 vieš, keby som mala 54 kg a zjedla bonboniéru tak by som sa tak nehanbila 😔
Na sledké som odjakživa, ale teraz potrebujem zhodiť. Už si zo mňa uťahujú aj mužovi kámoši. 😝

jankasramka
31. jan 2011

ahojte baby, no viete co? mateo zacal mat teplotku a maminu boli zub strasne. ach jaj.
no dufam ze to nebude nic vazne lebo zacina byt mrzuty, vecer asi pojdeme k dr.
idem kuknut ako sa mate 😉

danulienka35
31. jan 2011

@liba78 ja cokoladu vobec nelubim bleeeeee to je jedno co by som nezjedla ☹

liba78
31. jan 2011

@akika722 pár náročných dní za nami. Malý začal spávať veľmi skúpo a hlavne vonku. Tak kočíkujem ako blbá po dvore. Chodníky neodhrabané, tam sa chodí zle. Aspoň že "dvor" je veľký cca 150 metrov.

liba78
31. jan 2011

@danulienka35 jeeeemine, ja jej zjem dosť. Ale to vždy. 😝 A ešte viac ľúbim zmrzlinu 😀 😀 😀
V tehotnosti som zjedla na posedenie 8 KOPčEKOV, keď niesom tehu tak len 4 😀 😀 😀
@jankasramka Ahoj, Mateo môže mať tepotu aj zo zúbkov, ale mamine sa asi nový zub neprerezáva 😅

akika722
31. jan 2011

@jankasramka juuuj moja ☹
@danulienka35 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ti si divna,nepoznam nikoho kto neluby čokoladku 😲 😲 😲 😲 😲 to ako robiš???aj ja ju chcem nelubyť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@liba78 vyhoda byvať v dome 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre