♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
10. feb 2011

@akika722 za kolko chces predat skejtik ja by som brala

hajatanufus
10. feb 2011

@akika722 za kolko chces predat skejtik ja by som brala
@mamisqva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si dobra ze nikdy tak predo mnou neutekal tak som sa pobavila len sa nemozem rehotat aby som vsetkych nepobudila 😀 😀 😀 😀 😀

hajatanufus
10. feb 2011

no baby a konecne mozem ist spat lebo som vas uz docitala len ani neviem komu som co chcela odpisat tak sa ospravedlnujem a prajem dobru nocku a zajtra pekny dnik my ideme zase do playgroup ale asi len s lucy lebo rachel teplotuje uz tri dni tak sa lucim papa

hajatanufus
10. feb 2011

ozaj baby este ma napadlo ze ak dotiahnem na stretko aj segru tak si z nej urobime opatrovatelku a my sa mozme ist zabavat vecer 😀 😀 😀 😀 😀 ma rada deticky len neviem ci by s tolkymi detmi vydrzala ma sice skusenosti ale nie s takymi drobcami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katkavv
10. feb 2011

dobre ranko baby 🙂
dnes sme spinkali celu noc, kajko od 19h do 6 h 🙂 cize super, som celkom vyspata ...
idem iba na chvilu, zacala som trosku pracovat doma, tak uz nemam tak vela casu, tak vas stiham len ako tak citat ...
ked budem mat viac casu zapojim sa do debaty, drzte sa zatial a prajem pekny den
katka

akika722
10. feb 2011

@hajatanufus 😉

dobré ránko 😎

alure
10. feb 2011

Ahojye babulky
prajem krásne dobré ránko 🙂
My máme za sebou úžasnú noc,Denis bol hore od 19tej len ráno o 4tej a potom o 7 sme vstávali,ale aj minule bol po očkovaní taký spavý,tak tomu neprikladám veľký význam,ale super som sa vybúvala....akurát som o 4 tej skoro plakala od bolesti,lebo sa mi tak naliali prsia že som vyzerala ako by som mala silikony 😖

@katkavv to už sa pomaly treba hrnúť aj do práce? mne sa moc nechce ale ak budem môcť a bude sa dať z domu niečo robiť určite sa aj pustím do niečoho....
@akika722 ahoj moja 🙂

alure
10. feb 2011

@hajatanufus dúfam že sa malinká dá rýchlo do poriadku a teplotky ustúpia ... váha zapísaná 😉

akika722
10. feb 2011

@alure ahooooooj

katulkaaaaaa
10. feb 2011

dobre ranko babulky idem vas troska namotivovat...dala som z pasa dole 9cm,jupííííííííííí 😝
tak a vyfotila som to moje ,,chude" dieta @jankasramka co povies jani? 🙂 a ako papame kasicku vecer,a inak vobec po nej nespi lepsie okolo 1-2 v noci stavame a do rana sme hore 3-4 krat...cize potrebuje vediet ze mama je pri nom 😉

alure
10. feb 2011

@akika722 ako ste spinkali?
@katulkaaaaaa jej ako krásne papá drobček krásny 🙂 a moja vyzerá úžasne,vôbec žiadne neprospievajúce dieťa 😉 A tá fotka s Viki je nádherná ....to nočné vstávanie ...no veru maminku potrebuje mať pri sebe,ale to sú chlapci....

katkavv
10. feb 2011

@katulkaaaaaa
vsak je krasny a stastny 🙂

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@alure dakujeme sak ja viem nechapem co dr stresuje 😒 kaslem na nu riadim sa sebou a basta 😝
@katkavv diky kati,a co ides robit?

katkavv
10. feb 2011

@alure
tak si sa faine vyspala, super 🙂
malinky pekne prezil ockovanie, nemali ste teplotu?
hej, iba trosku makam, potrebujem trosku zrelaxovat a zmenu ... ale samozrejme nie je to na ukor maleho ;)

katkavv
10. feb 2011

@katulkaaaaaa
trosku ekonomicke veci pre firmu kde som robila ...

katkavv
10. feb 2011

@katulkaaaaaa pekne ti to ide s chudnutim :D
ja moc uz nepotrebujem zhodit, mam 63 kg a 172 cm, pred otehotnenim som mala cca 59 - 60 kg, cize ja stravu neriesim, iba chodim cvicit raz do tyzdna - trosku sa potrebujem spevnit 🙂
ale pokracujte vsetky baby podla jedalnicka, budete na leto krasne !!!!

alure
10. feb 2011

@katkavv no aj po prvom očkovaní,takto spinkal,teplotku nemal ale bol spavý...aj dnes od rána je taký kľudnučký...tak uvidíme do kedy ho to bude držať 😉 To je super že môžeš aj z domu niečo robiť,ja by som tiež občas niečo brala,a jasné že nie na úkor malého 🙂 ale dobre padne človeku,keď má pocit že je ešte pre firmu z ktorej odchádzal potrebný....ja si budem musieť hladať niečo nové,do pôvodnej práce sa nebudem vedieť vrátiť,zlá pracovná doba 😖
@katulkaaaaaa tak tak svoje inštinkty netreba podceniť a niekedy tí dr. už nevedia čo od dobroty 😒
mm išiel dnes niekam mimo,tak zas pôjdem okolo 13tej po malého do školy.Dúfam že si dnes na mne nezgustnú zase policajti 😠

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@katkavv ti uz mas super vahu 😉 ja do svojho vytuzene ciela mam este tak 3-4kg a bude max spokojna 😵 uz teraz mam vahu ako som mala naposledy pred viki,ale telo ochabnute uplne a brucho ani nehovorim...tiez to musim dat dokopy s cvicenim... 😉

katkavv
10. feb 2011

http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/index.php

len tak "tajne" si skuste pre seba vyratat BMI 🙂

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@katkavv tak podla toho mam BMI 22,7 a mala by som dat dole este 4kg....sak to ja viem 😀 a obmedzit sladkosti,jasne sak to robiiim,obvod pasa idealne 64cm,cize to mi chyba este 11cm,uf 😀

katkavv
10. feb 2011

@alure
takze maly je kludnucky, tak super, aspon na chvilu si oddychchnes ...
ja sa tesim, ze mozem nieco ine robit, s firmou mam korektne vztahy a rada sa tam vratim po materskej, my mame pohyblivu pracovnu dobu, cize super 🙂
@katulkaaaaaa
dakujem, no tak to uz nemas tak vela pred sebou ! uz len vydrzat ale urcite skus premysliet aj pohybovu aktivitu na spevnenie, teda ak mas cas, alebo doma cvic 🙂 cvicenie je 50% uspechu 😎

katkavv
10. feb 2011

@katulkaaaaaa
:D :D ja som podla toho v norme :D :D

katkavv
10. feb 2011

@katulkaaaaaa
ale doporucuju mi dat este 1 kg dole, ale nie dietou ale cvicenim 😀

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@katkavv 😀 no vidis,oni tusim vedia co si my myslime 😀

akika722
10. feb 2011

baby na skok,dufam že sa to bude dať čitať..z up že mam narok na 256eur do 20tich mesiacov maleho

akika722
10. feb 2011

@katulkaaaaaa aky macík maly zlaty 😀

alure
10. feb 2011

@katkavv no je taký kľudnejší (teda on je aj tak kľudný,len dnes nie taký živáň ako inokedy a len spinká alebo leží)
Ja som zatiaľ o návrate ako takom nepremýšľala,aj tak chcem byť doma s Denisom tak ako som bola s Olim (ak samozrejme nenastane situácia,že budem musieť ísť do roboty,kôli financiám) aspoň do tých 3 rokov 😉

alure
10. feb 2011

@katkavv Žena
34 rokov
180 centimetrov
69.3 kg
obvod pása 77 centimetrov
Ľahká fyzická aktivita
BMI: 21.3
Čo to znamená: Máte primerané BMI. Nie je vhodné pokúšať sa o redukčnú diétu. Ak trváte na miernom znížení váhy, obmedzte sladkosti a pridajte štipku pohybu. Škrtenie stravy a diétovanie by vám skôr ublížilo, ako pomohlo schudnúť.

Odhad tuku v tele je 24%
Čo to znamená: U ženy je normálne množstvo tuku v tele 18 až 30 percent. Do 35% u žien nad 50 rokov.

Ideálna hmotnosť by mala byť okolo 67 kg
Oobvod pása by ideálne mal byť okolo 75 cm
Podľa ideálnej váhy mate nadváhu 2 kg.
Takže nemám chudnúť 😀 😀 😀 a ja chcem ísť dole ešte 10kg na váhe 😉

majka35
10. feb 2011

ahojte

@akika722 tuším to tu memory vysvetľovala, že máš nárok na 256, lebo si nepoberala materské, ja bohužiaľ budem ľahšia o 66 eur
a som ľahšia aj o 80 eur, ukradli mi včera znovu peňaženku ... som prerevala celú noc, málo mám peňazí a ešte o to málo prídem ... dvakrát ma okradli a mala som tam hotovosť, nikdy nenosím hotovosť, len kartu ... prečo ma neokradli predvčerom, mala som tam 1 euro ☹ ☹ ☹
a na stretnutie asi neprídem ... som sa orzprávala s mm a mi povedal, že aký to má význam precestovať 3 hodiny s malými deťmi, netuším, aká bude cesta, ale to nevadí, sa mi divil, že viem, aké mám deti, spia aj poobede, musela by som byť s nimi na izbe a o 20.00 tiež idú spať, to by som musela tiež byť s nimi na izbe ... no a na druhý deň ráno domov ... bol prekvapený, že neberieme mm ... on to bral tak, že muži sa postarajú o deti a my nech sa zabavíme

seagull2404
10. feb 2011

Dobre rano dievcence 🙂 slniecko nam svieti nadherne 🙂 mm ma dovolenku, tak si trosku oddychnem 😅 my dnes mame pol rocka 🙂

@helen1007 tak ak je to znamy, tak v pohode, ja som tiez vyhodila bidet 🙂 a zajtra idem do kupelnoveho studia 🙂
@mamisqva juuuuj, to tak byva, ale musel to byt dobry pohlad ako manzel uteka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre