♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
12. apr 2011

@danulienka35 zatial to je Kristinka - s mm hovorime ze je to pracovny nazov ale paci sa nam to obom 🙂
my este zubky nemame - ani jeden - len slinime ako dive - sopliky su asi zo zubkov ze? a ten kasel :( si bola u dr?

danulienka35
12. apr 2011

@memory97 neboj sak vrati aj s urokami naucim ju to 😀

kahlan1
12. apr 2011

@akika722 🙂

mirmaj
12. apr 2011

@kahlan1 mm mal dnes uraz, spadol z 5m výšky 😒

kahlan1
12. apr 2011

@mirmaj :( to mi je luto ☹ ☹ nech sa skoro uzdravi

danulienka35
12. apr 2011

@kahlan1 kaslik ma z toho jak mm si da radiator na olno lebo mu je stale zima a okno mi zatvori ako keby robil nazdory vies ☹ a sopliky zo zubkov pozerala som jej do pusinky dole jej idu 2 cize spolu mame 8

kahlan1
12. apr 2011

@danulienka35 tak nech jej ten kasel rychlo prejde

ze 8 zubov odpadnem my mame total uplne bezzube dasienka

danulienka35
12. apr 2011

@mirmaj boze prajeme skore uzdravenie a ty sa mojko drzkaj snad to neni nic vazne ☹ moc drzim palecky

danulienka35
12. apr 2011

@kahlan1 ak sa mi ju podari odfotit dam fotot len nechce si dat 😉 musi ju to velmi boliet kedy sa stahujete?

veve10
12. apr 2011

@memory97 netusim, ci mu idu zuby. Zatial ziadne nema a ani ziadne nevidno...

danulienka35
12. apr 2011

idem aj ja hajt pekne snicky babulky

memory97
12. apr 2011

@danulienka35 ved prave, ti tatovia si to neuvedomuju, ale oni im to vratia aj s urokami 😀

dobru nocku babenky, docitam na ranajsej sichte 😀 😝

veve10
12. apr 2011

@kahlan1 Uz viete ake date meno babatku? Hlasujem za Veroniku! 😀 Ja si vzdy poviem, aku bude mat prezyvku v skole. Veve, Vero, Nika, alebo Kika, Tinka, Krista. Ja som Veronika a mam dojem, ze nas nie je az tak vela ani medzi dnesnymi babatkami. Ja som strasne chcela Adelku...az kym mi Dr. nepovedal, ze vidi pipika. 😉

alure
13. apr 2011

Ahojte dobré ráno
@mirmaj ach mojko včera som to nezaregistrovala ☹ nech sa dá mm rýchlodo poriadku a dúfam že je prognóza čo najlepšia
@kahlan1 ja som za Kristínku (tak sa mali volať obaja naši chlapci)
@danulienka35 malinká je v tej čiapočke úplne rozkošná 🙂 cmuk Chiarke

Som zvedavá aký deň je pred nami ...prajem krásne vstávanie

liba78
13. apr 2011

@katulkaaaaaa zubatý jak šťuka 😀 ale hľadám foto zo zubami a len pár záberov tých dolných tesákov som našla a jednu, keď boli naliate. Keď vstane odfotím 😉

@mirmaj Tamarka je neskutočná šikovnica, krásne stojí. No za chvíľu bude už aj chodiť. 😉 To s tvojím mm ma mrzí, dúfam že bude v poriadku.
@alure Krásne ránko aj tebe. Včera som bola zháňať potreby na tú tortu a fakt neviem podľa čoho vymodeluje Maťa tie výstupky na kockách 😒 Nemali ani v T-fornax nič také. Síce povedala, že si poradí. Tak uvidíme. 😉

alure
13. apr 2011

@liba78 ahoj moja,ako som pozerala detailne na tortu,tak pravdepodobne tie štuplíky boli robené osobitne a len poukladané (ten marcipán pravdepodobne kým je teplý má lepiace schopnosti) lebo cuplíky opadávali pri krájaní dole....a to keď si rozvaľká to marcipánové cesto vie vykrojiť niečím s malinkým otvorom 🙂 Držím palčeky na blížiacu oslavu

katkavv
13. apr 2011

dobre ranko baby

citam, ze @mirmaj manzel mal uraz :( to je neprijemne ale verim tomu, ze vsetko bude ok, sa z toho dostane ;)
@alure ahoj, maly zaspal, dnes ideme plavat, budete nam chybat 😨 ako sa ma Denis?, si pisala, ze ani nevie, ze ma nieco s uskom, to je dobre 🙂
@kahlan1
tak ako? anetka je ok? a stahujete sa predsa len na vychod?
kajkovi uz skoro vyliezli 2 horne dvojky, nechapem, jednotky horne nikde a dvojky skoro vonku, kajko tiez menej papal ked sa mu zubky prerezavali, teraz uz papa normalne aj ked je stale upistany a umrncany 😒
@danulienka35
tusim, ze ta tvoja mala je tu najtazsia, ze? hehe 🙂 baba jedna, stale cuca mliecko odusu???

katkavv
13. apr 2011

@alure
ked bude pekne pocasie, tak by sme sa mohli stretnut po plavani v PK a isli by sme na rozarku, ja malemu dam vonku obed, nejaku hipku .... a my by sme mohli skocit na kavicku 🙂

21
13. apr 2011

@mirmaj dakujeme! dnes je timkovi lepsie, jakub s nim isiel do skolky na fotenie... dostal instrukcie, som zvedava, ako to dopadne... zatial tu svieti slnko, ale fuuuuka... ☹

alure
13. apr 2011

@katkavv ahoj moja,no strašne ma to mrzí,že nemôžeme ísť,ani neviem ako budeme pokračovať v máji,či si tie dve hodiny doplatím a vezmem celý kurz lebo len ako "náhradky" trištvrte kurzu chodiť ak niekto vypadne je o ničom.Jasné moc rada by som išla s vami na nejakú krásnu prechádzku,dohodneme sa keď bude pekne slnečno.Dnes má vraj pršať,aj keď to zatiaľ tak nevyzerá..ale môžme sa kedykoľvek stretnúť. Denisa sme včera kúpali a to si mala vidieť ako sa tešil vodičke,vidieť že mu plávanie chýba ☹
Užite si to dnes na kurze,prípadne ak sa ti bude chcieť opýtaj sa Ingy ako je to pre nás najvýhodnejšie v pokračovaní po mesačnej pauze,lebo ja som volala z Monikou a tá mi moc nevedela odpovedať 😖

alure
13. apr 2011

@katkavv ahoj moja,no strašne ma to mrzí,že nemôžeme ísť,ani neviem ako budeme pokračovať v máji,či si tie dve hodiny doplatím a vezmem celý kurz lebo len ako "náhradky" trištvrte kurzu chodiť ak niekto vypadne je o ničom.Jasné moc rada by som išla s vami na nejakú krásnu prechádzku,dohodneme sa keď bude pekne slnečno.Dnes má vraj pršať,aj keď to zatiaľ tak nevyzerá..ale môžme sa kedykoľvek stretnúť. Denisa sme včera kúpali a to si mala vidieť ako sa tešil vodičke,vidieť že mu plávanie chýba ☹
Užite si to dnes na kurze,prípadne ak sa ti bude chcieť opýtaj sa Ingy ako je to pre nás najvýhodnejšie v pokračovaní po mesačnej pauze,lebo ja som volala z Monikou a tá mi moc nevedela odpovedať 😖

21
13. apr 2011

@memory97 dakujeme!!! ja len dufam, ze nam tu starostlivost a obetavost raz terezka oplati... napr., ze z nej bude dobry clovek... 😉

21
13. apr 2011

a vsetkym dobre ranko!!! 😀

alure
13. apr 2011

to čo je že dva krát rozhodilo príspevok??? zase blbne MK ☹

eis4
13. apr 2011

dobré ránko baby.malá prespala celu noc iba 1 papala a raz pila čajík.to sa nám ešte nikdy nestalo,tentoraz asi čipok pomohol 🙂
ale čo sa stalo ráno 😲 som ranajkovala,ona sa postavila pri sedačke otočila sa ku mne,frajerka len jednou rukou sa chcela držať a spadla rovno tvárou na dlážku 😔 😢 😢 😢 nedovolí mi to pozrieť ale krvácali jej dasienka a tam kde sa jej teraz prerezávaju vrchné zubky tak na jednom má modré podliate krvou a druhý sa jej asi prerezal tým pádom.neviem jej to poriadne pozrieť.dufam že jej pekne budu rásť tie zubky,že si ich tým pádom nejak neposunula 😢 😢 😢 som ju pestovala ako malé bábätko tak mi zaspala na rukach ☹ ja už fakt neviem čo s ňou stále si niečo urobí,už sa cítim ako @jankasramka ,ja už na nu nastačim ved nemožem jej stáť za ritkou celý deň ☹ ale asi bude treba ☹

liba78
13. apr 2011

@alure ďakujem ta tip. Dám vedieť Maťke. 😉
@katulkaaaaaa pripájam zuby z dnešného rána 😀 😀
a aby to nebolo len o zuboch, tak jednu v "kravičke-autosedačke" tesne po vybalení a jednu len tak. 🙂

eis4
13. apr 2011

@danulienka35 tieto posledné dni ju to viac bolelo lebo bola uplačkaná a to ona cez deň nezvykne byť ☹
a vám skoré uzdravenie moja ☹

vladka84
13. apr 2011

dobre ranko, tak my sme mali hroznuuuuuu noc 😖 Karinka o 2hej zacala tak plakat a nie a nie ju utesit a strasne zle sme spinkali, najprv sme boli hore kazdu hodinu a nadranom uz aj kazdych 15min. Karinka je zasa teplejsia, takze asi nam zacala druha faza vychadzania zubkov, lebo aj mrnci od rana 😒
uff, to bude den 😖

liba78
13. apr 2011

@eis4 noc super, ten ranný úraz už tak nie ☹ . Rozmýšľam ako som to zvládla ja pri Maťovi, ten bol tiež ako Nelinka a Mateo. 😒 Podušky boli u nás vtedy všade, penové koberce sa ešte nedali kúpiť. A dávala som ho radšej do pavúka, tam bol chránený viac a pritom sa mohol pohybovať. Aj keď sa z neho vykotil 2x, keď prechádzal v rýchlosti cez prážky. 😖

seagull2404
13. apr 2011

@eis4 moja, ja mam zo vcera tiez jeden zazitok, ja krava som odbehla do kuchyne a nechala som pri gauci stolik s notebookom a ona ja miluje kable, tak sa ntiahla a len pocujem z kuchyne taky tuoy naraz, ticho a zrazu strsny plac, som uplne stuhla, pozeram na nu a ona asi sipicku hodila dolu z gauca (a nesedela vobec na kraji) hlava na zemi, nohy na gauci, panecku mame modrinu ako svet, aj trosku oskrete od koberca, ale kym som ju ukludnila, aby mi dovolila pozriet sa, tak vam poviem, ze mi hlavou vselico preletelo, mm nebol doma a ked dosiel a videl ma, tak mi hned nalial, Tamarka vyrehotana len s hrcou a modrinou na hlave a ja v soku este stale

@memory97 ja som presne tieto kriteria hladala plus tu tacku 😉
@mirmaj drzime place 😉
@kahlan1 som ani nepostrehla, ze uz vies, ze to bude baba 🙂 jej Kristinka 🙂

pise, ze u nas su len 2 stupne ☹ ☹

katulkaaaaaa
13. apr 2011

ahojte mi sme mali uzastnu noc v postielke do 4tej a potom do 7mej somnou,skveleeee 🙂
@liba78 krasny milacik,zubaty 😀 😀 😀 ta autosedacka je perfektna ktora to je?posli link 😉
@eis4 tak konecne si malinka pospinkala a aj maminka si odychla 😉 chudatko malinke ma poslednu dobu nestastie na tie urazy 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre