♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
6. jún 2011

🙂 ja tiez myslim ze jesen bude fajn,to aj augustovkam tortu upeciem,teraz by sa mi roztopila v aute 😀

evanns
6. jún 2011
denisocka
6. jún 2011

@evanns neviem,ja nikam nechodím 😀 ešte aj obchod v obci nám zrušili ,tak mne sa zda vela všetko ...potom si dam výlet do čínaka a prejde ma to,ked vidim tie ceny za čínske smejdy.

evanns
6. jún 2011

@denisocka 😀 ta taak to chodi moja...ja som nam minule objednala 2 pizze v KE a platila som 12,30 😒

memory97
6. jún 2011

@denisocka nebolo to az tak vela, ked len ides do restauracie, tak sa najes drahsie a veru ani my sme sa nekontrolovali 🙂 ved sme vypadli po 2 rokoch niekam konecne 😀

memory97
6. jún 2011

pridavam na FB foto zo stretnutia, tak mozete o chvilku skontrolovat, co sme tam nafotili 🙂 mm este aj cenniky pofotil na salasi 😀, ale tie tam radsej nedam 😀

katulkaaaaaa
6. jún 2011

@memory97 uz pozeram,super 🙂 popravde som si nevedela predstavit ako to tam bude vyzerat tolko miminiek spolu ale vidim ze naozaj super 😵

memory97
6. jún 2011

@akika722 dala som tam aj svoje foto, kvoli tebe 😀, aby si ma spoznala 😀

memory97
6. jún 2011

@katulkaaaaaa myslim, ze deticky s tym nemali problem, rovnako ako maminky 😉 aj keby nas bolo viac 😉 pocasie vyslo v ten den, takze sa dalo byt hocikde s drobcekami 🙂
konecne u nas vyslo slniecko po dazdi...

danulienka35
6. jún 2011

@majka35 vdaka Maji 😉

niky13
6. jún 2011

@evanns ahoj, ty si uz bola na dovolenke pri mori s Natashkou. Daj prosim tip, co zbalit malemu, ja uz fakt nepamatam, co som balila ked som chodila na dovolenku s dcerou. 😖

danulienka35
6. jún 2011

@memory97 dakujeme k blahozelaniu 😉
@majka35 az teraz som si mojko vsimla ze i vy mate mesiaciky vsetko naj cmuk

niky13
6. jún 2011

@majka35 @danulienka35 ahoj aj vam blahozelame k mesiacikovinam

danulienka35
6. jún 2011

@niky13 dakujem mojko si zlata 😉

helen1007
6. jún 2011

ahoj babenky vôbec sem teraz nestíham chodiť

@danulienka35 ahoj mojenko všetko naj k 10. mesiačikom ....ani sme sa nestihli stretnúť, v Pk som bola iba od včera od večera do dnes do rána...inak sme boli u mojej babky v ivanke na dome , lebo malá nevedela v paneláku spinkať bolo jej tam teplo...fajnovka mala 😀, ale budem to musieť naplánovať tak aby sme zase mohli vyraziť na kočíkovú turistiku , len teraz neviem kedy, pretože vo štvrtok nám už priletí tatino a budúci utorok už ten trebišov, hrozne sa teším...ako sa inak majú baby? všetko v pohode? a malinká čo zdravučká?. poslúcha a zúbky? hrozné ved ja už som stratila úplne prehlad ☹

danulienka35
6. jún 2011

@helen1007 ahoj mojko vies ako sme sa na teba tesily aj babulky kupily malej neco a skoda ze si uz tu bola co si nedala vediet ze si tu mohly sm sa len vidiet no mi v pohode mala stale len mliecko inak je to riadna cetrica a co vi ? moc vam porajem tatika uz konecne ho budete mat pri sebe jasne nekdy sa ozvy a prid moccccc sa tesime

eis4
6. jún 2011

čaute baby len na skok.
@katulkaaaaaa ide to dobre ale teraz sa to určite spomalí 😢 ideme na týždeň ku svokre tak tam budem musieť jesť normálne čo mi navaria.lebo by nechápali prečo držím dietu.svokra mi stále hovorí že na mne musí byť vidno že som rodila lebo si budu myslieť že Nelinka je moja sestra 🙄 ja jem vela ale im to nestačí aj tak mi ešte chcu nabrať a ked nechcem tak prečo? daj si ešte, málo si jedla,nechutí ti? nemáš to rada? tak si nakoniec vždý dám ešte čím ma nukaju lebo sa mi nechce počúvať 🙄
@danulka3 super,dobrý nápad tak čakám sms 😉 teraz ideme k svokre na týždeň do utrorka,ak pojdete tak mi ani nemusíte písať 250 km je daleko na to aby som došla do lesoparku 😀 😀 😀 😀
@janina09 ja som niekde čítala že jej mám dať predtým ako si ja lahnem v spánku kašičku a vtedy potom vydrží dlhšie. a pomohlo nám to odvtedy sa papkanie znížilo na 2-3 namiesto 5-6 😉 ale teraz začala jesť cez deň vela po papkaní pol až hodku si vypýta ešte cecík,nechápem 😒

eis4
6. jún 2011

Nelinka mala posledné dva dni velmi učenlivé.konečne začala tlieskať.doteraz tlieskala len o moje ruky sama nechcela.ráno sa zobudila a tlieskala 🙂 zakaždým ukáže aká je velká,doteraz ma len vysmiala ked som sa jej spýtala,ukázala len občas.a inšpirovala som sa @seagull2404 a spievala som jej varila myšička kašičku a ona po 10 min to ukazovala sama 🙂 nechápem doteraz sa všetko učila tak dlho lebo neobsedela na mieste a vždy mi ušla tak som ju nič nenaučila 😒 už vie sama stáť aj 15-20 sec. ide na to velmi mudro. držala sa sedačky pustila sa,chvílu vytešená postála,potom sa postavila trošku dalej ale tak aby dočiahla na sedačku a do tretice sa postavila sedačke bokom,pustila sa a zrazu urobila svoj 1. kročik 😅 😅 😅 😅 a chytila sa sedačky. plakali sme obaja z mm 😀 😀 😀 😀 podarená je.už sa jej raz podarilo aj vyliezť na sedačku bez pomocok pod nohami 😀 no infarkt 😲

eis4
6. jún 2011

pozerala som fotky na FB stretnutie augustových miláčikou. velmi mi je luto že sme tam nemohli byť s vami. 😢 😢 ☹ ☹ ☹ krásna príroda, sympatické maminy a tie chutné detičky 🙂 🙂 🙂

katkavv
6. jún 2011

ahojte,

pls @alure zapis, kajko 9 mesiacov 9 260 g a 78 cm, diky
ja tiez len na skok, varim popri a aj pracujem, docitam zajtra 🙂

akika722
6. jún 2011

@eis4 ha ha ha chod k mojej svokre 😀 😀 😀 tam ti to nehrozi 😅

Samko zas teplotuje ☹ zajtra rano idem s nim k dr ☹ a najhoršie je že chce velmi spinkať,dam ho do postielky a on zaspava zatvara očka a vtom pojde na 4 a plače/akoby nevedel späť ☹ a takto dookola-na rukach nechce..už ho mm doniesol tu k nam..ale nervozny je stale

danulka3
6. jún 2011

@eis4 do utorka určite stretko neplánujeme,sme chorý ☹
@akika722 vidím,že sa ešte trápite,my sme dne už relatívne bez teploty,uvidím ešte teraz,aALE sme nejaký vyhádzaný,hlavne po hlave,nemôže to byť tá 6.choroba,nemáte s tým skúsenosti?????Alebo to je reakcia na tie lieky 😕

evanns
6. jún 2011

@niky13 jaaaaaaaaj moja tak je pravda ze sme boli ale ci ja som ta co vie ze treba vziat 🙂 no neviem neviem ci ja som exemplar na nasledovanie 😀 😀 😀

no ale tak speci pre Nati sme mali opalovaci krem 50, slnecnik, deku taku prebalovaciu nepremokavu na plaz po ktorej aj bez plienky mohla lozit 😉 vodu Lucku na mlieko - som nechcela riskovat s ich vodou, konvicu rychlovarnu, vyzivy, konzervy zeleninove, ovocie sme tam kupovali, no klobuciky samozrejme 😝, caje nase oblubene, jasne ze nutrilon, kase, no a kooooooooopu oblecenia...hahahazopar hraciek...uz pisem vsetko co ma napadne...a do sprchy este plienku latkovu som nakoniec pouzila aby tam nieco nechytila 😀 😀 😀 😀

akika722
6. jún 2011

@danulka3 zajdi s tym radšej k dr moja ☹

niky13
6. jún 2011

@evanns evaaaaaans, si mi teda pomohla 😒 teba fakt nebudem nasledovat, ked to vyselektujem, tak mlieko ani vodu neberiem, vyzivy snad tam kupim, slnecnik tam budeme mat, miesto konvice asi vezmem parny hrniec,
ale caj je dobra vec, to ma nenapadlo.
Inak mi ideme lietadlom, takze to by mi ani nezobrali. Musim sa vopchat do 50 kg - ja, mm, dcera aj maly. Mam co robit. 😀

vladka84
6. jún 2011

@evanns a ste mali za autom privesny vozik, nie? 😀 😝

jaaaj, my uz dnes zasa od siedmej spime, tak sa mozem pripravit na skory budicek 😕 ale stihla som aspon pozmyvat podlahy, poodkladat riad, pradlo je povesane, do zajtra dufam obschne, nech sa nenudim a mozem zehlit 😅
a hladam co zajtra varit 😕

danulka3
6. jún 2011

@akika722 neblázni,myslíš,že to môže byť niečo vážne.Ja už mám dr.vyše hlavy,veď sme tam len dnes boli 😠

niky13
6. jún 2011

@akika722 my sme mali vcera soplik a znicoho nic vecer teplotu. Cez noc tiez, teplota a nevedel spat. Potom sme mu dali sirup Panadol a spinkal do 4.30, dostal mlieko a vstavali sme o 6.20 a uz bez teploty cely den. Neviem co to bolo, ale dufam, ze to preslo, lebo v sobotu ideme na dovolenku.

niky13
6. jún 2011

@vladka84 sikulka 😀 😀 moj stale spinka od 7.00 a uz asi mesiac vstava o 6.00 - uz som si aj zvykla, ale okolo 4.00 mam utlm, normalne nedokazem drzat oci otvorene a potom to prejde a fachcim do vecera. Tiez som maleho dala spat o 19.00 a uz som vybrala umyvacku, dovarila, dala prat, uz len vyvesiam.
inak chvalim stretko, fotky vyzeraju uuuuuzasne 😉 😉

vladka84
6. jún 2011

@niky13 mne by to teoreticky aj takto vyhovovalo, lebo sa aspon povenujem Timke kym ide spinkat, lenze Karinka ked este v noci vstane 5krat a rano ma o pol siestej, tak mam utlm cely den 😀 😕
dakujeme, dakujeme, bolo super 😉 skoda, ze si sa nepridala, ved to mas na skok 😝 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre