♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
10. jún 2011

@lenadka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@lenadka 😀 😀 😀 mohli by...a vsetko naj
vidim ze som spustila plodnu debatu o Anete 😝 akoze fakt sorry ale s tym bruchom to je deees aj ked je pekna chuda vsetko ale mne to nejde k tehu zene aby sa takto vystavovala jak opica 😕

lenadka
10. jún 2011

@memory97 buchty hotove, cakam ta 😀 😉

21
10. jún 2011

@lenadka mnaaaaaam! a vies aj bezlepkove...? pridem!!!

memory97
10. jún 2011

@alure jej, tak budem mat pomocnika na prazdniny 😀

danulienka35
10. jún 2011

ahojte babulky moje

vladka84
10. jún 2011

@lenadka vsetko najlepsie... ja budem zajtra 😀

baby, s cim zjemnim stiplave leco? som si nevsimla a asi bola nejaka paprika stiplava 😠

akika722
10. jún 2011

ahojteeeee..
idem vas dočitať..len sa idem pochvaliť čo som tu našla a budeme mať 😀 https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod... že aka super cena..povodna je 35-36? 😀

akika722
10. jún 2011

@lenadka čo oslavuješ?? 😅

akika722
10. jún 2011

mala som tu dnes navštevu..svokru 😵 Paťko vyfasoval trubičky a čokoladu a maly???keksik čo sa dava v reštike ku kave 😵
maly sa mi plazi po celom byte 😀 ako vojak 😀 😀 😀 😀

memory97
10. jún 2011

@majka35 super, to sa aj lepsie cita 😝 😀 len nech jej to vydrzi cim dlhsie 😉

@vladka84 kamoska tam bola aj detmi a vravela, ze skvele prostredie, ze velmi sa vyhrali a unavili deturence, ze boli max. spokojni🙂
@majka35 a pridaj tam este fazulku, no super pohodka a lahodka 🙂 ja leco zboznujem 🙂 Kedysi som pozerala TV paprika a tam davali pochutku Francuzov, zvlast sa urobila prazenica a zvlast sa podusila paprika a paradajky a ze ako to zboznuju🙂
@evanns to vazne a tak pekne zacala sprava od teba 😠 ja by som mu ani jest nedala iba voda a chlieb a este ked bude dobry, tak pridam aj sol 😀
@liba78 jej, tam je bazen, ale sa maju ti tvoji chlapi 🙂

akika722
10. jún 2011

@memory97 moja babka jeden čas zavarala lečo s fazulou 😅 ale bolo vyborne 😉

lenadka
10. jún 2011

@21 nemam taku muku, ale vsak to bude tak isto len muka ina 😀 😉

@vladka84 gratulujem popredu nech som prva 😀 nespravis to nicim ked stipe, tak stipe 😅 😒

@akika722 dnes mam narodky 😉 uz mi neukazuje to odrazadlo ked ho mas reserve 😉 ...maly bude vojak z povolania? 😀 a co maly by sa dobre, do dochodku maju blizko, platy super 😀



danulienka35
10. jún 2011

@lenadka jej i ja sa mojko pripajam ku gratulacii vsetko naj vela lasky,stastia a hlavne zdravia 😉

memory97
10. jún 2011

@katulkaaaaaa treba povedat v DM-ke a baby to pourguju

@lenadka vsetko najlepsie, uz to bude iba stupat 😉

vladka84
10. jún 2011

@lenadka oooo, dakujem 😉

no do kelu, takze Timka mi ho jest nebude, ja stiplave tiez velmi nemusim a mm mi prave volal, ze sa zdrzal, tak sa najedol po ceste... 😠 to preto tak dopadlo, ze som s nim zabila cely den 😀

memory97
10. jún 2011

@lenadka juj keby som to nasla skor, isto pribehnem 😝

@danulienka35 ahoj, ako, boli to kiahne?

@vladka84 bud podlej vodou, daj viac vajicok alebo velky krajec chleba a pohar vody 😉

@akika722 aj my sa takto plazime a prestavujeme nabytok, aby sme zabranili pristupu ku kablom a elektrike 🙂
maly dostal dobry darcek od babky 😀

@akika722 moja svokra take zavara, ale ze je tam aj trosinku feferonov a neda sa to bez velkeho kusa chleba ani zjest 😀 ale vyborne je, len keby nebolo take stiplave 😝

danulienka35
10. jún 2011

@memory97 zatial nic nove ziadne nove vyrazky

akika722
10. jún 2011

@lenadka jeeeeeeeeeeeeeej tak všeeeeeeetko naj 😵
noo..už ho rezervovala...odrážadlo Mcqueen
😀 😀 😀 le neviem či si ho zhabe Paťko alebo Samko 😅
doteraz sa len gulal...a už sa preplazi všade..piekla som teraz,pozrem na chodbu čo to za pohyb a moje dieťa sa nenapadne plazi preč 😀
@vladka84 fuu..neda sa to nejak zjemniť aby neštipalo????viac paradajok? 😒
@memory97 j štiplave milujem 😅

21
10. jún 2011

@lenadka no mne pecenie sice moc nejde ani neslo, ale z bezlepkovej muky sa zevraj piect uci priemerne tak 2 roky... 😀 ona nema ten lepok, co drzi cesto pohromade a tym je to tazsie... 😝

alure
10. jún 2011

Ahojte maminy
my sme boli celé popoludnie vonku,posedeli sme si v cukrárni a dokonca vedľa nás sedel Braňo Bystrianksy (Imro z Paneláka ) z celou rodinkou 😎
Dnes je u nás nádherne,dúfam že to takto aj ostane....čo ste robkali ?
@lenadka všetko naj naj naj k narodeninkám a peknú oslavu prajem 😵

majka35
10. jún 2011

ahojte ... deti v postieľkach, mm v Blave a ja v kresle 😀 dúúúúúúfam, že ma čaká pokojná noc

alure
10. jún 2011

@majka35 moc prajem mojko a by to tak bolo 🙂 a vyloz nohy a relaxuuuuuuuj 😎 😎 😎

majka35
10. jún 2011

@alure joooj ďakujem moja 😉 relaxujem 🙂 ovládač v ruke a prepínam si čoooooo chcem 😀

alure
10. jún 2011

@majka35 moja to aj ja 🙂 už tretí večer sami, mm je na Orave na Teambuildingu a dojde až zajtra dopoludnia takže som pánom domu ...idem kuk Panelák 😎

kvietok121
10. jún 2011

ahojte dievcata

ja konecne sedim, mame zase nadchu - vodove sopliky a trosku teplotku, dufam ze to neprejde do choroby

baby mozu deticky pred rokom sinupret

katkavv
10. jún 2011

@alure ahoj pisala som ti z mobilu iba v skratke, ale uz som pri pc, uvidime co ti napisu baby, ja mozem prist aj v utorok 🙂 ako bolo na plavani?

akika722
10. jún 2011

@alure jéééj,on ma rodinku???aj dei??dobre to hra v panelaku stale sa na nom dobre bavim 😀
@majka35 ahooj,nech to tak je stale..20.00 a deti spia..noo..len nn nie v blave 😀 ale pri tebe
@kvietok121 ☹ to mi je luto

babyyyy??od akeho veku by malo vediať dieťa povedať R???moj paťko to ešte nevie 🙄 @majka35 Barborka vie???

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@kvietok121 jasne mozu my sme brali uz ako 3mesacni
@majka35 krasny vecer mne maly spinka,viki je u svokry na noc a ja mam klud pri panelaku

akika722
10. jún 2011

@kvietok121 aj my sme to už brali

kvietok121
10. jún 2011

@katulkaaaaaa
@akika722 tak ste ma ukludnili, lebo na ceskom letaku je ze mozu od roka a ja som mu ho uz dala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre