♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. júl 2010

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ostal tu niekto???

akika722
23. júl 2010

asi povediem debatu sama zo sebou 😀

akika722
23. júl 2010

😝

21
23. júl 2010

@jankasramka , pokial viem, lenadka este nerodila.
@mimikuku , nikto z nas nevie, co je s memory...

Dobru noc!

jankasramka
23. júl 2010

@akika722 to mne sa stava casto 😀
ja som kojila. a este predtym som papkala ja- dnesne menu boli prepelicky v paradajkovej omacke s cestovinami...mnaaaaaaaaaaaaaam🙂

akika722
23. júl 2010

@jankasramka hm..no niekomu sa žije... 😀
odkial normálne pochádzaš?

jankasramka
23. júl 2010

@akika722 inak ja tiez zboznujem spat na bruchu tak uz sa tesim. lebo to mi pocas 9 mesiacov najviac chybalo...

akika722
23. júl 2010

@jankasramka aj mne to chyba,no ja si musím ešte zopar dní počkať ☹

jankasramka
23. júl 2010

@akika722 co ja viem...? 😀
oco je slovak mama je polka ale tiez ma nejakych ukrajinskych predkov tusim 😀
ja mam polske obcianstvo ale som sa narodila aj cely zivot zila v bratislave
blava,neeee?ty kokso!
😀 😀 😀

jankasramka
23. júl 2010

@akika722 jaj, a studovala som v kosiciach🙂

akika722
23. júl 2010

@jankasramka ako dlho si už v Mexiku?čo ťa doviedlo až tam?musí to byť zaujímava krajina...rada by som sa tam pozrela 🙂

akika722
23. júl 2010

@jankasramka takže aj vychod trošku poznáš 😀

jankasramka
23. júl 2010

@akika722 hej hej, sa mi viac pacilo ako v blave...
no a tu vmexiku som takmer tri roky uz.som sla cez erasmus do spanielska a tam som sa spoznala s mojim terajsim manzelom....
...no a laska oceany prelieta🙂

akika722
23. júl 2010

@jankasramka zvykla si si rychlo???ale závidim take prostredie...planujete tam už ostať?

denisocka
23. júl 2010

@michaela80
@jankasramka ved napíšte annag , ma tu aj svoju temu,poradí. na spustenie a uvolnenie mlieka je tuším aj Costi, je to na žaludok liek,ale ma vedlajši učinok spustenie mlieka,alen neviem či vam ho treba "spustiť" alebo uvolniť a asi to druhe,takže tepla voda ,sprcha na prsník a masírovať a vytlačať mliečko aby sa uvolnil prsík. ja som trebars prve týždne pred každým kojením odsala aspon 20ml aby prsnik zmäkol. sice som sa nevyhla abscesom a operaciam,ale aj to sme zvladli 😉 . ešte existuje v spreji taka latka,ale za fras neviema ko sa vola - je to niečo neviempre astmatikov,či ked maš nejaky zachvat /annag by možno vedela / a to si striekneš do nosa a uvolní ti ten hormon prsniky,viem že baby v porodnici to zhanali,mali prsia ako askala a nešlo odsat ani ručne ani stručne

lenadka
23. júl 2010

@jankasramka ahoj nie nerodila, teda ano ale to uz bolo pred 5,5 rokom 😀...tejto sa nechce, cakali sme na moju mamu, znamenie leva...a este ochladenie 😀 😀 😀 a mm nechce stuchnut nech sa to rozbehne 😝 😀

jankasramka
23. júl 2010

@akika722 tak plany na blizku buducnost su zatial take ze zostaneme a uvidime lebo tu ma moj muz viac menej dobru robotu a ved na slovensku by teraz tak polahky asi nic nenasiel...

jankasramka
23. júl 2010

@lenadka :D
ani moj nechcel ale ja som ho donutila:D

lenadka
23. júl 2010

@jankasramka inak citam ze pohodka, rychlo sa zohravas na ulohu maminy a aj ti pomaha svokra...a ako si ich schladila s mlieckom-blahozelam k uspesnemu dojceniu, nech je mliecka stale dost...super 🙂

katulkaaaaaa
24. júl 2010

dobre rano maminy drzte vsetky palce @carmenn323 je v porodnici,drobcek uz sa pyta na svet 🙂 ma velke bolesti,ale ona to zvladne,napisem info ked bude malinky na svete...juj ale som nervozna aj za nu,a ten moj drobec stale nie a nie ist na svet,dnes ma mm meniny bolo by super porodit,este sa nam aj super ochladilo 😝

tiffanka
24. júl 2010

@nanula1108 No, mne v 19 operovali oči, mám v nich vopeorvané šošovky, pretože som mala veľmi silné dioptrie. A jednoducho nemôžem mať taký veľký tlak v očiach, ktorý ja práve najväčší keď rodíš.

tiffanka
24. júl 2010

@katulkaaaaaa Kto je v pôrodnici? 🙂

katulkaaaaaa
24. júl 2010

@carmenn323 🙂

21
24. júl 2010

Dobre rano!

21
24. júl 2010

@carmenn323 , myslim!!! 😕

katulkaaaaaa
24. júl 2010

aby som vas uviedla do obrazu,vcera @carmenn323 pisala ze sa citi zle,ze ma bolesti atd...ale sme jej hovorili ze to budu len poslicky-termin mala 8.8,pondelok bola na poradni a tam jej dr povedal ze je zatvorena a ze to tak skoro nebude...no a v noci jej odisla hlienova zatka a uz isli,teraz je s mm na vzdycharni,chuda ma velke bolesti uz aby bolo vsetko za nou a malicke na svete 🙂 mi sme mali byt spolu v porodnici...mohol by si to moj maly rozmysliet a ist uz na svet 😝

marija
24. júl 2010

Dobre ranko, jeeej dalsie augustove miminko na ceste? 😵 drzim silno palceky!!!

akika722
24. júl 2010

@katulkaaaaaa dobré ránko 😀
že na ňu všetke myslíme a držíme palce nech všetko dobre /a rýchlo/ dopadne 😉

kvietok121
24. júl 2010

dobre ranko

kvietok121
24. júl 2010

@katulkaaaaaa myslime na nu ... verim ze to bude mat zachvilku za sebou a drat baby pri sebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre