♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

barinkova
26. júl 2010

@tiffanka ahoj mna tam mas?

mirmaj
26. júl 2010

@tiffanka dík, dufam, že bude 🙂
@vladka84 my sme ho tiež kupili v polsku v nowom Targu v tom detskom obchode Baby boo, tu mi vadilo to že skoro všetky boli na objednavku a ja som ho potrebovala vidieť, takže tiež som sa nevyhla ceste do polska ale po trhoch som nebehala, len do toho obchodu a kupila som tam viacej vecičiek

liba78
26. júl 2010

@katulkaaaaaa aj memory ho má, len zeleno čierny. Akurát o nej nič neviem, tak 2 týždne ☹ , dúfam že je v poriadku. Pozerala som aj trenčianske noviny /bývajú tam bábätká/ či náhodou neporodila skôr, ale Janku prvorodičku som našla len s dievčatkom a ona čakla chlapčeka 😲 , tak neviem 😔

tiffanka
26. júl 2010

@barinkova ale ja sa teraz pýtam na tie, ktoré už porodili

tiffanka
26. júl 2010

@liba78 Joooj, kde sa stratila? @memory97 kde si ? ☹

liba78
26. júl 2010

@tiffanka ☹ ☹ ☹ , neviem, ale myslím na ňu každý deň, ona jediná bola blízko a chceli sme sa stretnúť aj v pôrodnici ☹

barinkova
26. júl 2010

@tiffanka aha sorry som nevedela

katulkaaaaaa
26. júl 2010

@liba78 vsimla som si ze tu dlhsie nebola ☹ tiez o nej nic neviem...sakra...
@groka ako?nerodime?

marija
26. júl 2010

Dalsie augustove miminko je na svete od @abbey

Po rokoch tuzenia, mesiacoch cakania prisla som medzi Vas, aby som svet urobila krajsi a lepsi a mojich rodicov a Sabi stastnejsich. Zara Amy 3170g a 51cm. 10:30

katulkaaaaaa
26. júl 2010

@marija krasne 🙂 🙂 🙂 @abbey graulujeme

vladka84
26. júl 2010

@abbey vela zdravicka a mliecka, gratulujem 🙂

tiffanka
26. júl 2010

@marija Krása 🙂 Srdečne Ti gratulujem, @abbey 😉

akika722
26. júl 2010

@katulkaaaaaa ufff niesom tu chvilku a vy tolko stinete popísať...no šikovne ste,tak priebežne čitam a pišem aj ja 😀
tvoja je už velka kočka to pochopí skôr aj ti pomôže určite a čo sa tyka je je prvé vnuča a pravnuča sme na tom rovnako...to aj ten môj 😀 😀 😀

akika722
26. júl 2010

@kacena4 tak si sa nenudila ked boli male... 😀 viem že to budem musieť zvladnuť,ked baby ja som teraz tááák zlenivela... ☹

akika722
26. júl 2010

@kvietok121 nooo,počasie na jedničku 😀 😀 😀

groka
26. júl 2010

@katulkaaaaaa ahoj moja,nie nerodime,ale mm uz v noci rodil,lebo som dostala strasny krc do lytka a ručala som na cely byt,takze som pobudila syna,muza a hadam aj susedov,som myslela ze to nikdy neskonci 😢 ale skoncilo,len mm ten vyskocil z postele,lebo tie zvuky co som vraj vydavala a kricala od bolesti mal dojem ze rodim v postelyi 😀 tak som sa rano este povabila

groka
26. júl 2010

podla mna memory porodila a nema dat ako vediet,na zle veci ja nemyslim,isto su v poriadku

groka
26. júl 2010

abby gratulujem

akika722
26. júl 2010

@21 ano ano na to sme od začiatku mysleli,pre malu sme objednali krasny kolotoč nad postielku,no skôr taka hudobna hračka plyšova čo sa da daťť aj na autosedačku a tak...a rozmyšlali sme čo pre Paťka...chceli sme niečo čo mu ostane navždy,no všetkého ma dosť...tak sme nakoniec našli v hračkach nadhernu velku plišovu žirafku so šatkou na krku je fakt rozkošna tak dufam že si ju oblubi ked bude od sestričky 😀
už ju mam k kufri,pride ma pozrieť deň pred odchodom domov tak si ju tam najde 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
26. júl 2010

@groka neuveris ale krce v lytkach som mala tuto noc aj ja,dva krat,len som sa skrucala ☹ a to beriem stale magnezko....este dnes mi dr kazal,tak posledne 4 tablety a koneeec
@akika722 gratulujem k meninam
😵 no o tej lenivosti mi hovor,maa uz je totalne samostatna,ked si predstavim co vstko budem musiet znovu robit s malinkym... 😀 😀 😀 bude zabava

groka
26. júl 2010

@katulkaaaaaa ale sakra ina bolest co?
idem prezliect navlecky,nech nieco robim

akika722
26. júl 2010

@katulkaaaaaa dakujeeem
a nafukovacie kolesa na kočiku su fakt super...prvy som mala s obyčajnymi no vrzgali mi hrozne.ja som nejak špecialne podla značky nevyberala ja som skôr dala na vyzor... 😀 😀 😀

akika722
26. júl 2010

@groka ty stale niečo musíš robiť??? 😀 😀 😀
ja všetko odkladam na neskôr a potom mam nervy že som zase nič neurobila 😅

groka
26. júl 2010

@akika722 to su taky ludia,ktorí musia stale nieco robit 😀 ale nie,ja postupne si upratujem,vcera kupelku konecne som dokonala,dnes mam dozehlit ale inak nic nerobim,tie navlecky sa mi ani nechce nakoniec,my sotalo pekne teplo a ten rozdiel v st.to je silna,tlak mam jak napita

vladka84
26. júl 2010

@akika722 vsetko najlepsieeee 😀
idem aj aj nieco porobit, ked budem sediet pri PC, tak len kociky budem vyberat a aj tak na nic nepridem 😒
navarene mame od vcera, tak idem poutierat prach a ustim sa pomaly do postupneho kompletneho upratovania, uz posledneho asi... pridem si k vam potom oddychnut, ked budem fucat ako lokomotiva 😀

vladka84
26. júl 2010

akika aky si vybrala nakoniec?

akika722
26. júl 2010

@vladka84 Ďakujem 😀
Pierre cardin Paris čierno-červeny zopar stran do zadu mam aj foto len tam vyzera vyblednuty trochu ☹
ale nie je v skutočnosti,zle mi to sfotilo...vanička je z vnutra pasikovaná-velmi sa mi to páčilo,nie je to naklikavačka,väčši nakup.košik,hruby fusak mam a dve nanožniky....no som spokojná...športovy je priestranny,už si ho skusil syn...on si musel skusiť všetko čo mam pre malu...natrepal sa do vajička aj do zavinovačky...no žiarlivosť 😀

akika722
26. júl 2010

no dobre keď ste všetke take hyperaktívne idem aj ja niečo porobiť ☹ ☹ ☹
ale prííídem 😀

kvietok121
26. júl 2010

@katulkaaaaaa u nas neprsi, len mrholilo ale radsej nech prsi a je zima, ale hlavne nech nie su horucavy
@kacena4 nemas za co a decka nemozu byt stale anjelikovia, musia dat vediet aj o sebe ze su zive, takze sem tam je to v poho 😀 inac to pocasie, to je fakt pre teba nic moc, ... nech sa trosku otepli aby bolo aj tbe lepsie aj nam dobre
@vladka84 moja tak to mas tazke, ja som dost vyberala aj podla ceny takze mam obycajny polsky golden rose - kombinaciu snafukovacimi kolieskami s vanickou
@liba78 tak sa ti to blizi, vela oddychuj, aby malinke este trosku v brusku pobudlo

kvietok121
26. júl 2010

dobru chut k obedu idem papat, mame zeleninovu polievocku a dukatove buchticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre