♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

barinkova
23. aug 2010

@lucia20 uz som doma,mam kristinku dneska ma 6dni.

lucia20
23. aug 2010

@barinkova no tak gratulujem.... suepr.
musis si zmenit pocitadlo tyzdnov. :d

barinkova
23. aug 2010

@lucia20 jaj

lucia20
23. aug 2010

@barinkova aky si mala porod???

liba78
23. aug 2010

@lucia20 A to tie okná nemajú žalúzie ? My sme na izbe v nemocke mali, ale tá moja bola pokazená 😠 takže tiež na mňa pieklo slnko. Ale len od obeda do večera. 😉 viď dôkaz.

jankasramka
23. aug 2010

@lucia20 ved sekcia neni nic hrozne, nic necitis- boli to az potom lenze to uz mas bejby tak ti to pomaha vsetko prekonat, budem na teba mysliet. to zvladnes- si zena 😀
ja som si nahodou tu sejciu vychutnala- podla mna to bolo zabavne ze si pri vedomi , oni ta rezu a ty nic necitis 😀
a ked mi pichali epiduralku tak som sa zacala smiat a anesteziolog bol z toho mimo tak som mu vravela ze vsetci strasia jake je to neprijemne ale mne to pripadalo uplne v pohode 😝
musis sa uvolnit a nebyt z toho nijak napeta...

jankasramka
23. aug 2010

@liba78 na tie zaluzia som sa aj ja chcela spytat 🙂
tato izba vyzera celkom domacky....ktora je to nemocnica????

lulu4
23. aug 2010

@lucia20 Luci vydrz,uz zajtra to budes mat za sebou. A ty si na Kramaroch?a na 8. ci 9.tom lezis.ved aj mna coskoro caka ta nemocka ked to pride.drzkaj sa,vela sil na zajtra

lulu4
23. aug 2010

@liba78 tato izba ozaj nevyzera zle,kde si to rodila?

liba78
23. aug 2010

@jankasramka Fakultná v Trenčíne.

lucia20
23. aug 2010

@liba78 krasna izba. to keby som ti poslala tu nasu.... :(

@jankasramka keby som aspon tu malinku mala pri sebe. ale slubili mi, ze mi ju ukazu..... 😀

@lulu4 ja som na kramaroch, na osmicke. povodne sme chceli ist na devinu, ale nejsom tu ochotna nechat minimalne 10000sk... ☹ a malu aj tak nebudem mat pri sebe. tak mne je jedno na akej posteli a v akej izbe sa vyspim...

baby, tak to co som zazila teraz, to sa mi este nestalo. isli mi napichnut kanylu... neviem ake y/i 😖 pardon. jedna mi asi pat minut vrtala v zile na lakti, to som origos zacala vidiet hviezdicky. potom povedala,ze jej to nejde, tak ze mi napichne zilu pri zapasti - tam mi ju prepichla, tak mi hned navrela a teraz tam mam brutal hrcu a nakoniec dosla druha sestricka, ta mi napichla druhu ruku, to uz som jej vravela, ze ked to teraz nevyjde uz nemam dalsiu ruku a ona vravela, ze este noha ostava. 😖 tak ta to napichla, ale preistotu mi z zily vyletela krv, ja som mala cele nohy krvave, ruku a este aj zem na vysetrovni. sila ze???

lulu4
23. aug 2010

@lucia20 fuha s tou kanylou to je aky brutus to uz co je?skusene teda riadne,mam sa na co tesit lebo mne zily nevidno musia ich vzdy nahmatat.inak sranda keby sme sa tam stretli,po cisarskom kolko dni nechavaju?ci teba pusti az ked malicku zoperuju a zotavi sa?ostava mi 6dní do porodu tak cakam.a ako to vyzera na 8mom?myslim kolko posteli na izbe,kolko sprch a wc a hlavne v akom stave?

lucia20
23. aug 2010

@lulu4 no co ti poviem... nadstandart to nie je. my mame zelenu izbu s opadavajucou omietkou, wc su ake su, ale povacsine su ciste . su dve a sprchy tiez dve. ja som tu spokojna... lebo humusacku mozes stretnut aj na nadstandarde. ale je tu cisto to je hlavne....
na izbach asu teraz styri postele, takze je to trosku o drzku. po cisarskom co viem, by sa malo nechat sest plnych dni, ale v papieroch mam napisany odhad na pat. ono zalezi ako je to tu natrieskane. ked je velky naval pustaju aj skor... ale ked mna prelozia, ja asi pojdem za malinkou na oddelenie..

groka
23. aug 2010

baby bojim sa ci mi maly pribera,kolko sa kojite s jedneho prsnika?a tahaju vase deticky stale v kuse,alebo si robia prestavky?

jankasramka
23. aug 2010

@lucia20 sory ale to tak dramaticky popisujes ze som sa na tom celkom pobavila...
viem si to zivo predstavit-aj tu bolest- tiez som take nieco uz zazila 😖 fuj, neznasam to...

jankasramka
23. aug 2010

@groka to je rozne, zavisi aj od toho kedy pije, vecer sa mi zda ze su prisati ovela dlhsie...moj si obcas robi prestavky a obcas nie... a kojim len z jedneho na jedno pitie.
a my priberame 0,5kg za tyzden...

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@lucia20 luci boze uz nech to mas za sebou,uz len zilu idu napichnut a hotovi masaker 😎 daj si epidural nechod do celkovej,zotavovanie je ovela horsie....ja som mala narkozu raz pri mimomatrnicovom vracala som dalsich 12hodin po prebraty,ja ak nebude treba narkozu uplnu uz nikdy...neboj to zvladnes 😉

katulkaaaaaa
23. aug 2010

@groka moj maly zatial pije 10min z jedneho 10min z druheho...nepapa v kuse,odychuje a vzdy pritom zaspi

katulkaaaaaa
23. aug 2010

baby ja som asi chytla prievan,nemozem otacat krkom boli ma to hrozne ☹ dala som si masticku a teple obklady ale nepomaha...mozem paralen?ibalgin som vycitala ze by si nemal ked dojcim

lucia20
23. aug 2010

baby, vy si zo mna robite prcu... no nebolo mi tam vsetko jedno. normalne ma zalial pot. ja som takuto reakciu na ihly v zivote nemala....

akika722
23. aug 2010

@jankasramka oja klistir dali aj mne pred sekciou 😖
@lucia20 neboj ja pri Patkovi som mala spinal a SUPER...an bolesti -ma to vyhodu hned vidiš babo a nedostavaju sa mu do telička hluposti z celkovej...drž sa moja...ani spať nebudem...

jankasramka
23. aug 2010

@katulkaaaaaa paralen sa moze.ibuprofen neviem.

akika722
23. aug 2010

@lucia20 no teba tam tyraju 😠

lucia20
23. aug 2010

@akika722 kludne spi, ved nas to caka az doobeda. :D

no veruze tyraju. to boli ocividne nejake mlade baby. dovolim si povedat, ze mladsie odomna... a to je co povedat.

akika722
23. aug 2010

@katulkaaaaaa juj...krk...to už nechcem zažiť...ja som s nim po pôrode nemohla hybať 6 dni,ani lahnut ani sadnut 😢
skus preštudovať čo tam píše

akika722
23. aug 2010

@lucia20 študentky??? 😀 😀 😀 ani ja by som nešla do celkovej raz som si to prežila-pri obličke no nikdy viac ☹

katulkaaaaaa
23. aug 2010

baby kupete deticky kazdy vecer???ja som dnes k.o -akoze nehrozi s tym krkom ☹

akika722
23. aug 2010

baby mam pocit akoby som stracala mliečko ☹ ☹ ☹
niektora pisala že je dobra vinea.tak som ju včera kupila ODBUBLINKOVALA 😀 a dnes mi may prereval celyyyyyy deň 😖 nevedel spinkať zaspal až teraz večer-zistila som že hrozno nafukuje 😖
tak som šla do lekane a kupila som niečo na podporu mliečka že RICINUS COMMUNIUS nnechapem doteraz som ho mala až až a odrazu sa nenalievaju nejako...do včera len lava a dnes sfukli 😠

akika722
23. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som včera vynechala boli sme u mami a zaspal cestou domov zobudil sa okolo 23tej no kto bude kupať v noci...

akika722
23. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre