♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. sep 2010

@majka35 asi ano som z toho mierne sklamana dokonca som aj zapal dostala a mam malo, po dokojeni nic neodsajem, len par kvapiek chcel by bat pri prsniku aj cely den teraz sa snazim davat max. 15 min - 20 ale nechce sa mu moc spinkat tak neviem uz musim zas ist

kvietok121
5. sep 2010

@akika722 je zlaty len keby ma to mliecko netrapilo, inak je to anjelik naozajstny dobrucky uz normalen aj hodinku dokoaze len tak pozerat dookola som z neho hotova

kvietok121
5. sep 2010

@vladka84 moja drzkaj sa a cakam radostnu spravu od teba o miminku 😉

kvietok121
5. sep 2010

@liba78 boli ale pre matejka vsetko musim aj z toho ved mam malo tak musim kojit co sa da

kvietok121
5. sep 2010

@akika722 je zlatulinky taky cukricek

liba78
5. sep 2010

@akika722 ja som používala zavinovačku, ale skôr ako podložku posledný týždeň 😉

akika722
5. sep 2010

@liba78 zavinovačku mam tiež tu s tou kokosovou vložkou vo vnutri,davam mu to len do kočika nachce v tom moc byť 😖
@kvietok121 dakujem,ako si nato prišla že maš zapal?čo to sprevadza?mna tak kozy bolia no neviem i od tolkeho papkania či od čoho... ☹

liba78
5. sep 2010

@groka môj papá v intervaloch 2-3-4 hodiny. Tie 4 zriedkavo. Budiť ho netreba.

akika722
5. sep 2010

@groka moj tiež papa kedy-ako v&drži tak 2-3 hodky,už sa stalo že vydržal aj 4-5,5hodky...no boli aj časy ked za hodku chcel papať 5-6krat.../asi 2 tyždne dozadu 😅 niekedy taha 20 min,niekedy 15.no nie viac ako pol hodku tak tak do taj pol hodky najviac

liba78
5. sep 2010

@kvietok121 základ kojenia je neriešiť veci ako mám slabé mlieko, mám málo mlieka...Len kojiť. A ešte dobré sú tie homeopatiká ricinus comunis 5ch. A budeš mať dosť. 😀

groka
5. sep 2010

dik baby 🙂

katulkaaaaaa
5. sep 2010

@groka ahoj ja kojim vzdy len z jedneho prsnika cca 20minut,maly si pyta kazde 3-4 hodinky cez den,dlhsie ho spat nenechavam...a v noci po kupany mi vydrzi 5-6 hodin,a potom zase kazde 3-4....dufam ze som to zrozumitelne napisala 😉

matka24
5. sep 2010

awoooj ktore ste rodili cisarskym????CHCEM SA opytat ako dlho ste krvacali?

jankasramka
5. sep 2010

@kvietok121 mam napad- chod k lucke na navsetvu- a obsiemietaj sa okolo mrazaku...tam skladuje tie hektolitre mlieka ktore dennodenne produkuje.... 😀
neboj ta tvorba mliecka sa upravi podla mna ma liba pravdu- presne ako pise- neriesit to moc, cim viac sa obavas o mliecko tym ho bude menej koli stresu(ajked len miernemu).
drzim palce. s tou mastitidou si bola u lekarky? davas si studene a teple obklady?

@matka24 ja som mala cca 3 tyzdne a potom este tyzden take intimkove spinenie....sa mi zdalo vela na cisarsky....

akika722
5. sep 2010

@matka24 ja 2 tyždne a ako píše Janka potom take minimum-intimka-do teraz

lukmaj
5. sep 2010

Ahojte,
holky neviete nahodou kde by som zohnala bylinky ako je senovka grecka a benedikt lekarsky v Bratislave?
Su na podporu tvorby miecka.
Alebo mate nejake overene recepty, aby sa mlieko tvorilo viac?
Mojej malickej uz akosi nestaci a ked jej prestane tiect mliecko, tak je velmi nervozna na prsniku.
Nemate nahodou niektora podobny problem s nervoznym dietatkom na prsniku? ako ste to riesili?
Dakujem krasne za rady.

akika722
5. sep 2010

@lukmaj neskušala si tie homeopatika?mne hrozne pomohli mliečka bolo hned dosť 😉

jankasramka
5. sep 2010

@lukmaj fenikel s anizom . a este tu pisali ze aj ricin ale to som ja neskusala....moj je tiez nervozny-ale pretoze naopak-mlieko tecie pruudom a on nestiha hltat 😖

jankasramka
5. sep 2010

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakze: pozrite na bejbysatku! 😎
super bomba extra mega vynalez a vobec to neni tak tazke viazat ako sa na prvy pohlad zda. je to uplne lahke!

a viete kolko ma to stalo? 120sk- sla som do latkovnictva (tam kde predavaju latky) a kupili sme 4,5m elastickej latky- a je to!
lebo ja som bola pohorsena tymi cenami na nete - ze 2000sk za kus latky......! a teraz je maly na mne, spokojne spinka a ja pisem dvoma rukami!(skoro som zabudla aky je to pocit)
povzbudzujem vas- zozente si taku latku- je to bomba ( a ja som tomu predtym neverila ☹ )

lukmaj
5. sep 2010

@akika722 a ake homeopatika si brala? Ja vezmem cokolvek, len nech je mliecka pre malicku dost.
Vdaka

lukmaj
5. sep 2010

@jankasramka
Janka, tak to mas stastie. Moja mala pije prave len vtedy ked jej tecie prudom..cize prvych 5 minut, potom trochu sama potiahne, ale ked uz treba tahat vela, tak je nervozna a zacina plakat.

groka
5. sep 2010

🙂

akika722
5. sep 2010

@jankasramka tak to je super Jani,žeby som skusila??? 😀 😀 😀
@lukmaj ricinus communis 5ch to je na podporu mliečka kupiš to v lekarni cena trošku cez 2 eura je to suuupeeeeer fakt

akika722
5. sep 2010

@groka jej to su pekne fotky 😀 maly aky je okaty.a Riško ako?už nežiarli? 😉

groka
5. sep 2010

@akika722 urcite ano,ale strieda nalady,v noci ked maly place pred kojenim,tak risko sa zobudi a len zahlasi s nervami "na co si ho priniesla domov" 😀 tak by som vystartovala po nom 😀

akika722
5. sep 2010

@groka prejde ho to neboj sa on si zvynke,možno preto je taky že u nie je stredobodom pozornosti on ale že sa musi o pozornosť s niekym deliť.bude dobre 😉

akika722
5. sep 2010

ok baby ja padam.musim nachystať krpcovi šaty do škôlky nech rano nie su stresy...paaaaa 😀 😀 😀

groka
5. sep 2010

@akika722 no jo moja,bude dobre,hlavne ze je v skolke,ja si uzivam,teda len stvrtok a piatok,ale od zajtra zas

vladka84
5. sep 2010

@jankasramka Jani, super to vyzera... a to si vedela, ze ako si to mas zaviazat? 😲 no ja uvidim ako na tom budeme, ale ked sa mala bude chciet nosit, tak sa tusim tiez po niecom takom poobzeram, nech mam volne ruky...

@akika722 my mame tiez nachystane veci, nech rano nie je panika, zajtra uz Timku nechavam cely den, lebo asi si aj mna nechaju v nemocke, tak sme vecer dlhsie zaspavali.. Timka sa ma dookola pytala, ze ako dlho budem prec a ze jej bude smutno a ze ci nemoze ist so mnou a tak... ach, az mi srdce stislo 😢

liba78
5. sep 2010

@jankasramka šikovná mamina 😉 tak už môže mati v šatke aj spať 😀
@groka teda také okaté bábo sa len tak nevidí... Pekná rodinka. 🙂
@vladka84 určite bude Timke smutno, ale inak to nejde. Nemôžeš byť kinderko večne 😉 Ak ťa to nechytí v noci, držím palčeky na zajtra. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre