♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
20. okt 2010

dudku jej pridrzim, ale ona ju potom vypluva, lebo ju az natahuje...v noci ked ju vypluje, tak normalne spi dalej, cez den nie... to kto mi vymenil dieta? ved to moje pekne spalooooo 😲

kvietok121
20. okt 2010

@vladka84 neboj zachvilu sa to zase zmeni my nespime najlepsie ale je to urcite lepsie ako pred mesiacom 😀

evanns
20. okt 2010

dobre ranko baby 😝 ja teraz az vstavam, mm ide do poobednej tak bol s malou doteraz 😀
@vladka84 ja neviem, nasa uz tiez len minimum pospi cez den a mne sa to nezda cudne ved spi v noci cca 9 hod a potom 2,5 hod v kociari ...sa mi zda ze ma dost a aj v tej knihe co sme si pokupovali pise aby sme neuspavali babetka nasilu len preto aby sme si my oddychli alebo poupratovali...tak ja ju neuspavam, ked chce spat zaspi kdekolvek...co netvrdim ze vy ich uspavate nasilu hej 😉

kvietok121
20. okt 2010

@evanns moj sa ani neda - keby som to skusila tak mi to da hned vediet, ja davam spinkat len ked zacne zivat triet oci a mrkat vtedy dam postielky, pripadne mu pomozem zaspat

katulkaaaaaa
20. okt 2010

sme doma z poradne maly vazi 5140gr meria 59cm,dr chvalila ze je sikovny chlapina 🙂
@vladka84 presne toto iste robi aj simon,par noci je horsich a potom zase spi a spi...
@mirmaj aj ja tak robim v noci,len najest sa a spat,teraz ani neprebalujem,lebo vzdy sa na to prebral,rano ma plienka snad tri kila 😀

evanns
20. okt 2010

@kvietok121 ani nasa...niet sance...dnes studujem ake hracky by ju mohli este zaujimat lebo zacina ovela viac vnimat a niekedy mam pocit ze place "od nudy" 😠

katulkaaaaaa
20. okt 2010

@evanns take dieta co spi v noci 9 hodin by som aj ja brala 😝 a to ti vobec nepyta papat?nas ked je hore tri krat tak som happy sa citim aka vyspata 😀 mi kojime skoro vzdy rovnako o 1nej,o piatej a o osmej to uz stavame

kvietok121
20. okt 2010

@evanns to by aj mna zaujimalo ked nastudujes daj typy my len spievame, pocuvame hudbu, hrkalky, samozrejme kolotoc ten je jeho - hlavne cerveny slimacik, rozpravame, v sedacke a to furt dookola neviem co s nim sa este da robkat

evanns
20. okt 2010

@katulkaaaaaa nepyta, spi od 22:00 - 7:00, ale ja jej davam v spanku o 5tej sama, bez prebalovania, iba nakrmim a spim dalej 🙂

katulkaaaaaa
20. okt 2010

@evanns uzastne to dieta 🙂 🙂 🙂

evanns
20. okt 2010

@kvietok121 no aj my kolotoc nas bavi naj, hrkalky, spievajuce prasiatko a macko, farebne latkove leporelo, spievanie a hudba, kresielko a od vcera mame novu hraciu deku...prikladam foto, ale vsetko iba chvilocku nas bavi 😒

evanns
20. okt 2010

@katulkaaaaaa no ale cez den nicht spanie, iba v kociari a tenmusi stale ist...takze pekne nepekne musim ist von stale, som si kupila teple cizmy na nizkom, sal rukavice a ciapku, co som doteraz nemala, kedze vsade len autom sme chodili 😀 😀 😀

kvietok121
20. okt 2010

@evanns aj ja uvazujem nad tou hracou dekou, neviem sa rozhodnut

kvietok121
20. okt 2010

@evanns takze nataska ma rada pohyb aspon mas dovod ist von

vladka84
20. okt 2010

@evanns aj ja som to citala, tiez ju nedavam spat len preto, ze teraz by "mala spinkat"... ona ked chce spinkat, tak si zacne cmulat rucky, zivat a ma cervene oci, vtedy sa ju snazim ulozit... lenze pospi 10 min. a vyzera ze ma dost...a o polhodinky zase... v noci spi nejakych 10 hodin (v tom lepsom pripade), tak cez den by mohla aspon 2-3, ci to je vela?

21
20. okt 2010

Dnes som nastvana ako kon, musela som ist pre starsieho do skoly, bolo mu na grc. Uz mu je dobre, to ma asi nervy, ved posudte same, vcera po vyse tyzdni v skole a hned pisomka z matiky a aj z nasobilky a vobec nevedel, ze sa ju uz ucia. Dnes ho chcela nechat po skole, lebo nevedel obojake spoluhlasky, tiez neveddel, ze sa ich ma ucit... Viete, kym som tam min. rok ucila, bolo dobre, teraz sedi na nom.....(raz z matiky dostal 5 za to, ze nevypocital len kolko hraciek malo druhe dievca, ale aj spolu. Ja by som dala 3, nie? Ved tam mal aj spravny vysledok. Zevraj jeho spoluziacka dostala za to 3 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠)

liba78
20. okt 2010

Takže u nás je stále pekne a malý spí v kočíku vonku. Zatial 😅
@barinkova teraz mi prišla materská 15-teho, ale minulý mesiac až 20-teho. Neviem podľa čoho to posielajú. 😒
@katulkaaaaaa pekne priberá a čo hovorila na ten pobyt vonku zo soplíkmi ?

kvietok121
20. okt 2010

@21 tak to je tazke, tiez som ucitelka, tiez by ma to napalilo tak ako tebaf

vladka84
20. okt 2010

no teraz uz spinka skoro 45min... asi vie, ze som sa na nu stazovala 😀

liba78
20. okt 2010

@21 tak o tom by som vedela niečo rozprávať. Ja na tvojom mieste by som išla tam a nakričala strašne na učiteľku. Môžem povedať, že mne sa to osvečilo. Bála sa ma a potom ešte pár krát skúsila podobné móresy a vždy som doletela ako fúria a kričala. Ale teraz som ich preložila do inej školy a mám pokoj. Chalani sú na 1-notky -2-jky Kubík a Maťo tak max 3-jku prinesie. Ale dva roky späť som bola zo školy na nervy. 😠

kvietok121
20. okt 2010

@vladka84 poslucha maminku 😀

liba78
20. okt 2010

@vladka84 ak to bude pomáhať, kľudne sa sťažuj na fóre aj ďalej. Potom to vyskúšam aj ja. 😀 😀 😀

kvietok121
20. okt 2010

@liba78 ach jo ti ucitelia 😀 😀 😀 😀 este ze som na materskej

liba78
20. okt 2010

@kvietok121 ja mám kamarátky učiteľky a nemám problém s autoritami. Ani neriešim zlú známku, ak si ju zaslúži. Ale neznášam nespravodlivosť a zaujatosť. Ja som bola aktívnym rodičom a v rade školy 3 roky. Vždy som hovorila otvorene čo si myslím a preto boli potom moje deti v nevýhode. Teraz sa nezapájam do žiadnych školských akcií, nie som triedny dôverník ani v rade školy a ani v ZRPŠ. A mám pokoj a decká tiež. 😉 Ale to čo písala 21 je šikana zo strany učiteľa a tej si užil hlavne ten starší až až.

vladka84
20. okt 2010

@liba78 uz je hore, ale zatial je ticho, tak sa tvarim, ze to nevidim 😝 takze plati, ze stazovat sa ano, ale pochvalit v ziadnom pripade... 😀

liba78
20. okt 2010

@vladka84 aha, tak ja ho vždy len chválim a radšej sa nesťažujem. Začnem opačne 😀

evanns
20. okt 2010

@kvietok121 a mne hlavne pohyb neuskodi ale niekedy sa mi taaaaaaaaaaaaak nechce 😖

katulkaaaaaa
20. okt 2010

@liba78 dr hovorila ze ked je soplavy nemam s nim ist von ze staci ked ho dam k otvorenemu oknu cca na pol hodku,ze je to lepsie ako ho tahat do zimy hlavne ked je vietor...no vyberte si 😒 kazdy hovori inak,ale zase sa u nas rozprsalo tak teraz nejdeme nikam,uvidim neskor

kvietok121
20. okt 2010

@evanns to ti verim a ja by som sa zase prechadzala a nas drobec nechceeeeeeeeeeeeeeeeeee

kvietok121
20. okt 2010

@liba78 je to blbe ked su taki ucitelia pretoze to potom vrha zly tien na vsetkych

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre