♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. okt 2010

@liba78 jéééééj ani mna už nieee ani v puse už nič nema...klop klop...v pohode moja ja som to tiež len vyčitala že je to dobre 😀 😀 😀

liba78
23. okt 2010

@akika722 no nič, ty naše nočné vtáčatko. Som grogy, idem spať. Za chvíľu bude malý zas papať 😖 , tak nech aspoň trochu pospím. 😉

liba78
23. okt 2010

@akika722 ale som rada, že poradíš.... : 😉 Ešte vymysli smajlíka ako srdiečko, nech ti ho môžem napísať. 😀

akika722
23. okt 2010

@liba78 no...švagor nevie spať tak mi si pišeme 😀 ale už pojdem aj ja...pokial nemam nočnu smenu 😀 😀 😀

akika722
23. okt 2010

@liba78 jéééj to je mileee 😀 ale od toho sme tu nie?aj vy mi stale poradite ked to potrebujem...ste zlate baby 😀 😀 😀 cmuk 😉

akika722
23. okt 2010

@liba78 mimochodom srdiecko tu mas podry alt a stlac tu sipku co je pri cislach a cislo 3 😀 😀 😀 😀 😀 ♥♥♥
♥♥♥ 😀 😀 😀

memory97
24. okt 2010

@akika722 dakujem🙂

@liba78 tie babatksa sa isto dohodli poza vas chrbat🙂

memory97
24. okt 2010

@vladka84 ano, aj Davidko takto rozhadzuje a sermuje rucickami, no ak mu ich zaviazem do perinky, tak sme so spanim skoncili🙂

denisocka
24. okt 2010

@akika722 je užasna !!! maš na 2roky pokoj 😉

mirmaj
24. okt 2010

@akika722 aka bola nakoniec noc? U nas už o niečo lepšia, papali sme zasa len raz o 2:30 a potom 6:20 a to bola už aj hore 😖

mirmaj
24. okt 2010

@akika722 a Pati je perfektný v tej kombinezke 😉

mirmaj
24. okt 2010

@memory97 aj Tamarka tak šermuje, niekedy zaviazanie pomôže, niekedy nie 😉

vladka84
24. okt 2010

ahojte baby, my sme mali zasa jednu z horsich noci - 3x hore na papanie a este medzitym sa stale hemzila a pucila v spanku, tak som dobita ako pes 😒
obed sa vari, mm siel so starsou von, mladsia spokojne hrkuta v lehatku (ona sa netvari, zeby sa v noci nevyspala), mam par minut veget 😎

@mirmaj a kedy ti vecer zaspala? ja by som tiez chcela aby mi spala aspon do druhej, ale ked po kupani mi uz pred osmou spi (papa o siedmej), tak to asi nie je mozne, aby prespala 7hod.,to este musi podrast 😅

mirmaj
24. okt 2010

@vladka84 zaspala niečo pred ôsmou, my tiež papame po siedmej ked sa okupkame, ale ona večer hrozne malo spapa, už je vždy taka unavená, že ani jesť sa jej nechce. No neviem či musí podrasť, naša Tamarka lepšie spavala v noci ked bola menšia, to tiež zabuvala pred ôsmou a budievala sa prvý krat na papanie po 4. Myslím, že sa skôr budí preto, že hrozne malo večer spapa, ona teraz papa tak isto ako ked mala 2týždne, a tým že teraz už je väčšia tak skôr vyhladne 😉 ale viac do nej nedostanem 😖
Ja už mam obed uvarený, mala zaspala v postielke sama, kukala na taký papierový kolotoč čo mi prišiel z Nestle 😉 😉
Mamičky čo mate tie hracie deky pokúpené ešte to drobcov baví? Rozmýšľam či by som ju nekúpila Tamarke alebo kolotoč do postielky, čo viac využívate? alebo aj oboje ak by sa jej to páčilo, len nechcem sa zapratať hovadinami, čo mi budú zavadzať 😀

vladka84
24. okt 2010

@mirmaj tak to sme na tom rovnako, tiez poobede uz vela nenaspi a potom po kupani je taka unavena, ze niekedy si trikrat cucne a spiiii, skusala som jej uz nedat jest pred kupanim, aby bola hladna a poriadne sa potom najedla, ale to bol taky rev, ze som to vzdala 😒
tak nic, musime vydrzat, hlavna vec, ze je ona spokojna, mamina to dospi, ked bude na dochodku 😀

jankasramka
24. okt 2010

ahojte, no my sme mali vcera priserny vecer, mala som sracky jak macka a maly vrieskal do 23, tiez ho bolelo brusko (asi ako mna)...chudatenko,nakoniec som vytiahla radsej UM a a do hodinky zaspal...nastastie potom sa zobudil az 7,30. takze v noci sme oddychli ...
pozeram ze sme mali tiez rusne noci, tak u nas to bol vecer 😖

danulienka35
24. okt 2010

@liba78 to je sused je mezi nimi rozdiel 10 dni

danulienka35
24. okt 2010

@memory97 to je kamosky malinky

danulienka35
24. okt 2010

@kvietok121 bude neboj 😉

danulienka35
24. okt 2010

@memory97 no to nie

katulkaaaaaa
24. okt 2010

ahojte 🙂 dnes sme boli na navsteve tak mam zameskane 😉 som si myslela ze deticky vsetky maju este modre ocka,takze je sanca ze malemu ostanu take?to ma tesiiii 🙂

katulkaaaaaa
24. okt 2010

@vladka84 vidim ze ste mali desnu noc,mi sme mali taku z piatka na sobotu ☹ nevim ci nieje nieco vo vzduchu...len tak zrazu koliky,vcerajsi karfiol bol v pohode

katulkaaaaaa
24. okt 2010

@mirmaj ja mam hraciu deku ale este som ju nezacala pouzivat,skusim zajtra a dam ti vediet,kamoska co mi ju predala ju vyuzivala pol roka,maleho to velmi bavilo

katulkaaaaaa
24. okt 2010

@akika722 zltucky je 🙂 citam ze s teba sa stava dojka 🙂 mne sa tak dnes prsia nalievaju z polievky,ten pocit som uz dlhsie nezazila

akika722
24. okt 2010

ahojte 😀 😀 😀 baby a ja že cas budem dočitavať aspoň hodku a vy zopar prispevkov date? 😒 no nič no 😀 noc bola asi taka 😒 a potom taka 🙄 tak asi tak...ale potom zaspinkal rano ečte trošku...už sme okupkany vymasirovany a SPINKAAAAAAAAME 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tfuj tfuj 😒 dufam že do rana...obe deti chrapkaju no len nech to maleho drži...píšte nech sa nenudim...niéééééééé on sa ozýva 😒

mirmaj
24. okt 2010

@akika722 vy už ste aj okupkaný? my sme akurát prišli z návštevy, trocha podriemala v autosedačke v aute a teraz sa vystiera na gauči pokiaľ vykurim kupelnu a ideme sa kupať a masírovať a potom dufam buvať 😀

akika722
24. okt 2010

@mirmaj no...dnes sa to podarilo skôr 😀

mirmaj
24. okt 2010

@akika722 nám sa tak strašne páči teraz na gauči, že nemám to svedomie ju rušiť 😀 kopka nohami, híka, papá si pästičky, no zlaté dieťa 😉 asi sa teší že je konečne doma 😀 😀

akika722
24. okt 2010

@mirmaj 😀 😀 😀
s malym bol dnes mm vonku ja som boladoma s Patim kvoly tomu že berie antibiotika tak ked sa vratil,krpec sa napapal pohral,okupala som Patiho potom Semiho a mam veget 😎

akika722
24. okt 2010

nuda nuda nuda 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre