♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
4. nov 2010

@mirmaj ale clovek by cakal, ze ked robis dve prace, tak dostanes aj dva platy 😎 ale nic take sa nekonalo, tak som to potiahla skoro dva roky a "hodila" sa na matersku 😝

lji
4. nov 2010

@akika722 môj mm nevie kúpať 😀 raz malú okúpal bez môjho vedomia lebo sa bál že budem doňho hučať 😀 😀 ja som taká panovačná-držím sa toho "ak chceš mať niečo spravené poriadne,urob si to sama 😀 😀 a včera som ho nútila nech ju okúpe a nakoniec sa na to dal. a dnes ráno ked odchádzal malej sluboval že aj dnes sa budú kúpať tak sa mu to asi zapáčilo 😀

katulkaaaaaa
4. nov 2010

ahojteeee
@jankasramka jani tie plienky vzeraju fakt super,nehodis nejaky link kdeby sa dali kupit?tiez sa v tom nevyznam...krasna foto 😵

katulkaaaaaa
4. nov 2010

@dajna11 ja som malemu tuto sobotu dala rifle,koselu bielu a vesticku,mne sa uz do perinky neda,trcia mu nohy 😀

katulkaaaaaa
4. nov 2010

@vladka84 som to pozerala vyzera to tam super,som si hned dala planovat cestu ja to mam take 3 hodiny...a z mojim jazdenym nic moc...ale baby su niektore z trencina co nemam daleko,ze by sme sa s malym potom s niekym zviezli?
🙂 ... @liba78 alebo @memory97 zviezli by ste nas?

dajna11
4. nov 2010

@katulkaaaaaa no ved to že aj my to máme o tri týždne a perinka to už vobec nie,je dhý ako špagát. že čo mu mám kupiť obliecť zasa nejaké bielučké slávnostne nechcem kupovať ved to zassa nevynosí tak načo...a do čoho ho zabaliť?deka?

alure
4. nov 2010

Ahojte maminy,
tak včera mi nešiel net,tak som vas nestihla ani dočítať.Dnes sm viezla malého do školy no des a hrôza išla som v zápche 1,5hodinu a malý samozrejme meškal do školy 😠 ale našťastie sú na to zvyknutý.
@lji
mne mm kúpe pravidelne už aj Oliverka kúpal on a keď je niekde preč ako teraz išiel na dva dni,tak ja mám normálne problém.Niežeby som nevedela kúpať ale to je taký večerný rituál mojich chlapcov do ktorého zasa ja nezasahujem 🙂)

Idem vás dočítať kým ide net 😅 a dúfam že už výpadky nebudú.

lji
4. nov 2010

@dajna11 my sme biele nemali.všetko ružové.ešte aj biela perinka bola olemovaná ružovým 😉 a ked chceš silou miocou biele tak ako si napísala,nejakú peknú deku.to využijete aj neskôr 😉

dajna11
4. nov 2010

@lji ja nechcem silou mocou biele....mne je to jedno,len aby to nevyznelo hlupo....prvé som krstila dávno,vtedy to biele bolo všetko,len vtedy nebolo ešte tak vela farebneho dostať na bábo..

katulkaaaaaa
4. nov 2010

@dajna11
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

pozri co sme mi mali,ali mi sme mali len zapis na urade

evanns
4. nov 2010

@dajna11 ja som mala taky biely overal z H&M...teray ho normalne nosime v kociari kazdy den ...vid foto

memory97
4. nov 2010

@gagarinka ano aj my davame nutrilon HA a maly je z toho v pohode, on kaka aj 3x denne🙂 ja uz mam velmi malinko mliecka, vyzera uz iba ako predne... maly je potom rychlo hladny, ale dnes ideme k dr., tak sa opytam na prikrmy, ci uz mozeme papat a uz by som zacala, ved o tyzden uz mame 4 mesiace🙂 Na predpis je to mliecko lacnejsie🙂

@vladka84 ved to budeme mat vela vyhod, ked tam mame znamosti 🙂 inac je prostredie krasne na tych fotkach, fakt super🙂 len miest je tam 30 a ked sa tam vsetky dotrepeme i deturencami, tak to i stany by sme pripadne mali zbalit🙂

@majka35 podobne, som na tom bola aj ja. Malemu som davala akurat flasticku a on pozera na mna, ze co sa deje, chuda nechapalo🙂 fakt su tie pribehy ludi velmi smutne... az vtedy si clovek uvedomi vela veci...

memory97
4. nov 2010

@katulkaaaaaa my mame zatial velke auto🙂 berieme aj mm? alebo ideme iba s nasimi ratolestami?

alure
4. nov 2010

@memory97
mm neodpojil net už dva dni je mimo domu 🙂))

mirmaj
4. nov 2010

@memory97 nenudili by sa tam s nami? 😉

mirmaj
4. nov 2010

@vladka84 tak to je fakt svinstvo za jedny peniaze 😠 a na materskej si si teraz asi tiež moc nepolepšila 😖 ale aspoň si na DOVOLENKE 😀 😀

vladka84
4. nov 2010

@memory97 alebo aby to nemalo opacny efekt, ze sa mi teraz budu chciet pomstit za to sekirovanie 😀

@mirmaj matersku mam dobru, priplacala som si DNP, ale po pol roku to bude bieda 😠

mirmaj
4. nov 2010

@vladka84 aj ja som si to doplacala tak super, no ale ten pad tiež neviem neviem 😒 😒

akika722
4. nov 2010

@jankasramka ahojte...no trebišovčanka sa už teraz na mexičanku teší 😀 😀 😀
suuuuuuuuuper foto Jani a vaha tiež...moj ma asi o kg menej 😅 ...aaaale dobehneme 😝

kočky no jasne že vezmeme aj mm...kto sa nam tam bude starať o decka aby sme my mohli oddychovať 😀 😀 😀

mirmaj
4. nov 2010

@akika722 to ma nenapadlo, beriem aj ja 😀 😀

mirmaj
4. nov 2010

@akika722 a ešte ma aj odvezie, nemusím mať depku z cesty 😀 😀

akika722
4. nov 2010

@mirmaj no vidiš...a večer mi budeme kdesi v bare a oni budu uspavať ratolesti..tešim sa lebo ja ich mam dve 😀 😀 😀

vladka84
4. nov 2010

@akika722 to ma nenapadlo, v tom pripade musime najst ine miesto, lebo tam bar nie je 😀 je iba restauracny, ale to by nas mm rychlo nasli 😝

vladka84
4. nov 2010

no nic baby, utekam k ortopedovi, som zvedava, ci zasa dostanem pokutu za parkovanie 😠 😝

alure
4. nov 2010

@akika722
no to je iná kuleha na našich mm 😀 ale je to veľmi veľmi dobrý nápad,len pravdepodobnosť že nám mm uspia naše ratolesti bez nás je dosť mizivá,teda aspoň u tých čo kojíme🙂

alure
4. nov 2010

@vladka84
hej hej veru dávaj pozor kam zaparkuješ 🙂

alure
4. nov 2010

@mirmaj nerada šoféruješ? Apropo ty to budeš mať vcelku blízko no nie? 😀

liba78
4. nov 2010

@katulkaaaaaa neboj, zviezli by sme sa nejak. K memory kočík a ty ku mne do auta s malým. času dosť, uvidíme... 🙂

akika722
4. nov 2010

@alure už poriešime potom 😀 😀 😀 eeej ale by to mali naši mužičkovia veselo 😀 😀 😀 boli by ako na dovolnke 😀 😀 😀 materskej 😀

mirmaj
4. nov 2010

@alure šoferujem rada ale len na cestach ktore poznam, takto daleko som sama ešte nebola 😀 no tak blizko ako blízko tiež 2hodky cesty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre