♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
12. nov 2010

@mirmaj masaze su paradne...sme tam prisli, som ju vyzliekla a ona sa ruky hore, nozky na siroko a "mama rob" 😀 😀 😀 😀 😀 a spala od 18:30 do 05:20 bez pohnutia 😉

mirmaj
12. nov 2010

@kahlan1 tak to spapa dosť 😉 a po akých intervaloch jej to davaš? ked papa aj 40 min. tak to papate aj každe 2hodiny nie?
@evanns tak mala si rýchlo zvykla na dobre, to musí byť super póza, naša Tamka sa celá mrví, kope, pretáča, tak každé 2 min. si ju musím pritiahnuť a narovnať späť 😀 😀 tak to super buvala 11 hodin, aj ja chceeeeeem 😝

evanns
12. nov 2010

@kahlan1 ja davam cez den 4x120 ml a vecer + noc - 2x150 ml...ale vy ste starsi trochu...nasa cez den az kazde 4 hodky pije

bonix
12. nov 2010

@mirmaj
@kahlan1 Ahojte baby, ja používam mam protikolikové a som s nimi spokojná,ale teraz som kúpila NUK disney tak som zvedavá ako mi bude chcieť z nich piť...mala som aj Tommy Tippie s tym cumlom co pripomina prsnu bradavku ale to mi absolutne odmietala,avent tiez nechcela,asi to bolo pre ňu prilis tvrde az tieto mam sme trafili...🙂

evanns
12. nov 2010

@mirmaj hej ona je taka pohodlna 😀 😀 😀 ju odfotim este dnes ked sa bude dat a budem stihat 😝 a pouzivas nejaky speci olej?
no ona 11 hod., ale mama len 5 ☹

majka35
12. nov 2010

ahojte ... no @evanns tak ja začínam ľutovať, že nechodím s tebou na tie masáže 😕 super ... keď sa stretneme na kávičke, tak mi dúfam trošku poradíš, ako ju mám masírovať
terezka spala túto noc od 20.00 do 3.00, potom kŕmenie a spánok a od 5.00 zase vstala, keby aspoň potichu, ale ona sa musí hneď rozvrieskať, kým sa spamätám, čo sa deje, tak som taká rozklepaná, že až ... stáva sa to aj vám? ja sa musím z toho deficitu spánku strašne dlho preberať
ináč, u nás je odborník na uspávanie mm, on večer kŕmi a on aj terezku uspáva, samotné uspávane mu trvá 4-5 minút, zavinie ju tak pevne, že do rána leží bez pohnutia ... párkrát ju uspal, som videla, že super, tak teraz má večerné uspávanie za povinnosť, no a ja sa venujem barborke

katulkaaaaaa
12. nov 2010

dobre ranko
@evanns ten desmod zavidim,aj ja by som isla,skoda ze to neni nikde blizko pri nas 😒
ja mam dnes spave dieta len sa nakoji a spinka...ani sa necudujem von by som ani psa nevyhnala,prsi,fuka,no kosaaa...poobede musim ist do mesta s malou na vytvarnu,och jo...co dnes vaite?nic ma nenapada
@akika722 co hlava uz neboli?

mirmaj
12. nov 2010

@evanns aj my tak papame ako vy, len my aj večer a v noci vypijeme len 120 a niekedy len 30ml a spí dalej, takže sa zobudí a nie je hladna len si chce cucnuť 😒
@bonix aj ja proužívam ten protikolikový, ale podľa mňa je to aj tak hovadina, neviem
@evanns kúpila som si v BIO obchode od firmy SALOOS, kamilku a ten nam vyhovuje. no tak ale mamina sa bola zabavať, nemôže mať všetko aj zabavu aj veľa psánku 😀

bonix
12. nov 2010

@katulkaaaaaa aj ja idem na desmod, nazareth 🙂 🙂 , len mám obavy,lebo malá mi nechce večer byť pri nikom len pri mňe tak ako to zvládne ☹ ,skúška

bonix
12. nov 2010

@mirmaj Neviem,možo je to hovadina ale pre lepší pocit 🙂 ,aj tie NUK čo som si objednala majú tú hovadinku antikolikovú 🙂, my sme dnes búvali od 21.00do 8.50 🙂 takže super .-)

mirmaj
12. nov 2010

@majka35 no len tie masaže na nas tiež tak spavo fungovali len tam ked sme boli, teraz ked sa masírujeme doma už to nieje až take slavne 😀 😀 😀 ale Natashka @evanns spávala dobre aj bez masaži 😀 😀
Ale ja si myslím, že my sa tak často budíme preto, že malo sa napapa a potom je asi naozaj hladna alebo čo, ja už tomu fakt nerozumiem čo sa stalo, predtym sa budievala prvý krát tak okolo 4 a teraz sa pravidlene zobudí 0:30, ved ona vydrží aj v noci tak ako aj cez deň 😲

mirmaj
12. nov 2010

@bonix tiež neviem, ale pre istotou ich aj ja kupujem 😀 to si neviem ani predstaviť taký spánok 🙄 🙄

kahlan1
12. nov 2010

@evanns tak to krásne papate 🙂 a nechavas ju nech si pyta sama? a ako dlho jej to trva? no ja davam kazde tri hodiny cez den v noci len raz 🙂 spolu vypijeme za den tych 750 ml

majka35
12. nov 2010

@katulkaaaaaa som bola ráno v potravinách, tak som neskutočne zmrzla, som si vzala tričko a bundičku, ked som vyšla von, tak som skoro skolabovala ... ináč ja dnes varím francúzske zemiaky, nikdy sm ich nevedela robiť také fajné, šťavnaté, až som to raz skúsila podľa receptu na mimibazári a sú mňam, mňam

majka35
12. nov 2010

@katulkaaaaaa som bola ráno v potravinách, tak som neskutočne zmrzla, som si vzala tričko a bundičku, ked som vyšla von, tak som skoro skolabovala ... ináč ja dnes varím francúzske zemiaky, nikdy sm ich nevedela robiť také fajné, šťavnaté, až som to raz skúsila podľa receptu na mimibazári a sú mňam, mňam

bonix
12. nov 2010

Baby potrebujem poradiť,malá sa mi nemôže už 2 deň vykakať...tlačí tlačí ,po dlhom tlačení z nej jeden bobok tvrdývypadne,potom zas tlačí ale už nejde a pritom je vidieť že chce ísť ale nejde ☹ čo jej mám dať?

majka35
12. nov 2010

to prečo mi to dalo 2x ... preberám štafetu po alure?

vladka84
12. nov 2010

dobre ranko, my sme mali celkom vpohode noc, papala 2krat, inak spinkala...
aj u nas je tak hnusne, rano sa nam ani nechcelo vstavat z postele 😒 takze dnes na prechadzku asi nepojdeme, aj tak mi treba varit, upratovat, prat, neviem ako to postiham 😔

@katulkaaaaaa to by som dnes potrebovala, aby mala spaci den, ale zatial to tak nevyzera 😕

mirmaj
12. nov 2010

ozaj važíme dnes? alebo to ani nemá význam? 😲 ja som tento týždeň nie že jedla ale žrala, tak u mňa bude úspech ak som nepribrala a nie schudla 😝 😝

kahlan1
12. nov 2010

@majka35 francúzske zemiaky mnaaaaaam si mi narobila chute uz viem co bude dnes robit 😀 😀

bonix
12. nov 2010

@mirmaj moja babuľka takto krásne búva stále 🙂 ,môj anjeliček ale včera sa jej nedalo zabúvať,som si s ňou musela ľahnúť to naše postele,začala som ju hladkať, že ju uspím a ona na mňa veľké rehoty 😀 ,ale potom zabúvala 🙂

majka35
12. nov 2010

@bonix ja som jej dala probiotiká a čaj a ked to nešlo vôbec, tak rektálnu rúrku

kahlan1
12. nov 2010

@bonix a rurkovat si ju neskusala?

majka35
12. nov 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6315
tieto sú fakt fantastické 😝 mňam, už teraz sa na ne teším

vladka84
12. nov 2010

a my dnes mame kremovu brokolicovu polievocku a na druhe vyprazany pangasius plneny syrom (to uz mam ako polotovar v mraznicke) a zemiaky 😝

mirmaj
12. nov 2010

@bonix nezmenila si mliečko že by ju zapekalo? skus použiť rektálnu rurku, možno pomôže, chúda male ☹
@katulkaaaaaa ja dnes nevarím, máme od včera hríbovú polievku, tak nech sa doje
@vladka84 aj u nas je tak otrasne, prší ale či je aj zima neviem, nebola som ešte ani na balkone nieto ešte vonku 😉

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@majka35 maji nehodis nam link na tie zemiaky?aj nase su vecsinou suche..ja robim aj zo slahackouvou smotanou sem tam

majka35
12. nov 2010

baby, vy pečiete? ja som do pečenia antitalent, niečo zvládnem, ale málo, asi tak bábovku, štrúdľu, muffiny ... barborka má 4. decembra 4 rôčky, bude u nás detská párty a neviem, či sa pustiť do torty, alebo ju radšej objednať a neviem, čo pripraviť ako pohostenie deťuchom a aj dospelým

majka35
12. nov 2010

@katulkaaaaaa som už hodila ... trochu vyššie kuk

bonix
12. nov 2010

@mirmaj mliečko som menila na Nutrilon ale z toho práveže mala krásnu stolicu ale začala som jej dávať do mliečka Nutriton proti grckaniu tak z toho ju určite ☹ a to čo je rektárna rúrka? asi teraz vyzerám hlúpo ale prisahám, že som o tom ešte nepočula ☹

mirmaj
12. nov 2010

@majka35 dík ukladam určite ich vyskúšam aj ja, lebo ja ich tiež vždy urobím take suché 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre