♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
12. nov 2010

@katulkaaaaaa vazne...som siich dala na najmensiu gombicku - tu gumicku - a v nich mi je naj...su mi volne na nohach a zadku tak sa citim chudsie 😀 😀 😀 😀 😀 ale brucho otras velke maaaaaaaam ...ajajajajajaaaaaaaaj

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@evanns pametate ako sme sa tesili ze sa toho brucha po porode zbavime???no jasne uz nic nekope ale velke je stale 😀 😀 😀

evanns
12. nov 2010

@katulkaaaaaa pamatam...ale tak fajne mi sli kila dole a potom stop a brucho mi ostalo take mlandrave a preteka cez rifle ☹

jankasramka
12. nov 2010

@katulkaaaaaa jedanenky on je taky zlaty ze z neho nemozem! mateo inak tiez tak vrci dokonca minule zakrochkal tak tatino sa smial ze sa nam narodilo prasiatko:D

@evanns sobica:D super to je:D
ja chodim tiez v tehu rifliach a teplakoch 🙄

@kahlan1 sikovnica, vobec nevyzera ze ju operovali;)

kahlan1
12. nov 2010

@katulkaaaaaa no ani mne nic neubudlo z brusko a prave nakladam pecene zemiaciky so slaninkou - tak sa ho ani nezbavim 😒

evanns
12. nov 2010

babyyyyyyyyyyy ale mame nadherne deticky!!!!

kahlan1
12. nov 2010

@jankasramka zlata je a teraz su tie jazvicky podkozne tak su take jemne 🙂

jankasramka
12. nov 2010

baby dnes ma byt vazenie. ja som sa vazila. a nic som neschudla 😅
ale ako vravi katulka- ani som nepribrala 😀 tak to je uspech 😝

kahlan1
12. nov 2010

@evanns to hej 😀 😀

jankasramka
12. nov 2010

@kahlan1 to hej, chirurgia je dnes uz na inej urovni, mne ked dosili brucho po cisarskom tak som neverila vlastnym ociam ake je to esteticke 🙂
@evanns asi tak. plne suhlasim 🙂

katulkaaaaaa
12. nov 2010

@evanns jasne nase deticky stali za to 🙂 snad este niekedy budeme mat normalne telo 😝
@jankasramka ze prasiatko 😀
@kahlan1 tvoja malinka je sikovna zlatucka,po tom co ma za sebou,ze wau...

kahlan1
12. nov 2010

@katulkaaaaaa dakujem 🙂 sa jej velmi tesime

kahlan1
12. nov 2010

a čo robíte, že tu nikde nikoho? my sme zaspinkali 😉

akika722
12. nov 2010

@katulkaaaaaa ideme aj v pondelok za dr...tak že zatial mu to bude pozerať ona uvidime...ja už nevladzem...sype sa to jedno za druhym
maly je šikulka velmi skoro by hopal
@evanns zlatučka je s tymi parôžkami

jankasramka
12. nov 2010

no mateo sa zobudil, spokojne papka a pri tom poprdkava....po placi ani stopy....a viete preco? lebo za dve hodky je tu svokra!on sa bude zas pretvarovat az kym neodide....
no nic, hlavne nech je zajtra na svadbe kludny a to mu potom vsetko odpustim 😝 lebo tento tyzden bol vazne priserny 😖

jankasramka
12. nov 2010

@akika722 neboj bude to dobre,mysli na lucku a kahlan ako zvladli tie operacie babetiek....aj vy vsetko pekne zvladnete

akika722
12. nov 2010

ja už fakt nevladzem 😢 zase sa idem sťažovať...ako vždy ☹
dnes som bola v škôlke pre Paťka...a učitelka vravela: "Riaditelka vam odkazuje že sa s vami a vašim mm bude rozpravať...že bud si na mesiac dva vysadite Paťka zo škôlky a date si ho dokopy alebo si ho môžte chodiť uspavať sama!!!"
to preto lebo tam nespi 3 hodky ale len hodku a pol a občas sa mu nechce spinkať vobec..ale ja myslim že nie je jedine dieťa ktore nespi presne od-do...a ešte preto lebo nie stale chce papať čo mu daju...no je vyberavy čo mam urobiť..ked mu niečo nechuti jednoducho to nespapa ani doma...ani ja by som nasilu niečo nejedla...a ked nechce že nesedi pri stole a nečaka kym sa ostatne deti najedia...no mohli by pozerať aj nato že tie deti v živote do školky nechodili a su tam len 2 mesiace...
ja viem že Paťko je živy ale až mi srdce trha ked na neho tak kydaju... a zas sa mi v noci začal počuravať...neviem či nie z toho 😢

kahlan1
12. nov 2010

@akika722 ti verim ze si z toho smutna, ale tie ucitelky kde videli deticky na baterky ze co povedia to vzdy spravia? ved musia mat trpezlivost a najst spôsob ako dosiahnut aby boli spokojne aj ony aj deti. Ja mam taku hyperaktivnu sesterku ktora teraz ma nastupit do skolky ze ju asi vratia po hodine s takym pristupom.

akika722
12. nov 2010

@kahlan1 chcem ho preložiť...no bojim sa už tam ma kamošov...ale aj v tej druhej pozna deti

danulienka35
12. nov 2010

@jankasramka to je v pohode za to meno i tu ma dcerkyna spoluzacka kona chiaru 😀

danulienka35
12. nov 2010

@liba78 pozicam ti malu ju 😀

vladka84
12. nov 2010

@akika722 to nemyslis vazne! to co je za skolka, ucitelka a riaditelka? 😠 ja som s nasou uplne spokojna, Timka mi od troch rokov nespala, ale nepocula som, zeby ju nutili spat - len sa prezliekli vsetky deti do pyzamka a kto nechcel spinkat, tak lezal v posteli aspon tu chvilku, kym ucitelka citala rozpravku, ani s jedlom nebol problem, snazili sa ich nalakat, ale ked nechceli, tak nenutili, len nam vzdy potom na rodicku povedali, ze co nechcela papat, ze ci je to tak aj doma a to som bola este prekvapena, ze v skolke zjedla viac ako doma... urcite zmen skolku, kamosov si najde aj v inej 😉

vladka84
12. nov 2010

@kahlan1 krasna je, aj nasa ide do boku 😀

kahlan1
12. nov 2010

@vladka84 dakujeme 🙂 velmi pekne, tam mala tusim o tri tyzdne menej teraz uz je to lepsie 🙂 zlepsujeme techniku 😀

alure
12. nov 2010

Ahojte babulky,ja som dnes celý deň rozlietaná,ešte sme tu mali návštevu,ideme sa konečne pokúpať ale dočítam vás až zajtra...dnes to už nestihnem ☹ Pripájam nejaké foto čo sme teraz večer nafotili ...

alure
12. nov 2010

Ahojte babulky,ja som dnes celý deň rozlietaná,ešte sme tu mali návštevu,ideme sa konečne pokúpať ale dočítam vás až zajtra...dnes to už nestihnem ☹ Pripájam nejaké foto čo sme teraz večer nafotili ...

alure
12. nov 2010

no a samozrejme môj príspevok 2x 🙂

vladka84
12. nov 2010

@katulkaaaaaa dakujem, ved aj vy ste krasni a aky je sikovny Simonko, pozuje ako caavo 😀 pozerala som aj fotky na FB, no zlati su obaja s Viki 😵

ja som sa vazila, len tak pre zaujimavost, od porodu mam 2kg dole, k povodnej vahe mi treba este 6... no pohodaaaa 😎 a sadlo mi takisto trci, brucho ovisa a stehna mam ako kulturista 😀 😀 😀

vladka84
12. nov 2010

@alurekrasa, ste farebne zladeni 😉

akika722
12. nov 2010

@vladka84 učitelky su fakt perfektne mile zlate...ale riaditelka 😠 som počula že su pod jej tlakom...riaditelka je vraj hrozna
no hučať na dieťa mi určite nikto nebude...ked som to povedala mm tak mal take nervy že povedal že Paťko tam bol posledny x a že o pojde za riaditelkou
len neviem či sa da dieťa preložiť do inej z dňa na deň ☹ duuufam že hej...v pondelok ešte k lekarke ideme tak snad od utorka keby už mohol byť v novej škôlke

akika722
12. nov 2010

@kahlan1 Anetka je rozkošna 😵 fakt akoby jej nič nebolo 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre