♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
18. nov 2010

@akika722 este ma napadli propolky s vit. C, su z medu.

memory97
18. nov 2010

@akika722 ja som sa tiez tymto liecila a maly na to nereagoval. To je iba pol lyzicky medu a pol lyzicky stavy z citrona.

memory97
18. nov 2010

@jankasramka a co si robila, ze mlieko kysle???

my dnes mame rekord, plnych 5 hodin spanku🙂

jankasramka
18. nov 2010

@memory97 wow gratulujem k spanku, tak verim ze budete takto aj pokracovat. urcite ano. mateo tiez prvy krat spal 9 hod. len tak zrazu a potom uz stale. bolo to pekne divne a nahle. teraz spava trochu nepravidelne, aj sa zobudza,ale ma nadchu a plny nostek tak asi preto...
mam svalovicu lebo jak sme zohnali tu kobylu hned som ju zacala zhurta jazdit, struhat kopyta a tak celkovo davat do poriadku- no a daka som uz bola asi zlemravena 😔

memory97
18. nov 2010

dobre ranko,

@jankasramka dakujeme🙂 maly by mozno potiahol aj dlhsie, ale tiez mame plny nostek a ani nie tak nostek, ale mm ma asi zapal priedusiek a nechce ist ani za svet k lekarovi, len nech maly to od neho nechyti...☹

jankasramka
18. nov 2010

no to by mal ist asi k doktorovi, ved mu povedz ze nie koli nemu ze o neho sa nebojis, ale ze sa bojis o davidka 😝 😀
ja tiez idem k lekarovi az ked som uz skoro mrtva ale teraz ked je dieta idem s kazdou hovadinou, len nech to odomna nechyti 😀

jankasramka
18. nov 2010

baby neviem ktora ste tu dali vcera recept na toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22688 ale to je tak uzasne skvela vec ze sme sa s mm pekne zalizovali...to chuti tisickrat lepsie ako vyzera 😵 😵 😵
a to ja akoze nie som bohvieaka kucharka...

este sa tesim na tie jogurtove rezne,tie budu asi pozajtra bo tu ak nekupite rano kuracie prsia tak poobede uz nie su....a do hypermarketu mam daleko:S

memory97
18. nov 2010

@jankasramka to vyzera skvele Jani, zeby som dnes skusila.-)

jankasramka
18. nov 2010

@memory97 skus, je to aj celkom lahke na pripravu,ja som dala spenat cerstvy listovy a tiez ked to budes zapekat zaisti sparatkom lebo inak sa to rozpadava celkom (alebo mozno len ja som nemehlo 😀 )

katulkaaaaaa
18. nov 2010

@jankasramka moja ja som pridala ten recept moj oblubeny 🙂 tvoje vyzeraju skvele,zajtra spravim aj ja 😵
ja som dnes k.o,maly ma zase v noci koliku,sople ma neskutocne...viki tak isto...jezis a to ma dnes caka to vysetrenie v ba,zase tri hodky s malym v aute,este k tomu prsi,ani neviem kde mam v nemocncii ist....no super den...vlasy mi padaju,nechty sa lamu..zeby s kojenia?ja by som tak chcea spat aspon 6 hodin v kuse ☹

kvietok121
18. nov 2010

@katulkaaaaaa moja zlata drzkaj sa dufam ze vsetko dobre dopadne

alure
18. nov 2010

Dobré ráno maminy
my sme tiež usoplený a taká bola aj noc,malému sa zle dýchalo,mm zabudol vypnúť termostat 😠 a ja som niekedy nadránom zistila že v byte hic ....momentálne bambúch spí len som zvedavá dokedy.Včera sme boli v Osteraich na nákupoch,Oliverovi som kúpila lyžiarske nohavice a bundu a svokrovcom sme kúpili kávovar My caffisimo od Tchiba.

Vonku je hnusne,prší a to musím ísť do BA po malého do školy.Dnes odchádza mm na dva dni mimo republiku tak budeme s Oliverkom a Dendulom sami a zajtra ráno skoro vstávať odviesť ho do školy...
@katulkaaaaaa kam ideš moja,na kramáre?
@jankasramka to zapekané vyzerá fantasticky....mňam.
idem si vas prečítať...ale ste toho popísali ...až až

jankasramka
18. nov 2010

@katulkaaaaaa to je mala nemocnica, nemas sa kde stratit, joj ako rada by som tam zasla-teda nie do nemocnice, ale do biskupic....ked stretnes dakeho bkona, tak pozdravuj odomna 😉

a dik teda za recept, fakt skvely. my mame teraz tiez vsetci nadchu, preto este nespim bo mam upchaty nos ze dychat nemozem tak uz som nevydrzala a strekla si muconasal plus. a cakam ci pomoze.

tiez tu hladam daku tema ze ci je mozne aby bolo babetku zle v aute. matea hned po par minutach zacne napinat a vrieska tak ze mam chut vyskocit z auta 😖 a len co zastaneme tak sa usmieva a cely spokojny.a to ho vozime na rukach lebo vo vajci by asi umrel jak vrieska ☹

kvietok121
18. nov 2010

@memory97 nas sa neboji vysavaca ten ma rad problem je ked sa mu dotknem nosa mozem spievat pekne hovort on proste vriesa a myka hlavou je to boj

kvietok121
18. nov 2010

@akika722 dobre foto
@groka tak sa drzte a verim v dobre spravy

21
18. nov 2010

@jankasramka , nasmu Jakubovi byvalo od sameho malicka zle v aute... Ako babatenku, je to mozne!!!

katulkaaaaaa
18. nov 2010

@jankasramka jani aj mojej viki byvalo v aute zle od malinka,mi vzdy vracala ☹ aj teraz ked niekam ideme je na kynedrile...a ja som v strese vzdy,maly je zatial v aute ok
@alure idem do podunajskych biskupic,s malym kvoli tej hrcke na krku
@kvietok121 dakujem si zlata 🙂

mirmaj
18. nov 2010

@jankasramka tak tie palacinky vyzerajú naozaj úžasne, si šikovná kuchárka asi ich aj ja urobím, si ma navnadila 😉 včera som si spomenula na teba, ked si hovorila ako malý vrieska vo vajičku, ale my to máme opačne, ked zastavíme 😝 išli k znamym tak sme sa zastavili ešte v kauflande niečo im kupiť a mala spala, tak mm ma čakal s ňou v aute, že len rýchlo vybehnem, ked som išla späť, normálne vreskot z auta, mala vybratá z vajíčka, len v punčoškách, vykasané body, slzy ako hrachy, no fakt ako keby ju ten škorpion poštípal čo tu opisuje, fakt hrôza. No a potom som ju poobliekala a ked sme sa hýbali tak zasa klud. Inak myslím že Mateovi naozaj môže byť zle proste z jazdy autom, to je bežne u detí
@memory97 takže zabrali na vas príkrmy, že vas viac zasýtia? písala si že si nezohnala kašu, nemáte tam Tesco? ved u nas ich maju všetky tam, aj tú kaša - prvá lyžička, ja uvažujem jej tu prvú kupiť a uvidím ako nam bude chutiť a jedna zdrav.sestra mi hovorila, že ona malej napr. dávala do večerného mliečka, namiesto 2 odmeriek mliečka 2odmerky tej kaše, lebo ked jej urobila čistu kašu tak ju bolievalo bruško, tým že je to hustejšie sýtejšie tak to tak dobre nestrávi, tak skúsim aj to asi na začiatok ešte uvidím

mirmaj
18. nov 2010

@akika722 chúda tak ty máš toho poriadne naplanované na tento týždeň, silno silno držím palčeky nech to všetko dobre dopadne

mirmaj
18. nov 2010

@katulkaaaaaa aj na vás budeme myslieť, nech to so Simonkom dobre dopadne v BA, potom daj vedieť

jankasramka
18. nov 2010

@21
@katulkaaaaaa od malicka,-to znamena od narodenia? lebo mateo prvy mesiac v pohode a potom sa to zacalo zhorsovat a teraz je po 2min v aute hotovy a my zas z jeho vresku....strasne fakt. ked mm povie ze ideme niekam autom az mam z toho panicky strach a zufalstvo lebo mu neviem pomoct.
a viete co je najhorsie....o mesiac ideme na slovensko t.j. 5hod do mexico city v aute a potom lietadlo 😖

a co ste s tym robili ked boli taki malinky?existuje na to nieco????

jankasramka
18. nov 2010

ok idem spat ved je 1,40 v noci 😲 ani som si nevsimla...
tak pekny den vam prajem, rano vas docitam. pa.

katulkaaaaaa
18. nov 2010

@jankasramka jani mala bola v pohode cca 3 mesiace,potom vzdy vreskot grcanie ☹ ja som jej skusala homeopatika ale z tych jej byvalo este viac zle...a ten kynedril jej az zabral..ale neviem odkolkych mesiacov c rokov to je...pozrem ti to na nete

katulkaaaaaa
18. nov 2010

@jankasramka je to az od 2rokov,myslim ze som jej nedavala nic...len dvoje oblecenie do auta...a sazila som sa ked mala tak rok aby stale nieco zuzlala,napriklad piskot,proste aby nemysela na to ze jej je zle...ale u takeho babetka si to uz nepametam... 😒

vladka84
18. nov 2010

Ahojte baby, tak som tu.. az mame aj my sopliky - zatial len trosku, dufam, ze sa to nezhorsi. V noci spinkame po kupani 7 hod. v kuse uz tri dni, dufam, ze to nezakriknem 😒 ale cez den toho zase vela nenaspime, vcera napr. spala len 3 hod. dokopy...

@katulkaaaaaa ten recept vyzera dobre, skusime aj my, ale dnes nie, mame este od vcera francuzaky.. drzim palce, nech je Simonko v poriadku 😉

@akika722 aj tvoj kolacik vyzera skvelo, aj ten vyskusam, ale tento vikend je na rade ten od @mirmaj 🙂 no neviem kedy to stihnem, ked mala cez den nechce spinkat... drzim palce, nech je skolka volna a deticky v poriadku

no nas dnes caka znova zumba, ja som zvedava ako to zvladneme, vonku prsi, hnusne pocasie 😠

katulkaaaaaa
18. nov 2010

@mirmaj dakujem urcite napisem ako sme dopadli 🙂 tie palacinky odporucam sme sa ich nevedeli dojest,mnááám 😝

katulkaaaaaa
18. nov 2010

@vladka84 vladi ten spanok zavidim ☹ nam sa vratili koliky,nechapem co sa deje....a sople take ze mozem odsavat aj 5krat za noc...ach jaj a dakujem,napisem vecer

mirmaj
18. nov 2010

tie soplíky vám teda nezávidím, my zatiaľ bojujeme a odolávame, dúfam, že to aj nas nechytí ☹

alure
18. nov 2010

@katulkaaaaaa
tak vám moc moc držím pästičky nech to dopadne dobre a pozor na ceste....

gagarinka
18. nov 2010

ahojte, my sme dnes prespali celu noc 😀 co teda nie je bohvieake umenie, ked vecer vypila 180 ml mlieka 😅
inokedy sa budi aj tak aspon raz, ze jej potom mozem dat cucnut posledne zvysky mojho mlieka
teraz jedla o 7. vecer a potom az o 7. rano
ale teraz sa nevie dojest, pytala mliecko ani nie po dvoch hodinach
uz to vidim, ze budeme mat najvacsieho macka, ale na sirku 😅 😀
inac neviete mi povedat, kolko by mali nase deticky teraz vypit za den?
vcera som to prvykrat pisala, tak vypila 860 ml dokopy. to je vela? alebo akurat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre