♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
3. dec 2010

@memory97 chapem...diiik...a maly je kraaasny

memory97
3. dec 2010

@evanns dakujem🙂

mirmaj
3. dec 2010

@memory97 určite by som začala mrkvičkou, aspoň v tom sa zhoduju brožúry a lekári že začať tou 😉 😉 a ešte som sa chcela spýtať, či mu dávaš stále mliečko 1 alebo si prešla už na pokračovacie na 2?

alure
3. dec 2010

@mirmaj
máme sper učiteľku a aj škola je fajn,ale možno je to tým že chodí do súkromnej školy 😉
@evanns
moja ja viem ani ja sa necítim ako pred tým a zapnem len jedny rifle (aj to bedráky,lebo pásové nič na seba nedám) ale určite sa to poddá....
@katulkaaaaaa
no ja som si dala taký záväzok 🙂 aspoň niečo a robím ich kombinovane,tak ako na cvičení..aj skracovačky,aj na šikmé brušné svaly....
no asi je dnes celý západ pod snehovou perinou

mirmaj
3. dec 2010

@alure ked som si prečítala koľko robíš brušakov, hned som ich aj ja išla 100 urobiť, dúfam že večer nezabudnem urobiť tých 200 😀 😀

mirmaj
3. dec 2010

@alure to bude určite tým že je sukromná 😉

memory97
3. dec 2010

@mirmaj davam mu stale 1-tku, na 2-ku prejdeme az 5 mesiac a 3 tyzden, lebo chcem prejst na obycajny nutrilon, kedze mame HA.

evanns
3. dec 2010

@memory97 tak obycajny nutrilon mu bude chutit, je sladsi podla mna 🙂

majka35
3. dec 2010

booooženky ... moja malá sa už druhý deň pretáča z chrbátika na bruško a keď sa pretočí, tak je nespokojná a nervózna a púšťa sa do plaču 😎

majka35
3. dec 2010

zajtra má moja barborienka 4 rôčky, strášne rýchlo to ubehlo, teraz sa mi len narodila a už je z nej veľká princezná ... dnes majú v škôlke mikuláša, tak to ste mali vidieť to vymýšľanie s obliekaním a sponkami a gumičkami 😀
včera bol u nás technik z UPC, tak si ho fotila, lebo sa jej ujo stráááášne páči ... 😎

majka35
3. dec 2010

idem ja upratovať, príde zajtra svokra 😵

vladka84
3. dec 2010

ked som si precitala kolko robite brusakov, aj som vyhladla, tak som si isla nalozit na tanier cestovinky 😝

akika722
3. dec 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 mna naša dr.vola že "decko moje" 😅 tiež neviem prečo...no vidiš,moj je kojeny a hovori mi začať prikrmy od 4.mesiaca 😒
jej muž je moj gynekolodg a ona maleho dr 😀 😀 😀
inač že ahojteeeeeee 😵

akika722
3. dec 2010

@memory97 ako mu chuti 😀 😀 😀
@majka35 jéééj bude oslava? 😵
môj sa vobec nepretača 😢
a od toho sirupu vkuse prdi 😅

akika722
3. dec 2010

@katulkaaaaaa nech je Viki rychlo zdravučka ☹ chudatko

katulkaaaaaa
3. dec 2010

@akika722 dakujem 🙂 uz dnes aj je tak snad sa rychlo d dokopy,pondelok maju mikasky vecierok 🙂
ani nas maly sa este nevie pretocit,to grckanie sa semimu upravilo?

danulka3
3. dec 2010

ahojte maminky,
tak aj ja sa hlásim,sme bez teploty,takže som happy.Jakubko vyzerá spokojne.
Pozerám ,že riešite cvičenie,aj ja by som mala začať.Neviete koľko po cisárskom môžem začať s cvičením? Na 100 brušákov môžeme asi ešte zabudnúť,či?
S tou permanentkou to je skvelý nápad,mm sa stále vypytuje,čo mi má kúpiť pod stromček.

akika722
3. dec 2010

@katulkaaaaaa kedy ako moja...cez deň lepšie ale v noci grcal jak gejzír...2 latkove plienky..ale asi preto,že som mala preplnene obe prsia a ten pažravec musel vyťahať všetko čo sa dalo..jedno mu nestačilo 😀

lji
3. dec 2010

ahojte

@akika722 ani saška sa nepretáča 😉 ale ona nie že sa nepretáča z chrbátika na bruško ale ona je lenivá aj z bruška na chrbátik.občas to vyskúšala, ale to bolo fakt len trošku a len sa jeduje a nervačí 😅

katulkaaaaaa
3. dec 2010

@akika722 😀 ti mu davas z oboch?ja len z jedneho najviac dvadcat minut,neviem ci ho mam nechavat dlhsie...lebo on by pil aj hodinu a potom grcka...inak vsimla si si?za mesiac sme pribrali len nejakych 600gr,kolko ti maly pribral ked si pisala ze dr hovorila ze malo?

katulkaaaaaa
3. dec 2010

@danulka3 super ze uz nema teplotku 🙂
@lji ahoj 🙂

lji
3. dec 2010

@memory97
@mirmaj tak tak baby, len pekne píšte, aspon sa podučím 😀 😀 také informácie som potrebovala o príkrmoch a zo všetkého si vezmem ten stred 😅

lji
3. dec 2010

@danulka3 no super že už nemá teplotu 🙂 a noc ste mali tiež v pohode?žadne zmeny alebo nepokoj?

akika722
3. dec 2010

@katulkaaaaaa okolo500g...nie len z jedneho ale odmietol spať tak som zapchala pusu 😅 na gastre som ho kojila v sesterskej izbe 10-15min.potom mu robil ultrazvuk a povedal že ma akurat naplnene bruško 😉 tak stači neboj 😉

danulka3
3. dec 2010

@lji on je celkovo v pohode,žiaden plač,v noci sa budil častejšie,dala som mu pocuckať a spal ďalej,ale asi ho aj bruško trošku bolelo,lebo stále prdkal.
Ideme sa poobliekať a na chvíľku vonku,moc sa mi nechce,ale potrebujem dcére zaniesť tašku,ide na jazyčku.Dúfam,že keď sa vrátime nebude teplota späť 😠

akika722
3. dec 2010

@lji moj sa nepretača ani tak ani tak 😅

akika722
3. dec 2010

tu staaaaaaaaaale leje 😠

memory97
3. dec 2010

@akika722 myslis zeleninka? Uz si zvykol a chuti mu, ale iba ked mu ju namixujem, samotny petrzlen, zemiacik,... nezje..

katulkaaaaaa
3. dec 2010

@akika722 tu stale sneziiii,od rana napadlo dobrych 10cm 🙂 a mi sme tu zavrety doma,to by bola gulovacka 😔
no super tak budem stale len z jedneho,vsimli ste si ?uz su augustovky 2011
😀 jej baby mne bolo takto pred rokom tak zle,strasne to letiiii

akika722
3. dec 2010

@memory97 mixuješ alebo len s pučiš?
@katulkaaaaaa tu kopa vody 😖 jééééj...no pred rokom sme boli tehotne my 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre