♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
7. dec 2010

@memory97
aj ja dávam tak Denisa do vajíčka,lebo ležať sa mu keď bdie už moc nechce...teším sa už na lehátko 🙂

evanns
7. dec 2010

@alure jaaaaj ozaj ale tu prsi tak nejdem do obchodu po meter ☹ ale diky ze si ma aj tak nahodila 😝 je to zleeeeee 😀 😀 😀

akika722
7. dec 2010

@alure ked sa dostanem niekedy k vahe dam vedieť 😀 doma vahu nemam,mam ju u mamy a su v nej vybyte baterky 😅 ale nejak sa nechystam kupiť nove...ked ja mam hrozny strach sa postaviť na vahu 😔
cvičenie?včera som ostala pri tych 50tich brušakch,boli sme s detmi vonku a potom sme mali nahle navštevu a hned šiel mm na nočnu,maly zaspal okolo 23tej 😖 ale idem dať teraz možno sa podari 100vka 😀 a bežim do sprchy..dnes zase navšteva.no z nej už taka nadšena nie som 😖 pride sestra mojej babky a ona stale take somariny tu nosi ako zo sekačov že všetko leti rovno do koša... 🙄

akika722
7. dec 2010

@evanns aj tu prši a ma pršať aj zajtra 😠

akika722
7. dec 2010

@vladka84 ty ked schudneš budeš mať podvahu 😕 😀

vladka84
7. dec 2010

u nas je normalne plus 6, svieti slniecko, vyzera byt celkom fajn, aj som sa vychystala na prechadzku, vyjdem na balkon, pozriem na chodnik a hned ma to preslo... aj keby som si ja obula gumaky, tak cez ten poloroztopeny sneh sa vobec neda s kocikom chodit 😒
a to ked bude v noci miiiinus a vsetka ta voda zamrzne, to len bude smyklavica 😲

memory97
7. dec 2010

@alure vajicko mi vyhovuje a maly sa v nom aj vyhra🙂

vladka84
7. dec 2010

@akika722 nieee, este mozem dat do 5 kil dole a budem v norme 😉 ale brucho mam ako ostatne baby, to BMI nerata 😝

akika722
7. dec 2010

@vladka84 mať tak tvoje kg 😒

evanns
7. dec 2010

@akika722 milujem take pocasie...esteze je mm doma 🙂

memory97
7. dec 2010

poradte mi rychle a dobre rizoto

evanns
7. dec 2010

@alure a ake BMI je pre mna dobre? akoze dilino som ja viem, ale mna to nikdy nezaujimalo toto 😀 😀 😀

memory97
7. dec 2010

@akika722 pocvicime a budeme ako vladka 😀

akika722
7. dec 2010

@evanns od 19-23 je normalna vaha nad 23je nedvaha a pod 19 je podvaha

akika722
7. dec 2010

@memory97 mam za sebou uspešnych 100brušakov a 70x som odlepila riť od zeme 😀 😀 😀 vy robite celkom brušaky?ja len take skracovačky 😅

memory97
7. dec 2010

@akika722 ja jednu tycinku snikers a musli a hrozno🙂

ja tiez len skracovacky brusaky🙂

evanns
7. dec 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skveleeeeeee....sak to jak daleko ja mam do normalu 😝

vladka84
7. dec 2010

@akika722 tak si pri svojej vyske podvyzivena 😀 ja vzdy hovorim, ze je moja vaha skreslujuca, lebo ved pozri na cm - brucho mam ako ostatne baby, zadok mam takisto do stovky a to pri mojej vyske je katastrofaaaaaa 😠
@memory97 len sa ku mne neprirovnavajte, lebo si potom zacnem mysliet ako uzasne vyzeram a nahodou tomu aj uverim a docvicila som 😀

akika722
7. dec 2010

@memory97 musli a hrozno je ok 😉 😀
@evanns prečo?
@vladka84 haaaaaaaa.sa smejem...určite mam vahu dva krat taku ako vy ☹

alure
7. dec 2010

@vladka84
@evanns
ja som vypočítala BMI len podľa výšky a váhy .tu http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/ keď si nahodíte všetky vaše údaje vek,výšku,váhu obvod pása...tak vám vyjde presné číslo aj s popisom čo a ako 🙂
@memory97 🙂
@akika722
juj také návštevy ani ja nerada...a tá 100vka je SUPER !

idem variť obed,nakúpené konečne mám tak zatiaľ pa

akika722
7. dec 2010

@alure snad večer dam ešte jednu 😀 idem do sprchy

evanns
7. dec 2010

@akika722 no lebo idealna moja vaha by mala byt cca 59...hmmmmm ked ja som mala 59 kil, ostatni moji rovesnici mali 40 kg 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
7. dec 2010

baby vy to s tym cvicenim myslite vazne, ach jo tak ja to hned zdavam, som rada ze vladzem nosit matejka a nito este brusaky 😝

kvietok121
7. dec 2010

@alure baby nedame aj boky nech je svanda ... aspon z mojich

vladka84
7. dec 2010

@alure ja som si to tam pozerala....a vyslo mi, ze mam 1 kg podvahu, tak som zjedla cokoladovy pernik 😝 potom citam dalej.... podla obvodu pasa mam 7 kg nadvahu 😀

kvietok121
7. dec 2010

@alure tak to si mi tou strankou teda dala Ste obézna. Vidieť to na vás. Hazardujete so svojím zdravím. Rýchlo začnite chudnúť, inak vás čoskoro začnú trápiť vážne zdravotné ťažkosti - srdce, sukrovka, rakovina, vysoký tlak, vysoký cholesterol. Opasok vám odkazuje: Riskujete svoj život. Začnite chudnúť. V sebaobrane.
No co uz ... esteze ma to netrapi IDEM SA NAJEST

katulkaaaaaa
7. dec 2010

😀 😀 😀 takze ja mam BMI v norme to znamena ze netreba chudnut?som sa pobavila 😀
@akika722 ocuvaj moja 🙂 mi keby mame s @vladka84 tvoju vysku neni o com ale mi co sme o malo vysie od piva na nas je vidiet kazde deko 😖 vladi ze je to tak?
@alure u som sa lakla ze krv,aj simon sa vie doskrabat ☹
@kvietok121 dobru chut 😵 neries,aj tak chces druhe babetko...treba chudnut len nam co dalsie neplanujeme 😵

hajatanufus
7. dec 2010

ah ojte baby ani vas zase nestiham docitat kolko ste toho zase od rana popisali aj vcera som vas docitavala cely vecer len sokm nemohla pisat lebo rachel bola aksi nervozna tak som sa jej musela pri citani venovat neviem ale asi ju tiez svrbia dasienka uz mi cez den nevie akosi spinkat aj teraz placka v noci sla spinkat az o jedenastej na bola hore o pol tretej a potom o pol osmej takze sa to celkom aj dalo a zacala ma pri kojeni stipat ruckou do prsa ☹ inak ja som si munule tiez robila test a bol tiez negat. @kahlan gratulujem a neboj sa si dobra mamina zvladnes to musis si povedat ,,ja to zvladnem a basta a pozitivne mysliet,, a myslim si ze budes v tehu viac sledovana kedze anetka mala problem so srdieckom ale ja verim ze to druhe bude zdravucke a anetka bude tiez v poriadku a pribrali ste pekne ja este stale neviem kolko pribrala nasa lebo doteraz som sice chodila do poradne kazdy mesiac ale minuly tyzden mala k nam domov prist sestra a neprisla tak mi volali ze pride buduci tyzden tak musim vydrzat 🙂
inak co sa tyka chudnutia ja sa velmi nechystam ale nie preto ze by som nechcela naopak chcem lenze mam problem s bedrovymi klbmi a stehennym svalom ma to boli takze by som nevladala cvicit a tiez sa bojim ze by som mohla stratit mlieko ale myslim ze asi mam z vas najvacsiu vahu vcera som sa vazila (naha) a mala som 98,6kg a ked som to vcera povedala manzelovi tak mi povedal skoda ze som tam nebol aj s fotakom 😀 😝 ach jo ty nasi chlapi ale vysku mam 175cm ostatne miery neviem ale urcite su tiez hrozne

katulkaaaaaa
7. dec 2010

@evanns mnam tie rezne by som si dnes dalaaa
mi sme si s viki dnes spravili dukatove buchticky,uz som mala abstak bez sladkeho...zjedla som polku,mala zacala kaslat az sa dovracala....dufam ze niektora teraz pri citani nejete 😅 ...tak som mala dojedene,napila som sa caju a som najedena 😀

kvietok121
7. dec 2010

@hajatanufus moja hlavne ze sa tym nasim pacime no nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre