♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
3. jan 2011

@memory97 dobru nocku moja a Davidkovi pusinku

danulienka35
3. jan 2011

@elina313 vies ja uz mam holky velke a toto je moj anjelik milovany a bojim sa hrozne snad bude zajtra ok ale hovorim po tom nutrilone AR negrckala snad bude vsetko ok ste bambulky zlatucke

hajatanufus
3. jan 2011

@danulienka35 to mi je luto mozno jej len nesadlo mliecko dobre na brusko a mozno koli zubkom verim ze sa vam zase polepsi dobru nocku pojdem aj uz do postele nechsa vyspim papa

hajatanufus
3. jan 2011

@elina313
@memory97
@akika722 dobru nocku babenky a este raz dakujem a sladucke snicky vam aj drobcekom a vsetkym drobcekom posielam sladucke pusinky aby sa im lepsie spinkalo a matejkovi a jurkovi a malej ciare aby boli rychlo zdravucki papa 🙂 🙂 🙂 🙂

danulienka35
3. jan 2011

@hajatanufus dobru nocku maj i ja pojdem len sa teraz bojim aby mi v noci negrckala

liba78
3. jan 2011

@danulienka35 a nemá soplík ? Jurko vracal ked mal soplík. A nechce papať. Ale dnes už nevracal a sopel má desný. Skôr ho naťahuje s kašla. ☹ Probiotika vypľul, zajtra skúsim zas.

@hajatanufus @akika722 @majka35 baby som čítala o vašich výchovných prehreškoch (ste skvelé matky, len neľutujte pred deťmi to že ste ich potrestali) a som sa zasmiala. Totiž som pred 1/2 hodinou zobudila Maťa s Kubom, lebo som prišla na to, že si neumyli zuby pred spaním. 😝 Takže ak hľadáte matku, tyranku - som tu. 😔

danulienka35
3. jan 2011

@liba78 nie nemam sopliky vobec nic len tak z nicoho nic vracala ked som odisla bola som cca 3 hodinky prec dcera strazila

memory97
4. jan 2011

@akika722 aj ta papacia kriza raz pride 😉
@danulienka35 ufff, tak to teda riadne malo spapkala za cely den. Dnes uvidis, ci v tom bude pokracovat, mozno jej chybala mamina a od nej najviac chuti mliecko 😉

memory97
4. jan 2011

@akika722 aj ta papacia kriza raz pride 😉
@danulienka35 ufff, tak to teda riadne malo spapkala za cely den. Dnes uvidis, ci v tom bude pokracovat, mozno jej chybala mamina a od nej najviac chuti mliecko 😉

memory97
4. jan 2011

dobre ranko prajem a dufam, ze vsetky deticky su v poriadku a budu mat dnes krasny den. Moj milacik este spinka a ja tu uz strasim, lebo neviem akosi spat🙂

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@memory97 dobre ranko,citam ze si davala malemu nutriton a pogrcal saz toho...presne toto sa stava aj nam,v nemocke mu zistili mierny reflux ze nutriton pred kazdym kojenym,ale ja nedavam...a ked dam maly grcka...davat ci nie?maly je taky zasopleny zase ani osat to nejde,nekonecny kolotoc...mala vcera isla spat svokre och to ticho je uzastne 😀 dnes uz by mi to chybalo ale jeden den mat len jedno dieta je uzastne 😝 a ze aka som ja matka 😅

liba78
4. jan 2011

Dobré ránko.

@katulkaaaaaa tak vy sa zas trápite zo soplom. ☹ To naše trápenie je hrozné, práve som doumývala podlahy. Malý sa zobudil, pokadil. Som ho išla prebaliť, keď ležal, začal kašlať a vracať. Som ho zdvihla, utekala s nim do kuchyne odsávať a tu sa ešte pri tom vycikal. 😖

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@liba78 😖 no to mas teda nadelenie,chudatko presne tymto istym som si presla 😖 neboj za par dni zaberu lieky dobre bude 😉 no ja ten nas sopel uz ani neriesim mne pripada ze sopli odvtedy co sa narodil tri dni pauza a zase...len dufam ze to neprejde zase do nicoho vaznejsieho...dnes mame vonku -10 ani sa nebudem snazit ist s nim na vzduch,nam sa to vzdy zhorsi ked ideme von ☹

groka
4. jan 2011

Ahojte kocky ako sa mate?
my sme chorí,Jurkovi vysiel druhy zub minuly tyzden z toho ten jeden den horuckoval,potom prisiel sopel,kasel,kasel uz horsi,taky priedukovy,odsat sa mi nedalo,neslo skoro nic,ale ma v sebe aj virus,doktorka mu robila test,vcera som bola s nim u dokiho,dychanie ma ciste zatial,boli sme aj minuly tyzden,lebo sa mi ten kasel nepacil,tak som isla aj vcera,no a sopel uz skoro nemame a kasel tiez uz nie taky strasny,s riskom tiez mam problem,dnes som bola zaniest moc,lebo ho stipe pimpo a chodil aj casto curat aj sa mi 2 krat pocural,tak idem za pol hodku pre vysledky,som zvedava ci ma zapal
muz mi dnes rano povedal,ze cura asi krv,este to mi je treba,ale ze jedol cviklu,ma nieco cvikla s curanim?ked tak,tak len asi so stolicou nie?a do toho ja som od dnes tiez ko mandle opuchnutie,nemozem preglgat tak nosim rusko a jurko ma vraj zapalene mierne hrdlo,niekto mi ho musel nakazit mozno ja,ale mna boli hrdlo od dnes a on uz ho mal vcera chytene,ale aj mm kaslal aj riskom,takze rok nezaciname dobre

kvietok121
4. jan 2011

dobre ranko
@katulkaaaaaa
@liba78 aj my sme zasoplenyyyyyyyy, kasleme ked sme na chrbatiku, odsavat skoro nic nejde, tak som mu dala fenistil a nostek vytieram, ak to do zajtra neprejde tiez navstivim dr

liba78
4. jan 2011

@katulkaaaaaa u nás je -5 a sneží. 😒 Von určite nepôjdem, a fakt je to hrozný stav. Už aby aspoň teplotu nemal. Práve zaspal, uvidím či aspoň chvíľu potiahne. Ale kašeľ už počujem,....

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@liba78 mi sme teplotu nemali aspon ze tak ☹ skus ak sa da nech spi na brusku,sople nebudu tolko zatekat...

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@kvietok121 tiez mas trapenie ☹

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@groka ahoj no vidim ze vsetky mame deti chore...s tou repou myslim ze moze byt moc sfarbeny ale niesom si ista,uvidis ake budu vysledky snad to bude ok 😉

barinkova
4. jan 2011

@danulienka35 dakujem cica dufam ze bude,sa modlim 😉

alure
4. jan 2011

ahojte dobré ráno prajeme...
@katulkaaaaaa ospravedlňujem sa za včerajšok ale bola som tak trochu indisponovaná 😝
Denis včera vstal o 10:15 síce bol medzi tým kojený,ale ja som nič nestíhala.Oliver si sadol k PC,jasom sa pustila do žehlenia(4 práčky) a varenia,dala som zase prať .... potom mi môj starší povysával byt 😉 čo ma veľmi potešilo a prišiel večer a ja som išla na zumbu 🙂 bolo tam skvelo a domov sm prišla ako zbitý pes ale stálo to za to....tak budem chodiť každý pondelok...na začiatok aj stačí 😀
@liba78 joj Jurko je choručký? To ma mrzí.. ☹ nech vás to rýchlo prejde.
Olivera od včera bolí zub,tak asi skúsim zavolať dr. či robí a pôjdeme trhať 😲 😲 😲 potom zavolám do Pezinka a zistím ortopéda ako kedy na kontrolu.
@danulienka35 ahoj moja,tak to vyzerá že u nás v SC sa nebude konať babyswim,tak rozmýšľam že sa nahlásim do MOKO v PK...nechystáš sa chodiť aj ty s malou????
zatial vás všetky zdravím,idem trošku kuk čo ste popísali....
@kvietok121 aj vy sa dúfam skoro vyliečite...

majka35
4. jan 2011

ahojte baby ...
@liba78 asi si musím z teba brať príklad 😀

memory97
4. jan 2011

@katulkaaaaaa ja nedavam vobec nutriton, parkrat som dala a ked sa z toho strasne pogrcal, tak som prestala. Ked sa pogrcka, dam mu bylinkovy cajik a potom je chvilku dobre. Musi ho asi palit zaha, lebo po grckani place, ale skusim este vymenit mliecko, tak uvidim. Ja len dufam, ze ked dosiahneme 6 mesiacov, co je o par dni, tak uz bude dobre 😉
K soplikom skus si pozriet clanok, som pripla odkaz tusim stranu alebo dve dozadu k soplikom, mozno to pomoze. Ani vonku mu nepomaha, vtedy by sa mali hlieny uvolnit. Neskusala si mu davat preventivne cebion, ci sa mu to nezlepsi.

@liba78 chudatko, dufam, ze budete coskoro v poriadku, asi este nezabrali ATB, ale po 3 dnoch by uz mali. drzime prsty.

@groka pri cvikle moze byt cervenkasty moc 😉

babulky nech sa babatka coskoro uzdravia a ulavi sa im.

kvietok121
4. jan 2011

@katulkaaaaaa to teda hej
@alure dakujeme tak vidim ze aj teba chytila zumba

eis4
4. jan 2011

ahojte,ako čítam všetky máte choré deturence ☹ prajem skore uzdravenie 🙂 ja si musím odklopkať,naša ešte chorá nebola,ani neviem čo sa vtedy robí 😒
@alure aj ja sa chystám na zumbu ale od malej nemožem ani na krok kedže cez deň papa každe dve hod 🙂
ale ked prestanem kojiť určite pojdem 🙂
@kvietok121 kam chodíš na zumbu?

katulkaaaaaa
4. jan 2011

@alure to j v pohode len si chybala 🙂 juj obdivujem ta ze sa stale nejakym sposobom hybes,vcera malo by vazenie a meranie ze?no ja sa radsej dobrovolne vzdavam...co keby sme dali az okolo 15.1?to uz sa mi snad podari nieco z toho vianocneho prezerania dat zas dolu 😀
@memory97 od vcera davam cebion,budem kazdy den pridala som probiotika dophilus...musim mu nejakym sposobom zvetsit imunitu lebo je to naozaj desne ☹
kamoske sa vcera narodila dcerka alicka 3500gr,50cm tesiiiim sa 🙂 a druhej kamoske prisli vysledky z amniocentezy a caka zdraveho chlapceka jupíííííííííííííííííí 😵

kvietok121
4. jan 2011

@eis4 ja nechodim len kamosku tiez chodi na solinky a velmi si to chvali

alure
4. jan 2011

@kvietok121 no zumba to síce v pravom zmysle slova nie je je to latino dance fitness 🙂 ja som dlho dlho chodila na taebo,keď sme sa presťahovali chýbalo mi to ale hneď na to som otehotnela takže som si našla teraz nejaký spôsob ako príjemne a užitočne stráviť aspoň jeden deň v týždni.
@eis4 ja tiež kojím a nevedela som sklbiť dokopy čas s cvičením,ale teraz to vyšlo fajn,cvičí sa kúsok od nás ako bývame,je to o 19:30 takže rovno po kúpaní o 19tej nakojím a utekám 😀
@katulkaaaaaa aj vy ste moc chýbali a hlavne celé sviatky a medzi sviatky čo som bola na východe....hej hej stále som v pohybe ale určite to poznáš aj pri Vikinke...u nás Oliver je dosť aktívne dieťa .Prišli sme práve od dr.nerobia ☹ tak uvidím keď to neprejde tak pôjdeme do BA na pohotovosť...boli sme medzitým na nákup,ktorý práve vykladá moje šikovné dieťa 😉 idem navariť čínu a mám free,kým nepríde návšteva...kúpila som rôzne druhy syrov,tak ich ponapichujem s hroznom a urobím nejakú obloženú misu( tak a je po chudnutí )
Súhlasím váženie a meranie okolo 15.1. 😉

čo inak nového?

akika722
4. jan 2011

@groka ahojte..tak my toho mate dosť ☹ cvikla to určite može sôsobiť..a ked ho to štipe nema ranku na prekožke?aj moj Pati to teraz ma,davam mu nato masť bactroban

baby všetke mate detičkx chore??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to mi je luuuto ☹

akika722
4. jan 2011

@danulienka35 moja ako mala?

katkavv
4. jan 2011

ahojte baby

par dni som tu nebola, a ako tak zbezne citam, kazda tu mame mensie ci vacsie problemiky 😖
idem vas docitat ....

katkavv
4. jan 2011

@danulienka35 nic si z toho nerob, aj moj grcka skoro po kazdomjedle, niekedy aj po hodine
a to ze ti mala vypila dnes 600 ml je tiez ok, mne cez sviatky vypit 300 ml a bezne pil 600 -700ml, trvalo to 3 dni a zasa pije a este viac okolo 800 900 ml 🙂
ja som tiez chytala paniku, ale po 3 dnoch sa unormalnil a teraz na obed zje popri mlieku aj cca 150g prikrmu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre