♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

monuska342
23. jan 2011

ahojte baby kolko vam deticky vypiju za den mliecka?lebo moj moc pit nechce a bojim sa ze nieco nieje v poriadku vypije asi tak iba 500 a papa cez den 2 prikrmy..

danulienka35
23. jan 2011

@alure ahoj mojko za nami ok vikendik a cou vas uz je lepsie?
@alure tiez moc nechce spinkat vsak?
@monuska342 mi vypijeme denne 1200az 1500mliecka + prikmi

carmenn323
23. jan 2011

@katulkaaaaaa Ahoj zlaticko ako sa mi mate? 😵 dlho som tu nebola moje dieta je hyperaktivne 😀 ste zdravucky uz?ja sa od maleho nepohnem stale je len na rukach 😖 POZDRAVUJEM VSETKY BABULKY 😵 😵 😵 😵

memory97
23. jan 2011

@eis4 ako pekne hopkate🙂 krasna je malinka🙂

@veve10 dufam, ze dnes je uz lepsie. Grckat moze aj z toho ockovania. A strava tym, ze je tuhsia, tak by mala zabranit grckaniu, ale ked si vypyta este mliecko, tak sa moze aj prepapat🙂
Ja tiez drzim maleho v sede, ale v takej polohe, aby sa mu nezatazoval chrbatik a aj kvoli tomu grckaniu.

memory97
23. jan 2011

ahojte babulky ako ste sa mali?
Neviete mi poradit. Malemu som vcera objavila na brusku take male pupienky, vyzera to ako alergia. Teraz neviem, ci je to alergia na to mliecko AR (nemate skusenost), alebo na avivaz, ale periem v nej uz dlhsie a doteraz to bolo v poriadku☹

memory97
23. jan 2011

@hajatanufus tak to je potom pre neho aj lepsie, len sa im narusi asi system, ked ho uz mali doteraz doma zabehany. Sefa nezavidim, to je problem vacsiny sefov v tychto uradoch...

@alure Skus mu pustit este zvlhcovac, alebo dat mokru plienocku nad neho alebo na radiator, aby sa mu lepsie dychalo z hlienov. Skus dat aj do miestnosti prieduskovy cajik, aby sa odparoval, ci mu to nepoze, kedze este takto malinke babatka nemozu pit tieto bylinkove. Prieduskove ochorenia su v poslednej dobe aj takeho viroveho povodu, asi presto ste si tym presli doma vsetci. Ja to mavam pravidelne, ak som vycerpana...

@katulkaaaaaa aky ste zlatucky a tiez s cumlom v puske ako my🙂

memory97
23. jan 2011

@monuska342 a prikrmov kolko spapka, ak ich spapka cele co mu das, nerob si starosti, prikrmy su sytejsie a tym papaju babatka aj menej mliecka.

danulienka35
23. jan 2011

@memory97 jakto ze nasa je hlados spapa celu hippku a mliecka150ml?

eis4
23. jan 2011

@memory97 dakujem 🙂 aj naša má akurát také malé vyrážky na brušku a na chrbátiku.neboli sme u doktorky lebo mala plno ale cez telefon mi povedala že malá prišla z niečim do kontaktu čo jej vadilo.takže asi to máme od tvrdej vody u svokry.pár dní to mala také že to ani nebolo skoro vidno iba ked som prešla rukou tak som cítila a po dvoch dnoch jej to scervenalo.mali sme doma krémik na tváričku ,lebo tam mala ekzém tak s tým jej to mám natierať,ale neviem ako sa t volá lebo nám ho robili v lekárni a na tegliku nie je názov.doktorka povedala že to nič nie je pokial jej to zmizne do 5 dní,ale ak sa jej to roztrusi tak mám prísť. ☹

katulkaaaaaa
23. jan 2011

@carmenn323 ahoooooj 🙂 🙂 🙂 jaj veru dlho si tu nebola,akurat ho uspavam na rukach uz je 4hodky hore,co nove???idem pisat ip

katulkaaaaaa
23. jan 2011

@eis4 tvoju malinku som uz obdivovala vcera 🙂 nechce sa tulit?ako to?maly by bol najradsej na mne stale 🙂
@alure aj simon ked zapnem vysavac sa boji ci jemu idem zle robit alebo len vysavat 😵
@kvietok121 no veru 68 je nam len tak tak ale kolko meria presne netusim,zajtra volam dr kedy mame prist...a ci mam alebo nemam davat prikrm,dnes som jedla strudlu a maly po nej tak chmatol a dal do pusy hned ...co ja viem ci je hladny?ked obedujeme place ze mi jeme a on nie
@liba78 kde si stratena?davas jurkovi kazdy den nejaky prikrm?sak ja uz vazne neviem ci mam alebo nemam davat 😨

eis4
23. jan 2011

@katulkaaaaaa na rukách to ano,celý den! 🙂 ale ked si ju pritulim tak sa hned znervoznuje ☹ tuli sa len v noci v posteli to ju musím stále hladkať,aj ona mna hladká po tvári,tatina po ruke alebo čo dočiahne 🙂 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
23. jan 2011

@eis4 zlata je 🙂

katkavv
23. jan 2011

ahojte,

pridavam jednu aktualnu fotku 🙂
idem vas citat ...

katkavv
23. jan 2011

@alure
chudatka chori ste, dajte sa rychlo do poriadku 😉

katkavv
23. jan 2011

@monuska342
ahoj, myslim, ze je to v pohode pokial ti pribera, moj niekedy ani tolko nevypije, ak vypije okolo 500 ml tak sa tesim 😎

danulienka35
23. jan 2011

@katkavv aky krasnucky je Kajko 😉

katkavv
23. jan 2011

@memory97
nemoze to mat z plienky? ja ked som malemu kupila teraz plienky pampers 4, tak sa mi trosku na brusku vyhodil, ale to iba na 1 den ....

katkavv
23. jan 2011

@danulienka35
dakujeme 🙂
- tvoja mala je vynimka :D :D :D hlados jeden, zlatulinky :*
(reakcia na to kolko tvoja malinka papa)

memory97
23. jan 2011

@danulienka35 chiara je vynimka 😀 my spapame pol hippky, celu aku mu to chuti a mliecko cca 100ml, ale ako potom grcame 😒
@eis4 dakujem moja, ved prave, ze nemam doma ani nic na alergiu. Maly to mal iba po bokoch hrudnicka a na lickach. Bola som kupit obycajny nutrilon a zacina to miznut, ak to zmyzne dozajtra, tak ani nejdem k doktorke.
@katulkaaaaaa skus mu davat postupne ochutnavat. Kamoska zacinala na 5,5 mesiaca, ked kojila maleho.

memory97
23. jan 2011

@katkavv jedanenky, na foto vyzera ako rocne dieta🙂

@katkavv aj na to som myslela,z plienky mal zapareninky, to som vcera kupila active baby, z nich nemal nikdy nic a premium care pojdu u nas rovno do kosa, ak este nejaku najdem!!! z nich bol tak zapareny!!! Maly to ma, este troska pozdlz celeho bruska na bokoch. Ked sa sype, tak sa sype poriadne😒

danulienka35
23. jan 2011

@katkavv no to hej jako ja som dnes zas kupovala nutrilon a to som v stredu kupovala

danulienka35
23. jan 2011

@memory97 asi to be mat z mliecka mi papame stale len obycajny nutilon ine mliecko nechceme 😀 ani sunar defense

katkavv
23. jan 2011

@memory97
dakujeme, no uz mame skoro 8 kg a 70 cm :D
fuuha ha, to mas pravdu, je toho na nas maminky uz veeeela :(
nam pampersky celkom vyhovuju, iba raz sa nam stalo, ze sa vyhodil, inak sme este nemali zapareniny ...
urcite mu to do zajtra prejde, neboj nic 🙂

katkavv
23. jan 2011

@danulienka35
vybehni do rakuska do bipa a tam nakup, vola sa to aptamil a je to presne to iste ako nutrilon, krabica je lacnejsia skoro o 3 eura ! ja uz iba tam nakupujem a hipky tam tiez maju za super cenu, u nas stoji napr. 125 g zelenina 1,19 eur a tam ta ista zelenina ale 190g je za 0,99 eur, dobre, ze?

memory97
23. jan 2011

@danulienka35 si ma predbehla, som sa ta chcela opytat,ci sa ti to nestalo pri dcerach. Som si nebola ista, ci to moze byt tym nutrilonom AR, lebo som skusila dat malemu aj presnidavku (krupicka s jahodami) a aj piskotku som mu nastruhala do vyzivky. No vychadza mi to na mlieko, ked som mu dala obycajny nutrilon, tak to nema uz take cervene.

memory97
23. jan 2011

@katkavv premium care som skusila este jednotky,sa vtedy tiez trosinku zaparil. Potom som ich skusila neskor tusim trojky, tie boli v pohode a teraz som sa ulakomila na akciu na 4ky a malinky mal z nich hrozne zapareninky... doteraz sme nemali ani s jednymi plienockami problemy iba s tymito☹

danulienka35
23. jan 2011

@katkavv diky super za radu urcite ako pojdem ku segre tak kupim nebo jej zavolam hned 😉
@memory97 a ked pises ze papal predsnidavku jahodkovu mozno i stoho to ma co vies ale obycajny nutrilon je nejlepsi pouzivas uz 2?

katkavv
23. jan 2011

@memory97
sranda, kazde babo je ine a inak reaguje, nuz co, treba skusat a pouzivat, co komu vyhovuje 😵

memory97
23. jan 2011

@katkavv fuha to su ine ceny🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre