♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
28. jan 2011

@eis4 nemozes ostat doma, ja by som teda nesla, ak nemate dobre vztahy a ostala by som sama doma🙂

eis4
28. jan 2011

@memory97 celá rodina od nás býva 250 km.takže asi aj mm by bol kludnejší. neviem čo bude-je to ešte daleko ale už teraz mi je zle.nemáme zlé vzťahy ale ak tam budem pol roka tak určite budú! ☹ no a pol roka bez mm ☹

seagull2404
28. jan 2011

@akika722 uz teraz sa jej tam paci, ke pochopila, ze sa da nozickami clapotat, ale prve tyzdne to bol boj 🙂
@evanns ano, robim oficialne, na dohodu zatial len, lebo je to len malo hodin, do roku 2011 to sice nebolo mozne, ale len na rodicovskom, materska ide zo socialku a tu to nzaujimalo, som sa na to pytalo, zaujimalo by to az urad prace, ktory vyplaca rodicovsky, ale kedze je to od roku 2011 zmenene, ty mozes mat aj normalnu pracovnu zmluvu a chodit normalne do prace, pritom poberat rodicovsky prispevok a prispevok napr. na jasle, aspon tak mi to bolo vysvetlene
@eis4 ja som v za tiez sama, ja by som radsej niekomu zaplatila, aby mi obcas pomohol, len aby som nemusela k svokre 😒 a co tvoj manzel robi, ze musi ist do afganistanu 😖, nebodaj je vojak?

memory97
28. jan 2011

@eis4 to si na tom ako my🙂 tiez su vsetci daleko🙂 ved uvidis,ked sa budu vztahy rucat, tak by som bola radsej sama s babom doma ako sa stresovat😉 bude to tazke, preto som toho svojho odhovorila a nesiel nikam.-) radsej odtial upne odisiel a teraz je spokojny🙂

evitkamalicka
28. jan 2011

ahoj kocky,
ako sa mate? my dnes mame 6 mesiacikov tak za chvilu pridam foto....nejako malo sem chodim

evitkamalicka
28. jan 2011

tak tu je foto nasho polrocnika

katulkaaaaaa
28. jan 2011

@seagull2404 moja prosim ta nevies tyka sa to aj zivnosti?momentalne ju mam pozastavenu...neviem ak by som ju obnovila ci mam narok na rodicovsky prispevok 😒
@evitkamalicka a ako sa dari s chudnutim?ja momentalne satgnujem 😠

evitkamalicka
28. jan 2011

@katulkaaaaaa ja to chudnutie momentalne nejako neriesim a inac kludne si mozes znova otvorit zivnost, ja tiez zivnostnicim

akika722
28. jan 2011

@evitkamalicka ahoj,aky je velky už,gratulujeeeem 😵 smejko zlatučky 😀

evitkamalicka
28. jan 2011

@katulkaaaaaa takze tiez vlastne stagnujem, ale co nevidiet sa to znova pohne

evitkamalicka
28. jan 2011

@akika722 dakujem, veru rastie nam pred ocami

katulkaaaaaa
28. jan 2011

@eis4 uf tak takto by som ja nevedela zit...viem ze su za to dobre peniaze ale ten strach o neho...a zivot bez neho... obdivujem ta 🙂

eis4
28. jan 2011

@seagull2404 @memory97 @katulkaaaaaa je vojak.teraz by išiel 1 krát.načo už pred dochodkom?povedali mu že bud pojde do dochodku alebo do afganistanu ☹ musel by si nájsť robotu kde by zarobil tolko ako teraz inak si to nemožeme dovoliť lebo platíme hypoteku,auto atd...ale kde ho zoberu ked celý život robi u vojska,aj školu má vojensku. ☹ a kvoli tej chrbtici prakticky nemože robiť nič ☹

Baby ešte otazočka.volala som včera doktorke lebo malej sa tie malé vyrážky roztrusili aj po nožičke,takže v pondelok idem k doktorke s nou asi má ekzem.doktorka povedala že dovtedy ju mám kupať v repíku,ale neviem či ju možem potom nakremovať lebo ten repík jej to má asi vysušiť.ale chuda sa mi celu noc budila,asi ju to svrbelo 🙂

akika722
28. jan 2011

@eis4 to mi je luto ☹ človek ked chce zarobiť a uživiť rodinu musi odisť ☹ nespravodlivy štat 🙄

danulienka35
28. jan 2011

@hajatanufus moc mame vyborny v utorok ak sa neco nestane ideme na ockovanie dnesna poradna 9,150 a 68cm 😀

danulienka35
28. jan 2011

@evitkamalicka aky je chutnucky 😉 krasny

evitkamalicka
28. jan 2011

@danulienka35 dakujem

ja by som tiez asi nevedela zit tak dlho a daleko od MM ☹

eis4
28. jan 2011

@danulienka35 krásna váha @evitkamalicka krásne babulko 🙂

danulienka35
28. jan 2011

@eis4 dakujem mojko vies co to je na ruky? ☹ lekarka ze ako vela vazi cim ju krmite som si pomyslela na memory ako som jej pisala ze srotom 😀

majka35
28. jan 2011

baby, ahojte ... mám pocit, že na mňa niečo lezie, včera saom mala brutálnu zimnicu a dnes ma bolí každý sval aj kosť, netuším, čo to je, teplotu nemám

@eis4 máš aj môj obdiv, niekedy síce nadávam, že sa musím starať o ďalšie dieťa, ale musím povedať, že mm mi s deťmi pomáha a niekedy to naoza potrebujem

@evitkamalicka blahoželáme k polrôčiku, krásny chlapček 🙂

eis4
28. jan 2011

@danulienka35 ja viem 😀 😀 ja som včera našu važila a mala presne 9 kg ale s plienkou 🙂

danulienka35
28. jan 2011

@eis4 no vidis super

danulienka35
28. jan 2011

@majka35 nejde na teba chripka? ked vsetko boli ? ☹

zlata2
28. jan 2011

ahojte, mame problem so zapareninami pod krkom..nevieme sa toho zbavit ani s kremom na zapareniny,, poradite?

kvietok121
28. jan 2011

@seagull2404 tu na solinkach - milanova je fajn ja som spokojna
@memory97 uvidime - krv mi odobrali uvidime co vyjde, dala mi dalsiu mast bez kortikoidov tak tu si davam tak uvidim ci zaberie, som zvedava, inac neviem preco mmi ju nedala ako prvu, no uz neriesim, inac strasne spini, moje oblecenie je komplet od toho, horsie ze aj ked drzim matejka tak aj on ma ... no co uz

memory97
28. jan 2011

@evitkamalicka ahojky, ako sa mas? A ako sa ma drobcek? Prajem vsetko najlepsie malinkemu k polrocku🙂 Maly je zlatucky🙂

@eis4 radsej by som nenatierala nicim. Ja som tiez maleho teraz nenatierala dokial sa alergia uplne nestratila.

@danulienka35 herecka mala aka je uz velka, veru nezavidim nosit ju na rukach. Isto ju nosi iba mm 😀 Ja som uz dnes malemu hovorila, ze je akysi tazky a to isto este mame daaaleko k vasej vahe 😉 xixix a co si dr. nakoniec odpovedala? azda nie srotom 😀 😀

@majka35 skus si dat ibalgin, ten vzdy pomoze 😉

@zlata2 ja to natieram sudokremom a vzdy nam to na druhy den zmyzne. Vecer po kupkani natriem a necham az do dalsieho kupkania 😉

@kvietok121 ked zaberie bude dobre a ostatne sa vyperie 😉 nemozes si to obviazat, aby sa ti nezaspinilo oblecenie?

danulienka35
28. jan 2011

@memory97 nie len som sa zasmiala ze pre seba som si povedala ze zo srotom 😀 idem von teraz s malou

memory97
28. jan 2011

@danulienka35 vonku je nadherne, my sme uz boli, teraz spinka v kociku🙂

kvietok121
28. jan 2011

@memory97 musi to aj dychat, ja si to aj niekedy viazem ale neda sa vzdy
@danulienka35 aj my uz boli, rano sme boli s nim autom na tie testy ale to bola kosa, ale teraz ked sme boli tancovat tak bolo nadherne, a tiez odvtedy spinka 🙂

zlata2
28. jan 2011

@memory97 dakujem pekne skusime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre