♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
3. feb 2011

@kahlan1 ahoj, ty sa pochváľ, ako sa máš 🙂

kahlan1
3. feb 2011

@akika722
@majka35
ahojte mame sa fajn papanie sa nam trosku zlepsilo ale malinka sa tak strasne puci je cela cervena az spotena a opat nechce moc pit ale teraz mi to pride ze je to koli puceniu ze ak by sa nepucila pila by :( neviete mi nato nieco poradit? davam jej probiotika aj sabsimplex aj masticku pupik.

minuly tyzden sme papali tak malo ze za 10 dni sme nepribrali ani gram ale nastastie ani neschudli

a vy co mate nove?

majka35
3. feb 2011

@akika722 mne sa pokazil pred 2 týždňami zips na čižmách, som mala vysoké čižmy ... som bola u kamošky a teraz, že ako pôjdem domov, tak mi dala šnúrku, že previaž si okolo čižmy, tak ako pokus môže byť, lebo tá šnúrka mi vydržala cca 3 minúty a domov som išla s rozopnutou čižmou a ťahala som si ju ako plutvu, som sa nekutočne hambila ... 😕 😕 😕

alure
3. feb 2011

@majka35 no moja ty by si si mala dať nejakú pauzu 🙂 snívať o Martinke z Turca musí byť desnééééééééé 😀 😀 😀
@akika722 takže ktorý si to objednala nakoniec? ten svetlučko modrý? či tyrkysovo modrý?
@kahlan1 veru moja ako sa máš? čo tvoje tehotenstvo?? dúfam že sa držíš a aj Anetka sa polepšila s papním 😉
@katulkaaaaaa moja tak to ti verím... ja nejdem provokovať ale ná sa konečne nejak Denis so spaním polepšil,ide spať o 19tej a kojíme sa prvý krát okolo 1: 00 a potom okolo 5tej ale ráno keď vstáva mm do práce a Oliver do školy o 6:30 tak už kuviká aj drobček

akika722
3. feb 2011

@majka35 :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@kahlan1 ale bruško ju boli??? 😕 ake probiotika davaš?vraj najsilnejšie su bio gaia ale aj najdrahšie 😒

akika722
3. feb 2011

@alure eéééé http://www.babyhit.cz/chicco-liteway-2010-surf/... 😅 😅 😅 aky je? 😕

kahlan1
3. feb 2011

@alure ahoj mame sa fajn drobcek v brusku sa ma dobre a Anetka sa trolinku lepsi akurat sa puci :( a preto nechce moc papat ale hadam sa uz cez to prebojujeme 🙂 a vy ako co nove?

kahlan1
3. feb 2011

@akika722 neplace ale strasne tlaci zopne rucicky do pasticiek a nozicky tlaci k brusku a tlaci a davam jej biogayu tak mi je tazko chcem jej pomoct ale neviem ako

ked ju vezmem na ruky hned prestane

akika722
3. feb 2011

@kahlan1 a nezlosti sa že leži a nevie si sama hopkať?toto robi aj moj a ked ho chytim za ručku hopka si a je po probleme 😅

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@akika722 pekny je 😉

akika722
3. feb 2011

@katulkaaaaaa fakt? 😅 mne sa pači aj ten šedo-oranžovy,ale na leto..a ked ho budem použivať v zime/buduci rok/sa bojim aby nebol vkuse špinavy ak bude odmäk 😒

alure
3. feb 2011

@akika722 aj ten je peknučký a hlavne že poslúži ako má a bude podľa tvojich predstáv.Myslím si že farba až taká podstatná nie je,hm?
@kahlan1 som rada že ste v poriadku a dúfam že aj toto vás rýchlo prejde...možno len niečo nesadlo Anetke z príkrmov a to ju nafúklo...my sme konečne ako tak ok.obe deti som mala na ATB,Denisko mal zápal priedušiek a dva týždne sme bojovali s liekmi,Oliverko zápal hrdla ale už sú obaja fit 😉 samozrejme som si to odniesla aj ja aj mm ale pravdepodobne bolo niečo vo vzduchu. Tak už sme my dospeláci relatívne ok

akika722
3. feb 2011

@alure no len som zvedava či ešte bude na sklade a či dojde pri mojom šťasti 😒

alure
3. feb 2011

@akika722 a vyzerá že je aj lacnejší oproti slovenským predajniam,či je to len môj pocit? nemaj hneď dopredu negatívne myšlienky mojko..budú ho mať a aj ti ho hneď pošlú 😉 inak sa mi páčilo čo napísala @jankasramka za tie čižmy..mala si odlepiť aj druhý opätok ako v reklame na mentos 😀

kvietok121
3. feb 2011

ahojte moc sa nesie do nemocky podarilo sa

@alure ked ja nemozem na hrdlo nic bublinkave ☹ a ke si to vybublim tak mi uz nechuti ☹
@katulkaaaaaa my tak podobne moja neboj nie si jedina som v tom s tebou, len my sme dnes mali rano 5.15 a samozrejme sme akysi umrncany
@kahlan1 ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

alure
3. feb 2011

@kvietok121 ani ja nepijem bubinky,vineu hneď otvorím keď dojdem a nechám vybublinkovať..moje hlasivky by asi nezvládli čo i len jednu bublinku...ale všeobecne hrozno a hroznový cukor podporuje tvorbu mlieka (vraj) takže strapec bieleho hrozienka 😉

akika722
3. feb 2011

@alure je je,normalne stoji 135eur,na akciu 113-119eur a tam že 89 😲 😲 😲

alure
3. feb 2011

@akika722 no tak už vieš prečo si ho nezohnala tu..osud to zariadil tak aby si našla lacnejší 😀 😀 😀

akika722
3. feb 2011

@alure jééééj..to mam za včerajšok??? 😀 doškodne 😀 😀 nie osud,memory ♥

alure
3. feb 2011

@akika722 no jasné to je odškodné 🙂 to ja som taká fatalistka a veľa vecí pripisujem osudu...

akika722
3. feb 2011

@alure ale niečo na tomu bude 😵 ok..baby pušťam tu mm.idem do sprchy /ešte som v pyžamku 😅 / a idem variť? 😖

kvietok121
3. feb 2011

@alure ja som si davala hroznovy cukor do caju ked som ho este pila teraz pijem vidu tak uz nedavam

danulka3
3. feb 2011

@akika722 ahoj,pekný si si objednala,uložila som si tu stránku,asi aj ja taký objednám,alebo ten bežový 😉

@alure vineu zbožňujem aj ja,keď kúpim,musím schovávať,aby mi ju nevypili 😀
aj ja prikladám údaje do tabuľky-5 mesiacov: 7400g,67cm
@katulkaaaaaa ten nočný režim akoby si opisovala ten náš,tiež sa večer tri krát zobudíme s plačom,kým poriadne zaspíme,ale našťastie na rukách ho nosiť nemusím 🙂

@majka35 no moja,ty máš jeden lepší sen ako druhý,ja by som sa už bála aj zaspať,že o čom sa mi bude zasa snívať 😀

danulka3
3. feb 2011

@kvietok121 ešte si dáme týždeň pokoj,nech sa nám ten ekzém ukľudní a potom začneme 😉

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@danulka3 ani ja na rukach nenosim,vedla mna spinka 🙂 postazovala som si a je mi lepsie,teraz je vysmiaty ako leco...achhh
@kvietok121 aj mi sme spaci,len nase deti nie 😀

alure
3. feb 2011

@danulka3 aj ja schovávam,lebo Oliver keď zbadá fľašu hneď mňam Nivea 😀 😀 😀 sa stále smejem že ak má ozaj chuť na niveu nech si zbehne do kúpelne..tam jej je až až 😀 😀 údaje zapísané,len čakám či ešte niekto nepridá,nech naraz upravím v jpg tabulku a potom vložím do fotoblogu..

liba78
3. feb 2011

Ahojte 😉
@katulkaaaaaa v podstate opisuješ našu noc, ale náš zaspal až o 21:45 a spal do 9-tej kolko x som kojila uz fakt nerátam 😖

kahlan1
3. feb 2011

@alure chvalabohu ze uz su zdravucky 🙂 a nech vas uz choroby obchadzaju 🙂

my sme pili o 5.00 - 100 ml a doteraz som do nej nic nedostala :( tak sme mali tri dni svetle a sme tam kde sme boli :(

liba78
3. feb 2011

@kahlan1 malému najvic vyhovuje spať na brušku, vtedy prdí o 106 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre