♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@alure moja nemas preto lebo ich neviem ☹ neboli sme dva tyzdne na poradni...skvele ze? 😠
ideme zajtra tak ti potom napisem,hned by nas mali ockovat to prve do oboch noziciek tim ze mame tu hrcku vsetky ockovania sa poposuvali

akika722
7. feb 2011

@katulkaaaaaa nam sa hrčky zmenšili,ale dr,to nekontroluje,tie čo mame po prvom očkovani 😒

danulka3
7. feb 2011

@katulkaaaaaa Aj ja som dnes chcela začať s mrkvičkou,ale keďže sme chorý,odložíme to o pár dní

seagull2404
7. feb 2011

nieeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ mne pride svokra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a hadajte kedy? na vikend pred Valentinom, nie ze by som planovala nejake romanticke chvile, ale som myslela, ze pojdeme von a spravime si peknu veceru, za budeme len my sami, joooooooooooooooooooj, a zostane az do 15., lebo to amme naplanovane ockovanie, tak ze mi "pomoze" 😠 😠 😠 uz mame dve ockovania za sebou a ani nepipla a ze je tamarka chora zistila az na 3.den 😠 😠 😠 jooooooooj

@katkavv dakujem, nie su v chladnicke? to su ake zazracne jogurty 😀 😀

alure
7. feb 2011

@katulkaaaaaa nevadí..dopíšeme to čo budeme mať a čoskoro uzavrieme prvú tabuľku do pol roku a potom začnem robiť ďalšiu do prvého roku....my ideme tiež na očkovanie v stredu a aj na poradňu,ja si ho vážim doma ak v daný mesiac nie sme u dr. a teraz sme kôli chorôbke 3 týždne posunuli aj poradňu aj očkovanie. A chcela som to stihnúť čo najskôr,lebo prvá dávka rotarixu bola podaná a druhá má byť do určitého času po nej..tak len len že to stíhame...

kahlan1
7. feb 2011

ahojte ako sa mate?

@seagull2404 :( no teda

kahlan1
7. feb 2011

@akika722 super kocik a krásne foto - malicky je uzasny 🙂

kahlan1
7. feb 2011

@katkavv a davas mu tie jogurty? sa ich chystam kupit 🙂 uz sa nestresujem ze nepijeme - kupila som jej aj vyzivy ak nevypije mliecko dostane prikrmy kadeco aj tie jogurty chcem skusit 🙂

akika722
7. feb 2011

@seagull2404 že dojde valentinka? 😀 😀 😀 😀
@kahlan1 ahooj ,to je ten stary,teda stary...no trojkonbinacia,novy ešte nedošiel,čakam že dnes,najneskor zajtra...a ty ako???malinka???a bruško už vykukuje??? 🙂

danulka3
7. feb 2011

@seagull2404 brrr,ešte že mi svokra býva neďaleko,takže na víkend k nám určite nepríde 😀

danulka3
7. feb 2011

@kahlan1 možno keď sa nebudete stresovať,začne mliečko piť sama bez toho aby ste ju nútili 😉

eis4
7. feb 2011

dobré ránko, konečne som vás dočitala 🙂
@vladka84 mi zatial nedávame nič okrem mliečka.na poradnu ideme 23.2 to bude mať 6 mes aj 6 dní,tam nám dr vysvetlí čo ako 🙂 tiež si myslím že máme čas 🙂
@akika722 dobre som napísala minule-velký chlap 😀
@alure takže možem cvičiť?moj muž mi zakázal, že sa do mlieka vyplavuje kyselina mliečna alebo čo 😀 poprosím receptík na kinder koláč 🙂 😉

tuto noc sa mi zas darilo s čajíkom 🙂 zobudila sa o 23:45-čajík,1:30-som ju prebalovala,zaspala mi na prebalovacom pulte,troška si ocikala pyž.pri prebal.tak som ju prezliekla a ona celý čas spala 😀 😀 takže papať nedostala 😀 2:40-dostala mliečko,4:30 čaj,5:40-mliečko 😉 😉

akika722
7. feb 2011

@eis4 no velky velky..dlhaň dlhy...a gulko bombulko 😀 😀 😀 asi preto vravia že je po mamke 😕 😅

kahlan1
7. feb 2011

@akika722 jj brusko uz mam :D ja chcem tiez novy 🙂

memory97
7. feb 2011

@danulienka35 heheh, a maly sa zas drzi vlasov, ked ho mam na rukach🙂 a teraz zistil, ze sa mu dobre zaspava,ked ma pramen vlasov v rucke🙂

@katkavv skusim nejake kupit a uvidim, ci mu budu chutit🙂

dobre ranko vsetkym🙂

kahlan1
7. feb 2011

@danulka3 uvidime ak nie tak nie mozno jej nechuti 🙂 ma mslný jažýček drobec

akika722
7. feb 2011

@kahlan1 občas nam hod foto nech poobdivujeme,možno navnadíš niektore kočky na druhe babo 😵

kahlan1
7. feb 2011

@akika722 🙂 oki hodim ked budem mat

sa mozte pridat :D

seagull2404
7. feb 2011

@danulka3 ja uz to vidim, ako ma k nicomu nepusti a dieta ani neviem, ci uvidim
@akika722 hej, nadherny valentinsky pozdrav
@memory97 to aby si si kupila pricesok 🙂

eis4
7. feb 2011

baby neviem čo mám objednať tomu mojmu na narodky toto- http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9927220&tab=1 alebo toto- http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7942656&tab=1
on chcel už dávnejšie ten ab tronic,lebo nemože robiť brušáky kvôli chrbtici(vraj to pomáha) nemá velký pupok ale už nemá tehličky a vadí mu to 😒 a tu masážnu podložku by tiež využil aj do auta aj doma lebo stále má bolesti chrbta ☹
ja využijem aj jedno aj druhé 😀 😀 😀

alure
7. feb 2011

@eis4 jasné že môžeš je to len mylná a dlhodobo zaužívaná (hlavne vďaka naším mamám a svokrám) vec že žena pri dojčení musí len jesť zapražené polievky a necvičiť aby neprišla o mlieko.
http://dojcenie.wordpress.com/2010/04/18/cvicen...
receptík tiež prikladám 🙂
http://varecha.pravda.sk/recepty/kinder-kolac/1...

eis4
7. feb 2011

@akika722 bude to velký fešák ,rezervujem si ho pre svoju nelku 😀

alure
7. feb 2011

@eis4 mne sa v aute masážna podložka neosvedčila,radšej si ju dám na kreslo a tak relaxujem.Čo sa týka brušákov ako takých,ak sú správne cvičené chrbát z toho nesmie bolieť..nie je potrebné ísť do úplneho predklonu (ako sme to robievali na telesnej v škole) stačí keď leží a len mierne dvíha hlavu podopretú rukami cca 15 -20cm nad zem..tým posiluje dolnú časť brucha a neviem či ten ABtronic je tak účinný ako ho popisujú 😉

memory97
7. feb 2011

@katkavv bude to mat ako nahradu za mliecko 😉 a je to lepsie. Ja tiez mam kupene tie od humany, ale este sme neskusali, iba nestle🙂

@danulienka35 vyskusaj, malinka mozno uz ani ine papat nebude🙂

@katulkaaaaaa my vypijeme malo cajiku, ale tak 100 ml denne stiahne, mliecka 700-1000ml. Neviem, ci by to mohlo byt karfiolom, skus mu dat par dni espumisan alebo sab simlex aspon 1x za den a uvidis.

@seagull2404 musela byt podarena s tou mistickou na sebe 😀 😀 😀 nam sa to stava tiez, ak mamina nestihne zachytit🙂
mozno jej nechuti ta kasicka. Aj maly neotvori usta, ked mu to nechuti. Hrudky sa mi robili z nestle kasi, hami sa vyborne rozpustia. Skus najskor nasypat troska kase, potom priliat troska vody a potom uz by nemali byt hrudky, aspon mne sa to takto osvedcilo. Niektore druhy kasi sa dost zle rozpustaju.

@danulienka35 @akika neviem, ci sme vcera blahozelali, ale vsetko najlepsie babatkam🙂

@seagull2404 su specialne jogurtiky pre deticky v DM-ke su drahsie oproti aktivii a inym jogurtom pre deti, ale tieto mozu papat od 6teho mesiaca🙂

alure
7. feb 2011

@seagull2404 neviem aký máš vzťah so svokoru ale ja by som si teda dupla a povedala svoje.Mne minule volla tá moja,že či jej nepošlem Oliverka alebo príde ona nech si odýchnem a pomôže mi 😒 keď si vezmem že Oli je samostatná jednotka,ktorý vo veľkom a rád pomôže mne a s Denisom ako takú pomoc nepotrebujem,veď len kojím a prebaľujem..popritom sa trošku pohráme ale všetko si hravo zvládam sama.Keby prišla ona tak to budem kmitať a obskakovať celú famíliu a o odychu môžem len snívať. Boli tu v lete pár dní pred mojim pôrodom,ale dalo mi to zabrať viac ako inokedy.Ona si prosím ťa ani vodu nenaberie bez opýtania (čo ma total unavovalo) ešte aj na záchod chodila s "dovolením" tak som povedala mm že buď sa bude správať ako doma,lebo ma to max.uráža alebo nech ani ku nám nechodia 😠

danulka3
7. feb 2011

@akika722 prosím ťa,hodíš mi link,na tú českú stránku,kde si objednávala ten kočík? Chcem tam pokukať aj stoličky na jedenie,ďakujeeem

danulka3
7. feb 2011

@eis4 aha tú už sú nejaké pytačky 😀

alure
7. feb 2011

babulky našla som darček k prvým narodeninám pre naše malé šidielko 🙂
http://store.ferrari.com/en/kids/toys/ride-on-c...

seagull2404
7. feb 2011

@memory97 hej, iste bola podarena, len ja som musela odist, lebo ma to strasne vytocilo, ocinko to potom utieral 😀 nahadzuje zo sebou, furt kukami, nohami, a neviem, ci je to tym ze jej nechuti, doteraz mi vzdy zjedla aj 150ml lyzickou a az po mne kricala, ked som jej nestihala davat, tak neviem; preco tie jogurty nemusia byt v chlade? mne o pride divne 🙂
@akika722 maly je strasne podareny 🙂
@alure joooj, ked ja si aj dupne, ale uz tak na drzo, a ona je potom urazena a potajme husti do mm, ktory je z toho na prasky, lebo je mu jedno, ci je urazena alebo nie a ja mu nechcem robit zle, oni idu komusi na pohreb a ked sa uz svokra dotrepe do ZA, ak vzdy na dlhsie, dufam, ze tak ako vzdy, bude spat u svojej setry a aspon rano budu v klude, ja chodim v pondelok do prace a ona chce malu strazit, to znamena, ze pride skor a ja tu s nou budem sama ☹ ked je doma aj mm, tak ju vzdy odpalkuje, ale ja ked to urobim, tak som drza, ale ona mi nikdy nic napriamo nepovie 😵 mne ked treba pomoct, tak ma ona vela roboty.... to uz mi skor pride pomoct moj 23rocny brasko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre