♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. feb 2011

@alure ja budem mať len vyvar +zeleninku 😅 bez rezancov a mm no..jemu ho zapečiem 😀 dufam že nebude suche..kožu som dala preč lebo vyzerala :O=== 😅

alure
10. feb 2011

@akika722 taký dobrý kurací vývar mňamka...ja dávam veľa zeleninky a niekedy mi chlapci ani rezance nechcú,tak nezaváram.....a zvyknem najnovšie nie celú kuru piecť,ale kupujem len stehná nasolím,nakorením dám do jenskej misy šupnem pár plátkov obyčajného masla,prikryjem a na 180stupňov cca hodinku pečiem a mäsko je také že sa odliepa od kostí..a k tomu ryžu alebo dusenú zeleninu....

mamisqva
10. feb 2011

Babulky moč uspešne odobraty sice na 2krat ale ok.Riešite privyrobenie popri.Ja som pred tehu prišla o pracu firma skrachpvala bola som na up.Tak som si spravila kadernicky kurz že skusim .Byvam na dedine tak do prace to mam tažke dochadzat a to sa mi pri malej neda nemam ju kde mat,tak mam doma maly salonik a striham farbim češem.Tu si to take staršie tetuše chvali nemusia dochadzat mimo.Moc sa tešim že mi to vyšlo aspom čosi pomimo.Tak odporučam.

akika722
10. feb 2011

@alure kurča kupujem asi raz ročne lebo potom zvyšok roka mi je zle z tych hluposti čo tam nechaju v nom..a jasne že čistiť tu musim ja 🙄
tiež kupujem často stehna a prsia..ale najradšej ma mm kare,lebo nie je mastne a nie je to kuracina 😅

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@akika722 som sa zasmiala 🙂 polievka bude urcite chutit
maly sa zase nevie vykakat,len mrkna cely den a tlaci a nic...poradte co s tym? ☹
@vladka84 ako pisala alure dame toho 21.2 uvidime ci budu dalsie uspechy 😉
aj u nas je krasne pojdeme poobede na vychadzku a vecer idem na stretko mary kay tam beriem aj malinkeho kamosky ho este nevideli tak sa tesim ze pojdem chvilku medzi ludi von 🙂

alure
10. feb 2011

@akika722 ako môj chlap 🙂 včera večer mi vraví už by som aj mäso zjedol a ja na to šak bolo a on ale mäsooooo z prasiatka 😀 😀 😀 no takže dnes som vytiahla kare a idem urobiť niečo ako perkelt s cestovinou 🙂
@katulkaaaaaa príjemnú prechádzku a posedenie s kamoškami 🙂 ja sa idem učlovečiť a pôjdem po malého....
ok váženie 21.2. pošlite mi do IP len neviem kedy spracujem máme ísť počas jarných prázdnin na východ...

seagull2404
10. feb 2011

@majka35 dakujem 🙂 mm ma asi aj pravdu, ja cakam kedy pride z prace, aby som si trochu oddychla
@katkavv @alure dakujem🙂, bezi to ozaj rychlo

tak mi jablcko klasicke nic, ale vyzivku ako tak ☹

evanns
10. feb 2011

cauko maminky...tak dnes je ozaj krasne...uz sme boli vonku na nakup a este pojdeme na poriadnu vychadzku nacerpat energy zo slniecka 😉
@katulkaaaaaa kraaaasne si sa zbavila cm...som bola dnes nakupit ingrediencie a zacnej aj ja 😉

seagull2404
10. feb 2011

@katulkaaaaaa nam zabral ananasovy dzus 😉

evanns
10. feb 2011

@seagull2404 ty si tu posielala nejake hry s babatkami? lebo uz mi dochadza fantasy s nasou malou 😒 posles aj mne?

evanns
10. feb 2011

@katulkaaaaaa nam slivkovy nektar z dm rozriedeny s vodou 🙂

mirmaj
10. feb 2011

@seagull2404 aj mne pošli prosím tie hry dakujem 😉

vladka84
10. feb 2011

@akika722 kedy sa stahujete moja?

vladka84
10. feb 2011

ok, tak 21.,2. to budem mat tyzden zdravej stravy, tak hadam nejaky uspech bude, lebo teraz niiiiiic - ani zdrava strava ani cvicenie 😔
ideme sa napapat a von, huraaaa na slniecko 😉

akika722
10. feb 2011

@katulkaaaaaa daj niečo teple na bruško ☹
@vladka84 5.3sťahujeme a od pondelka sa prerabka..bojim bojim

mamisqva
10. feb 2011

@seagull2404 maličkej len to naj naj ale nam to leti.Moja je až27.8.tušim posledna.

alure
10. feb 2011

@akika722 neboj mojko zvladnete to 🙂 uvidíš a potom budeš šťastná a spokojná že ste vo väčšom
@vladka84 ok.mame termín 🙂 idem aj ja pomaly
pa pa babulky

mamisqva
10. feb 2011

@akika722 stahovanie je naročne ale potom si to vychutnaš prajem vela sil.

mamisqva
10. feb 2011

@vladka84 aj u nas je krasne ja sice chodim každy den von za každeho počasia ale teraz je hriech neisť.

akika722
10. feb 2011

@alure
@mamisqva dakujem,dufam že to zvladnem s krpcami 😖

vladka84
10. feb 2011

@akika722 zvladnete to, aj ja som sa bala a nebola to vobec taka pohroma....vybalovala som sice skoro mesiac, ale hlavna vec, ze sme mali co obliect a dievcata sa s cim hrat - takze si hlavne pooznacuj skatule a veci, co budes najskor potrebovat daj do jednej 😉

@mamisqva aj my mame kazdy den prevetranie, lebo mame povinnu prechadzku do skolky po Timku, dnes si ale dame poriadnu obkluku 😎 my sme posledneeee, lebo sme 9.9. 😀

mamisqva
10. feb 2011

@katulkaaaaaa super ubytok v kg aj cm skvele ma motivuješ dufam že už aj ja začnem mat pevnu vôlu bolo by na čase.Ja musim dat dole10kg najmenej už mam s toho depku.Začnu sa zhadzovať bundy a pohroma je tu.

akika722
10. feb 2011

@vladka84 už tu mam škatule,kufre mechy... 😅

mamisqva
10. feb 2011

@vladka84 mala mi spinka dobeda 30,40min viac nechce a potom vonku aj 2-3hod.Ja s nou chodim od jej prveho mesiaca každy den aj cez tie mrazy inak nespala.kuk foto
už papate prikrmy my ešte nie len kojim zatial ma 7.5 kg tak jej to stači ale sa tešim ako bude papat alure spominala že sa tiež neponahla do prikrmov tak aj ja počkam.

seagull2404
10. feb 2011

@evanns napis email do IP a poslem mailom 😉
@mamisqva dakujeme 🙂 waw, kolko snehu a dobry napad s tym datumom 🙂

seagull2404
10. feb 2011

@mirmaj ty tiez posli adresu, da sa to poslat len mailom 😉

hajatanufus
10. feb 2011

@alure ahoj dakujem dufam ze to bude lepsie je to asi od zubkov
@akika722 ahoj dnes som videla ten chicco kocik na zivo neviem ci je to presne ten tvoj ale bol tyrkysovy a vizeral dobre kebyze nemam ten co mam tak tiez kupim chicco a ja madlo nemam lebo sa mi pokazilo ale uz som si zvykla a sami vyzera podarene v kociku ako sa z neho tesi a ozaj ten skejt by som fakt zobrala uz mi dosli aj peniazky tak sa mozeme dohodnut teda ak si ho uz nepredala 🙂
@katulkaaaaaa simonko je zlatucky a vyzera dobre tvoja dr sa asi pomylila a teraz panikari nevsimaj si to mimochodom aj ja musim prestat jest sladke lebo tym skodim malej ze nejem nic zdrave takze dnes som si nacistila a nakrajala dve surove mrkvicky a zacala som teda jest nieco zdrave ved aj to je sladke a dala som aj lucinke ale jej to nechutilo zato ale mna presviedcala ze je to mnam mnam a krmila ma s tym 😀 😀 😀

hajatanufus
10. feb 2011

@seagull2404 ahoj vsetko najlepsie k polrocku a vela zdravicka mala princezna je nadherna 🙂

hajatanufus
10. feb 2011

@majka35 mrzi ma ze ta okradli je to hrozne ze ludia na sk su taki tu v uk alebo inde v eu ti vratia penazenku ak stratis aj s obsahom je to smutne

hajatanufus
10. feb 2011

babenky kde ste? som tu sama? u nas je zle pocasie boli sme v playgroup a lucinke sa veeelmi pacilo a vyblaznila sa bola taka zlata a stastna a ja spolu s nou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre