♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@kahlan1 hej lebo ona mi hovorila ze na noc mam davat flasu s umelym...ale akoze co som sa s konom zrazila?ked mam dost svojho mlieka mam davat umele? 😀 tak som to vyriesila tak ze davam ryzovu kasu a do nej pridavam um...a vysledok je myslim viac ako fajn...maly spraska kase cca 125ml ale normalne z taniera s lyzickou

evanns
22. feb 2011

@katulkaaaaaa kraaaasne pribral Simonko 😉

kahlan1
22. feb 2011

@katulkaaaaaa my tolko kase nespapame ale skusim jej dnes spravit :D my sme sa vcera vazili a mame 7100 gramov - som celkom spokojna ale za posledne dva dni sme nepribrali nic dokonca sme uz mali 7155 a akosi sme to schudli

katkavv
22. feb 2011

@majka35 podla mna je to super na spestrenie dna, troska zmena 🙂
@kahlan1 ano, dakujem, uz to prislo
@katulkaaaaaa dakujem, no tak hod aj ty foto alebo video, nech vidime 😎

danulka3
22. feb 2011

@katulkaaaaaa jej,tak to ste krásne pribrali,zbytočne ťa ta doktorka vyplašila. 😉

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@katkavv hodim foto...ale mi mame archivne choditko este po mne 😀 cca 30rocne,odfotiiiim

katkavv
22. feb 2011

@katulkaaaaaa
vsak to je jedno, hlavne ze ma z toho radost 😉

majka35
22. feb 2011

@katulkaaaaaa odfooooť ... 😅
no vidíš, že simonko je v poriadku... tešíme sa s tebou

kahlan1
22. feb 2011

@katkavv ale aj ked mal o to kilo menej - tak mal v pohode vahu no nie?

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@kahlan1 to bolo asi mne nie?
no maly sa narodil 3800gr a v pol roku mal 6540gr a to sa dr zdalo malo...tak ze mam davat umele aspon raz denne,a teraz uz je spokojna....mne sa zdal ok aj predtym tak neviem

kahlan1
22. feb 2011

@katulkaaaaaa hej bolo sorry 🙂 ale kazdy dr povie nieco ine, mozno iny by povedal ze je akurat 🙂 no nie

lydulka
22. feb 2011

@kahlan1 ved to ma super váhu... už to nerieš.. pozri si rozne tabulky.. ideal. presný stred.

eis4
22. feb 2011

čaute baby,zas ste toho popísali tóóólko 🙂 nestíham 😒 my sme boli hore asi 5 krát,vždy papáme o 00:30 potom o 3:30 okrem toho jej dám čaj.no tuto noc som zabudla pozrieť kolko je hod a dala som jej prsko,tak dnes sme papali aj o 2:30 😀 vstávali sme o 7.museli sme spať v obývačke lebo nám začalo prefukovať pod trámami a mm to utesnil nejakou pastou tak to v spálni smrdelo.strašne ma bolí chrbát.ten náš byt sa asi pomali rozpadne 🙄 🙄
@katulkaaaaaa šikovný je malý že kilo za 2 týždne 😀 😀
@evanns podarená je.aj na tých predošlych fotkách,krásna 😉 asi aj ja idem kúpiť nočník 😀
@kahlan1 podla mna to pučenie robí len tak.aj naša to niekedy robí a vidím že jej nič nie je 😉 ak by ju bolelo bruško tak by robila iný cirkus 😉
ach baby už mám toho dosť tento mesiac, za vodu 160 eur,včera mi prišel nedoplatok z dovery 145 eur.no ale konecne to zaplatím.v hurbanove sme mali taku kravu v dovere že som to u nej nevedela zaplatiť lebo vždy mi dávala šek že 10000 sk že aj za to ked som robila v madarsku lebo jej neposlali papiere.ked som sa prestahovala do žiliny tak som bola tu v dovere a povedali mi že všetko mám v poriadku.tak som to nechala tak,som si myslela že stará v hurbanove v tom mala určite bordel teraz ked som na materskej mi pošlu??? 🙄 ale aspon že to nie je tých 10000sk 😖
no a odvčera nám aj kotol blbne tak som zvedavá lebo v lete sme tu mali opravára a on povedal že tieto typy vydržia asi 5 rokov a už sa to blíži 😢 nový stojí 1000 eur.
asi ma šlak trafí tento mesiac,ked sa darí tak sa darí 🙄 🙄

alure
22. feb 2011

Ahojte maminky,včera v noci sme došli konečne domov,boli sme preč síce len 3 dni ale Denisovi sa úplne rozhádzal režim dve noci tam spal pri mne a v kuse načapený na psku ☹ takže som dobitá ako pes...a ja dnes od rána som sa motkala a vybalovala,varila samozrejme pranie...a všetko dať do poriadku.Ešte sa musíme trochu učiť ale snáď sa dostanem do normálu...našu tabuľku úspechov som podľa IP čo ste mi poslali aktualizovala,ostatné tiež čakám údaje...a uvidím ako sa znormalizujem a pripojím sa...teraz som len na skok. Pridala som aj nejaké fotky čo fotila kamoška u nej na návšteve....zatiaľ prajem pekný deň

eis4
22. feb 2011

@seagull2404 no vidíš šikovná je.nelka sa pretáča od 4 mes na bruško,ale z bruška na chrbátik nevie 😀 lebo vždy začne kričať a mamina ju otočí 😀 tak načo by sa obťažovala 🙂

21
22. feb 2011

dievcata, dakujem!!!

seagull2404
22. feb 2011

tak ja sa chcem poradit, Tamarka si dnes povrackala zo zeleniny, bol to mix brokolice, cukety, trosku cukety a karfiolu. Neriesim, mohlo to byt zo vselicoho, predtym to jedla bez problemov a nic nebolo. Za pol hodku spraskala 200gr mrkvicky z ryzou. Tak sa chcem opytat, ci uz davate deckam ryzu a ak ano, tak kolko. Ja som tam pridala aj masielko, aby to lepsie chutilo... Robite to? Ak ano, ake masielko davate a kolko. Inak to bolo straaasne dobre, ja som zbastila zvysok 🙂 Mame za sebou aj dalsiu nervoznu noc, tak by som sa chcela pustit do takeho experimentu, ze budem nanovo testovat zeleninu, ako dlho mam asi davat jeden druh zeleniny, aby som vedela, ci je naozaj ok? Ja uz na to nemam nervy. Rano vypije max 100ml mliecka, ak je este prispata, na desiatu len taky fukot za kupenymi vyzivkami, celu 125gr flasticku, v akejkolvek kombinacii, pri zelenine sme nemali doteraz problem, az posledne dva dni som si vsimla, ze pevne stiska pusinku, ked k nej smeruje lyzicka, nechce sa mi s nou uz bojovat a ani ju nutit jest nieco, co nechce, poobede mlieko len s obrovskymi tazkostami, ak vobec, inak jej dam jogurt, aby nehladovala, za ktorym otvara pusinku aj ked uz zmyzne a vecer v pohode spapame od 150-180ml kase na dobru noc. Ak mate na to nejaky nazor, sem s nim, ja uz fakt neviem, ci je to len obdobie a mam cakat, kym prejde, ci som mama hysterka, alebo robim niekde chybu a Tamarka to proste takto nechce...

@alure som rada, ze si spat, uz si nam chybala 😉

kahlan1
22. feb 2011

@eis4 to vzdy budu nejake vydavky - my tiez stale nieco mame ☹

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 problem by bol keby nechcela nic, teraz ochutnala kadeco tak uz je rozumna - vybera si len to co jej chuti - apson podla mna tak sa nemusis znepokojovat

akika722
22. feb 2011

ahojtee že 4strany za pol dna 😀 😀

ako?

kahlan1
22. feb 2011

@lydulka ja som celkom spokojna s nasou vahou - ked sme sa narodili mali sme len 2900 🙂

eis4
22. feb 2011

@akika722 že? aj ja som pozerala!! 😀 😀

akika722
22. feb 2011

@eis4 aj čitala???ja eéé 😅 lenivosť moja 🙄 😅

memory97
22. feb 2011

@katulkaaaaaa a co este vravela dr., ze to ma isto z tej kase a nie z MM mliecka 😀 😀 😀 inak ja mam nieco podobne za dr. a uz uvazujem o zmene...

@katkavv malinky je uzasny v tom🙂 a ako sa tesi🙂 super

@kahlan1 som si ta tiez pridala na FB, ak mozem... som s tym dlllhym priezviskom🙂

kahlan1
22. feb 2011

@memory97 jasne uz som ta akceptovala 🙂

nie si spokojna so svojou dr?

eis4
22. feb 2011

@akika722 nie všetko aj ja som lenivá.ja ani včerajšok nemám prečítaný 😀

akika722
22. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀

akika722
22. feb 2011

baby???a nie ste niektora Eva T.???už dlhšie ma niekto žiada o priatelstvo a neviem kto to je,tak som nepridala ešte 😕 😅

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@katkavv @kahlan1 pridavam foto nasho 30rocneho choditka 😝

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@memory97 jasne ze kasa zabrala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre