♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

brulka
3. mar 2011

@seagull2404 aj moja odmietala masko. najviac lubi mrkvu tak som jej robila tak ze som kupila ciste hovadzie tu najmensu vyzivku a davala som jej do mrkvicky pol cajovej lyzicky a postupne pridavala. fungovalo to u nas. teraz uz spapa pol na pol 😉

kvietok121
3. mar 2011

@brulka to ani nehovor, my sme s manzelom obidvaja spachtosi, takze tie prve 3 mesiace si zvyknut ... to bol des ... ale teraz to uz je v pohode, som rada ze to zvlada som mnou aj muzik, ze sa zo spalne neodstahoval, niekedy ked vstavam kazdu polhodinku, hodinku, tak ked si lahnem, tak mi sepne mame najlepsiu maminku na svete a hned mi je lepsie 🙂

majka35
3. mar 2011

@seagull2404 skús to, ja si myslím, že aj u vás je to z mäska, snáď si dnes v noci aj oddýchneš a budeš sa môcť venovať svojej polovičke 😅 😅 😵 😵 😵

majka35
3. mar 2011

@kvietok121 nooooo, tak to len závidieť takého mužíka ... gratulujem 🙂 krásne ... sa ani nediví, že ti je hneď lepšie

katulkaaaaaa
3. mar 2011

@evanns @majka35 presne ani maly neznesie mesko hned ma krce a hnacky,tak zatial nedavam

kvietok121
3. mar 2011

@majka35 ano je zlaty, moj milacik, ked je doma ...tak je to super ... neviem si predstavit, ze spinkal vo vedlajsej izbe 🙂

seagull2404
3. mar 2011

@majka35 som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀 my kym toto dospime, Tamarka bude mat dva, akurat sme vcera riesili druhe babo, teda skor ja som ho riesila a tak kym som sa vratila z kupelne, mm uz pre istotu sladko spal 😀 😀 ; ale to s maskom skusim,
@brulka @majka35 som vcera uz spravila vyvar zo zeleninkou, tak jej rozmixujem len mrkvicku a masko vynecham, uvidime

my dnes rano 🙂

kvietok121
3. mar 2011

@katulkaaaaaa kedy ste zacali davat masko, po kolkych tyzdnoch zeleninky?

mirmaj
3. mar 2011

@kvietok121 prosím ťa čo bolo písané v tom mama a ja o tom plávaní?

seagull2404
3. mar 2011

@kvietok121 jeeeeeeeeeeej, krasne, si sa dobre vydala 😉

kvietok121
3. mar 2011

@seagull2404 jaka zlata, ze nozicku do pusy a sedenie no teda sikovnica 🙂

brulka
3. mar 2011

@kvietok121 mas super muza 😵 😵 😵 ale aj nas tato je taky 🙂 , tiez chvali maminku a vzorne sa stara 😀
my sme vsak prveho pol roka spavali v detskej, hoci tato protestoval potom pochopil ze je mu tam samemu lepsie, hlavne tie prve tri mesiace som mala nosila hodiny a hodiny v naruci, kyvala sa, pohupovala len aby dieta nevrieskalo na plune pluca, aj som si poplakala zo zufalstva 😅 ale teraz je uz super. muz ma prehovoril aby som sa prestahovala k nemu a dieta spi same v detskej 😅 a spi uplne najlepsie lepsie ako so mnou 😉

kvietok121
3. mar 2011

@mirmaj no ze nie je vhodne potapanie, ze je dobre ked sa babtka potapaju same a nie na signalove, pockaj dam ti link z casaku

katulkaaaaaa
3. mar 2011

kokos baby ja mam ake nervy 😠 😠 😠 mm bol u zubara tahaly mu nervy,zlomili korunku opravili.....za jeden sprosty zub zaplatil 93euro!!!!a dnes ranajkuje v praci a zlomil sa mu chapete????akoze nezarabame tisic eur aby sme tolko penazi mohli za toto davat kuaaaaaa,som povedala nech jej zavola a povie jej svoje ,ze mu to gratis opravi lebo bude zle 😒

kvietok121
3. mar 2011

@brulka tak to mate suepr 🙂

brulka
3. mar 2011

@seagull2404 no ja odpadnem akaaa sikovnaaaaa 😵 , to nasa sedi ako sikma veza v pize 😀

seagull2404
3. mar 2011

@katulkaaaaaa 😠 😠 😠 ale aj na to sa vztahuje reklamacia

@kvietok121 diky, moja, to je asi jedine, co robime, ani sa neotacame, ani nestvornozkujeme, ani neslabikujme; mna mm za nic nepochvali ☹ ☹ hoci on to tak vnutorne asi, lebo aj ked sa Tamarka narodila nepovedal nic, len slzicky v ociach, tak si asi musim zvyknut

baby, nam asi budu rast oba zubky naraz, jeden vykukol, ale dalej nerastol a dnes pozeram, ze cervene aj vedla

seagull2404
3. mar 2011

@brulka kazda ma svoj styl 😀 😀 nasa sa na tahanie tahala uz ako dvojmesacna 😅

mirmaj
3. mar 2011

@seagull2404 krásne fotečky, jeej nožička v puse, my si tak skušame dať ale vždy vyhra palec na ruke, predsa je to pohodlnejšie na veľke brucho 😀 a krásne sedíte aj na nočníčku, ja som ju tam posadila 2x a taký vresk spustila že som ju hned zložila 😝

brulka
3. mar 2011

@katulkaaaaaa tak to je 😖 ... ale ako poznam chlapov ti su taki dobraci ze sa hadat nebudu, to my zeny sme vacsie semetriky 😀 mala by si zubarke zavolat ty 😉

kvietok121
3. mar 2011

@seagull2404 ja viem 🙂
@mirmaj popis
1. najskor si pustite len zvukovy zaznam a prehrajte si ho viackrat, kedze nie je z neho mozne izolovat len hlas dietata, musite sa na jeho samostatny prejav sustredit, aby ste si ho dobre vypoculi a zamysleli sa, co vo vas tento zvuk vyvolava. Zavrite oci a vzite sa do pocitov dietata, ktore vydava uvedene zvuky pocas nacviku ( on tam udava - ze zvuky su neprirodzene, hlasne nadychy dietata su prejavy kedy dietatku ide o zivot, je to chvalene a povzbudzujuce. ze ide vlastne o trestnu cinnost, ze rodicom kazu aby svoje dieta chvalili ked sa oni citia akokeby im islo o zivot)
2. potom sa zapocuvajte do vsetkych zvukov, ktore su v zazname a uvedomte si, ako sa pocas nacviku sprava cvicitel. ako vedie kokmunikaciu
3. a az v uplne poslednom kroku si pustite obrazovy zaznam a pozrite sia na to co ste pocuvali
zvukovy zanam dietata a instruktora pri nacviku: www.alvacentrum.sk/download/ponaranieHelp.mp3, obrazove video www.alvacentrum.sk/download/reklameVideoNacviku...

brulka
3. mar 2011

@seagull2404 no ved nasa tiez zacala skoro trenovat uz od tretoeho mesiace robi brusaky a v naruci mi v lehu nevydrzi to sa hned posadi, predtym teda sa tak zgulila a som len cumela ze tak vydrzi povazlivy cas, potom sa uvlnila a za par sekund zase sa pucila do sedu aj si pritom pukla casto do gati 😀 😀 😀 ved od tolkej namahy 😀 .

katulkaaaaaa
3. mar 2011

@brulka neboj mm je taky nasraty ze uz volal,akoze toto sa bude reklamovat,ach este aj maly reve asi mu nieco je neviem,nepokojny je 😒 uzastny den este ze idem kadernicke dnes 😀

mirmaj
3. mar 2011

@brulka prispôsobuje sa panakovi vedľa až mu nieje smutno 😀 😀
@katulkaaaaaa to je fakt na porazenie 😠 😠 tiež myslím že by mu to mala urobiť vrámci reklamácie 😠
@kvietok121 akého zlatušika máš ty doma aj malého aj veľkého 😉
@seagull2404 nie je každý chlap na vyjadrovanie citov a pocitov, ja často hovorím môjmu že keby namiesto tých sladkých rečí sa tak aj správal 😀 😝

kvietok121
3. mar 2011

@seagull2404 sikovne ste, musime ti chvalit my tu castejsie, lebo si to zasluzis 🙂

kvietok121
3. mar 2011

@mirmaj dakujeme

evanns
3. mar 2011

@seagull2404 SIKOVNICA NAAAAADHERNA 😉

alure
3. mar 2011

Doré ráno
my sme teraz vstali 🙂 a keď som pozrela von z okna skoro som odpadla že sneh 😲 😲 😲 už som sa vytešovala zo slniečka a teplučka...ja už nechcem zimu ☹

@kvietok121 úžasný mm 😉
@katulkaaaaaa určite to treba reklamovať to nie je normálne.Ja som bola včera s Oliverom u zubára dve plomby a kontrola strojčeka bum ho 40€ 😠
@majka35 a ako Barborka? je v pohode že je mimo domu bez maminy? dva dni ubehnú rýchlo trošku si možno aj oddýchneš 😉
@seagull2404 no aká je podarená 🙂 ako poniektoré detičky krásne sedia 😉
@brulka waw tak to je super ale osobne si neviem predstaviť aby mi malý spal v inej izbe...
@mirmaj som aj ja zvedavá na ten link čo pošle @kvietok121 my začíname budúci týždeň plávať
@danulienka35 ako ste včera dopadli mojko? čo Chiara?

katulkaaaaaa
3. mar 2011

@alure ja verim ze sa to bude dat reklamovat,najhorsie je ze ani zmenit zubarku nemozeme lebo statny neberu a sukromnici plaby neskutocne...aj u nas je sneh,hned mam nanic naladu,navyse maly place,,neviem co mu je vcera sme skusali cuketu prvy raz tak neviem ci to ho trapi,ci tie blbe zuby....teraz zaspal som zvedava na kolko,prvy raz az 5minut spal

kvietok121
3. mar 2011

@alure uz som dala len to druhe mi nejde spustit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre