♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
13. mar 2011

@katkavv chúda malé ☹ ale neboj bude v poriadku.nám sa to raz skoro stalo ked mala malá asi 3 týždne.mm sa vyšmykla z ruky a skoro až po zem sme si ju podávali kým sme ju normálne chytili.aj som plakala tak som sa vtedy zlakla,ale chvalabohu sme ju chytili.Kajko je už velký určite bude v poriadku.držime palce a posielame Kajkovi pusu. 😉
@hajatanufus papá ešte viac ako inokedy,lebo jej dávam častejšie,neodmieta tak v pohode 😉
@danulienka35 dufam že máš pravdu 🙂
@kvietok121 už včera som ti chcela napísať,ale zabudla som.vidíš ako sa malý rozpapal.Nelinke chutí len mrkvička z ostatného ju napína. nevypluva ale napne ju pri každej lyžičke,hlavne špenát,to bolo asi najhoršie.takže do všetkého jej musím miešať aj 2-3 lyžičky mrkvičky a vtedy spapá už celý tanierik 🙂

danulienka35
13. mar 2011

@eis4 bude to ok neboj u nas tiez horucky trvaly len 3 dni 😉

21
13. mar 2011

@seagull2404 nechuti jej, ale uz zacal banan-ten trosku skor a od vcera aj jablcko, no musi si sama odhryzavat... 😎 a zacala som jej davat viac mrkvy a lepsie kaka, no viac boli brusko... 😠

21
13. mar 2011

jakub je zas chory.............................................

danulienka35
13. mar 2011

@21 no to je sikulka a nedavi sa ti ked kuse jablcko nebo nasa do ust nic napina ju

danulka3
13. mar 2011

Pekný večer prajem,

@hajatanufus čajík pijeme z fľašky,ale má tam cumlík 1,nech sa trošku potrápi,pije z nej pekne

@danulienka35 po ovocí dávaš ešte mliečko? Nemôže ju bolieť bruško,my sme dnes tiež zlupli jedno jabĺčko s piškótkou,ale bála som sa mu dať ešte mliečko

danulienka35
13. mar 2011

@danulka3 nie neboli ju brusko ona je kyselina 😀

danulka3
13. mar 2011

@danulienka35 naše trdielko nemá ani takú váhu,ako tvoja princezná a tiež je to taký malý lenivček,prevráti sa len na bruško a keď nie je žiadna hračka v dosahu,tak vopchá do pusiny ruky a je spokojný,on sa ani na ruky nezaprie
@eis4 ja tiež zvažujem tú podložku,lenže nám treba kopec iných veci ešte pokúpiť,že zvažujem,ale hodila by sa nám,som na vážkach 😒
@katkavv dúfam,že to nie je nič vážne,prajem vám nech ste čím skôr doma a v poriadku

danulienka35
13. mar 2011

@danulka3 ani nasa ved je to michelinka 😀 je jak kapor na suchu sa hadze ale to ju musim ja dat na brusko 😀

katkavv
13. mar 2011

ahojte,dakujeme za podporu
kajko uz absolvoval CT vysetrenie, museli ho trosku uspat, teraz uz nastastie spinka ale infuzka mi ide do rucicky, od 12h nejedol,nemohol, cakame na vysledky ze co, sme tu min. 2.dni ked bude vsetko ok
:( verim,ze bude v poriadku

liba78
13. mar 2011

Ahojte 😉
@seagul2404 ale nám nakladáte ☹

@katkavv moja čo to čítam 😢 nech už ste rýchlo doma a v poriadku. Neboj, mysli pozitívne. Jankasramka má pravdu, miminká sú ako z gumy.
Ste sa ale určite vydesili ☹ a malý po páde hneď plakal, alebo nebodaj stratil vedomie ?

danulienka35
13. mar 2011

@katkavv drzime palecky 😀

kvietok121
13. mar 2011

@hajatanufus vies ja sa strale bojim ze by pri flaske zacal este viac vymyslat uz teraz sa hneva ked mu na zaciatku pomaly tecie a ja musim prekladat ke jednemu k druhemu prsu, aj dnes 5x a potom sa to rozbehlo a uz papal fajn, ale pred tym 5 min bok ☹ no co uz a preto nechcem flasu
@katkavv juj moja, drzte sa myslime na vas
@eis4 ja to zas zmiesam so zemiacikom a potom spapa vsetkooooooooooooo

katulkaaaaaa
13. mar 2011

@katkavv myslime na vas,bude v poriadku urcite 😵

danulienka35
13. mar 2011

co mala tu vyvadi hroza 😀 su tmave fotene telefonom

eis4
13. mar 2011

@danulka3 my by sme toho tiež potrebovali ešte vela ☹ tento mesiac som toho objednala viac pre nelinku lebo od buduceho mesiac mám už RP 😢 par vecí sa asi aj vzdám-budem musieť,lebo ma už mm vyhodí 😀 😀 aj ja potrebujem pre seba nakupiť šatstvo ,lebo čo mám my je bud velke alebo male ☹ neviem čo budem nosiť,alebo my nič iné nezostáva a musím schudnuť tých 6 kg ☹ ked ja tak rada jem 😢 😢

katkavv
13. mar 2011

baby mame vysledky, kajko je uplne v poriadku, teda riadne nas vystrasili na pohotovosti,ze prasknuta lepka 🙂 tesim sa strasne :D :D
ale musime tu byt aj tak do utorka, snad to nejako zvladneme, lebo je to tu hrozne, akikka mala pravdu, nektore matere tu nechali same babatka, jedno tu nema ani tyzden a druhe chudatko asi 2rocne sedi samo v kute v postielke, plakala som z toho,chudence take vystrasene boli, plakali tam same :(
dakujem este raz za podporu, pomohlo to

lubina82
13. mar 2011

@katkavv tak to som rada že je všetko v poriadku...super 🙂
no a ku tých chúďatkám detičkám...nechápem čo sú to za matere, ktoré nechajú svoje deti len tak....no fuj

memory97
13. mar 2011

@danulienka35 ti verim, ze ti to je jednoducho neda, nedat jej mliecko, ked placka... maly tiez dnes plackal a stiahol 180 😲 som zvedava ako dlho budeme spinkat🙂

@hajatanufus veru aspon jednu nocku prespat celu, ale zas do roka uz nie je tak daleko, uz sa blizime k tomu🙂

kvietok121
13. mar 2011

@katkavv uper tesime sa s tebou 🙂

danulienka35
13. mar 2011

@memory97 ignorujem ho ja som deti vychovala nie on 😉

memory97
13. mar 2011

@katkavv hodim hodim, cez den nebol cas a teraz drobec este poriadne nespinka, tak radsej nic nezacinam🙂 ale rano ich isto najdes🙂

@eis4 dufam, ze malej je uz lepsie..

@katkavv dufam,ze malinky je v poriadku...myslime na vas...

danulienka35
13. mar 2011

@katkavv super mojko tesime sa stebou uz nech ste domka moja,nepochopim mamicky co nechaju same deti v nemocnici a take malicke ☹

memory97
13. mar 2011

@21 moja, vy sa vyliecite a zas je tu chorobka... nech sa maly skoro vylieci a malinka nech je odolna voci chorobam...

@katkavv to je dobra sprava, ze je vsetko v poriadku🙂

@danulienka35 moj tiez malemu hovoril, ze maly je tucko, som na neho nakricala a je klud 😀 😀 oni to vybehaju,ked sa postavia na nozky. Dnes bol mm svetovy hovori malemu: "No musis zacat rozpravat a chodit, aby si mi mohol skocit po ovladac"🙂 maly len nechapavo hladel 😀 😀 😀 😀

kahlan1
13. mar 2011

ahooooooooojte
som tu nebola vecnost a bez sance vas docitat :( este sme na vychode a zajtra ideme do ba, ide s nami aj moja mamina tak som rada ze nebudem sama a som aj rada ze mamina si oddychne aspon trochu.

@katkavv je mi to luto ale neboj vsetko bude fajn

ako sa mate a co nove?

my sa smejeme a v tom okamihu placeme a opat sa smejeme - je velm inervozna a slinky nam tecu ako z vodovodu - ale zubok ani jeden zatial

danulka3
13. mar 2011

@eis4 my sme už tento mesiac objeednali stoličku na papanie,hľadáme chodítko a chcem zaplatiť aj to plávanie,keď poviem mm,že chcem niečo objednať začne gúľať očami.Oblečenie na seba neriešim,tiež by som toho kopec potrebovala,ale povedala som si,že mi stačí tých pár vecí,čo na seba oblečie,na tie prechádzky s kočíkom mi to úplne stačí a tiež by som potrebovala zhodiť takých 6-7 kg,takže zbytočne kupovať,ak by sa mi to podarilo 😀 S tým rodičákom to bude tiež u nás celkom veselo,ale verím,že to nejak zvládneme a nebudem musieť ísť do roboty. ☹
@katkavv to je super,že ste v poriadku 🙂
@memory97 Vám koľko drobci vypijú,ja som happy,ke´d stiahne 180ml

danulienka35
13. mar 2011

@memory97 no pekne moja bere tatovi ovladac a prepina uz vie ze to ide a pozoruje telku jak jej to ide mm ide slak trafit 😀
@kahlan1 no vitaj moja kde si bola? sme ta spominaly s helen bola tu si mohla ist snami na kavicku do mesta boli sme bolo uzasne

kahlan1
13. mar 2011

@danulienka35 sme doma na vychode a zajtra sa vraciame spat do pezinka 🙂 hned by som sla s vami na kavu ale tak urcite este pojdete no nie? ako sa ma chiara? stale jej tak chuti papat? som mrkla fotky na facebook - ake ma krasne zubky 🙂 my este nemame ani jeden

danulienka35
13. mar 2011

co robily bahule u babky kuknite chuda babka 😀 😀 😀 😀

danulienka35
13. mar 2011

@kahlan1 jasne helen uz isla domov ale mozme ist na kavicku ked bude pekne vonku Chiara to je velky mliekoholik moja stale papa ideme na neurologiu som ti hovorila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre