♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
25. mar 2011

aaaaaaaaaaaa kupili sme jej vo vypredaji 1. neopren 😀 😀 😀 naj ma dieta do mora 😝

kahlan1
25. mar 2011

@evanns aka je krasna - taky nadherny michelinko - ja moju volam ze chudarik 😀 😀 😀 😀

vonku je tak krasne a ja musim trcat dnu lebo neni vytah ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je to na figu sa tu asi zblaznim

alure
25. mar 2011

@evanns to je romer ? do koľko kg ste kupovali? sa mi zdá malá tá sedačka alebo je Natashka už taká veliká? 😉

kahlan1
25. mar 2011

@evanns bobmobva je v tych plavkach - a vyzera taka velka 🙂

evanns
25. mar 2011

@alure do 18 kg

a pri prilezitosti deviatych narodenin 😀 tiez mam tuto deformaciu studovanu 😀 😀 😀
@kahlan1 😉 diiiiiiiiik

memory97
25. mar 2011

@alure ved prave, ja som tiez sofer, sice nestojim na kazdom prechode, ale tiez davam prednost a hlavne pozor na prechode... vcera som uz ani do vozovky nevosla dokial nezastali na oboch stranach... v tom mas velku pravdu, tu je hrozna bezohladnost zo strany vodicov, vsetci sa niekam ponahlali akoby nemali cas a niekedy im tych par sekund, co spomalia moze zachranit zivot 😒

@evanns aka pohodacka🙂 krasna je bambulka

idem babulky troska upratat, vyprat periny, ked je tak krasnevonku. pekny dnik vam prajem

evanns
25. mar 2011

@alure to Natasha je taka velka!!!

alure
25. mar 2011

@evanns no že jaká kočka to bude na dovolenke 😀 strašne jej to pristane ..malá modelka 😉

majka35
25. mar 2011

@evanns super ... aby ti pri mori už ženíchov nenúkali

alure
25. mar 2011

@evanns no aj my sme kupovali do 18 kg ..som sa zasmiala že "deformáciu" ..ja som si nebola moc istá lebo keď si to poviem nahlas tak sa mi tam viac hodí 9-tich tak mäkko 🙂 ale nechcem aby pozvánky boli odfláknuté 😀 potom hodím náčrt pozvánok..pomôžete mi vybrať 😉
idem aj ja pomaly niečo nachystať a o hodinku odchádzame plávať
ahojte poobede

mirmaj
25. mar 2011

@evanns Natinka je iná pohodáčka v tej sedačke a fakt tam vyzerá už len tak tak 😀 , no a na pláži bude bezkonkurenčne najkrajšia 😉
@kvietok121 vraj sa má dávať 6x mäsko a 1x žltok ale ani ja to tak nedávam, dávam tak max 2-3x mäsko

katulkaaaaaa
25. mar 2011

nemyslite vazne dve strany za hodinu 😀 😀 😀
som zbehla kupit cestoviny dnes sme bez mesa zajtra mame zabijacku 😝 maly mi spinka v kociku,tak pijem kafco,to je pohodicka...aspon na chvilku 😀
ten kapustovy salatik vyskusam aj ja urcite je mnam
@evanns super miery,mi mame o 3kg menej 😵
@kvietok121 ani moj maly cez den nechce moc mlieko,a aj ked ho nakojim za desat minut vykrika ham ,mnam
ja mam zatial fusak ale oblecenie mu davam ze bodynko,pancuchy,tricko s dlhym rukavom,svetrik taky podsity,ciapku a tensiky...deku nedavam uz...ked mne sa niekedy zda ze mne sice je teplo ale jemu nie ked lezi,uz nech je teplo nech nemusime davat nic

evanns
25. mar 2011

@memory97
@alure
@majka35
@mirmaj vdaka baby ste zlate....♥

@majka35 by ich preslo zenichov taku tazobu nosit!!! 😀

mirmaj
25. mar 2011

@katulkaaaaaa ja tiež stále neviem ako malu obliecť, ale ked som mala fusak vo vaničke už bola fakt na tesno a ked sme prešli do športového tak sa mi tam nechce ten fusak už montovať 😒 a myslím že jej je fajn 😉

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@evanns ta tvoja Natas je uz take velke dieta aj v tej sedacke,mas co nosit draha 😉 ale velmi je podarena a ten jej smiech 😀
@memory97 ja sa bojim s malym aj cestu prechadzat niektory su taky arogantny ze az
@kvietok121 ani ja nedavam tolko mesa,ja len dva tri krat do tyzdna,tak ako pre nas varim...tiez ho nemame 6krat do tyzdna
@mirmaj budem musiet aj ten fusak dat prec uz

mirmaj
25. mar 2011

a včera som bola pozrieť dvojičky, už ich pustili domov, akí su maličkíííííí 😉 no a som vážne rada že Tamarka je už trocha odrastená 😉 Adelka pekne spinkala a Šimonko skoro celý čas na prsníku čo sme tam boli 😀 😀 no proste chlap 😀 ráno som s nimi volala ako prvá noc doma a že no sme sa tak celkom zladili trvalo nám asi len hodinku pokiaľ sme oboch obriadili 😀 😝

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@mirmaj fuha dvojicky,je to krasne ale doma by som ich nechcela 😝 stacilo mi jedno a nevedela som kde mi hlava stoji... minule si sa pytala na ciapky,kupila som simonovi z h&m vel.6/12mes a je mu ze ltt ...ale zase druha vel.9/12mes je dobra asi zalezi od strihu mi nosime teraz vel.74...ale ak na nieco narazim vo vel.80/86 uz kupujem aj to sak sa doma nestrati 😉

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@majka35 neverim ze Barborka ta hneva,sak to je krasne dievcatko pozerala som fotky na fb,je uzastna 😵

evanns
25. mar 2011

inak baby ak riesite kvalitny opalovaci krem tak davam do pozornsti http://www.mojalekaren.sk/la-roche-posay-anthel... na odporucanie aj mojej svagriny aj inych dermatologov 😉

mirmaj
25. mar 2011

@katulkaaaaaa to teda ani ja, fakt jej nezávidím, pokiaľ sa nejako zosuladia to da teda zabrať 😒 ja tiež neviem vôbec ako kupovať Tamke čiapky bez toho aby si ich vyskúšala, lebo fakt ma každú inú veľkosť 😒 asi musím len tak že vyskúšam

vladka84
25. mar 2011

ja len ci cierna nie je taka smutna 😒 ale objednala som ho v tej farbe, lebo ziadna ina mi nepasovala 😝
@evanns mala je nadherna a uz hotova slecna, kebyze posadim vedla nej KArinku, tak je asi polovica z nej 😀 😀 😀

my sme masko este nedavali, ja z neho nemam dobry pocit - domace nemame a bojim sa, ze ci je dobre to kupovane 😖 ale cez vikend skusime kusok dat, ked budem nam varit...dufam, ze ju velmi neochudobnujem, ked som jej doteraz nedala 😒

evanns
25. mar 2011

@vladka84 si viem predstavit...Natasha ma bratanca ktory ma 5 mes a 5 kil...tak ona jak hroch vedla neho vyzera 😀 😀 😀 😀

kahlan1
25. mar 2011

a tu je nas koberec 🙂 ale sedenia nam este nejde prevracia nas 🙂 obcas sedi tak dlho ze som prekvapena a niekedy vobec nechce

evanns
25. mar 2011

@kahlan1 kraaasne sedi a nadherna je a koberec paradny farebny...mame teraz taky u babky 😉

kahlan1
25. mar 2011

@evanns vdaka ale o chvilu ju skoprclo dole 🙂 este jej to tak nejde ako natashke 🙂 tvoja je iny sikovnik 🙂 nakoniec som sa rozhodla pre take puzzle mozno neskor sa s tym aj zabavi zatial sa moze ucit plazit 😀

vladka84
25. mar 2011

@kahlan1 my mame take este po Timke, skoda, ze som si nechala len 10ks, mali sme asi 30, ale darovala som to kamoskam... Timka sa s tym super vyhrala, ked mala asi rok

kahlan1
25. mar 2011

@vladka84 ja som tiez kupila 30 - 3 sady po 10 a je to super velke 🙂 som sa ju tam snazila motivovat na plazenie ale ked nedotiahla na hracku tak zacala nervacit a zurit miesto toho aby sa snazila pohnut 😅

katulkaaaaaa
25. mar 2011

moje zlatko,vecne v pohybe uz normalne problem spravit fotku 😝

evanns
25. mar 2011

@katulkaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeemine 😀 ale Simonko je uz iny level sikovnosti a krasy...klobuk dole 😉

akika722
25. mar 2011

@katulkaaaaaa 😅 😅 😅 je 12hod a vy že 3strany 😲 nudite sa? 😨 podte mi povybalovať veci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre