♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
4. apr 2011

@majka35 🙂 mozno je to teraz o drzku, ale ked bude starsia, tak jej zivotaschopnost urcite bude vyhodou; ja tiez kricim ked som unavena, hlavne na mm a ten sa tak nechapavo pozera, ze kricim este viac 😀 ale svokra zlata, aj ked starch v ociach, ochota tam je 😉

katkavv
4. apr 2011

Dobre ranko babenky 🙂

hlasim sa tu po par dnoch ...
prezili sme krasny slnecny vikendik, v sobotu sme boli s Kajkom pozriet koniky a ine zvieratka na Rozarku v PK, velmi sa mu zvieratka pacili 🙂
a vcera sme boli s mm na bikeoch, presli sme 20 km 🙂 cize krasny vikend za nami
Kajka stale trapia zubky, ale co uz, pto casom prejde ....

a vy sa ako mate?

katkavv
4. apr 2011

davam do pozornosti babam pri BA a z okolia BA : http://www.bipa.at/BIPACard/BIPA_BabyClub/BIPA_...

seagull2404
4. apr 2011

@katkavv jeeej, ahoj, krasne fotky z plavania mate, juj, aj ja sa tesim na zvieratka, chceme ist do ZOO, ked pojdeme domov na velku noc

majka35
4. apr 2011

@seagull2404 to hej, mňa to naozaj potešilo

katkavv
4. apr 2011

@seagull2404
dakujem 🙂
jasne chodte, malej sa budu urcite pacit ... a kde pojdete do zoo?
plavanie sa malej tiez paci, ze?

seagull2404
4. apr 2011

@katkavv do kosic pojdeme, amme to blizsie 🙂 ked budeme u nasich; paci sa jej, minule bola akasi nesvoja, lebo som u musela zobudit, ale myslim, ze sa jej to paci

majka35
4. apr 2011

prikladám fotky môjho čertíka spred roka, mm bol s ňou na prechádzke meste a mal to s ňou pestré 😅

do ZOO sa chystám aj ja v sobotu, je tam aj veľká trampolína, tak z tej sa barborka teší najviac

majka35
4. apr 2011

@seagull2404 no, tak to by sme eventuálne aj spolu mohli ísť a prizveme aj @evanns

seagull2404
4. apr 2011

@majka35 ju, to by bola zabava, 🙂 neviem este kedy, ale pocitam, ze asi na velkonocny pondelok poobede, ak bude pekne

seagull2404
4. apr 2011

@majka35 aka je podarena, z fotiek to vyzera milo a rozkosne, ale 24hod denne je to iste velky zaberak 😒

katkavv
4. apr 2011

@majka35
hehe, mala je aka maska, :D zlataaaaa !

katkavv
4. apr 2011

@seagull2404
som ani nevedela, ze v KE je zoo 🙂
kajko ma zasa velmi rad psov, ked nejakeho vidi tak by ho len hladkal a rehoce sa na psoch ale ze na plnu hubu :D

katkavv
4. apr 2011

@alure
moja dufam, ze si si cez vik oddychla a si uz v pohode 🙂
tesim sa na stredu, sa vidime, inak mohli by sme potom niekedy vybehnut aj na kavu alebo na obed ;)
... alebo aj ja mozem dobehnut do SC a mozeme ist k jazeram 😵

evanns
4. apr 2011

@katkavv v KE je kraaaasne velke zoo 😉
@majka35
@seagull2404 mozeme ale nie na Velku noc, vtedy som v TN 😒

katulkaaaaaa
4. apr 2011

🙂 ahojte,som tu tri dni nebola nejdem ani docitavat tie strany,ked je teplucko sme cele dni vonku 🙂
maly uz spinka,pojdem nieco uvarit,a potom zase von
@seagull2404 krasny domcek,som obdivovala fotky na fb
@evanns ako sa mas draha?co nove?
@majka35 zlata ,pocuj tie tvoje deti su uplne rozdielne ci sa mi zda?

majka35
4. apr 2011

@katulkaaaaaa nezdá moja, nezdá ... 😀 to ako by ich jedna mater nemala 😕

vladka84
4. apr 2011

dobre ranko 🙂
@majka35 a hlavne Terezka je cela po tebe 😀 😀 😀 tie svetle vlasky a pokozka 🙂

vladka84
4. apr 2011

aj u nas dnes vyzera na slnecny dnik, tak sa tesiiiim... mne toto uplne staci ku stastiu, ze je von pekne, nabijem sa energiou, ani spat mi netreba v noci 😀

kvietok121
4. apr 2011

ahojkyyyyyyyyyyyyyyy
@katulkaaaaaa aj ja som to len tak prebehla, je naozaj nadherne a skoda byt dnu 🙂
@lucia20 tak vas je doma poriadne 🙂
@21 aj my sa uz nahaname 🙂 pretoze vsetko chce, asi budem musiet preorganizovat byt
@seagull2404 tak to tamarka je perfektne sikovna, my stale hladime na maminku co to chce odo mna 🙂
@hajatanufus dakujem uzili sme si 🙂 ja sa tak s tebou tesim, dufam ze sa coskoro ku vam pridam, tesim sa ze mm sa prestal bat ze mi ublizi, kedze na zaciatku som mala velke problemy a mm velmi nechcel, ale konecne zistil ze uz je to ok ... 🙂
@alure ano pooslavovali sme bolo skvele aj cez vikend moji dvaja bratia s rodinami (5 deti) matejko chodil s ruk do ruk ... no bolo super, sice v noci vsetkych zobudil 🙂 ale dvakrat opekacka to vynahradilaaaaaaaaa
@evanns ano je to skvele ze je take pocasie aj ja sa vytesujem
@mirmaj gratulujeme k 8. aj zubku urcite sa vytesujete
@memory97 dakujeme aj vam uz idu dalsie, gratulujeme zachvilku ich budu mat ti nasi drobci 20 🙂
@danulka3 moja tak sa budu doplnat 🙂 v kricani 🙂 no my uz vieme ze sa nam zacina formovat aj povaha, lebo som mu dala chrumku a potom som mu povedala ze uz neni (vzdy mu tak hovorim ked dopapa) a on sa rozplakal mamina musela byt silna aby ked som povedala ze uz nedam tak nedam, to iste vcera dostla kefku a cisitl si zubky na ukludnenie a povedala som mu ze mu ju trosku namocim a zobrala a on sa tak rozplakal tak som mu ju uz nedala ... ach jo nase babenko si vsetko vydobija placom ☹

majka35
4. apr 2011

@vladka84 hej, úplne, keď mi ju doniesli na JISKU, tak som ich podozrievala, že asi sa pomýlili, že to moja nebude môcť byť, úplne bielunká, vlásky, modré očká ... ale kedže som po pôrode ležala na izbe s dvomi rómskymi spoluobčiankami a jednou 60 ročnou paňou, tak mi došlo, že predsa je len moja 😅 ale včera sa svokra kochala, že terezka celý dedo, že nič zo mňa nemá a že nechápe tú podobu s dedom

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@majka35 aj moj simonko sa podoba na svojho deda,takze moze byt 😉
@mirmaj uz mate zubok?

majka35
4. apr 2011

@katulkaaaaaa ja som ho nevidela, kedže zomrel už dávno, ale skúmala som jeho fotky, tak podoba tam je ... a hlavne, on bol taký svetlý, svetlé oči a aj ústa má terezka po ňom

vladka84
4. apr 2011

@majka35 esteze tak, ze je na deda... to ta nemusia upodozrievat, kto je tatko 😉 ale fakt je to velky rozdiel - Barborka vs. Terezka... no krasne su obidve - po mamke 😉

baby, kupila som malej novy cumel - od 6mes. je vacsi a ona ho za nic na svete nechce, stale ho vypluva 😕

alure
4. apr 2011

Ahojte maminky
@katkavv ahoj moja,ano cez vík som oddychovala a nabíjala sa energiou 😎 slniečko je najlepší lekár ..na stredu sa teším aj ja a jasné dohodneme niečo po plávaní 😉 Mojko máš Bipa card? kedy sa chystáš a kam? myslím kde je najbližiš v AT Bipa? Heinburg? alebo aj v Kitsee?
@seagul2404 tak má to aj jednu výhodu že chodíte len raz týždenne aspoň ti to tak rýchlo neskončí 😉
aj môj cez víkend varil,staral sa o deti,akurát včera som si už ja vzala drobcov a išla s nimi von,lebo mi bolo doma trošku smutno samej a slniečko ma vylákalo von....a čo sa týka mm no čo povedať 😒 je to chlap a keďže oni sú z Marsu a my z Venuše stále budeme na inej "obežnej dráhe" takže to bude ťažké 😝
@akika722 ďakujem mojko 🙂
@hajatanufus tak to sa teším s tebou 🙂 a na stretko vám to tiež snáď vyjde...držím palčeky
@danulka3 tak to ma mrzí s tým vaším plávaním tak snáď potom výjde aspoň super dovolenka a tam si to poriadne užijete. Ďakujem za pochvalu aj keď foto boli robené vyslovene len tak ani som sa moc s foťákom nehrala 😉
@memory97 moja ďakujeme a fakt je tu nádherne. Chodím sem radšej ako na slnečné nakoľko sa zo slnečných stala strašná komercia a už to nie je to očarjúce krásne kľudné prostredie,aj keď teraz ešte pred sezonou aj tam sa dá nádherne stráviť deň,ale v lete je to narvané a hlava na hlave ☹ preto mám radšej "gulášku" lebo je to tam ešte nedotknuté aj keď už nejaký pako odkúpil pozemky aj tam a začína tam niečo budovať 😖 snáď mu nedovolia kompletne zničiť to tam,je tam jedna z najlepších potápačských škôlok na Slovensku a je to aj pod ochranou štátu....bola by som rada keby sme nechali niektoré prírodné krásy bez zásahu ale každý sa snaží zbohatnúť na úkor čohokoľvek a kohokoľvek ☹ ☹ ☹

idem ešte kuk čo ste popísali ....

kvietok121
4. apr 2011

tak takto sme sa mali cez vikendik http://www.facebook.com/album.php?id=1712573729...

seagull2404
4. apr 2011

@katkavv Tamarka je este voci hafanom akasi rezervovana, len sa pozera 🙂
@evanns moja, my ideme na vychod len na velku noc, takze to je jedina moznost ako do ZOO ist, ale aj tak neviem, ci to stihneme, neboli sme doma uz 3 mesiace, tak ocakavam vela navstev
@katulkaaaaaa dakujem moja, uz aby bol obivatelny
@kvietok121 ona to zacala sama od seba, ja som ju to neucila, co ju ucim, vytrvalo ignoruje 😀; my uz tiez ukazujeme osobnost, ked sa jej nieco nedari, nedociahne, alebo nevie chytit, normalne sa od zlosti rozplace 😅 a od vcera uz odtlacame mamne ruku aj s flasou, ked uz nechceme mlieko
@majka35 s kym si lezala na izbe? preboha, to kde si rodila, ze pri tebe bola aj 60nicka? 😲 😲

alure
4. apr 2011

@katulkaaaaaa špeciálne na teba som dnes myslela 😉 prišla mi CP ponuka na koláče a tortu .Takže torta ma bude stáť 35 € a koláče 15 € s tým že mám ešte 5% zľavu lebo sme objednali spolu 50 zákuskov) nakoniec mi mm nedovolil sa "zmordovať" v kuchyni tak som objednala šamrolky (oliverkove obľúbené)venčeky a kokosové guličky 😉
@kvietok121 tak to je super že ste si to tak krásne užili,aj keď to chodenie "z rúk do rúk" by som ja osobne nezniesla,na to som dosť citlivá ...aj naposledy keď tu boli svokrovci (a to mala svokra sviatok) som jej rázne povedala keď chce nech si sadne k nemu na gauč,ale na ruky ho brať nebude .... no a opekačka SUPER a ja sa už teším na pravidelné grilovanie a opekanie u nás na záhradke 🙂

kvietok121
4. apr 2011

@seagull2404 su to betari vsak

seagull2404
4. apr 2011

@majka35 ta genetika je uzasna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre