♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
16. apr 2011

@memory97 a v čom to bude vylepšene???čo na nožky tam ma byť?

seagull2404
16. apr 2011

@danulienka35 ak mas skusenosti od ostatnych dievceniec, tak na co, ved ty si maminka a vies, co je pre ne dobre
@majka35 to je podla mna len tou unavou a pocitom, ze vela veci nezvladame, one je tazke najst spravny rezim, aby bolo vsetko tak, ako nam spoocnost nadiktovala, ze ma byt ☹ psycholog urcite pomoze, mozno nie lieky, ale je to clovek, ktory pocuva a to je tiez moznost a ma nezavisly pohlad 🙂 ja myslim, ze si sa zachovala velmi spravne a obdovne, neviem, ci by som sa ja v takej chvili zdrzala, z vlastnej skusenosti si pamatam, ze ked som bola mala, mala som 6 a narodil sa brasko, ja si normalne pamatam, ze boli dni, ked som ho milovala a dni ked som ho neznasala a dodnes neviem preco, preslo to same, dnes ho zboznujem, ale na ten pocit si pamatam, bolo to take napatie jednu mu dat ☹ ☹
@danulka3 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja dufam, ze zvlhcovat pomoze, tvoj chrustik ma zas nadherne modre oci, ktore uz ziadlky vidno 🙂 (ja ked som tak pozerala do tabulky, tak my mame dlhanika 77cm 🙂, tak to mozno preto, ze je na cely kociar)

seagull2404
16. apr 2011

ranko, my zas pred polnocou hore so sirokym usmevom a mama vstavaj, chcem sa hrat ☹ ☹ ☹
mm isiel na stavbu, chcel, aby sme isli s nim, ale som sa bala, ze bude chladno, elbo mi ukazovalo len 3 stupne a bolo zamracene, teraz vyslo slniecko, tak mi je to aj luto ☹ ☹

@memory97 to je ako s hrackami, napisu na plysaky od 3 rokov, pre istotu, a pravnu ochranu 😒

katulkaaaaaa
16. apr 2011

ahojte
@liba78 😵
uz nerobim nic baby dokoncila som tortu momentalne som z pecenia aspon na chvilku vyliecena absolutne sa mi nepodarila taka aku som chcela....unavena som ,vynervovana...dnes oslava dam si vino a nerobim nic 😀
zajtra ideme s viki rano na plavaren este som ssi neskusala plavky,to bude pohlad 😀 prikladam fotku torty

akika722
16. apr 2011

@katulkaaaaaa a po materskej maš o pracu postarane 😀 super

eis4
16. apr 2011

čaute baby som tu len na skok.Tuto noc Nelinka pekne spinkala.bola hore o 23tej dostala vodu a spinkala dalej,potom vstala až o 4tej 😲 😲 😲 napapala sa a spinkala do 6:30 napapala a nakoniec vstala až o 8mej 😅 😅
baby pustite toto detičkám moja išla z kože vyskočiť ako sa mykala a skackala na tatinkových kolenách 😀

https://www.youtube.com/watch?v=DXYLgBMoupo


😀 😀 😀 😀

eis4
16. apr 2011
memory97
16. apr 2011

@akika722 ked mi to pride, tak ti to odfotim🙂 Nieco proti ospineniu od topanociek...

@seagull2404 presne tak, vsade sa kazdy isti, lebo v Amerike ich ludia zalovali za hociake malickosti a vyhrali sudy, tak sa obavaju...

danulienka35
16. apr 2011

ahojte baublky ako sa mi mate?nasa velmi zboznuje chnapik malicky krokodyl skuste na youtub pustit 😀

akika722
16. apr 2011
akika722
16. apr 2011

kurnik 😠 nejde to..mam to aj na fb 😉

kvietok121
16. apr 2011

@liba78 ano bola ta z lepsich prihod 🙂
@memory97 dakujeme za hlasy

hajatanufus
16. apr 2011

@evanns ake krasne kocky ako si kavickuju 🙂

kvietok121
16. apr 2011

baby prepacte ze otravujem, ale moja neterka mi pise ci zhanam hlasy tak zhanam, chcu vyhrat, tak kto este nehlasoval a moze tak nech 2x hlasuje http://www.mackokubik-skoly.sk/detail.php?id=13... DAKUJEME
@katulkaaaaaa super foto
@akika722 na ktorej strane ste?
@seagull2404 my sme boli v meste a bolo skvele 🙂

akika722
16. apr 2011

@kvietok121 daj si zobraziť podla najnovšej fotky-hore vlavo..

kvietok121
16. apr 2011

@akika722 zahlasovaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

evanns
16. apr 2011

@danulienka35
@majka35
@liba78
@memory97 dik baby...a asi som sa zle vyjadrila ja som odisla aj s malou sem na vikend, mal ist aj mm s nami ale som ho nepockala kym prisiel z roboty 😝 tam nech je sam a premysla o sebe 😀 😀 😀
@akika722 vodu zboznuje, v tom sedaku sa vyhra dlho a potom ju odtial vyberiem a poumyvam lebo v tomto ju umyvat je dost neprakticke 😉

evanns
16. apr 2011

@liba78
@memory97 Natasha nemala cas sa fotit 🙂 obdivovala Terezku...nabuduce sa pofotime aj my 😉

memory97
16. apr 2011

@eis4 moja pustila som to Davidkovi a prv usmev a potom plac 😉 Evidentne im rozumel a nevraveli v tom rape nic pekne 😀 😀 😝

@evanns tesim na dalsie foto z kaveja 😉

seagull2404
16. apr 2011

@kvietok121 to verim, ja som sa uz chystala, ze reku najedene sme tak moze ist a pridem pre Tamarku a ona spi 😅 😅 😅 tak asi pockame na tatina a pojdeme az neskor, ak vobec

fialka5959
16. apr 2011

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, aku mate skusenost s gelom co sa dava na dasna ked idu zubky. treba mat na to recept od lekara?

fialka5959
16. apr 2011

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, aku mate skusenost s gelom co sa dava na dasna ked idu zubky. treba mat na to recept od lekara?

akika722
16. apr 2011

@kvietok121 kujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém

prerezal sa nam zúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúbok 😀 prvyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

akika722
16. apr 2011

@fialka5959 je to na volny predaj

evanns
16. apr 2011

@akika722 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!

akika722
16. apr 2011

@evanns kujéém aj ja vam k druhemu 😀 😀 😀 idem sa zblazniť 😅 mame žub 😀

danulienka35
16. apr 2011

@evanns ahoj mojko to sme asi prehliadly prepac ☹ inak ako sa mate babulky moje

danulienka35
16. apr 2011

@akika722 gratulujem mojko no vidis mate zubok super nam idu dalsie a je jak sto certov ☹

danulienka35
16. apr 2011

@fialka5959 netreba predpis kupis volne v lekarni mi mame calgel a pomaha nam 😉

akika722
16. apr 2011

@danulienka35 dakujem mojko 😉 juuuj to mi je luto ☹ a ked jej daš napr.nurofen nezbera???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre