♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
26. apr 2011

@helen1007 ale nieee..moja mamka je o hlavu menšia ako ja 😀 idem ja hajať 😵 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

memory97
27. apr 2011

@helen1007 to bude prekvapko, ak si mala myslela, ze ta myska, je predsa len jej tatinko 😀 😀 😀 ak tie vsetky clanky a knizky neklamu, tak by ho mala cica spoznat bez problemov 😉

@akika722 Patino je teeeda riadne dlhy chlapcek, hovori sa, ze chalani su stale vyssi od otca, to budeme mat riadnych dlhanov 😉 Minule som stretla jedneho pana, bol hrozne dlhy, urcite mal cez 2 metre. Mne je koniec koncov tychto ludi aj luto, lebo urcite maju vela problemov kvoli vyske, uz len pri ceste dopravnym prostriedkom, pri kupe oblecenia...

alure
27. apr 2011

Ahojte
prajem krásne ráno.Tak ako detičky túto noc poslúchali? Dúfam že nikoho netrápili v noci boliestky a pekne spinkali.
My máme momentálne trošku problém so zaspávaním,ale poriešila som to nejak len dúfam že sa mi to nevypomstí 😒 Malého na večer ukladám v kočíku 😲 lebo akonáhle mi zaspí pri kojení a dám ho do postielky otvorí na mňa veľké oči a úsmev od ucha k uchu a po spánku ani stopy...tak ho učičíkam v kočíku a keď ideme spať aj my len ho preložím.Noci máme relatívne konečne dobré aj keď mohlo by byť aj lepšie....

@memory97 moja ja mám 180 cm a mám čo robiť aby som si kúpila nejakú "trendy" vec,lebo v tom vyzerám dosť často smiešne 😒 Ja keď natrafím na super rifle ktoré mi sadnú,beriem aj 2-3 ks jednak potrebujem extra dlhé a väčšinou dĺžka je väčšinou úmerná aj šírke čo mne nevyhovuje...
idem kuk čo ste popísali....

alure
27. apr 2011

@vladka84 no super s tou kašičkou 🙂 určite sa jej zapáči 😉 Ale sú tie naše deti vychcané,malý mi bez problémov žužle kôrku,keď mu dávam kúsky chlebíka tiež spapá ale akonáhle dôjde k obedu a má tam kúsky tak zje jednu dve lyžičky a dosť..čaká kým to nebude kašičkovité 😠

liba78
27. apr 2011

dobré ráno miláčiky 😉
@helen1007 Krásnučká Dominika. A na stavbe je skvelá, to je na rebríku ?

liba78
27. apr 2011

@alure jeej šikulka je to, nie vychcané 😀 😀 😀 My sme našťastie nemixovali takmer nič. Takže bez problémov zje pučené vidličkou. 😉

majka35
27. apr 2011

dobré ránko prajem 😵
za nami celkom pokojná noc, barborka je už v škôlke, terezka znovu v postieľke a ja tu 😵

kvietok121
27. apr 2011

@mirmaj kazda z nas ma nieco a kazda z nas to ma tazke niecim inym ale som rada za MK a za povzbudenia, uz moc nestiham, ale aj teraz ho mam na kolienkach a on tlaci chrumku 🙂
@memory97 dnes rano zatial ziadna teplota ... len je nalepeny na mne 🙂 musim koncit chrumky uz dosli 🙂

vladka84
27. apr 2011

dobre ranko, takze hlasim noc - oproti poslednym bola uuuuplne skvela 😉 zaspinkala nieco po siedmej ako vzdy a prvykrat vstala o polnoci, potom o pol piatej a o pol siedmej sme mali ranko 😵 neviem ci je to vdaka kasicke, alebo uz bola proste aj ona unavena a tak si pospinkala, ale taaaak mi pomohlo, ze sme konecne lepsie spali 🙂

katulkaaaaaa
27. apr 2011

ahojte 🙂 mi zase noc o nicom tie skuuuuuuuuuuuuurene zuby 😠
@akika722 tak som v noci bola stale hore som na teba myslela 😀
@helen1007 zlatucka babika 😉
Viki uz je v skole tak mam doma pohodicku maly rozdrvil rohlik vsade to aby som sa nenudila 😝

vladka84
27. apr 2011

@katulkaaaaaa aj ja som malej dala rohlik, nech sa pobavka, kym urobim pre nas ranajky..ved aj tak mi treba vysavat 😀 Timku mam do konca tyzdna doma, tak bude veselo 😒

memory97
27. apr 2011

Dobre ranko🙂

@alure ahoj to verim, u nas sa na to nemysli, kym v zahranici je to normalne😉

@majka35 uz ti je lepsie?

mm sa pyta maleho, si sa pokakal a on na to: "hej" ako mu to dobre zapasovalo🙂

majka35
27. apr 2011

@memory97 😀 😀
áno, chválabohu, sviatky nám tento rok nevyšli

@vladka84 prečo ju máš doma?

evanns
27. apr 2011

@memory97 krcami by som to nenazvala...take bolesti iba ☹ ale uz je to lip trochu

@mirmaj dik moja

@helen1007 dakujeme...dominika je naaadherna a sikovna veeelmi 😲

@akika722 kto je Valika? hajata...???

som sa vyspala fajne a trochu je mi lepsie, uz aspon nesedim vkuse na wc ☹ tak uvidim este dnes ja to bude 😒

eis4
27. apr 2011

dobré ránko.hlásim sa po 5 dnoch.dufam že ste všetci zdravý a všetko je v poriadku.
boli sme u svokrovcou.tentoraz ma tak nevytočli.iba ked som vošla do ich spálne a uvidela som tam našu vaničku z kočíka a v nej naskladané jej šaty 🙄 🙄 🙄 🙄 dali sme ju tam preto aby nám nezavadzala v našom malom byte a aby sa odložila kým budem chcieť predať kočik.ale asi nebude v poriadku ked sa používa ako šatník 🙄 všade má šaty,už ich nemá kam dávať (maju 6 izieb ) lebo skladuje aj 40 ročné šaty 🙄 jej 28 ročný syn sa nevie sám obliecť lebo rifle v jednej izbe,tričká v druhej a mikiny v 3tej 🙄..................
Nelinka sa u svokrovcou naučila vyliezť sama po schodoch 😒 našla som ju na 4 schode 😲
včera ked sme prišli domov tak som ležala na podložke prišla ku mneoprela sa o moju nohu a postavila sa.ako sa chcela vystrieť tak sa ma pustila a 1sek stála sama 😀 😀 tak sa jej to zapáčilo že to potom skušala stále ale samozrejme ešte ju nožičky neudržia tak stále padala 😀 našťastie to zatial robí len ked je pri mne tak ju vždy zachytím.ale že ona sa nebojí ničoho 😲
včera na seba stiahla sušiak na prádlo ale stála som pri nej tak som ho chvalabohu zachytila 😉
dasienko sa jej pekne zahojilo 😉

alure
27. apr 2011

@liba78 tak to máš super 🙂 Denisovi začne tvrdý režim 😀 a bude papať normálne veď už je najvyšší čas..dnes má 8 mesiacov tak nech sa činí 😝
@memory97 určite v zahraničí je to jednoduchšie,už len keď dojdem do Parndorfu tak mám z čoho vyberať ale tu je málo obchodov kde natrafím na niečo pre mňa,ešte z času na čas dobre nakúpim v Teranove.
@vladka84 super noc 😉 už nech je to len a len lepšie.
@katulkaaaaaa aj my konečne v škole ale doma je roboty jak na kostole,tiež malý jedol chlebík a rohlíček tak omrvinky snáď všade ..
@eis4 no malá je šikulka 😉 a oddýchla si si trochu na návšteve?

alure
27. apr 2011

@evanns skoré uzdravenie moja,nech to rýchlo prejde ...a zjedla si niečo či ani netušíš z čoho to môže byť? ☹

evanns
27. apr 2011

@alure praveze netusim vobec ☹ prvu velku noc co sme sa neprejedali a ani nevarili tak nechapacka 😒
@eis4 Nelinka je aka sikulka ha 😲 tak len oci na stopkach a rychle reflexy 😀 a to prejde ked naberie stabilitu 😉

katulkaaaaaa
27. apr 2011

@alure pusinku k 8.mesiacikom 😵
@eis4 poviem ti ti sa teda nenudis,ta tvoja malinka je dobre sidlo,aj maly sa zacal vcera stavat 😝
@evanns a nebude nahodou babatenko? 😝 aj kamoska si myslela ze ma crevnu chripku a uz ma rok a pol ta chripka 😀

evanns
27. apr 2011

@katulkaaaaaa neeeeeeeeeee cosi na sto pro nie...nie je z coho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alure
27. apr 2011

@evanns teraz si na nejakej sucharovej a čajovej diete? dúfam že to skoro prejde moja. Mne Oliver pred troma rokmi zjedol z pekárne kúpený pudingový rožok a dostal salmonelu,chúďa sa trápil niekoľko dní a to len zvracal a preháňalo ho,ani len čistej vody sa nevedel napiť bez toho aby mu neprišlo zle ☹ Sa pamätám potom dr. zakázal čokoľvek a tekutiny len po lyžičkách...Olivera som sprchovala lebo sa ozvrackal a v sprche úplne dychtivo sa chcel napiť,som mu zakázala ale na ten pohľad nezabudnem,doslova ma vraždil pohľadom že som "zlá mama" čo mu nedá jesť a piť 😢 😢 😢

@katkavv dnes som volala do MOKO a sme zapísané spolu v májovom kurze..takže vidíme sa o týždeň ..ešte nám rozpošlú sms o termínoch 😉

katulkaaaaaa
27. apr 2011

@evanns 😀 😀 😀 tak sa rychlo vyliec 😵

alure
27. apr 2011

@katulkaaaaaa ďakujem mojko,keď sa drobec zobudí odovzdám 😉

evanns
27. apr 2011

@alure no mne tak bolo vcera ze kompletne nic ale vobec nic som nemohla zjest ani vypit hned slo vsetko von... ☹ dnes uz som aspon caj vypila bez ujmy a uz aspon sedim, vcera som len lezala 😉

alure
27. apr 2011

@evanns hlavne veľa (v rámci možností) oddychuj ...nieže sa budeš naháňať po byte a upratovať a mordovať sa s Natashkou 😨

aj vás tak ubíja to počasie? ja som včera mala takú migrénu že až,tlak sa nebezpečne blížil pod moju bežnú hranicu 80/50 😲 a hlava ako vo zveráku,tuším som včera vypila 4 kávy a nič nepomáhalo...no ale dnes je to o poznanie lepšie...

katulkaaaaaa
27. apr 2011

@alure u nas trska vykuka slniecko tak pojdem s malym von nez sa zase rozprsi,ani ja nemam rada to pocasie,minuly tyzden uz bolo taaak krasne

alure
27. apr 2011

@katulkaaaaaa no aj tu je momentálne pekne,tiež sa vychystáme a prejdeme sa do obchodu kým je pekne.Malý práve vstal tak môžme ísť...len ešte zapnem pračku (málo mám prádla na žehlenie 😀 ) a myčku nech to všetko hučí kým sme preč 😉

akika722
27. apr 2011

@memory97 to hej moja..to oblečenie 😖 akoo kočenyyy??? 😎
@alure moja aj semi zaspaval jeden čas v kočiku 😉
@majka35 aj moj je v školke,po 3 tyždnoch 😀 😀 😀
@evanns ano ano ona 😵
@evanns ešte stale mojko? ☹
@eis4 šikovnica...ja som tiež stresovala u svokrovcov su schody...ked bol pati mini
@alure po mne mraz beha..ze z pekarne a salmonela 😲 😲 😲

akika722
27. apr 2011

je mi do plaču z niektorych ludi 😢 😢 😢 sused čosi pomaha mm na balkone,suseda VIE že som dala mameho spať a aj tak mi tu poslala svoju 3ročnu dceru kt.tu beha vrieska a po 5tich min,zobudila samka..zaspal a zbadala muchu vriska a maly je hore 😢 😢 😢 prečo ja mam taku smolu na takych ludi 😢 😢 😢 😢 😢

evanns
27. apr 2011

@akika722 no ani lebo ty si taka dobra a nikdy nepovies nie... 😝 tak co by k tebe neposlala susedka malu ked ona moze oddychnut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre